• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
No tak já měla už před těhu špek že to vypadalo že jsem v tom.zdá se mi že ho mám teď tak nějak stejně velký jak před tím jen teď je takový měkčí tak si říkám že jek se ty svaly a kůže na břichu stáhnou do původního stavu tak to bude lepší než před tím :wink:

@ikopretinka já jsem teď tak nějak všeobecně víc žravější o sladkým ani nemluvím,ale dokud váha nejde hore tak to neřeším a budu doufat že se ještě o něco hne dolů,ale původní váhu už mám.nebyla sice ideál,ale na to že jsem chvíli po porodu si nestěžuju.
17. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Holky, vidím, že řešíte břicho. Já jsem po kaiseru, svaly se u něho neřežou, jenom se rozdělají a jakoby roztáhnou, po porodu se může po šestinedělí už nornmálně pomalu začít cvičit, já jsme po dvojčecím břichu měla docela velký rozestup na břichu, od 3,. týdne po porodu cvičím a břicho už není skoro vidět. Cvičit se může i při kojení, pokud si pohlídám, abych u toho hodně pila a doplňovala ionty, tak mlíko je pořád stejný a děti pijou. Chodím 3x týdně na spinning a zatím se to na mlíku nijak neprojevilo. Jo a chuť na sladké, to je děs, hlavně v noci při kojení, to je člověk schopen sežrat cokoliv :grinning: :grinning: v neomezeném množství.
Holky, vy co už za sebou máte 1. očkování, nabídli Vám i prevenar a rotaviry nebo jste si o ně musely říct? A kolik jste platily? Díky
18. črc 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
@badik tak já mám svou původní váhu hned od příchodu z porodky, ale ty vytahané svaly to je děs. :grinning:
@brusle a co přesně cvičíš? Já bych potřebovala i nějaké cviky na pánevní dno a svěrače, neznáte něco??? Mám je ochablé, no hrůza! Doufám, že se mi vrátí někdy do normálního stavu, jinak teda nevím.

K tomu očkování, my máme za sebou první hexu, prevenar 13 a rotaviry. Tak hexa je zdarma, prevenar mi nábídla doktorka, za ten jsme platili nějak 160,- (bude se tato částka platit při každé aplikaci, jsou tři) je místo čehosi za co se neplatí (nevím ten název) , ale prevenar má 13 kmenů a to druhé pouze 10, tak jsme volili raději ten prevenar, když už , tak už. a rotaviry jsou ve dvou dávkách. Jedna stojí kolem 1900,-, dá se sehnat i za 1600,- (myslím dr.max) musíš oběhnout lékárny. My na ni měli ale akci od VZP (pokud ji máte , zeptej se, ještě by to mělo platit), dali nám jakýsi papír , ten se potvrdí v lékárně a musí se koupit obě dávky zároveň. Vyjde to na 3000,- celé a potom ti po aplikaci ještě na VZP 500,- vrátí, takže vlastně za ty rotaviry zaplatíš 2500,-, místo nějakých 4000,-
18. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme doma z kyčlí - v pořádku.. jupí mám radost :slight_smile:
18. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 gratulace u nas taky vse ok:slight_smile:

to sladky je vazne des:frowning2: od porodky mam kilo nahore, takze mi zbyvaji 2kg na predtehotenskou vahu. od srpna sem se nahlasila na power jogu tak snad me to vydrzi. chci zhubnout aspon 10kgminimalne tak snad se do vanoc zadari....:slight_smile:
18. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky blinkají vám dětičky?My začli poslední dobou dost šavlit,mám se znepokojovat??Díky za odpověď
19. črc 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 ahoj´, nas malej je don poblijon...ale uz to snasi lip...myslim, ze ma reflux, dost ho to budi a ma horsi spanek...ale ma to tak uz od narozeni...tak cekame na 3.mesic. dle dr. by se to melo lepsit.-)
19. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 my blindeíme asi od prvního týdne a festovně. Teď se to od třetího měsíce trochu lepší Normálně ale po nakrmení třeba i polovinu vyblindila hned ve dvou pořádných šavlích nebo po malých dávkách blindila celou tu dobu než se zase začala krmit. BUď v klidu, přibírají nám dvěma stejně, tobě ještě o něco malinko víc. A dr. mi říkala , že je to normální, prý to chce vydržet. Má se to začít lepšit podle ní tak od toho třetího měsíce, někomu to prý trvá i šest a reflux je prý když to vyhodí obloukem ale až tak po hodině od nakrmení a musí to dělat pravidelně. Já už to teda neřeším. V postýlce má pod hlavičkou pořád plínu, kterou přetáčím , aby si na tom neležela. Nejvíc mě štve, že ji nemůžu dát ani nějaké hezké oblečky, protože jsou hned K.O. :grinning:
19. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka co je ten reflux??
19. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem šla dnes do parku a pozorovala maminky s kočárkama.vzpomínala jsem jak dlouho jsem toužila po tom se tak taky projít.a pak mi došlo že taky jeden kočárek vezu a že je jen můj.tak mě to trochu dojalo.
19. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 ahojky jojo taky savlime nekdy vic nekdy min nekdy vubec snad se to po tom 3.mesici urovna....
19. črc 2011 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
paseme:slight_smile:
20. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek teda to je šikulka,ta naše je líná :frowning2:
20. črc 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 no ona byla taky a strasne u toho rvala, ale vcera byl celkove nejakej zlom ve vsem, celej den byla strasne hodna, prdiky minimalne, pasla koniky takhle pekne no proste parada. a k tomu se jeste narodila neterinka takze vcera hodne uspesnej den. dneska jdem do porodnice na kukandu tak se tesim je to 8 tydnu co sem tam rodila ja:slight_smile:
20. črc 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek my máme taky každej den jinej,jeden denjen řve a šavlí,další o ni a ni nevím pomalu prospí i jídlo... Ale je to naše zlatíčko :slight_smile:
20. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nám taky mimi zvraceli, ale bylo to spíš tím, že jedli moc rychle a hltavě, tak nám Dr. doporučila Nutriton, stojí kolem 200, mají ho v lékárně, udělá se z něho takový gel, ten se dá mimi v průběhu kojení na lžičce a nebo kdo je na UM tak přímo do mléka a fakt to pomáhá, dávali jsme to asi týden, taky děláme víc přestávek v kojení a je to OK.
20. črc 2011 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek krásné :wink: , malá je šikulka. A jak dlouho ti takhle vydrží? Mě chvilku a pak je hned unavená a začne se vztekat a "nadává" :grinning: :grinning: :grinning: Dnes zkoušela lozit, ale nějak ji to ještě nešlo, tak zase vyváděla :grinning:
20. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teď trochu mimo mísu.v čem dělám chybu když mi koláč ve kterým je prášek do pečiva nenaskočí,chuťově je fajn ale prostě nenaskočil :angry:
20. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Možná často koukáš do trouby! koláč se lekne a už nenaskočí!
20. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka no prave vcera vydrzela tak 3minuty tak sme ji zvladli vyfotit i natocit jinak to byl vzdycky rev. dneska taky zvladla ale kratsi dobu a pak brecela ale hlavicku drzi krasne:slight_smile:
20. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu vůbec jsem ji neotevřela,až když jsem ho vytahovala :unamused:
20. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik nenaskočí vůbec, nebo spadne? pokud psadne, tak je to tím, že když dopečeš, tak ho nesmíš hned vyndat z trouby, ale nechat ho schladnou v mírně pootevřené troubě a pokud nenaskočí vůbec, tak mě napadá jeně nepředehřátá trouba :wink:
20. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ja bych řekla vyšuměnej prášek do pečiva.. a nebo jsi ho smíchala hned s mokrou složkou a on se "deaktivoval" :slight_smile:.. má se dávat do mouky
20. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 @vdovec trošku skočil,trouba byla předehřátá takže to asi bude tím že jsem ho nedala do té mouky.to jsem netušila takže dík snad se příště povede
20. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
21. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek krásné fotečky moooooc :slight_smile:
21. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek náááááááádherný, povedenýýýýýýýýýýýýý, úúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýý. :wink:
21. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Blanka je fakt šikula a Isabelka taky :slight_smile: samozřejmě i vám to sluší
21. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky zas po delší době.
zhruba jsem tak dočetla, co tady probíráte.... Kubík je taky los poblítos..... už jsem u něj vypozorovala, že když strašně pláče a pak se začne z ničeho nic řehnit, tak mu to z pusinky vylítne... asi se směje radostí, že se mu ulevilo...
Návaly vzteku míváme, vůbec nevím, čím to je, ale už jsem si tak nějak zvykla... když už vidím, že je hysterickej jen proto, že se nemůže sklidnit sám, tak mu kápnu na dudlíka sabíka ( sab simplex) a většinou je klid. zkoušela jsem snad všechno. v ruce se uklidní na chvilku, na zádech ho to nebaví, v autosedačce mi semtam doma usnul, tak jsem pořídila lehátko, - to se mu ovšem moc nezamlouvá a křiku je ještě víc.
vigantol- na ten už si tak zvykl, že když vidí lahvičku, tak otvírá pusinu automaticky :slight_smile:
Nutrilon jsem nakonec zavrhla a začala se snažit s kojením ze všech sil, nebo měl spíš tenkrát blbý období.... když se nemohl po tom vykadit a nám to spíš problém přidělalo, než pomohlo, tak jsem se na to vyprdla. dala jsem mu ho celkem pětkrát a budu se snažit, abych ty sajrajty do něho lejt nemusela :wink: . beru antikoncepci
AZALIA a jeden den jsem zapoměla vzít večer prášek a vzala ho až ráno a dostala jsem menzes.... tím vzniklo to, co jste tu už popisovali- Kubík nechce papkat. první tři minuty dobrý a pak se vzteká a pouští atd....
jen v kočárku bejvá v klídku a musim pochválit, že bez jakýhokoli chování, houpání atd ho v osm nakojim a položím do postýlky, maximálně dojdu podat třikrát dudu a Kubajs spinká cca do pěti až šesti zase s pár přestávkama na dudlík :wink:
jinak jsme od porodu vyrostli o 16 cm!!! a asi kilo a půl :slight_smile:
21. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
21. črc 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek