Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
realgs
14. čer 2011
@hribek Taky jsme měli včera potíže, 3 hodiny v kuse Ríša řval a svíjel se. Nakonec ho ulkidnila teplá plína na pupík. Dnes jsme koupili Pupíka tak jsem hned po posledním krmení namazala a nahřáli jsme opět bříško plínou a spokojeně bez pláče spíme. Já teda nedávám, žádný dokrm a plně kojím, sice mu to trvá déle a dokrm by byl jednodušší ale mě to nevadí, když ho baví být přisátý 4O minut tak ať je, hlavně že je spokojený. Tu teplou plínu jsme dali dnes preventivně a budeme ji dávat na to noční spaní. Zítra ještě dokoupíme rektální tyčinku když to bude neúnosné tak použijeme, přece je nenecháme trápit bobánky malinký................... zkusit se má všechno 😉
dostyna
15. čer 2011
@realgs To my včera od 10H do 14H velký bolení,neusnul ani v kočárku,a to jsme s ním jezdila v lese,chovala,masírovala dávala kapičky,nic.V noci opět tragédie,budil se co půl hodina a plakal.Takže já padám na hubu a teď naštěstí už hodinku spinká.Dnes mi přišly ty zázračné probiotické kapky,tak doufám,že zaberou.je mi ho chudáčka strašně líto,je úplně zničenej
venda69
15. čer 2011
ahoj, tak máme TEREZKU. Narodila se po vyvolání ve 41 + 2 tt, dne 31.května 2011 ve 4:37 hod. Váha 3,33 kg, 51 cm a převážně v noci nespinkáme. A už jsem stihla prodělat i zánět prsu s teplotou 😞.
badik
15. čer 2011
@venda69 velká gratulace a štěstí do života Terezce
badik
15. čer 2011
ať už ten spurt skončí mám Dorinku pořád u prsu,nejsem schopná nic udělat 😞 a to jsem si toho tolik naplánovala.vůbec nezávidím maminám co se snaží o rozkojení a mají to takhle běžně,já doufám že se zítra vzbudíme a pojedem zas normálně jako dřív.
1luciferka1
15. čer 2011
Ahojky,
dnes ve 2:41 se narodila Karolínka s 3270g a 48cm, jsme zdravé a š´tastné, že už to máme za sebou 😉
sandalek
15. čer 2011
ahoj, trošku opožďěně... 5.6. se nám narodila holčička Monika 3230g a 50cm,porod trval 18 hodin a šití jsem si teda díky stále krvácející cévě užila, ale za tu malou prďolku to stálo ... :-N
hribek
15. čer 2011
@venda69
@1luciferka1 gratuluji obema k holcickam!at jste vsechny zdrave

@realgs ja se snazim kojit az do konce, vcera sem kojila z kazdyho prsu 40min, pak uz to tak bolelo ze sem sla odstrikat a bohuzel sem odstrikala z obou prsou 5 kapek😞 takze sem pak dala nutrilon protoze mala rvala jak tur a hledala prso😞 jinak noc byla ok brisko bolelo vecer ale po natreni Pupikem se to zlepsilo a usla a v noci se budila cca po 2,5-3hodinach. snad to bude dneska to samy, ted pomalinku usina unavena po koupani tak snad ji i to mlicko bude stacit
dostyna
15. čer 2011
@1luciferka1 velka gratulace k mininku
akcijy
15. čer 2011
tak se nám to tu zase nějak rozrodilo :-N velká gratulace všem mamčám a mimčům 🙂
@hribek tak aspoň, že Vám ten pupík pomohl, to zvládnete....už víš co na ni aspoň platí, když začínají prdíky... 🙂
hribek
15. čer 2011
@akcijy snad jo, da se to pouivat preventivne?dneska sem ji to po koupani udelala a zatim musim zatukat usla bez krouceni
akcijy
15. čer 2011
@hribek dá...aspon víš, že ji to nemusí potkat, tam sou ty silice nebo co a to pomáhá na to bříško...já to cpala dceři pořád 😃
hribek
15. čer 2011
@akcijy to je super, tak to budu praktikovat. snad uz to bude ok. mala ted spi coz je nezvyk normalne usina az kolem 10-11. tak sem z toho nejaka nesva🙂 snad vydrzi do te pul 12. no ikdyz - budu rada kdyz vydrzi jeste hodinu🙂
badik
15. čer 2011
gratuluji všem čerstvým maminkám k miminkům
@hribek koukám že máte taky 3 týdny,jestli jste náhodou z původního nedostatku mlíka volně nepřešli do růstovýho spurtu.mě teď taky malá leží pořád u prsu dřív jsme jedli co 3 hodiny a teď skoro po hodině a kolikrát krmím i 2 hod dám z obou i 3x.mám doma váhu tak jsem zjistila že mít ji dlouho u jednoho nemá cenu že už pak stejně nic nevytáhne,tak ji dám druhý mezi tím si pak třeba chvilku zdřímne a když chce ještě vrátím se k prvnímu kde se mezi tím stihlo aspoň trochu zas udělat.Ale prsa mě bolej fest.
akcijy
15. čer 2011
@badik vy kojíte s @hribek.....tak vy můžete dávat co hodina. mateřské mléko není taková zátěž jako umělá strava, je hodně těžká a mimča se s tím perou, teda jejich střeva :-N ale z toho si nic nedělejte, vaše mlíčko je i na žížu 😃 a ta je v tak horkých dnech obrovská 😃 já to vím sama a to nejsem mimčo :-N
luckysun
15. čer 2011
Ahojky všem!
Gratulujeme všem čerstvým maminkám a jejich miminkům, přejem jen a jen zdravíčko a štěstíčko!!!
Prolítla jsem dizkuzi a koukám, že Pupík pomáhá. Je to tak? Asi ho taky koupím, zase nás dnes trápilo bříško. Dáváme Biogaiu a 2x denně Espumisan 6kapiček preventivně, ale i tak nás to bříško tak co tři dny dost potrápí.
badik
15. čer 2011
@akcijy no jo ale člověk nedělá nic jinýho a práce se hromadí,pak využívám každé chvilky to vše dohnat.ráno se vzbudím s plány co všechno neudělám a večer jdu spát se zjištěním že jsem nestihla nic a přitom jsem totálně strhaná
akcijy
15. čer 2011
@badik a to ty sedíš doma, já už začala práci 🙂
janadudy
15. čer 2011
zdravíme vás všechny konečne jsme doma,narodili jsme se 10.6. v 18.28 a měli jsem 3120g .porod byl bezva 4 dny provokačky 5 den 12 hodim porod,masakr,už to nikdy nechci zažít,ale malej je zdravej a to je nejduležitejší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
evinka85
16. čer 2011
ahoj maminy!!
tak se hlásím po devíti stránkách 😉 moc času není a trápeního tolik, že se to nedá ani pořád psát....alespoň, že Kubík spinká v noci...dneska mě dokonce nechal až do pěti a po krmení ještě do osmi...už to bylo třeba po tom měsíci 🙂 a včera řádil tak, že teď už asi zase spí...no aspoň si odpočine brouček.
holky všem vám přeju i pro miminka jen zdraví. pro maminky pohodičku- ta je dobrá na kojení(o tom něco vim) 😉
luckysun
16. čer 2011
@janadudy Gratuluji k malému uzlíčku!!!! 🙂 🙂 🙂
hribek
16. čer 2011
ahojky tak u nas zase probdena noc😞prikrm sem nedala prdiky pokracuji, je mozny ze je to jeste pozustatek nez se nutrilon vypudi?
badik
16. čer 2011
@hribek myslím že změnou stravy to nebude,prostě na to víc trpí a ty to můžeš jen zmírňovat masážema,mastičkama,obkladama,kapičkama...atd teda samo že si musíš dávat bacha co jíš ale asi víc udělat nemůžeš pak jen čekat že to časem zmizí samo
germaine
16. čer 2011
Ahoj holky, tak máme za sebou první profi focení a naše malá modelína byla naprosto úžasná...na výsledek se můžete podívat...foto 28. - 32. ten vlasáč je Štěpík...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15244039...
lolla79
16. čer 2011
@germaine naprosto dokonalý fotky.
lolla79
16. čer 2011
Všem novopečeným maminkám a jejich přírustkům gratuluji a přeji hodně zdravíčka. 🙂 😉
germaine
16. čer 2011
@lolla79 Moooc děkujeme, fotografka byla naprosto úžasná 🙂
lolla79
16. čer 2011
@1luciferka1 gratuluji. Tak jsi se taky konečně dočkala. Přeji vám oběma hodně zdravíčka a ať dělá Karolínka jen samou radost. 🙂 Já měla před dvěma dny termín a zítra už malá bude mít tři týdny. Šílneně to letí.

Je tu vůbec ještě nějaká těhule nebo už to máme všechny za sebou?
lolla79
16. čer 2011
@germaine Naprosto úžasná byla jak fotografka tak i váš Štěpánek.
badik
16. čer 2011
@germaine fotečky jsou fakt božíííí,jak jste ho přesvědčili ať spí?my jdeme příští týden ale bojím se že nebude spolupracovat 😞