• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek ono to ublinkávání je spíš z toho horka.Mě malej včera taky ohodil a dvakrát ještě ublinknul.Celé dopoledne plakal.To se chudáčci perou s tím počasím,změnama počasí,je toho na ně moc.Myslím,že nemusíš mít strach.Já se snažím malýho v těchto vedrech nechávat jen v ložnici kde je chladno a ven ho beru až na večer
29. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 vsecko nej nej nej at ste zdravi!!!
@dostyna jojo taky chodime ven az po 7 vecer:slight_smile: no snad to bude lepsi. ja byla zvykla krmit vleze
29. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1
@evinka85 díky díky holky :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuji :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, když vás tak čtu...já bych uživila asi trojčata, mlíka mám habakůk i když ani neodstříkávam, Štěpán všechno vypije...mmj. dneska máme přesně 7 týdnů a včera u DR při vážení jsem se zhrozila - 5400 gr - od minulý KO před 14 dny přibral 980 gramů, což je skoro kilčo :grinning: mám otesánka, i když musím říct, že vyrost už na 57 cm...bude to kus chlapa.
29. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
narodilo se nekomu holohlavy miminko?:slight_smile: kdyz jsem byla v porodnici nebylo tam ani jedno vsechmy meli vlasky,nekteri min,nekteri vic:slight_smile:
29. čer 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak mi opět začal z bebu blinkat,tak teda nevím co mu mám dávat,budu muset zavolat mudrovi a to nám v porodnici říkali že beba je lepší než mutrilon,hihih nevím nevím
29. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna my chodíme ven i pez den ale bydlime u parku a u lesa,ale je fakt že si nejvíc odpočine až po 18 hodině
29. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy tak zkus Sunar nebo Hipp ... nevím ...
29. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy me zas rikala doktorka ze nutrilon je jeden z nejlip snaslivejch a setrnej, no nevim. poradila mi nutrilon comfort je na citlivejsi zazivani a je to lepsi
29. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se,že vám sem tak lezu,ale chtěla bych se zeptat,jak jste to měly(nebo máte) s šestinedělím-Jsem dneska 10 dnů po porodu,krvácela jsem cca ty 4-5 dní a pak špinění.No ale už 3x během týdne se mi stalo,že ze mě odešlo jednorázově více krve(asi 2-3 polévkové lžíce,nevím přesně,fakt to neodhadnu),taková tmavší,žádné kousky,prostě krev.Břicho mě nebolí.Jo-ještě jsem vypozorovala,že se mi to stane vždycky,když déle kojím,chci se zvednout(kojím vleže) a už to jede.Myslíte,že to je normální nebo radši zajet do porodky,ať na mě kouknou?Moc se mi nechce,jsem šitá zevnitř i zvenku,takže vyšetření by bylo určitě velmi "příjemné"...
30. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahojda, díky za tip, už jsem si ho koupila, tak snad prckovi pomůže, dnes jsme měli trochu lepší noc. Už bylo na čase, včera odpo jsem myslela, že omdlím, bylo mi zle z vyčerpání a měla jsem už úplně kruhy pod očima. Dnes se cítím už líp. A od zítřka mizíme na týden na chaloupku do polí a luk, těším se. Pa :slight_smile:
30. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak po čase zase nakukuju....a vidím, ze resite podobne veci, co ja....a ja si myslela, ze jsem v tom sama....Vitek porad papa docela malo...k tomu dru na tom, abych se trochu rozkojila.....a snad se to i trochu lepsi...ale zalezi to na tom, jak je malej nalozenej,jestli se mu chce tahat nebo se vzteka:frowning2:....docela vam zavidim ty vahove prirustky...my jsme za 14 dni pribrali jen 470g :frowning2:....ale jsem rada i za to (a to je na UM - mame Nutrilon Comfort).
30. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jen jsem ti chtela rict, ze uplne chapu tvoje pocity ohledne porodu...ja to mam asi dost podobne....sla jsem na prvni monitor do porodnice, uz si me tam nechali, musela jsem na cisare, epidural mi asi blbe pichli, tak jsem musela do celkove narkozy a ted mam porad pocit, ze mi neco chybi...prisla jsem s briskem, odesla s malym uzlickem...ale ten porod mi tamt proste strasne chybi .....porad se mi kvuli tomu chce brecet...treba i kdyz vidim tehulku....
a jeste jedna otazka - ty odstrikas z prsa az 120ml najednou a jeste prikrmujes...nebo jsem to spatne pochopila (v tom pripade se omlouvam:slight_smile: )?
30. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud jde o ublinkavani, tak Vitek je v tom prebornik....a zatim jsme teda na nic neprisli, co by nam pomahalo...jen se obrnit trpelivosti a po krmeni hooodne dlouho nechat na rukou ve vyvysene poloze, pokud mozno neprebalovat a neprevlikat (coz jde ztezka,kdyz se vetsinou u krmeni pokajdi a poblinka si bodycko)...mam podezreni, ze ma reflux....ale nevim, kdy se to ma lepsit :slight_smile:.....Mudra rikala, ze mame davat min jidla, tak to zkousim, ale jsem z toho nervozni, ze bude pribirat jeste min nez doted.....kolik maji vase mimca? my jsme meli ve 4 tydnech 3520g (pri propousteni z porodky 2850g).
30. čer 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luczinek ahojky,myslím že můžeš vpohodě.Tohle se stávalo i mě,já jsem sice po sekci,ale to je myslím jedno.Takže myslím že nemusíš plašit.Spíš bych cinkla jen pro uklidnění svojí doktorce a ta ti myslím potvrdí,že můžeš být vpohodě
30. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky ja kojim i dokrmuju a mala taky pribrala kolem 500g za 14 dni, myslim ze je to ok. kdyz sme byli na kontrole u dr tak chvalila kdyz mala pribrala 270g za tyden tak si myslim ze to neni u tebe zas tak malo, horsi by bylo kdyby pribral jen 100g za tyden.
30. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,Domíkovi byly včera 4t,plně kojím-mudra na mě kouká jak na exota-asi to tady není moc normální :grinning: a myšák přibírá prý luxusně.. Polohy při kojení střídáme-většinou vsedě,poslední noční v leže(to i během dne,když se probudí 'jen' na pití a hned usne.. Ale první týden to bylo krizový.. Moc nepřibíral-teda skoro vubec-4 dny po propuštění z porodnice 30g! Takže za 1.týden jen 50g-byla jsem zoufalá.. A do toho mě ještě stresovala tchýně se slabym mlíkem.. Ale teď už je panáček pěkně rozežranej,až si mudra myslela,že mu cpu sunar :grinning:
30. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a kolikrat denne davas male ten nutrilon?a kolik nakojis?
30. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka cca 3x rano v poledne a vecer, proste jak neni mliko a mala ma hlad. nakojim cca tech 40ml prumerne, max sem mela 50ml z obou.
30. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luczinek kojení podporuje zavinování dělohy, takže i to krvácení tomu odpovídá :wink:
30. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka néé, najednou ne, střídám UM s MM.. jednou má Nutrilon, podruhé moje mlíčko :slight_smile:
30. čer 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a jak casto kojis?
1. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka cca 7x denne, prvne kojim a kdyz vidim ze nema dost, tak ji dokrmuju
1. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky, můžu se k vám připojit? Porodila jsem taky v květnu 2011:slight_smile:) A v žádné jiné diskuzi nejsem, tak bych si ráda povídala a radila se s vámi:slight_smile:
1. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa ahoj,četla jsem že vám měli stříhal uzdičku pod jazykem,jak jste přišli na to že je krátká? a jak to probíhalo?
1. črc 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa Ahoj, zdravíme tě...kdy se malej narodil?
1. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahojky,vidím že jsi se ptala na uzdičkzü pod jazykem.Nám ji taky stříhali,ale jen trošičku.Všimla si toho doktorka,že málo otvírá pusinku a hůř se mi chytal prsa při kojení.
1. črc 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa aghojky,vítej tu.Koukám,že jsi z Olomouckého kraje.já jsem z Olomouce :slight_smile: Teda teď už vlastně z Kolína :slight_smile:
1. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, malej se narodil 4.5. Museli mu střihnout uzdičku, protože málo vyplazoval jazýček, já jsem z toho měla teda panickou hrůzu, ale malej to snesl statečně.Jen vzali ostrý nůžky, otevřeli mu pusinku a šmik, myslím, že ani neplakal proto, že mu to střihli, ale proto, že mu otevírali tu pusinku.Zaplakal tak půl minutky a byl klid, ani kapka krve netekla.
1. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek