Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
17. pro 2010
taky bych měla něco zbodnout
vdovec
17. pro 2010
@badik njn. ale svatba se mi moc libila 🙂, moc hezke fotky
badik
17. pro 2010
@vdovec děkuju
realgs
18. pro 2010
Přeji hezkou sobotu holky, vítám nové maminky. Teda četla jsem jak jste řešili svatbu a zavzpomínala jsem si. Tak se taky pochlubím vlastním peříčkem. Je to sice už přes 3 roky, ale pořád na to rádi vzpomínáme a hned bych se vdávala znovu, ale nic bych neměnila. Tady je pár foteček jak to probíhalo http://www.beremese.cz/fotoblog/realgs/album/zu...
realgs
18. pro 2010
Včera jsem byla na kontrole, takže tripl testy dopadly v normě, žádnou pohlavní chorobu nemám 😎 a krevní obraz prý mám jako z učebnice. Takže vše OK, jen nepřibírámna váze, ale s tím já se doela dobře srovnávám, aspoň nebudu muset tolik shazovat. Miminko jsem viděla, přála jsem si určit pohlaví, ale pan doktor ho naháněl po obrazovce, pořád mu utíkal a ukazoval záda a prdelku tak vím prd ]-( asi to bude plavec, takže ani fotku nemám. Dostala jsem magnesium na křeče tak se snad už bezestrachu vyspím.
Jdu dělat včelí uly dokud jsem rozhodnutá a chce se mě 🙂
julyanne
18. pro 2010
@realgs gratuluju k úspěšné kontrole 🙂 Jestli jdeš na UZ ve 20tt, tak třeba se plavec odhalí. Já jsem byla teď na 3D, ale stopro zatím také nevíme. Po Novém roce půjdu na UZ, tak uvidíme.
@realgs @badik krásné svatební fotky.
many
18. pro 2010
ahojky holky 🙂
many
18. pro 2010
holky tak ty fotky dejte sem do příspěvku, to snad nesmažou :-S
vdovec
18. pro 2010
Taky se pridavam ke gratulaci k dobrym testum 🙂. Nevite, jak je to s tim UZ ve 20tt- delaji ho vetsine? Mam se na to doktorky zeptat? Jdu k ni 21.12.(18.tt)
many
18. pro 2010
@badik - nááádherna svatbička 🙂 super fotky,........... tobě i mužíčkovi to moc sluší 🙂
tady je můj, já tam teda toho moc nemám 🙂 a vidím,že ty jsi měla oranžovou svatbu 🙂 já žlutou 😃
http://www.beremese.cz/fotoblog/many/
many
18. pro 2010
@realgs jééééééééééé taky krásné fotečky a moc vám to sluší 🙂 u nás už je to taky přes 3 roky 😃 jak to utíká, že 😃
many
18. pro 2010
@realgs super, že je vše ok a snad ukáže co tam mám ve 20t. 😉 jinak magnézko ti pomůže 😉
no já už se nějak rozjela, mám už 4 kilča nahoře 😃 už to jede 😉
many
18. pro 2010
@vdovec všem ho dělají 😉
many
18. pro 2010
@vdovec já jdu taky v úterý, až na 19.00 do toho Olomouce, tak to bude pozdní výlet i s Laďouškem 🙂 se moc těším, že ho zase do podrobna uvidím a snad bude vše ok, musí 🙂
julyanne
18. pro 2010
Jé, tady to ožilo, ahoj!
@vdovec mě říkala doktorka, že když je v pořádku 1. screening, tak v některých zařízeních UZ ve 20t nedělají, ale za zeptání u doktorky nic nedáš. Já zrovna chodím do porodnice, kde ho chtějí.
@many krásné fotky, moc vám to slušelo!
Já se teď radši brzdím, ať toho moc nenaberu. Při prvním jsem se vyšplhala na +25 kg, a to jsem nijak extra nejedla, po porodu to šlo všechno dolu. Za 9 měsíců to bylo pryč. Uvidíme, jak to dopadne tentokrát🙂
many
18. pro 2010
@julyanne jojky, já se chci taky teď víc hlídat 🙂 u Ladíka jsem taky nabrala 23, ale nějak rychle to dolů teda nešlo :-S a ještě mi 5 kilo zůstalo, ale tak to neva, aspoň jsem měla trošku váhu 😃 ale já teď furt nemohla nabrat a šup a běhěm 14 dnů mám 2 kila :-N musím brzdit v dlabání večer 😃 a hlavně v sladkým 😃 😃 😃
many
18. pro 2010
@julyanne jinak díky 🙂
vdovec
18. pro 2010
@julyanne Dikec, musim se na to zeptat, ja totiz jedu na sluzebku ve 20+1 a vracim se za par tydnu. tak at neco neprosvihnu.
julyanne
18. pro 2010
@many no přesně, večerní dlabání 😉 Ráno je mi většinou špatně, a tak to doháním večer. Už tady mlsně koukám po palačinkách, co jsem dělala Naty k obědu. Ale odolám...
Zatím mám nahoře taky 2 kila.
vdovec
18. pro 2010
holky, vy uz mate asi vybavicku z minula, ale kdy je dobry to zacit shanet? Nemam zadne odrodene kamaradky ani sestrenice a vubec netusim co a kde shanet. Rikam si, ze vsak casu dost. Co vy na to?
vdovec
18. pro 2010
@julyanne ja uz 4 😞, a nejsem hubenour!
many
18. pro 2010
@julyanne jééé palačinky 😃 na ty mám už taky delší dobu chuťku 😃 a já ráno taky nejím, mám kakao a po něm vůbec nemám hlad, pak většinou kolem 10-11 krajíc chleba, dnes např. až oběd ve 12 a pak to doháním odpoledne a nejvíc večer 😃
many
18. pro 2010
@vdovec v poho, to je pěkný, musím juknout kolik jsem měla u Ladíka ve 20t. navíc 😉
miste
18. pro 2010
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat. Chodila jsem do května 2011 a nějak to tam nežije . Škoda :-S
many
18. pro 2010
jinak
kdo tu dával ten recept na čokodort 😉 😉 😉 😉
už si nejsem jistá 😃
tak konečně jsem ho dnes udělala, tak snad bude dobrý, ale dal zabrat teda 😃
julyanne
18. pro 2010
@vdovec já jsem u Naty sháněla tak měsíc a půl před porodem. Vzala jsem seznam a nakupovala podle něho. Kočárek jsme koupili 1 měsíc před porodem. Jestli budeme mít druhou holku, tak mi teď už stačí nakoupit minimum.
Nakupovala jsem v Praze v kamenných obchodech, kdybych nakupovala dnes, asi toho spoustu koupím přes internet.
vdovec
18. pro 2010
@miste on je taky kveten 2011, moc zdravim 🙂
julyanne
18. pro 2010
@vdovec taky nejsem extra hubenour, kazdy nabira jinak a navic je to jinak pri kazdem tehotenstvi.
julyanne
18. pro 2010
@miste ahoj, koukám, že máš termín den přede mnou 😉
many
18. pro 2010
@miste vítáme tě tu 🙂