• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@akcijy práci?jakou?jsi blázen?nebo superžena?já se až teď převlekla z pyžama ovšem zuby už jsem nedala :frowning2: jaště že se dá u kojení psát na PC jinak bych se tu ukázala za rok
16. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no daňový poradce nikdy nespí :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy to maminky taky ne :grinning: :grinning: no jsem holt máčka :frowning2: :grinning:
16. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Díkec, celou noc byl protivnej a nenaloženej, bála jsem se, že z toho nic nebude, to jsem jí i říkala...nakonec jsem ho předtím nakojila, to nás většinou uspí. V pokojíčku jsem pustila přímotop, zabednila všechny okna, aby mu bylo teplo...zimu nesnáší a řve, my dvě jsme byly splavený jako myši, ale bobíček se uspal, když začal řvát zvlášť při aranžování, tak rychle dudla do pusy, přikrej ještě měkkou dekou a umazlit po zádíčkách a hlavičce, jak zabral, tak rychle deku pryč a pomáálinku ale zároveň rychle vytáhnout dudla :grinning: a foto musela cvakat rychle, než si uvědomil, že ho nemá v puse a začne řvát...no prostě hvězdný manýry, jsem si připadala jako taková ta ficka, co pomáhá modelínám :wink: nakonec byl tak utahanej, že spal sám od sebe i se nechal aranžovat (ruce, nohy apod)...no prostě to zvládnul na velkou jedničku, foto ho hrozně chvállila, jak spolupracoval :grinning:
tak snad jsem trochu pomohla a Dorinka to zvládne stejně...
16. čer 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine fotky jsou naprosto dokonalé,závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak super doufám že nedopadnu jako Many.při vytírání podlahy mi zůstala trošku loužička když jsem si jí všimla říkám si musím to vytřít ať neuklouznu,do toho malá hlad,loužička šla v zapomnění pak přišla návštěva a já vrychlosti ať není stůl prázdnej na té kaluži ukouzla :frowning2: v životě se mi to nestalo.první co mi proletělo hlavou ještě že jsem neměla malou v náručí.no ale dobrý,jenže pak to pomalinku začalo bolet a bolí to čím dál víc,taťka mi to natřel jakousik mastí a stáhl obvazem ale je to děs,no a jak má člověk běhat kolem mimča.Přemýšlím jestli zajet raděj k doktorovi.nevíte někdo jak by to v případě že se mi to zhorší fungovalo s paragrafem pro manžela?někdo mi to dítě bude muset podat na kojení.Ale snad to už nebude horší.
16. čer 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli v nemocnici,mám to lehce natažený,dostala jsem fofr klacky a prý mám ležet a min 3 dny na to nešlapat hmmm vtipnej doktor.ale tak aspoň se víc zapojí tatínek,dokonce dnes poprvé přebaloval.
16. čer 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky da se MM ohrivat v mikrovlnce nebo radeji mam ohrivat ve vode?
17. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek v mikru se nemá jen ve vodě,prý se v mikru ničí nějaký látky a vitamíny a navíc to hřeje nerovnoměrně a můžeš si malou spálit
17. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Mateřské mléko se při uchovávání může rozdělit na vodovější a smetanovitou vrstvu. To je normální. Dříve, než ho dítěti podáte, nádobkou jemně zatřepejte, aby se vrstvy spojily.
Mateřské mléko je třeba zahřívat a rozmrazovat velmi opatrně. Podobně jako mrazení částečně ničí imunologické vlastnosti mléka, také vysoká teplota může poškodit mnohé z jeho cenných vlastností.
Zmrazené mléko: Nádobku nebo sáček dejte pod chladnou tekoucí vodu. Postupně teplotu vody zvyšujte, aby se mléko zahřálo na požadovanou teplotu. Můžete také sáček nebo skleničku či kelímek ponořit do hrnce s předem ohřátou vodou. Pokud je potřeba vodu přihřát, mléko nejprve vyjměte ven. Samotné mléko se nesmí zahřívat přímo na kamnech.
Chlazené mléko: Mléko po několik minut ohřívejte pod teplou tekoucí vodou. Můžete také nádobu s mlékem ponořit do hrnce s předem ohřátou vodou. Mléko ale neohřívejte přímo na kamnech.
Na ohřívání mateřského mléka nepoužívejte mikrovlnnou troubu. Když se mléko zahřeje příliš, ztratí mnoho svých užitečných vlastností. Mléko pro miminka obecně by se nemělo ohřívat v mikrovlnné troubě. Tyto přístroje totiž nezahřívají tekutiny rovnoměrně a v nádobě by mohla vzniknout vařící, pro miminka nebezpečná místa.
17. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Při pokojové teplotě 19-22°C 10 hodin

V chladničce 0-4°C 8 dní

V mrazicí přihrádce bez dvířek
uvnitř chladničky teplota se mění 2 týdny

V mrazicí přihrádce s dvířky teplota se mění 3-4 měsíce
uvnitř chladničky

V samostatné mrazničce -19°C min. 6 měsíců
17. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen v rychlosti.. náš první zachycený úsměv
17. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hezkýýýýý
17. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,co už máte druhé dítko,řeším to že za týdenn budu mít po 6.nedělí a tak asi už budeme doma řešit sexík,jaké to je poprvé po porodu?Pač první sem měla císaře nemůžu srovnávat... :frowning2: díky :sweat_smile:
17. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @akcijy jj diky holky, ja to ohrivam jen v hrnci s vodou. spis sem si rikala jak potom nekde venku kde nebudu kojit to ohreju. no snad to v tech termotaskach vydrzi teply....kojit mi nevadi, jen mi to neprijde vhodne uplne vsude...
17. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 krasny!!!
17. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak u nás vzhledem k tomu že jsem byla dost pohmožděná od zvonu pumpy,kterou malýho vytahovali,došlo na sexík až 4 měsíce po porodu a moc tě nepotěším,myslela jsem že už nikdy nebudu mít normální sex,odpanění proti tomu bylo prd,hrůza,druhej porod bez kontrakci,ale hned druhý sexík to bylo o dost lepší a pak už v poho,chce aby byl partner trpělivý,přece jen prolezlo ti tama dítě,že jo.....
přiznám se že se toho tentokrát docela děsím,už aby to taky bylo zamnou :wink:
17. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 krásný chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 No já si nemůžu stěžovat...možná to bude taky tím, že jsem nebyla vůbec šitá :sweat_smile: ale tentokrát, jsem byla šitá a všechno v poho :wink:
17. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy koukám že máte měsíc a vy už ste sexíkovali??? takto já se teprva psichycky připravuji :grinning:
18. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jj, očistky za dva týdny po porodu přestaly téct, menstruace skončila po čtvrtém týdnu šestinedělí, stehy byly taky po dvou týdnech venku, tak stejně za chvíli lezu na kozu :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy seš dobrá :slight_smile: :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 taky teď řeším sexík.. zítra to asi zkusíme.. :wink:
18. čer 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 holky já teda smekám :slight_smile: malý je teda ještě hodně malý a už máš chuť?? :grinning: teda já mám asi nějaký blok.. no uvidíme,zatím se unás nenalééhá tak mlčím i já :slight_smile:
18. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 krásný chlapeček :slight_smile:
18. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 noa?než sem porodila holku byla ze mě nymfomanka :grinning: když sem ji porodila ani chuťka...skoro tři roky jsou od sebe a teď co jsem porodila, já sem skočila na manžu po dvou týdnech a to sem ho musela přemlouvat :sweat_smile: a teď?ale přerušovaně jo holky :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 To u nás se už naléhá.. a já mám chutě od prvního dne co jsme doma z porodnice.. :grinning: Ale jako pořád si říkám jestli není ještě brzy.. ale někdy to zkusit musíme že :grinning:
@akcijy máme koupený šprcky :grinning: Bože, to bude jako za mlada :grinning:
18. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no to je sice hezký, že máš koupený šprcky....já sem po druhém dítěti a tu šprcku bych tam nedala ani za zlatý prase...zvlášť ty, když jsi po cisaři.....máš otevřenou dělohu a chceš tam rvát lubrikovanej kondom jo?a taky si uvědom, že jsi stažená a obrovsky suchá, takže já teda na to skočila po dvou týdnech.ale ten kondom bych tam v tvým případě nervala...ta infekce může být i teď...neznamená, že jsi se vyčistila a odmenstruovala, že nemůže být...ale tak v každým případě existuje postinor :grinning: ale v tvým případě vysvětlovat doktorovi na co ho chceš a proč...to by muselo být sakra zábavný :sweat_smile: ten kondom bych tam vážně nedala...však pokud kojíš nech si dát antikoncepci, kterou můžeš...no je to na tobě, ale po císaři bych to asi neriskovala, měla si těžkej porod, měla by si se pořádně zpravit a ne ještě pokazit....radši na přírodně :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Jejej, tak to jsi mě tedy vyšokovala.. chjoo :frowning2:
18. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ale přerušovaně...jde to :grinning: to mi věř :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek