• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky, vidim, ze jste resily cestovni postylky...tak ja se pridam s tipem na to, kterou ne! Koupila jsem pres net Caretero Grande - za dobrou cenu, bohata vybava....ale bohuzel kvalita velmi spatna. Prvni kus, co jsme dostali, tak mel spatne tycky, takze neslo sestavit vlozne luzko, ty nam prodejce obratem vymenil, ale kdyz jsme ji sestavili, tak byl roztrhany zip u tech bocnich vylezu, takze jsme ji vratili....proste polsky vyrobek :frowning2:.....ted mam vyhlidnutou Cam daily plus (nebo tak nejak) a ta na me pusobi kvalitneji, jen bych ji rada videla nekde nazivo...mate tipa, kde by ji mohli mit (jsem z brnenska)?
13. črc 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj, my mame taky castecne UM, taky ho krmim, jak rikas ty, ale pak kdyz ho polozim, abych ho prebalila (u krmeni se mi vzdycky pokaka), tak se mi poblindi...je to trochu zacarovany kruh
13. črc 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaka poloha se vam osvedcila na odbrknuti? Ja si davam Vitu na prsa do vzprimene a nekdy se to podari (jinak se nedari vubec), ale mam strach, abych mu tim prilis nezatezovala hlavicku!
A jeste jeden dotaz - mate nekdo z vas drazdivejsi dite - jestli ano, co vam zabira na to, aby se sklidnilo:slight_smile:?
13. črc 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek k tomu koupani - co to bylo za pani, jestli se muzu zeptat? Zni to zajimave!
A s tim kojenim - jsem cetla, ze se deti nauci postupne vytahnout stejny mnozstvi za min casu, takze treba jen mala zeefektivnila techniku :slight_smile:. Kdyz odsajes na jedno odsati tolik, tak asi malo mlika nemas, ne? Ja odsaju na jedno odsati jen cca 40 z obou, ale kdyz Vitu prilozim (na 30min), tak si vytahne od 60 - 90ml. Ale taky bych chtela, aby to zvladl driv, ale me se asi to mliko hur spousti nebo co...i u tohoodsavani to trva delsi dobu nez to zacne tect....
13. črc 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka hihihi bud ráda že se pokaka,ten muj chlapák má kakání jako nadliský výkon jsme rádi že mu to jde 2x denně,a to vetšínou ublinkne když talčí a tlačí stale tlačí jak o život to třeba jen u maličkého prdu :slight_smile: myslím že to ublinkávání patří k tomu oni se to musí naučit.no zítra jdeme do poradny ny kyčle tak se poradím se setřičkou jestli je to normální ,tak doufám že mi řekne jen abych vydržela že se to srovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka my máme doma maličkého neurotika,všechno strašně prožívá a heká a heká u všeho,pomáhá když si ho vezmu do naručí mluvím na něj pohupuji ho,pak se sklidní v autě když někam jedeme,to ho hodně baví,pak ho baví zahradní houpačka,taky docela zabírá když se nemuže sklidnit u mě tak se sklidní u tatínka,občas i dudlík sklidní,je to ruzný, on to má podle nalady jo koupání ho taky zaručeně sklidní a unaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka http://www.plavacci.com/plavani_doma.php nevim jak se ta pani menuje to jsem uz zapomnela ale plave s detma v Kurimi, 603 889 792 to je na ni telefon. Fakt prijemna a poradi
13. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jestli máte ještě tu vyrážku,tak nám zabral framikoin mast,téměř to zmizelo a stále mažu,pak prý je na to odbrá ondřejovama mast :wink:
13. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,vozim starsi dcerku kazdy den do skolky a pak nestuham sem ani zajit...ale psala jsem ze mi malej nepribira ,tak vcera jsme byli na vazeni u dr. a za tyden pribral 230g coz je super tak jsem si oddychla a ted mame klid,malej malo papal asi diky te zloutence co mel a ted by zase jedl porad :slight_smile: no chlap :slight_smile: ,ale stale ublinkava ,reflux to pry neni tak je asi prejedenej a proste mu to vyteka z pusy :slight_smile: ,ale vse nam klape ,i dcerka je trochu lepsi tak jsem spokojena ......doufam ze i vy se mate dobre
13. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no nakonec nam dala doktorka glycerinovou mast a melo by se to zlepsit, pry sou to potnicky a mala ma citlivejsi plet
13. črc 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no j áteď byla na kyčlích a měly to tam na pusince všechny děti,a prý je to dětské akné,nebo potničky a v tomto období se to prý dětem dělá že se plěť čistí...
13. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka s tím čajíkem má monny pravdu, mateřské mléko je zároveň i na žízeň, ale s umělým je to horší ten čajík je potřeba...nám vypije tak těch 200-250ml...koupili jsme už i od dvou měsíců na dobrou noc....šmakují mu :grinning:
@hribek..... to jsou potničky....zkus imazol :sunglasses:
13. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nám malá pěkně osypala,já pitomec si to neuvědomila a dala si v KFC nealko mojito a pak si ještě do toho kelímku nalila vodo a ty limetky tam pro osvěžení vymačkala.Až jsem tu kyselou vodu vypila tak jsem si to uvědomila.záhada je že jsem si to dala v pondělí a osypala se až dnes.Nejdřív jsem si myslela že to bude něco jinýho,ale pak mi bylo řečeno že to může být až 3 dny než se to projeví.
13. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy diky ale uz mam od doktorky glycerinovou masticku tak to mazu tim
13. črc 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
je, diky moc, to je super, Kurim mam blizouckou :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janadudy jojo, tak to jsme na tom stejne ...jenze my mame asi vetsi spotrebu plinek....nekdy je to fakt vtipny - on je pokakanej, my ho umyjeme pod vodou, doneseme na prebalovak, pocura se, jdem ho znova umyt, na prebalovaku nebo jeste cestou se znova pokaka, jdem znova pod vodu, vse je ok...dame plinku, obleceme a poblije se :slight_smile:....takze budte radi za dve kakani denne :slight_smile:! Jinak nas je taky neurotik....i ty travici procesy vetsinou okrici....moc neznam ze by byl vzhru a nebrecel, ale uz se to trochu lepsi....me se to porad nezdalo a rikala jsem to doktorce v poradne, ona uznala, ze je to bolestivy plac, ale rikala, ze kdyz nebreci, vypada zdrave :slight_smile:...takze to pry bude tim travenim, ze by se to melo lepsit okolo 3.mesice...tak uvidime, jsme zatim v polocase, takze se to snad bude jenom lepsit....at jsme chvili usmevavi nez nam zacnou rust zuby:slight_smile:
14. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, zravím po delší odmlce. koukám, jak každá vállčíte se svým zlatíčkem. Já mám doma malého poblijona, zvrací po každém kojení, neví zkrátka kdy má dost. A to už jsem zkrátla kojení z 15min na 10. Máme už doma všechno poblité. Ještě k tomu kakaní, mně teď malej nekakošil 3dny. Prý je to normální, máte s tím někdo zkušenost?
14. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky se hlasím po dlouhé odmlce, ale občas si tu něco přečtu. My jsme na tom stejně :grinning: , taky válčíme, ale máme i hodňoučké miminko. Prdíky jsme si užili fakt festovně, teď už je to nějakou dobu lepší, už se naučila prdět a po jídle odbrkávat, takže už ani tak neblindíme (měli jsme všechno poblinděné, my co chvíli ohození, no síla) a taky nám hodně pomáhá Baby calm před každým jídlem nebo skoro před každým. Zkoušela jsem ho vysadit, ale potom se dost zase kroutí. JInak já teda plně kojím, UM jsem ještě nedávala, jenom dávám z flašky odstříkané svoje MM. Docela mě děsí, že už občas vypije i 160ml-180ml na jeden zátah :stuck_out_tongue_closed_eyes: , běžně dává takových 140ml takže se bojím, že nebudu za chvíli stačit takové množstvý produkovat. :grinning:
JInak reaguji na to kakání a nadýmání. Osvědčilo se mi a mám to vyzkoušené, že nesmím jíst vůbec žádný cukr, jen fruktozu, med, sušené ovoce, třtinového cukru malinko do čaje taky prochází, jinak vůbec žádné sladké jinak má malá totální průjem a bolení bříška. Jedla jsem dokonce i luskový hrášek a pohodička. Pak jsem jednou porušila svou cukrovou dietu nanukem a hrůza co ta dělala.
@verczu jo je to normální, ptala jsem se na to naši doktorky, jelikož jak jsem přestala s tím cukrem , tak malá teď normalně už delší dobu kaká tak v rozmezí 2-4 dny, jinak se stává, že i po 5 dnech, ale to jsou potom nášupy, plína nestíhá, má to skoro až za ušima :grinning: . Pediatrička mi řekla, že v případě PLNÉHO KOJENÍ, je naprosto normální, že to dítě nemusí kakat i 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale musí odcházet větry, pokud neodchází tak vyhledat lékaře.

14. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tesila na kycle ze nam reknou,ze ty pit... pliny budem moc sundat a misto toho nam rekne ze misto jedny pliny ji mame mezi nozky davat 2 :(
14. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jsou ty naše miminka prostě vtipný
14. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to me mrzi:frowning2: my nastesti mame nozicky v poradku
14. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no nejvic me vadi ze se nevejde s tema plinama pomalu ani do 62. A vy uz jdete na nausnicky? jak to? nam doktorka rikala ze az po ockovani, my chcem taky nauskyy :slight_smile:
14. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my uz je mame:slight_smile:
15. črc 2011 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak ty látkovky dej na oblečení a ne pod něj!
15. črc 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no na ty jedny si je hezky schovava:slight_smile: ale na ty druhy ji ma hezky :slight_smile:. Ajak tozvladala?
15. črc 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 hm :( chtela bych ji mit aspon hezky oblecenou,a za druhy to jsem uz zkousela aspon doma a kazdou chvili ji to spadlo
15. črc 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, reaguju na ty opruzeniny o stránku nebo dvě dál. Mně na to doktorka doporučila SUDOCREAM, že prej je to lepší než Bepanthen a všechno ostatní, protože to má pastovitý složení a ty hovínka po tom sklouznou a nejsou na kůžičce :slight_smile:. Musím říct, že to funguje.
15. črc 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka dík moc za informaci, protože tuhle možnost jsem taky zvažovala.
15. črc 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 me na to nejvic zabrala rybilka, nedam na ni dopustit
@dendy88 jo celkem dobre zaplakala pri pichani, tatka se musel otocit:slight_smile: a ja si rikala jestli ji netrapim moc brzo, ale dr me uklidnila ze je to ok a lip to zvladne nez vetsi deti a ted uz v pohode
15. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek malá je krásná :slight_smile: já se už taky těším na naušničky
15. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek