• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lenicenka17 napodobne:slight_smile: uz je mame taky koupeny,ale vidim to tak za mesic ,dva
15. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jj až tak ve 3 měsících :slight_smile:
15. črc 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka tak to baštíte hodně a jak dlouho ti vydrží s takovým množstvím ... A jak přibýváte?
15. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ahoj přes den když vypije 140ml tak vydrží většinou tak ty 3 a půl h. při těch 180ml tak 4,5h. Pokud večer před spaním vypije těch 140ml tak 5-6h., při 180ml 6-7h. Jinak při narození vážila rovných 3000g, při odchodu z porodky 2800g a přesně po dvou měsících měla na kontrole u dr. 4800g. Začátkem srpna jdeme na druhé očkování, tak jsem zvědavá kolik bude vážit.

holky necháváte spát mrňouse na břichu? Nebo dáváte je na břicho aspon na chvíli přes den?
15. črc 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jé my měli taky 3kg a zítra máme 2měsíce a váží 5kg :slight_smile: vypije tak 120ml po 3hod.Večer jí tak v 8 -9 hod.a pak cca kolem 4-5hod.
15. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to máš pohodovou noc :slight_smile: Mě jí tak kolem 22h.
15. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj je to zlatíčko zato přes den,skoro nespí a pořád vyžaduje pozornost nic sní neudělám... :frowning2:
15. črc 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes zkusila ten SUDOCREAM a perfektní fakt hned po prvním pužití a to jsem zkoušela snad všechno ale zatím tohle mi přijde nejlepší...
15. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 to mi povídej, taky vyžaduje pozornost. Pořád si něco žvatlá a usmívá se na všechno a všechny okolo. Chce abych u ní seděla a povídala s ní. :grinning:
15. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka snad se to změní,s malým sem podělala práce,ale sní fakt nic .Sotva stihnu uvařit oběd a pak zase hraní a chování :slight_smile:
15. črc 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Díky za odpověď, to jsi mě uklidnila, protože do teď kajdil každý den a najednou nic. Prdí tedy strašně a strašně páchne, jak dospělej, to až to vyjde ven, to bude asi pekelný!
15. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka dětičky by měly být na bříšku aspoň hodinu denně. Počítá se i nošení v tygříku. Takže třeba při každym přebalování dát chvilku na břicho, když není najedené. Posilují tím zádové svaly. Spát ne, to se nedoporučuje.
15. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu spát ne? ale je to potřeba....malej je stejnej jako když byla natálka malá.....mlíčko 180-200ml usne, jelikože se přebouchá :grinning: a nebrkne..tak ho musíš dát na bříško, aby si za prvé brkl a aby se nezadusil zvratky......já si nemůžu stěžovat, malá odchovaná na spánku a břiše a malej asi taky bude :sweat_smile:
15. črc 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
15. črc 2011 ve 23:17 • misulee
Ahojky, tak jsem tu jen na skok, na kontrole v šestinedělí 5160g a 58cm.. Jinak jsme plně na UM, já už nemám co odsávat a malej moje mlíčko už ani nechce.. :frowning2:
Já jsem dopadla špatně na gyndě - nezavinula se mi děloha, takže mám čípky ( to je bolest jako kráva, jako při kontrakcích), když se nezavine, tak asi operace.. plus mám zakloněnou dělohu takže mám spešl cviky.. :frowning2:
No prostě si fat vyžeru všechno špatné :angry:
15. črc 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to me moc mrzi:frowning2: hlavne ze je malej v poradku, ty to jako mamina zvladnes, horsi by bylo kdyby se stalo neco jemu:frowning2:
16. črc 2011 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, dneska jedeme povinně poprvé na výlet za příbuzenstvem, hodinu vlakem.. s kočárkem.. no jsem na to zvědavá..
16. črc 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je mi líto. Zkus kontryhelový čajík 2x třeba ti to ještě zachrání. Podporuje zavinování dělohy!!! Mě to zachránilo od revize. Brala jsem i jakési tabletky ergotamin, ale byly celkem na nic, akorát malá po tom měla křeče a já blila, tak mi je po týdnu vysadili. Ten konťas mi fakt zabral.
16. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 chjo, teda ty si fakt zkusis! Tak drzim palcaky at to zabere! Ale malej je fakt sikula :slight_smile:
16. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vim, ze jste tu pred casem resiůy uzdicky-muzu se zeptat kdo vam prisel na to, ze neci neni v iporadku nebo jak jste na to prislz, ze je maji mimca kratke? me se totiz zda, ye se mi Vitek spatne prisava a kdyz jsem koukala na jeho horni ŕet (nejde mu ohnout).tak tamma tu uzdicku hrozne kratkou a zda se mi, ze proto mu to nejde
16. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jak to která máte? Jsem dva měsíce od porodu a mám pořád břicho jak ve třetím měsíci...asi budu muset přestat žrát sladký, akorát nevím, jak kolem toho svýho zlatíčka vydržim skákat bez rychlejch kalorií :grinning: a na cvičení mi už jaksi nezbývá energie....
16. črc 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka díky za typ.. zkusím :slight_smile:
@pupicka děkuji :slight_smile:
16. črc 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já mám taky pořád bříško, ale já to mám tím, že nemám zavinutou tu dělohu.. takže nevím nu.. svičit nemůžu, diety nedržím.. ale zmenšuje se mi po těch čípkách trochu.. tak snad se zavinuje už...
16. črc 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já vypadam jako třetí měsíc hadr :frowning2: ale dietu držet nechci, neboť kojím...a bez sladkýho umřu, takže mě stále budou v MHD pouštět sednout, ale budu spokojená :grinning:
16. črc 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jsme holt maminy, tak se s tím musíme smířit.. Hele mě pouští v obchodě ve frontě.. manžel s kočárkem venku, ale já "těhule" v krámě :grinning:
16. črc 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak to se mi ještě nestalo :grinning:
16. črc 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nemáš za co. Jen tam mělo být 2X denně, ráno a večer. A minimálně týden to pij. Už neumím ani psát a vynechávám slova. JO mozek myslí holt rychleji než já stíhám psát :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k tomu břichu, prý po císaři to trvá minimálně rok než se vrátí do původního stavu, protože tím řezem přerušily svaly a ty se nemohou tak lehko vracet a u přirozených cca půl roku. JO a já cvičím,(no denně ne) a nic moc , taky mi pořád kousek chybí. Chtělo by to tak 2x denně aspoň po 15 min. , jenže na to nemám sílu, jsem utahaná a navíc mě po tom výkonu ještě stoupne chu´t na sladké :grinning: .
Nevím co to je, ale teď se nemůžu dožrat sladkého, to v těhu jsem takové stavy vůbec neměla. Nejhorší bylo šestinedělí, to byl fakt mazec. Jenže já mám smůlu , protože kvůli malé nesmím obyč. čoko a cukr, tak to řeším medem, karobovýma tyčinkama s fruktozou a těma pšeničnýma sladěnkama a tak, takže je to stejně houby sladké :grinning: , no ale aspon něco :grinning:
17. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vidim,že řešite pupky mě taky zustal maly pupik,alejsou to spiš povolene svaly jelikož obleču vše co jsem měla před těhu a vahu mam taky stejnou (a to se teda nacpavam sladkym i jidlem k tomu zasmažene polivky jelikož jsou dobre na mliko..)ale cvičit nebudu to až přestanu kojit muže to ovlivnit chut mlička
17. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Takhle mi to bylo řečeno, nenechávat dítě na břiše bez dozoru. Ale je pravda, že moje mamka, když jsem byla málá já, taky mě dávala na břicho spát. A žiju. Ale já to nedělám.
17. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek