• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
jdu za váma konečně nachvíli na pokec :slight_smile:
daří se dobře, Ladíček sice zlobí fest :slight_smile: ale Lukášek je zlatíčko :slight_smile: skoro pořád spinká a večer první spánek většinou trvá 4-5 hodin a pak kojím po dvou hoďkách, takže se pěkně vyspím, dnes jsem napřiklad kojila po 4 a pak vždy po 3 , takže to byla paráda a přes den,tak po dvou někdy po hoďce nebo hoďce a půl :slight_smile: je moc hodnej a skoro vůbec teda nepláče, jen když spí třeba ty 3 hoďky, tak než se přebalí a dostane, tak už zapláče, jinak fakt zlatej, ani v noci nepláče, vždy mě probudí,jak sebou jen šije :slight_smile: jde vidět, že někdy špatně tlačí,..... naštěstí bolestí nepláče, ale piju dost čaje pro kojící matky a ten fenyklový,takže pěkně prdí a mažu Pupíček sem tam a když vidím, že dlouho tlačí a nejde mu to, tak šoupnu teploměr a je to venku :grinning: jinak z nemocnice jsme doma, tak hurá, že je vše ok .............
25. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, že se vám všem daří, dětičky nemají boleníčka moc a maminky mají hodně mlíčka :slight_smile:
já byla po 6ti nedělí na kontrole a teda nechala jsem si píchnout tu injekci na 3 měsíce tu Deproveru - nevím jak se přesně píše, tak uvidíme, jaká bude :grinning:
25. čer 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :slight_smile: nikdo nikde :wink:
26. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jojky, tak dočítám něco a čtu, že si měla zánět :frowning2: au au, já taky , hned druhý den z porodnice, jsem šla venku a ofoukl mi vítr prsa :frowning2: to byla síla, naštěstí jsem to rychle podchytila, no celou noc jsem šilela a tatin vstával semnou, aby mi podával malýho k prsu a dával říhat, pak jsem dala i paralen a odsávala a přikládala malýho k prsu co nejčastěji a uf bylo za dva dny dobře, teď si taky dávám bacha a co nejvíc ty prsa vyprázdnit no, moje máti třeba u ségry skončila na kapačkách v nemocnici :frowning2: to jsem se bála, že bych už pak nemohla kojit,....
26. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a čtu že máte problémy s blinkáním, tak Lukášek mi zatím blinkal jen 1x a to tím, že si málo řihl a pak ležel a byl přecpaný a vyhodil to celý a to zrovna v té nemocnici , jinak my začal až teď někdy , když si řihne, že si ublinkne trošku, no a Ladík to si pamatuju, že blinkal víc, to jsou prý děti přecpaný :grinning: ale pamatuju si u Ladíka, že jsem někde tady četla, že když nějaký dítě často blinkalo, tak na to byly nějaké kapky :wink: asi to psala určo doktorka , ale víc si už nepamatuju :wink:
26. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahooooj,no ráda tě tu vidím.Čtu že Lukášek krásně prospívá,z nemocnice jste taky doma,tak to je nádhera.To ten můj miláček je taky moc hodný.Sice občas má bolení bříška,ale jinak je úžasnej.Spí celou noc,dnes zase hodil rekord a spal od půl desáté do půl šesté :slight_smile: A vzbudí se úplně do růžova vyspaný.Jinak má moc rád když jsme venku,to pak právě tak nádherně v noci spí.
26. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 jj pomaha, mala po tom prdi o 106 az si chvilkama rikam jestli neprdi az moc ale zaplat panbu zato:slight_smile: jj dokrmuju. v noci ji vetsinou staci moje mliko a pres den taky kojim jen kdyz vidim ze porad hleda a place tak ji dam nutrilon. ale vzdycky ji necham tak 10min slehnout mliko abych vedela jestli nema dost. pribira si myslim dobre. ted ma cca 3500g coz by od minule kontroly bylo 440g za necely 2tydny tak snad dobry.
26. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky :wink:
@hribek tak to jo, zkusím je koupit.. Já jsem teď koupila Pupík, tak mažu a masíruju, zdá se že je to po tom lepší, ale když to nebude dlouhodobé, tak to asi zkusím... No, závidím že kojíš, já už jen odsávám, a malej je holt na flašce.... :unamused:
Jinak holky, sepsala jsem svůj porod na profilu... Pokud budete mít sílu číst ten román :grinning:
26. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj pupik taky pomaha ve spojeni s teplym polstarkem
26. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ted sem docetla tvuj porod, docela masakr, ale hlavne ze uz to mate za sebou. ja na ten svuj v brne nemuzu dopustit vsichni byli skveli a na to jak vsichni odsuzuji ze je to stara porodnice tak ja byla naprosto spokojena a jeste se navic potkala s kamoskou na pokoji:slight_smile:
27. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vás holky zdravím my včera měli křtiny tak Zuzanka měla velký den :slight_smile:
27. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A Šíma 5 let :slight_smile:
27. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@dostyna tééééééééééda Toníček tak náádherně spí :slight_smile: no krása, Ladík spával od 3 měsíců do rána, tak taky doufám, že LUkynek k tomu směřuje :grinning:
@lenicenka17 jééé křtiny :slight_smile: Zuzanka je nádherná :slight_smile: a Šimonek taky a jinak vše nej nej nej k 5. narozeninkám :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 a ten dortíček mi dělá chutě :grinning: krááásnej :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čtu tady, že děti krásně přibírají , tak to je super :slight_smile: a teda bříška ať je moc netrápí :frowning2:
27. čer 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek díky, to byl to fakt hrůzný zážitek... ale už je to za mnou.. holt tam hrál velkou roli o ten neosobní nelidský přístup... :unamused:
@lenicenka17 no ta vypadá krásně, a ten dortík :dizzy_face:
27. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 zdravím ,tak jsem ted dočetla tvuj porod a bez srandy až ,na pár maličkostí jsme to měli stejný :slight_smile:
27. čer 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja nemela vubec cas jsem chodit,mala dava zabrat:slight_smile: cetla jsem monny tvuj pribeh a to jsem si myslela ze se se mnou sra...,ja od 10 vecer do 14.00 odpoledne , v 8hodin rano jsem myslela ze se zblaznim,a vydrzet pres 30 hodin,to bych nevydrzela
27. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy fakt?? A kdepak jsi rodila ty?
27. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo taky jsem myslela, že už to nevydržím, měla jsem chuť to vzdát.. ale musela jsem to vydržet... prostě musela..
27. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no to je fakt,musis:slight_smile:,kdyz mi v 7 rano rekli ze to je teprv po peti min. kontrakce, tak to se mnou malem seklo,prislo mi ze to mam uz v kuse,no ale narozdil od tebe jsem nastesti porodila normalne.
27. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo, to závidím.. mě nejvíc chybí ten pocit porodu, a to první pochování, chtěla jsem slyšet ten jeho první pláč, chtěla jsem vidět manžela jak brečí, chtěla jsem si to "užít"... zas mi je z toho do breku.. :frowning2:
27. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak me ji stejnak jen v rychlosti ukazali a pak ji odnesli,museli me zasit a tak,az asi za pul hodky mi ji donesli. A pritel u toho nebrecel,s nim to spis malem seklo:slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já vím, ale prostě mi chybí ta atmosféra toho porodu, toho nového života... víš.. ten pocit, že jsi to dokázala, že jsi mu dala život.. O to já jsem byla ochuzena :unamused:
27. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj,verim ze nekdo si to dokaze uzit,jedna znama rikala ze prvni co udelala ze pocitala malymu prstiky,jestli je ma vsechny:slight_smile: ale ja byla tak vyrizena,jsem se jim na porodnim sale malem slozila,kdyz jsem se musela osprchovat, Ale mas ho zdravyho to je dulezity,a koukala jsem ze vahove jsou na tom stejne mala mela minuly tyden ve stredu 4270:slight_smile:
27. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 me malou dali :frowning2:na chvilku na bricho a pak ji odnesli na novorozenecky nejspis ohrat v inkubatoru pac byla mala, videla sem ji az po 2 hodinach
27. čer 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jasný no, mě prostě chyběla ta atmosféra.. a že tam prostě nebyl ten manžel... :frowning2:
@hribek alespoň jsi jí viděla.. Já na to pořád myslím, jsem z toho smutná... ale snad to brzy přejde
28. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj prejde, ja na porod uz ani nemyslim a soustredim se na tu malou kulicku co mi spi v postylce, a treba si to pri dalsim mimcu vynahradis.
28. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, píšu po delší době, malej je hodný mimi, ale v noci toho moc nenaspíme, budí se mi po dvou hodinách na krmení a k ránu už po hodce a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to docela záhul, přes den spinká hezky, usíná ale až kolem deváté ráno, do té doby je neklidný a bulí. Nosím ho v náručí, protože nemám na to nechat ho plakat. Mlíčka máme zatím na rozdávání, ale kvalita asi nic moc, když se budí tak často...
nejspokojenější je venku, to spinká dlouho, příští týden vyrážíme na dovču na chaloupku, tak si myslím, že bude na čerstvém vzduchu hodný :slight_smile: Holky, závidím všem, komu broučci tak hezky spinkají, já to přičítám i prdíkům na které hodně trpíme, malý tlačí skoro celý den... :confounded: Mějte se fajn.
28. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to není o kvalitě mlíčka, neboj.. V létě je normální, že mimča častěji pijou, protože mají žízeň :wink: užijte si dovču...
@hribek o dalším mimču mi ani nemluv :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, holky, já už od čtvrtka nešpiním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek