Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
hribek
12. čer 2011
@dostyna jj v porodce byla, ale tam meli trochu jinaci, myslim ze v te co mame doma se ji moc nelibi. ale tak jeste to zkusim.
malou trapi dneska celej den brisko. uz sem ji musela udelat vyvar z kminu trochu se jeste napila mlicka a tedkom usla. v noci sem spala 3 hodky a ted nemuzu usnout. bojim se o ni😞
badik
12. čer 2011
@dostyna no tak u nás je to uklidňování bohužel na dýl ale když je z nejhoršího venku zabírá cumel,jenže když je v postýlce jsem otrokem dudlíku a pořád skáču dávat ho zpět do pusenky takže je pohodlnější mít ji v posteli a jen pošoupávat dudel zpátky.Jinak jak píše hříbek mám jen rychlozavinovačku a tam nejde pěkně stáhnout 😞 ale v porodce mi ji zabalili nejdřív do plíny tím ji stáhli ruce a pak do zavinovačky,tak jsem to doma zkoušela a ze začátku to občas zabralo,ale teď už vůbec 😞
lenicenka17
12. čer 2011
@badik pošoupávat dudel zpátky : tímhle výrokem jsi mě fakt dostala 😃
dostyna
12. čer 2011
@hribek jeje,povídej mi o tom.A to já jsme si pořídila monitor dechu,i tak vstávám a dívám se jestli je malej vpořádku.A když dlouho pláče,tak studuju co by mu mohlo být.I teplotu už jsme měřili.Je to neuvěřitelný jakej může mít člověk strach o dítě
dostyna
12. čer 2011
@badik Dudel nám v tom vzteku neustále vyhazuje jazykem ven,takže mu držíme ruce a přidržujeme dudel,no je to dřia než ho unavíme a dudlík ho trochu uklidní.Hlavně když má to bolení a ječí,tak se mu nedá cvičit ani s nožičkama natož masírovat bříško.
jinak ty rychlozavinovačky jsou na to blbý.pořiďte si holky klasickou,je to fakt dobrá věc a když jim stáhnete ručičky dovnitř,budou vám líp spát.A nebudou se vzteky drápat tak jak ten náš kulihrášek
badik
12. čer 2011
@dostyna jo já držím dudel ruky a ještě nohy je klidnější když ji je pokrčím 😃
badik
12. čer 2011
jo o strachu mi povídejte,první noc co mi pěkně spala jsem si vůbec neužila a pořád ji kontrolovala a to máme monitor.taky kolikrát vystřelím z postele s tím že jsem ho nezapla a přitom je zapnutej.a minule když jsme byli na procházce jsem do ní pořád dloubala jestli žije protože si trochu ublinkla a pak spokojeně spala a já měla strach jestli se mi nezadusila.jo holky to je už strach na celý život toho už se nikdy nezbavíme
hribek
12. čer 2011
holky ja sem asi divna ale tesim se az mala bude tak 2-3mesicni a bude uz mit zabehlej system a budu na ni zvykla, ted taky litam po 5min co ji dam spat a kontroluju jestli neblinka a dycha atd....
pupicka
12. čer 2011
ahoj holky, vidim,ze resite strachy....tak ten mam taky a uz se ho asi nezbavim.....monitor nam kricel hned prvni noc, co jsme se vratili z porodnice, ale byl to plany poplach asi...babicka dala malymu pod hlavu polstar, coz spolu s jeho vahou asi zpusobilo, ze to nanny nezaznamenala 😞....a ted nam zacina obdobi kolik...to je asi z te umele vyzivy...ach jo.....ja jsem tak strasne smutna z toho, ze nemam mliko😞.....teda furt se snazim na tom makat, ale nevim nevim, asi uz se to nepodari...
monny89
13. čer 2011
Holky, tak hlásím, že malej má Strafylokoka.. takže zítra si jdeme k doktorce pro ATB 😞 😞 Takže dneska den blbec 😞

Jinak mohu vás poprosit o hlas prosím http://www.emimino.cz/souteze/foto/prejdi/fotka... Děkuji x-)
krisstyna
13. čer 2011
@monny89 ahoj tak to mě mrzí.. tak snad se brzy uzdravíte a bude dobře 🙂 jinak hlas už tam máš 🙂
monny89
13. čer 2011
@krisstyna No, fakt mám zase náladu pod psa... chudáček můj malinkej 😞 A děkuju 😉
krisstyna
13. čer 2011
@monny89 to Ti věřím 😞 , tak hlavu vzhůru
badik
13. čer 2011
@monny89 hlas jsem poslala
to máte v pupíku?vím že to měl i od kámošky malej ale dostal to až ve 3 měsících až už měl pupík zahojenej.ale nic vážnýho to nebylo prášky zabrali,tak se neboj bude to ok
monny89
13. čer 2011
@krisstyna
@badik děkuju, děkuju 🙂
Jojo, je to v pupíku a je mi ho moc líto... doufám že ATB zaberou a bude to v pohodě...
lenicenka17
13. čer 2011
@monny89 máš tam i můj 🙂
monny89
13. čer 2011
@lenicenka17 děkuju mockrát x-)
lenicenka17
14. čer 2011
@monny89 a o co se soutěží??🙂
monny89
14. čer 2011
@lenicenka17 Ergonomické nosítko, šátek na nošení dětí, kojící podprsenku a výrobky péče o těhotné Elasti-Q. 🙂
hribek
14. čer 2011
cauky, tak sem zjistila ze mala ma po nutrilonu bolesti briska a zarazeny prdiky😞 takze vysazuju a bud mi dr poradi neco jinyho nebo proste budu kojit a kojit nez neusne. uz nezvladnu dalsi bezmocnou noc kdy nevim jak ji pomoct kdyz se chudinka cela krouti a place😞 dnes dem do poradny na prevazeni tak drzte pesti at navazi aspon ty 3kg
lenicenka17
14. čer 2011
@hribek NO my taky tuhle noc teda propakali... je to fakt bezmoc když nevíš co s mimi je 😞
badik
14. čer 2011
Tak máme od včerejška růstový spurt.malá by jen jedla a jedla,musím jí dávat z obou jedno prso nestačí.naštěstí v noci se pořád hezky drží s tím spaním.a zvláštní je že co je tak žravá nemáme prdíky.
monny89
14. čer 2011
@hribek z Nutrilonu??? Ajajaj, já ho malýmu dávám taky... ale prdíky zatím nemá tedy....

Jinak holky, jsme doma od Mudr. a hlásím že pupíček je zahojený, takže jsme bez ATB... A už vážíme 3880gr. Jupíííííí x-)
iira
14. čer 2011
ahojky holky,vsem gratuluji k mimiskum,ja jsem stale cela 🙂
@hribek dej ji Bebu ,ta nenafukuje a brisko neboli,je to lepsi mleko nez nutrilon ,a cenove je to stejne,mam to vyzkousene na dcerce ,on kazdy dr. doporucuje jine mleko 🙂...slycham to casto ze nutrilon nevyhovuje
badik
14. čer 2011
@iira synovec byl plně krmenej na bebě a stejně měl prdíky.myslím že si člověk nevybere,holt musíme doufat že to brzo přejde
akcijy
14. čer 2011
@hribek To sem teda ještě neslyšela, že prdíky a bolení je z Nutrilonu :-N to je trošku překlep..... 😃 To není tím jestli kojíš nebo dáváš umělou stravu. To bolení je z toho vzduchu co se do nich dostane, jak polykají. Já dceru kojila, u ní jsem mléko měla. A taky měla prdy a bolení. To je tím vzduchem....Jediná pomoc je, sabsimplex, lefax ten je ale bez předpisu, takže se plácneš přes kapsu....potom probiotika, ty upravují mikroflóru a rychleji mu pomůžou zvyknout si na tu umělou stravu. Teplý obklady na bříško, fenyklovej čajík. Protože když dáváš umělou stravu nejmíň musí být odstup mezi dávkami 3 hodiny, mezitím se dává čajík kterej podporuje prdy....a poslední co pomůže je kolíbková poloha, zacvičit nohama, pupík, to je mast z lékárny, pomačkat bříško na bocích, asi sedm osm cm nad nožkama.....a běž změřit teplotku, vyletí vše 😃
akcijy
14. čer 2011
@hribek a v neposlední řadě antikolikový flašky...nejlepší sou avent, měla jsem je při dceři a pomáhají nám i teď. Sice se plácneš přes kapsu, ale je to cenově únosný, pro děti přece není nic drahé.....mám to prožrat nebo to dát malému 😃
akcijy
14. čer 2011
@hribek no a ty nekrmíš jenom na nutrilonu?ty přikrmuješ?pokud ano tak je to i tím...ta umělá strava je těžká pro ty malý...dej mu ty probiotika, jestli mícháš prso a cumel 😃 tak do týdne by se to mělo upravit
akcijy
14. čer 2011
@hribek a je to taky tím, že teď mimčo jen leží, nemá žádnej pohyb...ale po tom 4 měsíci se to upravuje, začíná se pohybovat a tím posiluje břišní stěnu, takže to vychází rychleji a samo 😃
hribek
14. čer 2011
@akcijy dekuju za rady vyzkousim vse, dr mi rekla ze je to mozny i tim nutrilonem ha ze mam zkusit ten comfort je to pry na citlivejsi zazivani tak uvidim. koupila sem i pupik mast tak zkusim namasirovat. nutrilonem dokrmuju vetsinou jen vecer.
jinak mam radost mala pribrala za tyden 270g takze ma 3060g a muzem ven. tak nas vzal tatka na pizzu a za babickou🙂

Začni psát odpověď...

Odešli