• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna jj v porodce byla, ale tam meli trochu jinaci, myslim ze v te co mame doma se ji moc nelibi. ale tak jeste to zkusim.
malou trapi dneska celej den brisko. uz sem ji musela udelat vyvar z kminu trochu se jeste napila mlicka a tedkom usla. v noci sem spala 3 hodky a ted nemuzu usnout. bojim se o ni:frowning2:
12. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak u nás je to uklidňování bohužel na dýl ale když je z nejhoršího venku zabírá cumel,jenže když je v postýlce jsem otrokem dudlíku a pořád skáču dávat ho zpět do pusenky takže je pohodlnější mít ji v posteli a jen pošoupávat dudel zpátky.Jinak jak píše hříbek mám jen rychlozavinovačku a tam nejde pěkně stáhnout :frowning2: ale v porodce mi ji zabalili nejdřív do plíny tím ji stáhli ruce a pak do zavinovačky,tak jsem to doma zkoušela a ze začátku to občas zabralo,ale teď už vůbec :frowning2:
12. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pošoupávat dudel zpátky : tímhle výrokem jsi mě fakt dostala :grinning:
12. čer 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jeje,povídej mi o tom.A to já jsme si pořídila monitor dechu,i tak vstávám a dívám se jestli je malej vpořádku.A když dlouho pláče,tak studuju co by mu mohlo být.I teplotu už jsme měřili.Je to neuvěřitelný jakej může mít člověk strach o dítě
12. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Dudel nám v tom vzteku neustále vyhazuje jazykem ven,takže mu držíme ruce a přidržujeme dudel,no je to dřia než ho unavíme a dudlík ho trochu uklidní.Hlavně když má to bolení a ječí,tak se mu nedá cvičit ani s nožičkama natož masírovat bříško.
jinak ty rychlozavinovačky jsou na to blbý.pořiďte si holky klasickou,je to fakt dobrá věc a když jim stáhnete ručičky dovnitř,budou vám líp spát.A nebudou se vzteky drápat tak jak ten náš kulihrášek
12. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo já držím dudel ruky a ještě nohy je klidnější když ji je pokrčím :grinning:
12. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o strachu mi povídejte,první noc co mi pěkně spala jsem si vůbec neužila a pořád ji kontrolovala a to máme monitor.taky kolikrát vystřelím z postele s tím že jsem ho nezapla a přitom je zapnutej.a minule když jsme byli na procházce jsem do ní pořád dloubala jestli žije protože si trochu ublinkla a pak spokojeně spala a já měla strach jestli se mi nezadusila.jo holky to je už strach na celý život toho už se nikdy nezbavíme
12. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja sem asi divna ale tesim se az mala bude tak 2-3mesicni a bude uz mit zabehlej system a budu na ni zvykla, ted taky litam po 5min co ji dam spat a kontroluju jestli neblinka a dycha atd....
12. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vidim,ze resite strachy....tak ten mam taky a uz se ho asi nezbavim.....monitor nam kricel hned prvni noc, co jsme se vratili z porodnice, ale byl to plany poplach asi...babicka dala malymu pod hlavu polstar, coz spolu s jeho vahou asi zpusobilo, ze to nanny nezaznamenala :frowning2:....a ted nam zacina obdobi kolik...to je asi z te umele vyzivy...ach jo.....ja jsem tak strasne smutna z toho, ze nemam mliko:frowning2:.....teda furt se snazim na tom makat, ale nevim nevim, asi uz se to nepodari...
12. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásím, že malej má Strafylokoka.. takže zítra si jdeme k doktorce pro ATB :frowning2: :frowning2: Takže dneska den blbec :frowning2:

Jinak mohu vás poprosit o hlas prosím http://www.emimino.cz/souteze/foto/prejdi/fotka-453602/ Děkuji :dizzy_face:
13. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj tak to mě mrzí.. tak snad se brzy uzdravíte a bude dobře :slight_smile: jinak hlas už tam máš :slight_smile:
13. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna No, fakt mám zase náladu pod psa... chudáček můj malinkej :frowning2: A děkuju :wink:
13. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to Ti věřím :frowning2: , tak hlavu vzhůru
13. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hlas jsem poslala
to máte v pupíku?vím že to měl i od kámošky malej ale dostal to až ve 3 měsících až už měl pupík zahojenej.ale nic vážnýho to nebylo prášky zabrali,tak se neboj bude to ok
13. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna
@badik děkuju, děkuju :slight_smile:
Jojo, je to v pupíku a je mi ho moc líto... doufám že ATB zaberou a bude to v pohodě...
13. čer 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš tam i můj :slight_smile:
13. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 děkuju mockrát :dizzy_face:
13. čer 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a o co se soutěží??:slight_smile:
14. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ergonomické nosítko, šátek na nošení dětí, kojící podprsenku a výrobky péče o těhotné Elasti-Q. :slight_smile:
14. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, tak sem zjistila ze mala ma po nutrilonu bolesti briska a zarazeny prdiky:frowning2: takze vysazuju a bud mi dr poradi neco jinyho nebo proste budu kojit a kojit nez neusne. uz nezvladnu dalsi bezmocnou noc kdy nevim jak ji pomoct kdyz se chudinka cela krouti a place:frowning2: dnes dem do poradny na prevazeni tak drzte pesti at navazi aspon ty 3kg
14. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek NO my taky tuhle noc teda propakali... je to fakt bezmoc když nevíš co s mimi je :frowning2:
14. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme od včerejška růstový spurt.malá by jen jedla a jedla,musím jí dávat z obou jedno prso nestačí.naštěstí v noci se pořád hezky drží s tím spaním.a zvláštní je že co je tak žravá nemáme prdíky.
14. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek z Nutrilonu??? Ajajaj, já ho malýmu dávám taky... ale prdíky zatím nemá tedy....

Jinak holky, jsme doma od Mudr. a hlásím že pupíček je zahojený, takže jsme bez ATB... A už vážíme 3880gr. Jupíííííí :dizzy_face:
14. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,vsem gratuluji k mimiskum,ja jsem stale cela :slight_smile:
@hribek dej ji Bebu ,ta nenafukuje a brisko neboli,je to lepsi mleko nez nutrilon ,a cenove je to stejne,mam to vyzkousene na dcerce ,on kazdy dr. doporucuje jine mleko :slight_smile:...slycham to casto ze nutrilon nevyhovuje
14. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira synovec byl plně krmenej na bebě a stejně měl prdíky.myslím že si člověk nevybere,holt musíme doufat že to brzo přejde
14. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To sem teda ještě neslyšela, že prdíky a bolení je z Nutrilonu :sweat_smile: to je trošku překlep..... :grinning: To není tím jestli kojíš nebo dáváš umělou stravu. To bolení je z toho vzduchu co se do nich dostane, jak polykají. Já dceru kojila, u ní jsem mléko měla. A taky měla prdy a bolení. To je tím vzduchem....Jediná pomoc je, sabsimplex, lefax ten je ale bez předpisu, takže se plácneš přes kapsu....potom probiotika, ty upravují mikroflóru a rychleji mu pomůžou zvyknout si na tu umělou stravu. Teplý obklady na bříško, fenyklovej čajík. Protože když dáváš umělou stravu nejmíň musí být odstup mezi dávkami 3 hodiny, mezitím se dává čajík kterej podporuje prdy....a poslední co pomůže je kolíbková poloha, zacvičit nohama, pupík, to je mast z lékárny, pomačkat bříško na bocích, asi sedm osm cm nad nožkama.....a běž změřit teplotku, vyletí vše :grinning:
14. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a v neposlední řadě antikolikový flašky...nejlepší sou avent, měla jsem je při dceři a pomáhají nám i teď. Sice se plácneš přes kapsu, ale je to cenově únosný, pro děti přece není nic drahé.....mám to prožrat nebo to dát malému :grinning:
14. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no a ty nekrmíš jenom na nutrilonu?ty přikrmuješ?pokud ano tak je to i tím...ta umělá strava je těžká pro ty malý...dej mu ty probiotika, jestli mícháš prso a cumel :grinning: tak do týdne by se to mělo upravit
14. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a je to taky tím, že teď mimčo jen leží, nemá žádnej pohyb...ale po tom 4 měsíci se to upravuje, začíná se pohybovat a tím posiluje břišní stěnu, takže to vychází rychleji a samo :grinning:
14. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy dekuju za rady vyzkousim vse, dr mi rekla ze je to mozny i tim nutrilonem ha ze mam zkusit ten comfort je to pry na citlivejsi zazivani tak uvidim. koupila sem i pupik mast tak zkusim namasirovat. nutrilonem dokrmuju vetsinou jen vecer.
jinak mam radost mala pribrala za tyden 270g takze ma 3060g a muzem ven. tak nas vzal tatka na pizzu a za babickou:slight_smile:
14. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek