• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@akcijy přerušovaně... ??? Ale co když náhodou.. ? Kapička lásky...? :grinning: Kruci... To je v háji.. Jinak plně nekojím, páč malej je línej sát, a málo nabíral, takže máme MM a UM, oboje dostává z flašky... :unamused:
18. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no tak já sem to řešila tak...manža je raz dva :grinning: takže sem si zapálila, aby sem ho trošku odpumpovala :sweat_smile: a pak to nebylo tak rychle, už se kontroloval....ale nám se taky stalo to čeho se bojíš :grinning: tak sem ho poslala pro postinor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měla si vidět ten rudej ksicht, když odcházel k doktorovi...už se těším za týden na tu přednášku, zda nevím co je šestinedělí :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy tak spíš než šprcku tak bez ochrany a přerušovaně jo...? A až teda jakože po předehře... no ty vole.. to nevím jak to vykoumáme :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 co po předehře?ty musíš vědět, kdy to na toho tvojeho de :grinning: ty vole není to diskuze o porodu?kam sme to klesly :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy sorry za odbočení od tématu.. ale já jsem z toho jaksi někde hluboko v zadním otvoru... :sweat_smile: :grinning: Ježiši.. no já snad nakonec počkám do 6tinedělí.. :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 to sem říkala i já....ale to nevydržíš, pokud na to chceš skočit už teď, tak to jsou silný řeči :grinning:
18. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy tak uvidíme.. zkusím to prostě vydržet co nejdýl :grinning:
18. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zajímavý téma,no já jsem si vždycky myslela že po porodu nebudu chtít ani slyšet o sexu natož ho provozovat a po tom brutálním šití jsem si říkala že spodek už nikdy nepoužiju,ale už jsem docela v poho tak si myslím že bych to po šestinedělí zvládla a docela se těším.bude to asi tou dlouhou abstinencí co jsme měli.ale dřív bych do toho asi nešla mám strach.jen s těma šprckama jste mě dostali,myslím že bez nich bych si to neužila,protože bych se bála případné nehody a bůh ví kdy se dostanu k doktorovi aby mi napsal prášky,je to na dýl s objednáním a já se ještě neobjednala,čekám až budem mít nějakej režim ať vím na kdy,takže nevím nevím
18. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky pekny tema:slight_smile: no ja uz taky chute mam, ale zatim sem si rikala ze do sestinedeli to zkusime rucne strucne:_D a pak si dam HA:slight_smile:
18. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem teda na tohle fakt srab, chut by byla, teda ted pred porodem, pristi tyden uvidime :o))))) Ale za me az po sestinedeli, ono to opravdu ma neco do sebe, ja bych potom chtela telisko a budu se modlit, aby mi sedlo, kdyz sedne, neni skoro zadna menstruace a je to na nekolik let......
18. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@misuuuule já někde četla že tělísko se dá dát až později a né hned po šestinedělí.no já o něm přemýšlela,ale mám trochu strach,moje mamka z toho chytla zánět a než doktoři přišli na to co jí je málem umřela,ale je to už skoro 20let a dnes jsou určitě mnohem kvalitnější
18. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no tak to jsem zvědavá, pak dej echo jak si statečná a odolná vůči chtíči :grinning: bacha chtíč je převlečenej hlad po sexu :sweat_smile: :grinning:
@badik objednat k doktorovi?wow to jsem ještě neslyšela :sunglasses: no a užila neužila...já mám tak rychlýho chlapa doma :sweat_smile: že jsem vždycky byla jenom nasraná.....kvůli čemu asi, že? :grinning:
18. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy s tou rychlostí chlapa jsme na tom stejně :grinning: Jinak já taky ještě nejsem objednaná :grinning:
Jo a taky jsem si říkala že po porodu nebudu chtít o sexu ani slyšet.... Ale co nás pustili domů, tak už druhý den to na mě přišlo... hormony jsou sviňa :angry: :grinning:
19. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy no nevím jak u vás ale u nás je velkej nedostatek gyndařů takže mají všichni plno zvlášť ti dobří.k tomu mojemu se na běžnou prohlídku objednávám i 2 měsíce předem a pak tam kolikrát stejně čekám,ale je dbrej tak mi to neva
19. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jako v přerově jo?neříkala jsi, že chodíš do olmika na gyndu?
19. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy jj můj dr totiž byl dřív v Přerově ale pak se přestěhoval,ještě částečně sloužil u nás ale pak se přesunul úplně a jelikož tady není z čeho vybírat raděj dojíždím,a zůstala u něj spousta pacientek a ještě přibral nový takže je to pořád stejný.
19. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak kde jsi celou noc :grinning: :grinning: :grinning: že by ji přemohl ten obávaný chtíč? :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy Neee, nějak jsem se nedostala.. ale ještě k ničemu nedošlo.. zatím se držím... :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monny89 me se o tom jenom zda a vzdycky se u toho probudim s malou u prsu:grinning:
20. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek mě se o tom taky zdává,hlavně ze začátku kdy mě spodek bolel tak že jsem si nesedla,to jsem nechápala :unamused: no ale dobrý to bylo :wink:
20. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak to klobouk dolů....ale to je spíš ten strach, že se manža neudrží co? :sweat_smile:
@hribek tak erotický sny se synem jo? :grinning: no toto...
@badik to je taky zajímavý....bolestivý a chtivý :grinning:
holky mám pro vás jediný řešení asi byste na to měli skočit....vám to leze na mozek :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, jsem po porodu o trochu dýl než vy, ale takový myšlenky mě teda fakt nenapadaj :unamused: ...asi jsem blbě sešitá, ale mě to pořád bolí a bolí..teďka jdu na KO ke svý DR po šestinedělí a mám trochu obavu, co i řekne, ale přijde mi, že to tam porát tlačí...a manža už je taky nervés :grinning:
20. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek s dcerou ssakriš co mám pořád s těma synama :grinning:
20. čer 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy no jako leze mi to na mozek... pořád po manželovi pokukuju, jakože i jo.. že bych si troufla.. ale pak si řeknu, že je ještě brzo a chuť je ta tam :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy v pohode:slight_smile:
20. čer 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jj chutě těhotenský, poporodní :sweat_smile: já bych nevydržela...moment já ani nevydržela :grinning:
20. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy Hihi, schválně kdy tě budu následovat :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak podle tvých slov to nebude dlouho trvat :sunglasses:
21. čer 2011 v 01:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy dávám si max. týden :grinning: víš jak, 29.6. mám narozky, takže to si chci aspoň trošku užít, když už je slavit nebudem...............
21. čer 2011 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí
21. čer 2011 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek