• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@vdovec no já to našim chtěla říct na babiččiných 70tinách,ale mamka se ségrou mě odhalili takže ty už to věděli dřív.Babičce jsme koupili mini bačkůrky a hned to pochopila a začala brečet a objímat mě na to jsme začli bulet všichni i můj táta (chlap jak hora).to bylo asi v 11.týdnu.mám to hezky na videu na památku
17. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec ale myslím že to bude pro všechny příjemnej šok když se tam objevíš s pupkem :grinning:
17. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik to je moc mile s tou babickou :slight_smile:).. taky pujdeme jeste pred Stedrym dnem k babicce, jsem zvedava, co rekne :slight_smile:.
17. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec a jaká máte vybraná jména?
17. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik my jsme se od zacatku shodli, ze pro kluka David. A pro holku ja chci Anna a on chce Lucka (ani nahodou!! jeho detska laska je L. Vondrackova :slight_smile: a pak Katka, ta se mi moc nelibi, jenze mensi zlo nez Lucka :slight_smile:. Co vy?
17. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás to vypadá že buď Viktor nebo Dorka.Lucinka se mi moc líbý,ale jmenuje se tak moje sestra a u Kačenky se mi líbí že má spoustu obměn ale máme jich kolem sebe hodně.Chtěli jsme něco ne moc častýho,ale českýho.
17. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Dorka me ani nenapadla. Moc hezke a notrele jmeno :slight_smile:.
17. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona totiž není v kalendáři je tam Dorota tak jsem si koupila chytrou knížku abych věděla jestli to jde dát i jinak a jde :slight_smile: Jde i Dorotka to se mi sice líbí,ale musíme brát v potaz že taky vyroste. Pak ještě Dora nebo Dorka.Vyhrála Dorka.No ale zatím je to pracovně Ludvíček.
17. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec Ahoj vítám tě, gratuluju a jen tak pro info - vdávala jsem se před měsícem a půl a oboje rodiče dostali pozvánku na svatbu, na který je namalovanej ženich s nevěstou a ta má pupík...jedinej tchán to moc nepobral a ptal se, jestli musíme,,,,tak jsem řekla, ať mrkne na něvěstu líp a bylo zaděláno :grinning: tak se zasmáli a bylo to venku...jediný komu to vadilo byly moje dvě starší ségry, který nemohly pobrat, ýe jsme jim nic neřekli a bylo to jaksi nahonem...svatbu jsem v mým stavu zvládla naplánovat za tři neděle! A byla super musím říct.
17. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau všem vespolek...
17. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine to je dobrý s tou nevěstou :grinning:
17. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jo to bylo jediný na netu, co jsem našla, byl to takovej směšnej obrázek a přitom moc pěknej
17. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to gratuluju k snatku. A uplne s tebou souhlasim, ze svatbu neni nutny resit rok :slight_smile:. Nekdy kdyz slysim kamaradku, jak to porad resi, je mi z toho az zle. Nenasadili jsme si zadnou latku, tak nebudeme niceho litovat a stresovat, ze neco nevyslo, jak jsme si predstavovali. Protoze si nic nepredstavujeme :slight_smile:.
17. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine my jsme minuly tyden na netu nasli neco "zimniho". Jsou to 2 snehulaci.. a ja vlastne uz trochu vypadam jak ta snehulacka. Tak mi to pripadalo vtipny :slight_smile:)).. ze si na to oznamko pak lidi asi vzpomenou, az me uvidej :slight_smile:).
17. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec Jo přesně...my jsme náhodou otěhotněli a nijak nic neplánovali, až pak manžovi říkám, že mimi se ale bude jmenovat po mě, když ho porodím...no a najednou šlo to, co čtyři roky nešlo :grinning: sice jsem se nikdy nechtěla vdávat kvůli tomu, že musím, ale udělala jsem ústupek a holt jsem byla zbouchnutá nevěsta :sunglasses: a zas jsme chtěli co nejdřív, než to na mě bude moc vidět...a klaplo všechno, jak jsme chtěli až na drobnosti...
17. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrkněte, já jsem to oznámení vložila do fotoblogu, pro představu...
17. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine zbouchnuty nevesty jsou fajn. Nehystercej kvuli neodpovidajicim barvam kvetu v kytici a skvrne na satech :slight_smile:)).
17. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec tak je pravda že já plánovala svatbu asi půl roku a asi 4 měsíce jsem tím fakt žila asi jako teď těhotenství.Jsem prostě taková a pro mě důležitý věci fakt prožívám.Ale nikdy to neuděláš dokonalý.My teda měli svatbu úžasnou a spousta lidí říká že na lepší nebyli.Ale bylo to hodně i tím že jsme to měli takový neformální.Obřad v oblecích a pak do pohodlnýho a na dvoře prase.Hlavně to bylo i o tom že kromě povinnýho zvaní tetiček jsme tam měli spoustu lidí kteří nepokazí žádnou srandu.Ale jinak si myslím že skvělá svatba jde udělat i za týden,čím dýl plánuješ tím víc vymýšlíš a tím roste cena.A hlavně by si ji měl každej udělat podle sebe.Kdo chce malou mít malou kdo chce velkou tak ať ji má.Mám spoustu kamarádek co se nevdávají kvůli tomu že chcou malou a tchýně nebo rodiče musí mýt za každou cenu na svatbě spoustu příbuzných,který ty holky ani neznají.
17. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec :grinning: :grinning: :grinning: Já hysterčila akorát kvůli tchánovi, kterej se trochu nazlobil ale pak nakonec to celkem šlo, i když ženich se chvíli bál, že tchána z tý svatby vynesu v zubech, neboť přece jenom jsem teď psychicky labilní :sweat_smile: ale nakonec všechno proběhlo jak má a nikdo se ani nehádal ani nepral :wink:
17. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ja ho tam nevidím :frowning2:
17. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Oni my ho zase smazali smraďoši
17. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tomu říkám rychlost zrovna jsem chtěla dát fotky jak to u nás na dvoře vypadalo ale ani to nebudu zkoušet.To je fakt hustá cenzura
17. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tomu říkám rychlost zrovna jsem chtěla dát fotky jak to u nás na dvoře vypadalo ale ani to nebudu zkoušet.To je fakt hustá cenzura
To bylo ani ne za pět minut...tak nic, bylo směšný fakt.
@badik kdybych byla v Cechach, tak tu svatbu pojmu "zodpovedneji" nemylsim stylove, ale udelala bych velkou hostinu s hudbou a tak. Ale na dalku se neda skoro nic zaridit. Takze jsem vzala prvni misto, nelbizsi kadernici, nejblizsi kvetinarstvi, koupila saty o obedove pauze a tak.. za hvezdu moc nebudu, ale budu moc stastna a spokojena nevesta (doufam .-)) )
17. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec no a to je na tom nejdůležitější.Já vždycky říkám že nejvíc záleží aby se to líbilo nevěstě a ženichovi ostatní ať si říkají co chtějí.A jak říkáš na dálku je to těžký.A pro ženicha určitě budeš za hvězdu :wink:
17. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Pěkný, chvilku mi trvalo, než jsem zkoukla....slušelo vám to.
17. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik diky :slight_smile:). kdyz jsem si domu donesla ty saty, tak se na nechtel vubec podivat, ze chce pry prekvapit :slight_smile:)).. koukla jsem na beremese- svatba vypada tak hezky normalne :slight_smile:) a libi se mi moc tvuj uces!
oni se sem nesmi davat nejaky obrazky?
17. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec no mělo by tu být jen se se týká dětí svatební nebo typu to jsme my budoucí rodiče jen v omezeným množství,ale viděla jsem že někteří tam mají pomalu svatební album
17. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
NO nic děvčata, já mizím se nadlábnout a něco uvařit...mamuška udělala sádlo a malý křupavý škvarky, tak se jdu nacpat a pak musím něco udělat k večeři...tak se mějte.
17. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek