• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
No tak slyšela jsem o případech, kdy se rána zanítila a dělala neplechu, ale neslyšela jsem ani o amputaci končetiny ani o smrti po očkování na TBC...takže budu riskovat raději alergickou reakci než TBC a její následné léčení, i když samo netvrdím, že to pro to malý tělíčko není záhul...
2. črc 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna díky za odpoved já mám pocit že náš malej má krátkou uzdičku na horním rtíku,musím to probrat s mudrem ,doufám že mě utiší že to je ok nerada bych aby mu to stříhali i když jste me dost uklidnili ,díky
2. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my jsme nechlu tuberu naočkovat a když jsem to 1x řekla murd dětskýmu tak byl rád že mám o to zájem a pochvalil mě a když jsem pak přijeli na půlicní na dané očkování tak jsme dostali pochvalu znova ,mudfra nám tam vyprávela jak strašně moc je tubera v cz (kolik je u nich případu) a jak to vlada tutla a dokonce nám vyprávela kolik moc větnamcu tu tuberu mají a jak je musí nahanět když už se k nim dostanou do lečby ,proste to bylo poučné a jsem ráda že jsme maleho nechali naočkovat bude ted klidnější,a nestalo to ani korunu což me mile překvapilo :slight_smile:
2. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jetě k té tubeře malej ani nevedel že ho očkují a o reakci mi bylo vysvetleno že na tuberu žádná reakce neni a taky žádnou nemel :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 díky za podporu....jestli nekdy druhy, budu se modlit za to,aby to slo pririzene!!
3. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak jste prisli na to, ze ma vase dite kratkou uzdicku a kde presne - pod jazykem? a cemu to vadi?
3. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jeden dotaz - asi to bude znit divne, ale dela vase mimco nejake zvlastni zvuky? Vita me totiz docela hyka (je to blby to tak napsat, ale zni to jako oslik) a chrci ze spanku...jakoby si odkaslaval nebo co:(
3. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka mě malej pořád vydává divné zvuky, ze spánku chrčí (normální novorozenecký jev, vypadá to jako rýma, i přes den, neodsávat neřešit, zmízí to samo) :slight_smile: Potom mi i brečí ze spánku, kníká atd.... :grinning:
3. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no tak teď jsi mě docela vyděsila tím že výskyt TBC je velký,asi jsem přece jen byla naivní když jsem naší vládě věřila.No pro jistotu se na to poptám,jak je to u nás jestli tu něco hrozí.
3. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj mě taky vydává různý zvuky,občas když spí tak tlačí to heká funí a někdy i trochu pobrekne a pak spí dál.
3. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já se taky modlila a povedlo se,přeji ti to :slight_smile:
3. črc 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky je normalni aby mela mala susinky v nose nebo je to znameni nachlazeni?
3. črc 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek píšu to o něco výše - ze spánku chrčí (normální novorozenecký jev, vypadá to jako rýma, i přes den, neodsávat - neřešit, zmízí to samo)
3. črc 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ajo vidis to nejak sem si to nedala do souvislosti:slight_smile: diky
3. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Jsem ráda, že je tu někdo kdo má podobný názor jako já...ještě se zeptám, v kolikátém týdnu vás očkovali....?
3. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No naše DR taky vypadala spokojeně, když jsem se sama zeptala na očkování...a docelas mě pobavila s tou vládou, podle mě jí nemůžeme věřit ani nos mezi očima :wink:
3. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak u nás se zase řehtá asi jako koník :grinning:
3. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Dorinka má taky šušínky,vždy ji to jen vytáhnu smotaným tamponkem jinak to neřeším,jen máme podloženou postýlku,je to jednak kvůli tomu sopílku ať jde líp ven,jednak kvůli ublinkávání a taky protože máme široký balení a má kvůli němu zadeček trochu víš tak ať se to srovná.
3. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky funguje vám koník v pohodě?já už ho mám asi týden zabržděnej.vše ostatní funguje normálně,ale koník mě začíná vytáčet :angry:
3. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine 7 den po porodu,bylo to strašne rychlí setřička od mudra zjištovala obvolavala kde nás naočkují a hned vlasně druhy den jsme tam museli jet aby jsme stihli ten termín a mohli jsme se očkovat pak dál v termínech.
to co nám vypraveli za hruzy co lidí s tuberou tu behá a jak je nebezpečny,tak opravdu nelituji že jsem ho nechala naočkovat,a to bydlime na malím městě ,ale manžel se pohybu mezi dost lidma i když my jsme naočkovaný ,ale on se mohl stát přenašečem ! :wink:
3. črc 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy No tak já jsem se DR ptala až, když už bylo pozdě, takže nás budou očkovat a teď jestli nekecám, tak po hexách a rotavirech až někdy okolo půl roku myslím....hodně lidí si řekne, že je to zbytečný ale až za pár měsíců či let se to rozmůže v pandemii, tak budou všichni čumět...to riskovat fakt nehodlám.
3. črc 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky ho mám nějakej zabržděnej... štve mě to :angry:
3. črc 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vidím, že všichni řešíme stejné věci. Mně miminko taky hejká a to i při kojení, občas máme pocit, že se dáví, ale vypadá v pohodě, nemodrá a tak to neřeším. Nudle má v nose taky, doktorka řekla, že odsávat jen v případě, že by se viditelně dusil při kojení (pouští se prsu) - doporučila mi koupit si v lékárně roztok Libenar a kapat do nosu pokud potřeba před kojením. Taky řeším ublinkávání (i velký), už v porodnici mi řekli, že má GER, ale dětská mě uklidnila, že to má spousta miminek a snažit se kojit přerušovaně (třeba pět minut, dát odkrknout a pak zas). No, jediný co nám pomáhá je kojit v co nejvíc vertikální poloze. Jo a ohledně přibývání na váze, prej je normál, když miminko přibere 150-250g za týden, takže kdo tu řešil obavu z toho, že 470g je málo tak si myslím, že je to zbytečný.
4. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 co je to GER?
4. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 aha tak už jsem si to našla na netu :wink:
4. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@janadudy
on je průser i to že i když budete mít děti naočkované neznamená že to nedostanou,on totiž nikdo už nezkoumá jestli na to tělo zareaagovalo jak mělo a vůbec se to obtížně zjišťuje a jak dlouho ho to bude účině chránit,je klidně možné že i po očkování nebude imuní ale to vy nebudete vědět,očkování není 100% ochrana :unamused:on je totiž každý organismus úplně jiný
4. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to jsem se uklidnila....to hýkání dělá taky i při kojení...a zní to fakticky divně....a několik hodin v noci prochrčí a u toho se strašně šponuje....tak jsem si říkala, jestli se vůbec vyspí....teď už jen přijít na to, proč tak málo spí a proč je pořád tak nenaložený a jsem spokojená jako želva :slight_smile:
Kolik vám mimča prospí hodin??
4. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy se očkují miminka proti TBC?
4. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim,ale kdyz jsem koukala na povinny ockovani na internetu tak TBC bylo vsude preskrtany
4. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, to jsem ani nevěděla...
4. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek