• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahojky psala mi ráno Many jsou s Lukáškem v nemocnici na pozorování Ladík mu nechca sedl na hlavičku :frowning2: mám vás všechny pozdravovat.Tak doufám že bude vše v pořádku.
my se dnes byli fotit malá krásně spolupracovala tak už se moc těším na fotky
21. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik teda tak to je mazec, tak snad budou v poradku
21. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes v noci mi malá poblinkala komplet celou postýlku,naštěstí jsem ještě nespala,ležela totiž na zádech,vyletělo jí to chudince i nosem.většinou ji dávám na bok ale teď jsem si říkala že jsem ji po kojení držela dost dlouho tak to nebude třeba.no tak jsem zvědavá jak klidně budu dnes v noci spát :unamused: ještě že mám monitor dechu jinak asi nespím.
22. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nevím co to má znamenat,ale něco podobnýho mi malej udělal asi před hodinou.A to po kojení ani nespinkala,jen ležel v postýlce,jdu se na něj po chvilce mrknout a on i vše kolem něj poblinkané.Naštěstí ho dávám na bok,takže dobrý,ale jak píšeš,nic příjemnýo a zaplaťpanbuh za monitor dechu.Navíc mě malej někdy ublinkne až po hodině,což je fakt nepříjemný bo už většinou spí a vzbudí ho to
22. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jejda.Tak hlavně aby byl malej vpořádku...pozdravuj
22. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lukášek je v pořádku už jsou na cestě domů :slight_smile:
22. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky s tím blinkáním je to i u nás. V sobotu jsem byla hrůzou bez sebe, když jsem viděla, že to malé teče i z nosu a to proudem... Jinak blinká docela dost a pořád. Snad se to časem upraví. Co mě ale ještě děsí, tak skoro každé kojení asi jak hltá, tak asi zapomíná polykat nebo nevím, ale začne se dusit. Včera byla až fialová a já strachy bledá k smrti. Je to děsný, jak člověk má o ty drobečky strach. Při každém kojení prožívám hrůzu.... :frowning2: Jinak taky dávám malou na bok a to i do kočárku, když jdeme ven. A za monitor dechu jsem taky vděčná.

Jinak super, že Many s Lukáškem už jsou doma. :slight_smile: Musela si chudák taky prožít šílený strach.
22. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 mě malá začala ublinkávat až zhruba před týdnem ale blinká i hodinu po jídle.tak moc že ji to teklo i nosem a proudem se to stalo už 4x jednou u naší maky na novej drahej gauč kterej si děsně chrání,ale je to první vnouče tak bylo vše odpuštěno :slight_smile: .Dorča se mi u kojení taky dusí a zakuckává,ale mě vždycky z kraje kojení mlíko teče proudem tak to asi nestíhá polikat.
22. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak Verunka ublinkává hnedka od narození. Měla jsem docela strach, aby mě přibývala na váze, jelikož mě přišlo, že co vypije, tak to vyhodí. Ale naštěstí přibírá, tak aspoň něco. Nosem nám to šlo zatím jen jednou. Jinak s tím zakuckáváním u nás je to klidně i po šesti minutách kojení, takže pochybuji, že by mě to mlíko teklo rychle i po takové době, ale kdo ví, možný to je, protože ji stačí kolikrát jen 3minuty u prsa a je zasycena třeba i na 2hodiny. Což mě znervózňuje, že za tak krátkou dobu se nemůže dostat k zadnímu mlíku. Na jednu stranu bych chtěla aby zůstala takhle malinkatá - protože když vidím na první dceři jak rychle vyrostla, tak bych si to chtěla užít co nejdýl, ale na druhou stranu skrz ty obavy u kojení se těším, až bude přecházet na pevnou stravu. :slight_smile:
22. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to měla i kamarádka s malým blinkal jí hodně a teď už má 5 měsíců a má to tak pořád,musí ho hodinu po jídle hlídat ať se neotočí na břicho jinak se ji poblije,ale s váhou nemají problém spíš naopak
22. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik celkem se bojím, když to neustane (to blinkání), tak abychom nemuseli na chirurgický zákrok. Něco málo jsem četla na netu (ale fakt jen málo, není moc času). Má ten svěrač mezi jícnem a žaludkem ochablý a pokud to bude beze změn i po nějaké době, tak se prý ten zákrok dělá. Dr. mi řekla, že existuje ještě nějaký přípravek, který se dá před kojením malé (název jsem zapomněla) a to ji to mlíko v žaludku zahustí. Ale zatím nám ho nedoporučila, tak snad ještě nějakou šanci máme, že to časem ustane.
22. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ježíš to je strašné stím Lukáškem!!Ještě žee je v pořádku :slight_smile:

My taky začli dost ublinkávat,ale snad se to upraví,přesně jjak tu píšete....
22. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zeptejte se v lékošce na Gastrotuss Baby...nám byl předepsán (ale je volně prodejný) ale už ho nedávám, malý ublinkává akorát, když si nekrkne...s tím máme zase problémy mi...nechce se mu krkat, a když ho donutím poklepáváním, tak je pěkně nas...a začne řvát, musím dát druhý prso a po odkrkávání nanovo :grinning:
22. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @lolla79 ahojky me mala ublinkava taky ale nosem ji to nejde, vetsinou je to jedno dve ublinknuti nekdy vic. a to s tim zakuckavanim uz mam celkem vychytany. mala to delala taky protoze jak treba v noci pila po 3-4hodkach tak bylo hodne mlika tak ted ji to tak nejak koriguju aby pilajen to co zvladne a teprv po chvili ji dam na prso prisat.
nejhorsi je tedkom ze pres den ji mliko skoro vubec nezasyti. ted mi tady rvala uplne nepricetne, po vypiti 100ml nutrilonu byla chvilku v klidu a uz zas place:frowning2:
22. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to myslíš asi nutriton ne?
@hribek no a nemáte ten spurt o kterým jsem ti už psala?já při něm krmila i po půl hodině.jestli jo tak na něj není dobrý dokrmovat ale přikládat jak si dítě řekne,když bude velká poptávka zvedne se i nabídka a za pár dnů se to upraví.nám to trvalo naštěstí jen 3 dny
22. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě dnes v noci spal malej od 20:30 do 5:30 bez kojení.Myslíte,že je to normální?Jsem z toho trochu rozhozená.Když se probudil,byl jak sluníčko,usmíval se a byl spokojený.Až asi po 15min začal poplakávat,tak jsem ho nakojila a už zase leží a spí...teda snad spí,teď jsem tam 5min nebyla :slight_smile:
23. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky s tím válčím s tím odkrkáváním.Hromada matek mi řekla,že to tak může být,že jejich prcci taky špatně odkrkávali.Takže snad je to dobrý.Akorát mi přijde,že díky tomu má pak větší bolení :frowning2:
23. čer 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna je to normální a můžeš být ráda aspoň se vyspíš
23. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nás večer podobné v osum to zalomila bez kojení spala do 6 do rána :grinning: :grinning: najedla se a spí dál,buď me za to rádi,není to pořád a myslím že je to úplně normální a super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja nevim, ja to zkousela, krmit klidne 5hodin s prestavkama a vysledek ze zacla rvat tak nesnesitelne ze sem prikrmila protoze z prsou uz nic neteklo:frowning2:
23. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nás je taky trápení s brkáním, přes den to zvládá ale v noci to prokňourá, navíc má takový jakýsi divoký cpaní, sme tam po 4 hodinách, jindy řve už po hodince, ale pak je z toho nafučená a řve...
23. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa přesně :slight_smile: a ještě dotaz. kaká každý dena nebo po více?malej dřív kakal každej den a te´d už druhý den nic :unamused:
23. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino máš recht,měla bych jásat,že tak hezky spal.myslím,že mu udělal dobře ta změna počasí.
23. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna čéč ona jak kdy, dřív měla v plínce po každým krmení, teď když se jednou za den pořádně vyprázdní tak mám radost, páč to její mrčení a kňourání je mazec...je mi jí až líto.... už sem přemýšela že zkusím prohnat přes sebe biopron, jeis to bude mít nějaký účinek i na ni...
23. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte taky te novorozeneckej ekzém ? nám na to v úterý dr napsala imazol a od té doby to má mnohem horší.je tím posetá asi pojedem k doktorce ať na to mrkne.
23. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna možná to počasí bude mít něco do sebe mi dnes taky spali až skoro do 6
23. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@dostyna nic neplaš!! na doporučení jsem nebudila a Kuba mi taky jednou vydržel od 18.30 do 5.30...ale taky jsem se bála.... jinak se budí mezi druhou a čtvrtou,tak jsem mu zkusila přidat jedno kojení v devět, že by jako vydržel do rána a teď straší kolikrát i v půl jedný. jinak odkrkávání nás taky trápí, i když si krkne, tak za hodinu pláče a já slyším, jak mu to tam lítá, ale nechce ven. tak jsem zjistila, že pěstičky v puse znamenají bolení bříška ze vzduchu a né hlad.... a nic moc na to nezabírá-pevný nervy maminky, možná jedině. to je tak hnusný, když vím, co mu je a nemůžu mu pomoct. :unamused: teď se to u nás maličko zlepšilo, ale do minulýho týdne mi malej proplakal úplně celý dny- já už skákala z okna.... :cry:

jinak v noci spinkáme v klidu a přes den kojíme po třech hodinách..... a pomalu zjištuju, že tak jednou týdně by jedl Kuba v kuse.... dneska např. od rána jedeme po dvou hodinách a teď si dal v deset a hned v jedenáct..... hladovec malej.

V úterý nám bylo 6týdnů a hlásím 1,3 kg a 10 cm od porodu navíc a já 15 kg dolů z 21ti no aby né, když jsem na všechno zůstala sama :confounded:

všem přeju jen zdravíčko!!!!!!!
@lolla79 taky bych ho nechala jako miminko.... je mě zle, jak mi stárne den ode dne před očima a ještě tím stereotypem ty dny utíkají rachleji.......
23. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik zkus ji vykoupat v černým čaji, měla sem to s Julou, dostala na to tekutej pudr a doporučení a koupačku v černým čaju a fakt pomáhá...
23. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa černej já slyšela o heřmánku no hned jdu ten černej vařit dík za typ
23. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna kojený děti prý nemusí kakat i 14 dní, říkali v nemocnici.....
23. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek