• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek Taky jsme měli včera potíže, 3 hodiny v kuse Ríša řval a svíjel se. Nakonec ho ulkidnila teplá plína na pupík. Dnes jsme koupili Pupíka tak jsem hned po posledním krmení namazala a nahřáli jsme opět bříško plínou a spokojeně bez pláče spíme. Já teda nedávám, žádný dokrm a plně kojím, sice mu to trvá déle a dokrm by byl jednodušší ale mě to nevadí, když ho baví být přisátý 4O minut tak ať je, hlavně že je spokojený. Tu teplou plínu jsme dali dnes preventivně a budeme ji dávat na to noční spaní. Zítra ještě dokoupíme rektální tyčinku když to bude neúnosné tak použijeme, přece je nenecháme trápit bobánky malinký................... zkusit se má všechno :wink:
14. čer 2011 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs To my včera od 10H do 14H velký bolení,neusnul ani v kočárku,a to jsme s ním jezdila v lese,chovala,masírovala dávala kapičky,nic.V noci opět tragédie,budil se co půl hodina a plakal.Takže já padám na hubu a teď naštěstí už hodinku spinká.Dnes mi přišly ty zázračné probiotické kapky,tak doufám,že zaberou.je mi ho chudáčka strašně líto,je úplně zničenej
15. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak máme TEREZKU. Narodila se po vyvolání ve 41 + 2 tt, dne 31.května 2011 ve 4:37 hod. Váha 3,33 kg, 51 cm a převážně v noci nespinkáme. A už jsem stihla prodělat i zánět prsu s teplotou :(.
15. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@venda69 velká gratulace a štěstí do života Terezce
15. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ať už ten spurt skončí mám Dorinku pořád u prsu,nejsem schopná nic udělat :frowning2: a to jsem si toho tolik naplánovala.vůbec nezávidím maminám co se snaží o rozkojení a mají to takhle běžně,já doufám že se zítra vzbudíme a pojedem zas normálně jako dřív.
15. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
dnes ve 2:41 se narodila Karolínka s 3270g a 48cm, jsme zdravé a š´tastné, že už to máme za sebou :wink:
15. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, trošku opožďěně... 5.6. se nám narodila holčička Monika 3230g a 50cm,porod trval 18 hodin a šití jsem si teda díky stále krvácející cévě užila, ale za tu malou prďolku to stálo ... :sweat_smile:
15. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@venda69
@1luciferka1 gratuluji obema k holcickam!at jste vsechny zdrave

@realgs ja se snazim kojit az do konce, vcera sem kojila z kazdyho prsu 40min, pak uz to tak bolelo ze sem sla odstrikat a bohuzel sem odstrikala z obou prsou 5 kapek:frowning2: takze sem pak dala nutrilon protoze mala rvala jak tur a hledala prso:frowning2: jinak noc byla ok brisko bolelo vecer ale po natreni Pupikem se to zlepsilo a usla a v noci se budila cca po 2,5-3hodinach. snad to bude dneska to samy, ted pomalinku usina unavena po koupani tak snad ji i to mlicko bude stacit
15. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 velka gratulace k mininku
15. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se nám to tu zase nějak rozrodilo :sweat_smile: velká gratulace všem mamčám a mimčům :slight_smile:
@hribek tak aspoň, že Vám ten pupík pomohl, to zvládnete....už víš co na ni aspoň platí, když začínají prdíky... :slight_smile:
15. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy snad jo, da se to pouivat preventivne?dneska sem ji to po koupani udelala a zatim musim zatukat usla bez krouceni
15. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek dá...aspon víš, že ji to nemusí potkat, tam sou ty silice nebo co a to pomáhá na to bříško...já to cpala dceři pořád :grinning:
15. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy to je super, tak to budu praktikovat. snad uz to bude ok. mala ted spi coz je nezvyk normalne usina az kolem 10-11. tak sem z toho nejaka nesva:slight_smile: snad vydrzi do te pul 12. no ikdyz - budu rada kdyz vydrzi jeste hodinu:slight_smile:
15. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluji všem čerstvým maminkám k miminkům
@hribek koukám že máte taky 3 týdny,jestli jste náhodou z původního nedostatku mlíka volně nepřešli do růstovýho spurtu.mě teď taky malá leží pořád u prsu dřív jsme jedli co 3 hodiny a teď skoro po hodině a kolikrát krmím i 2 hod dám z obou i 3x.mám doma váhu tak jsem zjistila že mít ji dlouho u jednoho nemá cenu že už pak stejně nic nevytáhne,tak ji dám druhý mezi tím si pak třeba chvilku zdřímne a když chce ještě vrátím se k prvnímu kde se mezi tím stihlo aspoň trochu zas udělat.Ale prsa mě bolej fest.
15. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik vy kojíte s @hribek.....tak vy můžete dávat co hodina. mateřské mléko není taková zátěž jako umělá strava, je hodně těžká a mimča se s tím perou, teda jejich střeva :sweat_smile: ale z toho si nic nedělejte, vaše mlíčko je i na žížu :grinning: a ta je v tak horkých dnech obrovská :grinning: já to vím sama a to nejsem mimčo :sweat_smile:
15. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem!
Gratulujeme všem čerstvým maminkám a jejich miminkům, přejem jen a jen zdravíčko a štěstíčko!!!
Prolítla jsem dizkuzi a koukám, že Pupík pomáhá. Je to tak? Asi ho taky koupím, zase nás dnes trápilo bříško. Dáváme Biogaiu a 2x denně Espumisan 6kapiček preventivně, ale i tak nás to bříško tak co tři dny dost potrápí.
15. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy no jo ale člověk nedělá nic jinýho a práce se hromadí,pak využívám každé chvilky to vše dohnat.ráno se vzbudím s plány co všechno neudělám a večer jdu spát se zjištěním že jsem nestihla nic a přitom jsem totálně strhaná
15. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik a to ty sedíš doma, já už začala práci :slight_smile:
15. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravíme vás všechny konečne jsme doma,narodili jsme se 10.6. v 18.28 a měli jsem 3120g .porod byl bezva 4 dny provokačky 5 den 12 hodim porod,masakr,už to nikdy nechci zažít,ale malej je zdravej a to je nejduležitejší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2011 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy!!
tak se hlásím po devíti stránkách :wink: moc času není a trápeního tolik, že se to nedá ani pořád psát....alespoň, že Kubík spinká v noci...dneska mě dokonce nechal až do pěti a po krmení ještě do osmi...už to bylo třeba po tom měsíci :slight_smile: a včera řádil tak, že teď už asi zase spí...no aspoň si odpočine brouček.
holky všem vám přeju i pro miminka jen zdraví. pro maminky pohodičku- ta je dobrá na kojení(o tom něco vim) :wink:
16. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy Gratuluji k malému uzlíčku!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak u nas zase probdena noc:frowning2:prikrm sem nedala prdiky pokracuji, je mozny ze je to jeste pozustatek nez se nutrilon vypudi?
16. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek myslím že změnou stravy to nebude,prostě na to víc trpí a ty to můžeš jen zmírňovat masážema,mastičkama,obkladama,kapičkama...atd teda samo že si musíš dávat bacha co jíš ale asi víc udělat nemůžeš pak jen čekat že to časem zmizí samo
16. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první profi focení a naše malá modelína byla naprosto úžasná...na výsledek se můžete podívat...foto 28. - 32. ten vlasáč je Štěpík...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=152440394827161&set=a.133750166696184.28211.110796862324848&type=1&theater
16. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine naprosto dokonalý fotky.
16. čer 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem novopečeným maminkám a jejich přírustkům gratuluji a přeji hodně zdravíčka. :slight_smile: :wink:
16. čer 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Moooc děkujeme, fotografka byla naprosto úžasná :slight_smile:
16. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 gratuluji. Tak jsi se taky konečně dočkala. Přeji vám oběma hodně zdravíčka a ať dělá Karolínka jen samou radost. :slight_smile: Já měla před dvěma dny termín a zítra už malá bude mít tři týdny. Šílneně to letí.

Je tu vůbec ještě nějaká těhule nebo už to máme všechny za sebou?
16. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Naprosto úžasná byla jak fotografka tak i váš Štěpánek.
16. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine fotečky jsou fakt božíííí,jak jste ho přesvědčili ať spí?my jdeme příští týden ale bojím se že nebude spolupracovat :frowning2:
16. čer 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek