• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
taky bych měla něco zbodnout
17. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik njn. ale svatba se mi moc libila :slight_smile:, moc hezke fotky
17. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec děkuju
17. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezkou sobotu holky, vítám nové maminky. Teda četla jsem jak jste řešili svatbu a zavzpomínala jsem si. Tak se taky pochlubím vlastním peříčkem. Je to sice už přes 3 roky, ale pořád na to rádi vzpomínáme a hned bych se vdávala znovu, ale nic bych neměnila. Tady je pár foteček jak to probíhalo http://www.beremese.cz/fotoblog/realgs/album/zuzana-stara-a-robin-henes/
18. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na kontrole, takže tripl testy dopadly v normě, žádnou pohlavní chorobu nemám :sunglasses: a krevní obraz prý mám jako z učebnice. Takže vše OK, jen nepřibírámna váze, ale s tím já se doela dobře srovnávám, aspoň nebudu muset tolik shazovat. Miminko jsem viděla, přála jsem si určit pohlaví, ale pan doktor ho naháněl po obrazovce, pořád mu utíkal a ukazoval záda a prdelku tak vím prd :angry: asi to bude plavec, takže ani fotku nemám. Dostala jsem magnesium na křeče tak se snad už bezestrachu vyspím.
Jdu dělat včelí uly dokud jsem rozhodnutá a chce se mě :slight_smile:
18. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: Jestli jdeš na UZ ve 20tt, tak třeba se plavec odhalí. Já jsem byla teď na 3D, ale stopro zatím také nevíme. Po Novém roce půjdu na UZ, tak uvidíme.
@realgs @badik krásné svatební fotky.
18. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
18. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ty fotky dejte sem do příspěvku, to snad nesmažou :confounded:
18. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam ke gratulaci k dobrym testum :slight_smile:. Nevite, jak je to s tim UZ ve 20tt- delaji ho vetsine? Mam se na to doktorky zeptat? Jdu k ni 21.12.(18.tt)
18. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - nááádherna svatbička :slight_smile: super fotky,........... tobě i mužíčkovi to moc sluší :slight_smile:
tady je můj, já tam teda toho moc nemám :slight_smile: a vidím,že ty jsi měla oranžovou svatbu :slight_smile: já žlutou :grinning:
http://www.beremese.cz/fotoblog/many/
18. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jééééééééééé taky krásné fotečky a moc vám to sluší :slight_smile: u nás už je to taky přes 3 roky :grinning: jak to utíká, že :grinning:
18. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs super, že je vše ok a snad ukáže co tam mám ve 20t. :wink: jinak magnézko ti pomůže :wink:
no já už se nějak rozjela, mám už 4 kilča nahoře :grinning: už to jede :wink:
18. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec všem ho dělají :wink:
18. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já jdu taky v úterý, až na 19.00 do toho Olomouce, tak to bude pozdní výlet i s Laďouškem :slight_smile: se moc těším, že ho zase do podrobna uvidím a snad bude vše ok, musí :slight_smile:
18. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tady to ožilo, ahoj!
@vdovec mě říkala doktorka, že když je v pořádku 1. screening, tak v některých zařízeních UZ ve 20t nedělají, ale za zeptání u doktorky nic nedáš. Já zrovna chodím do porodnice, kde ho chtějí.
@many krásné fotky, moc vám to slušelo!
Já se teď radši brzdím, ať toho moc nenaberu. Při prvním jsem se vyšplhala na +25 kg, a to jsem nijak extra nejedla, po porodu to šlo všechno dolu. Za 9 měsíců to bylo pryč. Uvidíme, jak to dopadne tentokrát:slight_smile:
18. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jojky, já se chci taky teď víc hlídat :slight_smile: u Ladíka jsem taky nabrala 23, ale nějak rychle to dolů teda nešlo :confounded: a ještě mi 5 kilo zůstalo, ale tak to neva, aspoň jsem měla trošku váhu :grinning: ale já teď furt nemohla nabrat a šup a běhěm 14 dnů mám 2 kila :sweat_smile: musím brzdit v dlabání večer :grinning: a hlavně v sladkým :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jinak díky :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Dikec, musim se na to zeptat, ja totiz jedu na sluzebku ve 20+1 a vracim se za par tydnu. tak at neco neprosvihnu.
18. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no přesně, večerní dlabání :wink: Ráno je mi většinou špatně, a tak to doháním večer. Už tady mlsně koukám po palačinkách, co jsem dělala Naty k obědu. Ale odolám...
Zatím mám nahoře taky 2 kila.
18. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy uz mate asi vybavicku z minula, ale kdy je dobry to zacit shanet? Nemam zadne odrodene kamaradky ani sestrenice a vubec netusim co a kde shanet. Rikam si, ze vsak casu dost. Co vy na to?
18. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne ja uz 4 :frowning2:, a nejsem hubenour!
18. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jééé palačinky :grinning: na ty mám už taky delší dobu chuťku :grinning: a já ráno taky nejím, mám kakao a po něm vůbec nemám hlad, pak většinou kolem 10-11 krajíc chleba, dnes např. až oběd ve 12 a pak to doháním odpoledne a nejvíc večer :grinning:
18. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec v poho, to je pěkný, musím juknout kolik jsem měla u Ladíka ve 20t. navíc :wink:
18. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat. Chodila jsem do května 2011 a nějak to tam nežije . Škoda :confounded:
jinak
kdo tu dával ten recept na čokodort :wink: :wink: :wink: :wink:
už si nejsem jistá :grinning:
tak konečně jsem ho dnes udělala, tak snad bude dobrý, ale dal zabrat teda :grinning:
@vdovec já jsem u Naty sháněla tak měsíc a půl před porodem. Vzala jsem seznam a nakupovala podle něho. Kočárek jsme koupili 1 měsíc před porodem. Jestli budeme mít druhou holku, tak mi teď už stačí nakoupit minimum.
Nakupovala jsem v Praze v kamenných obchodech, kdybych nakupovala dnes, asi toho spoustu koupím přes internet.
18. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste on je taky kveten 2011, moc zdravim :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec taky nejsem extra hubenour, kazdy nabira jinak a navic je to jinak pri kazdem tehotenstvi.
18. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste ahoj, koukám, že máš termín den přede mnou :wink:
18. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste vítáme tě tu :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek