• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@vdovec já zase našla na aukru tuhle, píšou tam, že je do tří let věku dítěte, ale je to polskej výrobek tak nevím. i když dneska je pro děti vyráběný všechno v Polsku...http://aukro.cz/cestovni-postylka-a-houpacka-model1-sea-dreams-693-i1706718084.html
11. črc 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 děkuju za info. tak já stejně pořád nevím :slight_smile:.
11. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zkoušela i el.odsavačku i rukou,takže asi to fakt vypije.i podle váhy pak už nic nevypije i když tahá,ale v koutcích mlíčko má,ale asi je to dost pracně vytáhlý až od někud z výrobny nebo co :unamused:
@lolla79 já jí to kapu přímo do pusinky nebo na dudlík,když jsem jí to dávala na lžicku do mlíčka připadalo mi jako by to mastný zůstalo na té lžičce a vypila jen to mlíko
11. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 záleží, zda potřebuješ i přebalovák. Já mám komodu s přebalovacím pultem, takže já to u postýlky nepotřebovala. Tak si hlavně dobře vyber. :slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mně sestra poradila dávat mu to na prst, ale zjistila jsem, že na plošku dudlíku je to nejefektivnější
11. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jsem nevěděla, že se to může dát i na dudlík. Myslela jsem, že se to musí dát do mlíka. :slight_smile: Nebo když už do pusinky kapnout tak pak nakojit, aby to jakože zapila. :slight_smile:

11. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik, @zlatuse01 - tak jste mě holky inspirovaly - asi taky začnu dávat na dudlík. :slight_smile: Dávala jsem to vždy po kojení na lžičce s mlíčkem. Tím jak hodně ublinkává, tak mě to sem tam vyhodí, takže když jí to dám na dudel, tak to můžu klidně i třeba za hodinu po jídle, to už nevyhodí a může klidně spinkat. :slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 dávám jí to když před kojením přebaluju,často řve hlady tak jak má otevřenou pusenku kapnu ji to tam a nebo to kapnu na dudlík ale často se mi stane že ho hned vyplivne a nevím jestli tu kapku olízla nebo ne :frowning2:
11. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no prý je to lepší před jídlem že to zapije,ale asi jde jen o to zapití tak je to asi fuk a když ti blinká tak asi jak píšeš bude to lepší
11. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik koukám, že někdy před týdnem jsi psala, že jsi měla malou opruzenou.... jestli ti můžu poradit, tak si kup v lékárně krém proti opruzeninám od Biodermy - je skvělej. Používala jsem ho už u první dcery a nebyla ani jednou opruzená. Jinak vlhčený ubrousky taky používáme - a po nich to fakt není.
11. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik, dneska k nam prisla pani ukazat jak koupat miminka a super. male se to moc libilo, vydrzela cca 20min takze jsme si s tatkou vsecko vyzkouseli. fakt doporucuju!
11. črc 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz skoro nekojim:frowning2: mala si cucne v noci asi tak na 5min z kazdyho prsu, po 5 min uz si jen hraje, takze prikrmuju. pres den taky necham cucnout ale opet po 5min. takze se snazim aspon odsavat, za vcerejsek celej den sem odsala cca 300ml:frowning2: (4xpo cca 70-80ml) a to odsavam uplne do vymackani...
11. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik přesně tak to dělám já, předtím než ho nakojím mu to kápnu na dudlík. to vždycky pěkně otvírá pusinku tak mu to tam šoupnu a jdu kojit. vitamín D se prej rozpouští v tucích, proto to má být s jídlem...
11. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 zkoušela jsi kojit ve "vzpřímený" poloze? já ho mám hozenýho jako když se hraje na kytaru, jednu nohu podloženou... :slight_smile: a od tý doby mám klid s blinkáním.
11. črc 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ještě prosímtě,kolik ti tak čajíku vypije (denně,najednou..) Díky :slight_smile: dnes jsem koupila tak začnu dávat
11. črc 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no, po každém krmení vypije cca 20ml, takže za den to udělá tu stovku...
11. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale pět min z každýho prsu musí dítěti stačit,já tak kojím od narození malou,když dá 15 min z obou je to dost,nebo je potom hladná??
11. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino v noci ji to obcas staci (pokud je unavena), ale vetsinou ji pak tech 60-90ml jeste musim dat.
11. črc 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ,tak to je fakt hladová,já když malou dokrmuji,spíš teda jen na večer tak dá max 40ml,asi jednou dala 60ml a v průměru jen 30ml
12. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja nevim no, bud mam malo mlika, nebo neni schopna proste vycucat, ze veme co je nejbliz a pak uz nezvladne sosat, tezko rict:frowning2:
12. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no asi to opruzení bylo tím že používám hugies ubrousky a ty jsou dost vhký.ze začátku malká nebyla ráda rozbalená tak jse přebalovala šup šup a nevšimla si že má od těch ubrousků ještě vlhkej zadeček,ale taky mám trošku podezření na bepanthen
12. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,prominte,že vám sem lezu,ale u nás nikdo není :wink:
Nekrvácel někomu z vašich dětí pupíček po příchodu domů?
12. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já používám pořád huggies ubrousky v kombinaci s bepanthenem a pampers plínama a vpoho :wink:
12. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ahoj krvacel
12. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek kdyby jim tak člověk viděl do hlavy,taky mám pocit že se někdy absolutně nemůže najíst ale prospíváme,to je důžité :wink:
12. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě u starší bepanten nezabíral, osvědčila se mi nivea pro děti a klasika rybylka, smrdí jak tři dny chcíplá kočka ale pomáhá...
12. črc 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to jo to by bylo super, hlavni je ze nema hlad a je mi jedno jestli kojim nebo davam UM
12. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: zravím a hned mizím :slight_smile:
ve 2 měsících máme 62 cm a 5940 g :slight_smile: jsme bez širokýho balení a daří se dobře,..........................
snad bude brzo více času na pokec a na přidání nějaké té fotečky :slight_smile:
pááááááááááááá
12. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 jj to dělám taky, si papáme z lahve ale jednou si ho položím na nohy (sedím v tureckým sedu) aby měl hlavičku vysoko a nikdy ho nechám ležet,vetšinou když řádí a má velikej hlad tak ho mám výš lépe tp poliká a pak neblinká :slight_smile:
12. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je to paráda bez těch dalších plen co,i my už je nemáme,v těch vedrech jsem trpěla za ni.Luky je kus chlapa.
12. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek