• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@ladaa20 ja nevim...mela jsem pocit,ze uz ocistky skoncily, tri dny jsem mela pokoj a pak me zacalo bolet bricho a nejaky drobny krvaceni, ale tak obden...tak tezko rict, ale je fakt, ze v ty dny malej taky silene kolikoval a u prsa se vztekal (ale to obcas dela porad:slight_smile: ). A nemohla jsi udelat dietni chybu?!
9. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile:

Dočítám a reaguju tak nějak na všechno :slight_smile: Co se týka dokrmu z flašky - máme Avent se savičkou číslo 1, co se týká spánku - v noci od 21 do 5, od 5:30 do 8:30, a pak až venku v kočárku kolem 12 do 16, a pak až večer kolem 21 :slight_smile: Takže režim máme pěkný.. Já spím v noci tak těch 6-7hodin, jak kdy.. Přes den nespím vůbec.... Úklid, vaření atd.- pomáhá mi manžel (třeba včera zatímco já byla venku s kámoškou, tak vygruntoval celej byt)
Očistky - krvácení skončilo po 14dnech, špinění týden na to.. teď mám akorát výtok, nosím intimky.... v pondělí jdu gyndu na KO a domluvit si antiko :slight_smile:
9. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to jsi dostala MS, a vzteká protože mlíčko má jinou chuť když máš MS
9. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to jsem si taky rikala, ze by to tak mohlo byt, ale mate me, ze to bylo tak jeden den ano, dva dny nic, pak zase spineni.....nevim, nevim....v utery se snad od gyndarky dozvim vic :slight_smile:.....
jinak ten rezim ma tvuj malej kraaaaasnej....a kdyz je vzhuru, tak je dobre naladen? Me Vita docela casto breci...ale uz se to pomalu lepsi....tak snad budem jenom lip:slight_smile:
9. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nu, tak uvidíš co ti řekne doktorka... ale řekla bych, že to tak asi bude...
Jo, když je vzhůru tak si povídáme a hrajeme :slight_smile: Nebo prostě jenom tak okouní...... Plakal jen když ho trápilo bříško, ale už ho vůbec netrápí a on je usměvavý miminko :slight_smile:
9. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Dorinka je taky protivná když je vzhůru,chvíli si povídáme a směje se ale pak už ji to nebaví,kolotoč nebo hrazdička zaberou tak na minutku a konec.režim teda nic moc nemáme jen trochu večer.papá kolem 19.hod o půl 9 koupem papáme no a pak většinou usne ale někdy se za chvilku vzbudí a chce ještě v noci jak kdy,někdy krmím ve 3 jindy 5.a přes den je to pokaždé jinak.možná už se to trochu urovnávalo ale narušil nám to ten spurt.dnes už to vypadalo že ho máme za sebou,tak doufám že jo,protože už jsem byla fakt vyčerpaná a každá přisátí bylo utrpení,teda ještě je,ale lepší se to,když nekojím tak často
9. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak vám děti zvládají ty vedra?
9. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolka docela dobre,na to jak je porad propocena,az se divim
9. črc 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik celkem to zvládáme, akorát má Dáda větší žízeň, takže mu dávám pořád čajík po každém krmení... Sice se chudák potí, je pořád rozhicovanej, ale co jinýho s ním? Jedině tekutiny doplňovat
9. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 už dáváš čajík?
9. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 dávám od ukončeného prvního týdne - fenyklovej od Hippu
9. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja myslim,ze Vita ty vedra zvlada lip jak my s tatkou:slight_smile:....a to mame doma az 26 stupnu:(!!
cajik teda nedavam....to bych mela?
10. črc 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka pokud plně kojíš, tak nemusíš, sám si řekne o pití... My jsme převážně na UM, takže mu dávám čajík každý den - fenyklový na bříško
10. črc 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nad tim cajikem taky uvazuju, protoze dost pribira ,tak se snazim dodrzovat ty 2 az 3 hodiny rozestupy,a nevim jestli takova doba staci aby nemela zizen. Asi se zitra pujdu zeptat doktorky co so o tom mysli
10. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já jsem na UM ale konkrétně na čajík jsem se ptala v porodnici a prý vše je v tom mléku tak nemusím,ale už budem mít 2 měsíce tak si říkám že bych snad i mohla začít... aspoň v ta vedra,že? :slight_smile:
10. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 mě byl čajík doporučen.. že když jsme na UM, tak potřebuje i tekutiny, že z toho se moc nenapije jako z MM... takže denně pije čajík..
10. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky myslite ze jsou to potnicky nebo to novoroz.akne?
10. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Moc to nevidím, ale dle mě to jsou potničky. Soudím dle mé malé. Na dnešek má taky jednu stranu tvářičky takovou pupínkatou - a je to strana na které celou noc ležela.
10. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek - přesně tohle měl malý v tomto týdnu, šla jsem s tím k doktorce, protože nám na to nezabral ani Holtův krém ani sudokrém a dala nám na to fenistil kapky a doporučila koupit Ondřejovu mast. Vše krásně zabralo a malý teď nemá ani JEDEN pupínek :slight_smile:
Jo a potničky to prý nebyly, prý nějaký ekzémek, že prý to aktivovalo něco, co jsem snědla (kojím). A když bych dávala i UM, tak jedině hypoalergení, protože obyč UM to "zhoršuje".
10. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek myslím že potničky
@monny89 čůráme dost,tak dle dr.má v mléce vše co potřebuje....
10. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysysy no me to taky prijde jak nejaka vyrazka po jidle, naskocilo to po jablecnym mostu nebo kesu, to sem ten den jedla a pila, zkusim se poptat dr.
10. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek máme úplně to stejné,zatím potírám černým čajem a jinak se v úterý poptám dr
10. črc 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak jsi na UM nebo na MM?? Psala jsi že jste na UM, pokud jste na UM, tak má tekutin míň, než dítě na MM... Nám byl čajík doporučen, protože nekojím.. tak i na bříško aby neměl bolení...
@hribek můžou to být potničky, zkus na to sypký pudr, nebo pokud to je z jídla, tak to pozoruj jestli se to zlepšuje.. Pokud ano, bude to z jídla... mě se takhle malej osypal z mandarinek :unamused:
10. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam uplne to sami,zitra se chci zeptat na to doktorky, ale nema to jen na jedny strane ma to po celym oblicejicku a prijde mi to cim dal horsi,ma to i na vickach
10. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám na vás dotaz (co plně kojíte), dělá vám prcek u kojení problémy? Mě malá chvíli bumbá - cca 3min a pak se začne odtrhávat, plače, pak se zase přisaje, zasaje párkrát 1-3x a pak se zase pustí a tak je to pořád dokolečka. Už jsem z toho celkem otrávená. Nejhorší to bývá navečer, to pořád jen plače a já nevím jak ji uklidnit. Nedělá to u každého kojení, někdy pije i těch 7-10min. - myslíte, že to je ten růstový spurt? Nechce se mi to moc zdát, jelikož jsem všude na netu četla, že když ten spurt je, tak že dítě vyžaduje častější kojení, ale nám se intervaly spíše protáhly. Dřív jsem ji kojila po 1,5-2hodinách, teď co se pořád tak odahuje, tak se nám interval protáhl a já kojím po 3-4hodinách.....
10. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v úterý jdeme k dr., tak uvidím jestli přibývá na váze a optám se na to dr. - teda jestli do té doby nezblázním. :slight_smile:
10. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj me zacala u jednoho prsa asi pred 8 dny delat to sami, odtrhavala se porad do toho zacala jeste brecet,ale u druhyho normalne sala, taky jsem z toho byla dost na nervy,pak me napadlo ze tam dochazi malo mlika, zacala jsem hodne pit a delala jsem si kojenecky caj 3krat denne. A tedka to Jeste neni porad ono,ale uz se to o dost zlepsilo,tak doufam ze to tak i vydrzi.
10. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky to je normalni,že v jednom prsu je min mlika ja třeba mam po těch 6h v noci jedno nalite dost a u druheho to tak necitim ale mliko tam je maly stejně vypije obě :grinning: zkus vždy při dalšim kojeni začit u toho prsa kde jsi předtim skončila a prostřidat obě prsa i 2x taky si kup prsni chraniče nebo kloboučky udělaji na bradavce podtlak a mleko vic poteče a prcek bude mit i pocit že ma v puse lahvičku

holky ja se dr ptala jak s čajem taky davam fenyklovy když plně kojim a řekla mi že by nedavala vic jak 150ml aby neodmital mliko ale když jsou takove vedra tak si myslim že je lepši dat i čajik pěkně osvěži a taky si odpočinou i prsa když ma jen žizen dam tak 40 čaje a pak uvidim jestli je spokojen nebo ma hlad
10. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mala to ma po celym obliceji nejen na 1strane:frowning2:

pridavam upravenou fotku z foceni:slight_smile:nase mala modelka
10. črc 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jůůůů, ta fotka je nadherna!!! U koho jsi se fotila, jestli se muzu zeptat?
11. črc 2011 ve 04:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek