• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@moncisa Podívejte se o stránku zpět tam jsme to řešily...TBC už není povinné, musíš o něj požádat DR...
4. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, mě se to totiž nechtělo všechno číst, tak jsem se na to zeptala znovu, víš?:slight_smile:
4. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
;a vite kolik by to asi stalo?
5. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsou u nás hody,taťka se šel dívat na fotbalový turnaj místní pralesní ligy a vzal sebou i dítě tak jsem po víc jak měsíci v klidu posnídala :slight_smile: říkala jsem že za nima dojdu,ale asi si spíš schrupnu :slight_smile: dobrou :slight_smile:
5. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nejspíš je to zadarmo....
5. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky hlasim 3900g a 52,5 cm:slight_smile: jen nam vyskocily pupinky vypada to jako alergie bud jablec most nebo kesu:frowning2:
5. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas mensi mimi:slight_smile: my 4620g,53,5 cm , s vyrazkou ti neporadim,mala nastesti zatim na to netrpi,tuk.tuk
5. črc 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jojo porodni vahu mela 2650g takze po 6ti tydnech pribrala skoro 1300g:slight_smile:
5. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej ta pribira:slight_smile: to mi meli 3800g ,zatim ji kojim ale nebribrala zatim ani kilo,ale doktorka nic nerika tak to snad nevadi
5. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no tak to ja i prikrmuju mlicko ji staci jen v noci, pres den vytahne jeste po kojeni 60ml nutrilonu
5. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja nechci zatim prikrmovat,snazm se kojit dokud to pujde,ale uz to vypada spatne,zatim pribira ale prijde mi ze ztracim mliko:(
5. črc 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
po delší době se hlásím do služby :grinning: mám toho plné brejle, práce, děti.....to my měli 22.5 na šestinedělce 5200kg a 57,5 cm.....takže teď máme tak přes šest kilo.......pět nutrilonků za měsíc pro nás není žádnej problém, nejsme žádný béčka :grinning: :sunglasses:
5. črc 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 podle mě to je vakcína okolo 200kč, ale nejsem si jistá. vím, že kamarádka to řešila po novým roce jakto zrušili
5. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 200kc by se dalo prezit,ale myslim si ze je to potreba,jestli to je to co si pamatuju tak kdyz pak mas protilatky tak te uz podruhy neockuji
5. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jéém, pupinky mame ted taky...nevim jestli jsou to potnicky nebo nejaka koprivka....a mezi ocickama a v oboci to ma dokonce se stroupkama(to asi z toho, jak se skrabe, kdyz se vzteka)...a co mudra na to? mate na to neco? zkouseli jste na to cerny caj nebo to je jen na ekzemy?
6. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste me s tou tuberou nahlodaly....asi do toho pujdem taky!
6. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja u dr nebyla ma to od pondeli odpoledne. badik mi poradila cernej caj a z toho obklady tak zkusim to a kdyby se to zhorsilo skocim k dr. stejne tam chci v patek pichnout nausnice.

jo dnes sme se byli s malou fotit, zvladla to skoro 2hod sice brecela ale fotky co sem koukala fotografce pres rameno sou uzasny:slight_smile:
6. črc 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vražedná kmbinace je růstový spurt a vedra,Dorinka by byla pořád u prsa,ale mě už to pěkně bolí,a navíc se musím starat o zedníky
6. črc 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě dr naušnice doporučila až po prvním očkování a prej už tak 2 roky nepíchá máme si jít nastřelit je stím míň komplikací
6. črc 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@hribek holky, to je novorozenecké akné, na to stačí zásyp... Pudr Aviril :wink:
A my TBC očkovat nebudem, je to zbytečnost si myslím, oni ví, proč to zrušili...
6. črc 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já bych pudr aviril nedávala.Manža bývá na pr... často zapařenej a když jsem mu na to koupila ten pudr řval že to hrozně štípe,takže malou týrat nebudu.i PA říkala že není dobrej že ucpává póry.
6. črc 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik co dr. to jinej názor co se naušniček týče. Moje dr. mě u první dcery taky doporučila nastřelení a až po všech třech hexavakcínách. A co mám kamarádku, tak té to její (jiná) dr. píchla taky ještě před hexavakcínama. Každopádně Verunce naušničky taky dám jakmile bude mít po hexa vakcínách a nechám je opět nastřelit. Velká výhoda nastřelení je, že to nekrvácí a hlavně nehnisá.
6. črc 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 kamarádka teď nechávala píchat po všech hexa ale říkala že by příště asi šla dřív,že čím je to mimčo starší tím víc to vnímá,asi má vše pro a proti,ale u nastřelení je to asi fuk.já si v pubertě taky nechala nastřelit a ani jsem o tom nevěděla
6. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, vyžaduje si vaše mimi pozornost? Mě do pondělka Verunka v klidu dokázala spát v pokoji sama v postýlce, a od včerejška tam spí 5minut, probudí se a začne plakat. Takže jsem ji dala do vajíčka a mám ji u sebe v obýváku a spinká v klídku a spokojená. Jakmile ji potají šupnu zpět do postýlky do vedlejšího pokoje, tak opět spinká pár minut a spustí takovej řev a jen ji vezmu do obýváku, tak je klid. Pěkně si začíná prosazovat svoji. :angry: Kdybych měla jen ji, tak v tom nevidím takovej problém, jenže první dcera to je živel, věčně křičí, huláká a malou budí. Takže se Verča v obýváku moc v klidu nevyspí - sice jí to očividně nevadí, ale mě celkem jo. :slight_smile: Jak je to u vás? Jsou s váma mimča přes den ve stejné místnosti kde jste zrovna vy?
6. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik je to tak, vše má své pro i proti, ale co jsem si obvolávala dr. před těma třema rokama, když jsem hledala nějakou dr. která by malé naušničky nastřelila, tak mě v jednom středisku řekla sestra, že píchají ouška právě po těch třech hexách jelikož dřív jak je dítě malinký, tak ještě není poznat, jak velký lalůček bude mít. No nevím co je na tom pravdy, nikde jinde mi to neřekli. Ale určitě počkám s nastřelením až po hexavakcínách jak mě doporučila má dr. Zkrátka až bude mít naočkovanou tetanku.
6. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my když nechali nastřelit malé naušničky, tak řvala jako tur, ale je fakt, že řvala ještě dřív, než jí dr. vůbec na tu ouško sáhla. Takže určitě neplakala bolestí, ale spíš jen z neznámého prostředí. :slight_smile: To nastřelení je fakt jen okamžik. Je to rychlé a určitě míň bolestivé než klasické píchání.
6. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 mě Karolínka přes den spí v postýlce kterou máme v ložnici a i v noci, ona teda spí těch 18 až 20 hodin denně, takže skoro pořád, ale jak je vzhůru, tak se ai nechce moc nosit, spíš ležet na rovné podložce nebo posteli a kouká :wink: ale uvidím co bude za 14dnů...
6. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k naušničkám - já Karolínce nenechám uši ani píchat ani nastřelit...u Adrianky jsem podlehla nátlaku, že jí to bude líto, že ostatní holčičky mají atd...a ona je ted stejně nenosí - hnisaly jí celkem často uši, takže až bude Karolínka naušnice chtít, jak bude velká, tak se zajdou nastřelit :wink:
6. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @lolla79 ja se na to ptala dr a pichaji po 6tydnech. pred nebo po ockovani sem se neptala a ani dr sama nic nerikala tak uvidim max me posle dom
6. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 závidím, že spí v postýlce. Vůbec nechápu, proč se Verča tak otočila. Zkrátka v postýlce nedokáže spát dýl jak 5minut, to je třeba i 3hodiny vzhůru a plače, ale jen ji dám do vajíčka a hlavně do stejné místnosti kde jsme my, tak to spí jak andílek.... Ale zase musím zaklepat, že v noci v té postýlce spinká.... zatím. :slight_smile: Taky ji moc nechovám a nenosím, aby si na to nezvykla. :slight_smile:
První dcera byla naučená usínat v náruči - když byla maličká, tak to bylo OK, ale jakmile pak vážila kolem 10kg a neuměla usnout v postýlce ale jen v náruči, tak to byl mazec. Takže proto teď skoro vůbec nechovám, jen když nechám odříhnout a pak šupajdí do postele - přes den do vajíčka. Asi ale to vajíčko na zádička není moc dobré, takže přemýšlím, že složím v obýváku cestovní postýlku a budu dávat do ní. Otázka je, jestli se jí v ní bude líbit.....
6. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek