• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@janadudy ahojky, o té uzdičce nám to řekla pediatrička, ale když jsme byli na té stomatologii, tak říkal doktor, že to nebylo nic hrozného. Museli mu střihnout uzdičku, protože málo vyplazoval jazýček, já jsem z toho měla teda panickou hrůzu, ale malej to snesl statečně.Jen vzali ostrý nůžky, otevřeli mu pusinku a šmik, myslím, že ani neplakal proto, že mu to střihli, ale proto, že mu otevírali tu pusinku.Zaplakal tak půl minutky a byl klid, ani kapka krve netekla.
1. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahojky, malej se narodil 4.5.
1. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já bydlím kousek od Olomouce, cca 12 km:slight_smile:)
1. črc 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa taky máme za sebou stříhání.Já u toho nemohla být,malýho držel manžel a já jsem brečela na chodbě :slight_smile: Plakal jen chvilinku,trošku krve nám teda teklo,ale bylo to rychlé
1. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky takovej dotaz která z vás si po porodu našla čas a cvičila?
1. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já nee :frowning2: jsem po císaři.Ale už jsem dostala od doktorky svolení že můžu cvičit...snad se donutím
1. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když už bych našla chvilku tak jsem ráda že nic nedělám a to jsem měla velký oči před porodem :unamused:
1. črc 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky ja zacala posilovat sikmy svaly a panevni dno snad to aspon k necemu bude. pristi tyden mi konci sestinedeli tak chci zkusit u nasich bezeckej pas
1. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taktéž po císaři, ale cvičit jsem se ještě nedonutila a to bych už relativně i mohla :unamused:
1. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa Tak to jste o týden starší :wink:
1. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, v úterý první očkování (Rotarix) a už dva dny jsme nenaložení a nevrlí a plačtiví, teplota sice žádná, ale jinak naprd...pořád nosím a konejším :frowning2: už jsem totálně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my na očkování ještě nebyli, máme jít až 18.7. a to jenom možná, prej podle váhy...
1. črc 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa A kolik vážíte? V sedmi týdnech vážíme 5400gr ale máme min. 57 cm...máme obříka :grinning:
1. črc 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my jsme v šesti týdnech vážili 4100g a měřili jsme 52cm, když se narodil, tal měl 2920g a 48cm
1. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nás čeká Rotarix v pondělí...snad nebudou žádný teploty
1. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncisa My měli 3300 gr a 52 cm, měl být velikej, ale přišel o 3 neděle dřív,tak měl normál váhu a tedka to holt musí dohnat :grinning:
1. črc 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teplota nebyla, ale stejně nálada na bodu mrazu - i ted ho v jedný ruce chovam a spí a druhou píšu...je to mamánek, jak ho dám do postýlky nebo košíku hned je řev :unamused:
1. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak to mate s ockovanim? co vse se ted muze ockovat - jaky ockovani jsou na vyber?
1. črc 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no náš Toník je taky na chování,ale manžel ho naučil tak,že pochová po jídle a když usíná,dá ho do postýlky.Když začne plakat,tak chvilku podržíme ruku a ikdyž to nezabírá,tak mustáhneme ruce dovnitř zavinovačky a do 15minut je malej klidnej.Ted mi tčeba plakal po jídle,tak jsem se ho chystala "svázat" a on byl chudáček pokakanej :slight_smile: U nás zkrátka na plakání a vztekání platí zavinovačka,je v ní božsky klidnej a spokojenej,Vždycky když se vzbudí,tak září jak sluníčko a na to,že má měsíc se už hodně směje.
Co kdyby jsi tu zavinovačku zkusila?
1. črc 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak přesně tyto pocity po císaři znám,bylo to děs a jsem stráááášně ráda že Zuzanka šla přirozeně,nejde to srovnat ikdyž bolesti jsou hrozný ten výsledek se nedá ničím nahradit... :slight_smile: Drž se holka časem na to zapomeneš ikdyž v hloubi duše to mít budeš pořád...
1. črc 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já teda taky ne:(...jsem po cisari, ale dva dny jsem nosila stahovaci pas :slight_smile:
1. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak zavinovačku, používáme od porodnice, akorát u nás nefungujou ruce - jakmile mu je zavážu - neuvěřitelej řev, takže ruce musí zůstat venku, ale klidnější rozhodně je.
1. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Povinný jsou hexavakcíny, ty začínaj asi od 9. týdne, nepovinný Rotarix a Synflorix - první musíš platit, druhej je plně hrazen pojišťovnou...Na ten Rota je u VZP a asi i jinejch pojišťoven letos akce, zaplatíš 2900,- a ještě ti 500,- vrátí VZP, jinak je cena 3900,-...jo a já chci nechat naočkovat i na tuberkulózu, ta od letoška není povinná, ale spíš si myslím, že na to nejsou prachy, tak to plošně zrušili, do tý mi půjdeme taky...
1. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no možná kdyby si viděla některé otřesné reakce na očkování tuberkulozou nemysela by sis že ji zrušili kvůli nedostatku peněz :wink: ,udělali dobře už bylo na čase,ony totiž bohužel na toto očkování děti i umírali :frowning2:
1. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Myslím, že na tuberu se dřív umíralo častějš, než po jejím očkování...navíc tuberu k nám údajně vozí Asiati, i když ta jejich je trošku jiná, než ta klasická... navíc proč u nás o TBC není nijak slyšet? Nejspíš proto, že se padesát nebo kolik let povinně očkuje - když to zruší, za pár let tu opět budou případy, že na ní lidi budou umírat :unamused: nikomu to necpu, ale já do toho půjdu...
1. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já jsem ještě necvičila... jsem po císaři... a ještě nejsem po 6ti nedělí... :angry:
2. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu očkování - TBC určitě ne! Hexu a pak Rotarix atd. :slight_smile:
2. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine však já ti to nevyvracím ani tě nespřesvědčuji :wink: určitě se na tuberu umíralo častěji ale myslím že i když se očkovat nebude nikdy by se tolik nerozšířila a nemyslím že by se jentak vrálila nějaká epidemi v jiných EU zemích se tubera neočkuje povinně už léta na západě je též očkování dobrovolné a jistě to není tak plošně očkované jak bylo do teď u nás a myslím že TBC epidemi tam nemají :grinning: ale máš pravdu v našem okolí ji několikrát léčili mongolům a to je bohužel problém :unamused: příliv cizinců sem dováží své různé nemoci a to je hrozba pro nás evropany :angry:
ono se chce zamyslet i nad tím že prostě né každé dítě zvládně tuto vakcínu ono jde i o ty pomocné látky které ve vakcíně jsou a že né vždy je očkování dobré už jen to že očkování jakékoliv nikdy nebylo testováno na lidech každý miminko je pokusný králík,a toho se nehodlám účastni,já ne :wink:
vždyť už i většina doktorů měla zvdyžený prst,zrušte to,následky pro některé děti bývají fatalní,není vyjímkou amputace končetiny a smrt a že uTBC bylo největší úmrtnost,přitom kdyby TBC dítě teoretikcy dostalo,dneska už jsou schopni ho vyléčit na následky očkování lék nemají :unamused:
ale to je můj názor :wink:
2. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče TBC nechci nikomu vnucovat svůj názor jen ho sdělit,my určitě nepůjdem,i doktoři se shodují že jsou rádi že se to už neočkuje,je to živá vakcína která je pro to malé tělíčko velký záhul,zvlášť když se to očkovalo už ve 3 dnech.sice jsem nikdy neslyšela o žádných hrozných případech ale myslím si že kvůli penězům to nezrušili (i když u nás je vše možné),ale prý ty testy co dělají v porodnici z patičky jsou neskutečně drahý,ale dělají je,prý s tím že i kdyby něco našli jednomu dítěti z tisíce vyplatí se to-no to byla trochu obočka.každopádně k té tubeře-je fakt že mám trochu strach z toho co bude dál když se přestane plošně očkovat,ale věřím že vědí co dělají.říkám si že u nás co se týče dětí je hodně dobrá péče už od těhotenství,vždyť snad nikde jinde se nechodí tolikrát na kontrolu a na všelijaký další vyšetření kolem,myslím že ani tolik očkování jinde nemají. takže i když celý naše zdravotnictví jde do h....u tak v tomhle jsme na tom ještě dobře
2. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik vidím to stejně :wink:
2. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek