• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 prosím tě co to je ten sab-simzáchvplex- tem náš bobek totiž má šilený záchvaty trvajici 3 hodiny a neni k utišení
21. črc 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy to je na prdíky. dává se 15kapek po jídle. je to malinovo- vanilkový a dětičkám to chutná. tak mu zkusim kápnout na dudlík a většinou se zklidní. ale je to spíš, když ho nemůžu ničím uklidnit. a někdy to jen docucá a záchvat pokračuje. dneska jsem se rozhodla, že se smířím s tím, že je ukřičenej, jako prý byla maminka, když byla malá. :unamused:
21. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy nemělo by to snad uškodit. dávali mu to i v nemocnici, asi aby od něj měli klid, protože byl prej nejukřičenější miminko :wink:
21. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 @lolla79 @badik dekujeme Blanka je fakt moc sikovna. az se budu jednou vdavat asi ji oslovim:slight_smile: ale zatim je to v nedohlednu:grinning:
@evinka85 s tim sabikem to mame to samy, pouzivam jako kouzelny kapicky hlavne kdyz sme v obchode a chytneji to:slight_smile: ale snazim se to neprehanet. jinak Azalii mam taky, no a malej teda pekne vyrostl. my mame +2kg od porodu a asi 6cm, je to asi tim nutrilonem, ted se ale to mliko trochu upravilo a nutrilon davam jen rano a vecer a pokud je dlouho vzhuru tak sem tam i v poledne ale to jen vyjimecne
21. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, jestli jsem to dobře pochopila, tak 28 denní antikoncepce je na to, abych to nedostala, né? ptala jsem se dr, že jako co se stane, když zapomenu vzít a ona řekla, že vzít až si vzpomenu...... zapomněla jsem a vzala jí asi až za 16hodin a dostala to. pak jsem v nějakých diskusích četla, že je třeba ji brát téměř na hodinu přesně.... tak to píšu jen jako ostrašující případ :wink: protože, když jsem vynechala nutrilon a začala zas pořádně kojit, tak zase válčíme, protože mu to nechutná..... prostě pořád něco :unamused:
21. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Krásnej chlapeček :slight_smile:
21. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Fakt máte o 16 cm víc? Mně se to zdá nějak moc :slight_smile:
21. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to mě taky!! Kuba má 63 a narodil se 47cm. je strašně dlouhej a to nevim po kom. ještě aby mu tak zůstaly ty modrý oči a dostanu doma asi do tlamy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: on měl v šestinedělí už 10cm navíc. a nikdo se nedivil.me se to taky zdálo moc akamarádka, co měli stejný míry, říkala, že rostli taky tak. asi jsem měla v nose a vybírala jsem kočár s tou nejdelší korbičkou, aby se mi tam vešel na zimu. ale tímhle tempem mu bude malej v pěti měsících :wink:
21. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 ja myslim ze si to pochopila spravne, ja ji taky zapomnela - beru mezi 8-10 vecer a jednu sem vzala az rano cca za 12hod a nic. tak tezko rict jakej to ma vliv. pozorujes nejaky negativa? bolesti, nechut k sexu, naladovost atd? ja zatim nic beru ji teda od min.utery....
21. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No já ti koukala do alba, je vidět, že je dlouhej a hubenej...kluci jsou asi stejně starý (my 11.5.) s délkou 52 cm, teďka máme podle mého měření něco přes 60 cm (na KO jdem až příští týden) ale zase jsme pěkně vyžraný a s kočárem to vidím taky bledě...chybí nám tak deset cm a končíme...počítám, že v září, říjnu budeme řešit sporťák :unamused: no jsem na to zvědavá...ale u nás víme po kom je, já mam 180cm a drobek taky nejsem
21. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek četla jsem, že byly ženský náladový. já teda nic zvláštního nepozoruju. a s chutí k sexu spíš naopak :dizzy_face: , ale to nebude díky práškům. taky nemám ještě ani platíčko dobraný. myslim, že ho mám asi třetí týden. nenapadlo by mě, že to dostanu, byla jsem zvyklá zobat i za tři dny ( samozřejmně jinou antiko)
21. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky je vás kousek :wink: našla jsem jednu, kde je vidět, jak je dlouhej :wink:
21. črc 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste fakt dlouhý a hubený...to my máme doma vyžránka :grinning:
21. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Po delší době.. přikládám fotku jak krásně paseme :slight_smile: Jinak my jdeme 3.8. na první hexu, tak jsem zvědavá jak to dopadne.. No a já mám pořád nahoře 5kilo, ale už je to bříško lepší, doufám, že se mi ta děloha už zavinula, nechci operaci.. :frowning2:
21. črc 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 kouzelnééé
22. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si zase pro radu. jak často kakaj vaše děti? já někde četla, že by měli tak 3x denně. ten můj je s prominutím posranej každý krmení a to tak, že HODNĚ. někdy dokonce i před a po. doktorka mi říkala, že mám kontrolovat počůraný plíny, těch má třeba i 15 denně tak si myslím, že by neměl bejt problém, ale přijde mi to hodně. on teda hodně jí, klidně by mě slupnul i s botama a na to, že je poblijon tak zatím přibírá cca 250g týdně.
22. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 od kdy pasete? a na jak dlouho dáváš? moje dítě na břiše s dudlíkem hned usne a bez něj řve jak tur, ale nedělá skoro nic tak ho nechci moc dlouho týrat.
22. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 ahoj, kojený nemusí kadit i 10 dní. náš Kubík byl většinou taky dost posratej a při kojení jěště jednou. časem se to nějak zahustilo a teď kadí tak jednou za dva až tři dny. myslim, že je to v pořádku a časem se to sama upraví :wink:
22. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 @hribek taky dávám sabíka na dudel na uklidnění,ale musí být už trochu vyřvaná a unavená aby si ho vzala.jinak nám ho na prdíky napsala doktorka 10kapek před jídlem,ale přišlo mi že to nezabírá tak to používám takhle
@germaine no škraněčky má Štěpa pěkný ale jinak mi nepříjde vyžranej jak píšeš,ale asi to nejde poznat když je oblečenej,Dorinka má už krásný mišelinky na nožičkách :wink: cm nevím ale navážila jsem 4780g,tak uvidím co kontrola příští týden.
22. črc 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 My jsme na UM a kadí jednou denně :slight_smile: Paseme už tak týden, od toho 6.týdne, denně dávám na bříško dvakrát po půl hodinách, jednou jen tak leží, a podruhé cvičíme...
SAB - dávám do flašky, 15kapek na každé krmení
22. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vam vydrzi deti past pul hodky? mala vydrzi tak 3minuty a pak rve jak tur:frowning2:
22. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my zatim moc nepasem a to mame 9 tydnu a 3 dny,ale je pravda,že jsme se narodili o měsic dřiv tak mame čas zatim jen otači hlavičku ze strany na stranu a řve jak kdyby ho vraždili,že na břišku byt nechce a když ho dam chvili po jidle tak hned usne :grinning: ,ale zase na rukach havu drži pěkně a holky mužu se zeptat jak to mate se sexem ja teda zatim nic moc je to jakesi nepřijemne až bolestive a nejde to( chut by byla) i když se divim proč jelikož jsem rodila cisařem
22. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 ahojky my taky kakame celkem dost sice ne pokažde ,ale i tak je to pak naklad jednou se pokakal tak,že to měl až na hlavě cele body posr... a zrovna ho držela babička a i te to teklo po nohach :grinning: takže musel jit cely pod sprchu i s babi

holky my mame na prdiky sabsika a pak laktobacilky baby a taky nam pomohlo,že v době kdy nejvic křičel davame přikrm stači nam tak 20-40ml(davame mleko od hippu s probiotoky) a je klid
22. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 ja teda se sexem zatim nevim, dostala sem prasky HA jen cekame na tech 14 dni, to rikala dr ze se mame chranit jinak coz pritel nechce takze musime jeste par dni pockat, ale "rucne" jsme to zkouseli ato bez problemu:slight_smile: :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Karolínka miluje být na břiše, i vyžaduje nošení jedině na břiše, takže pase krásně, ale půl hodky bych ji nenechala - tak 5-10 minut. Jinak by měli v té poloze být cca hodinu denně, ale určo né vkuse :wink:
22. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahojky,náš malej taky vyrží na bříšku chvilku a pak nadává,Máme dva měsíce a zatím mu musím pomáhat s ručičkama pod tělo aby sám zvedal hlavičku.Zvedne ji sám,ale je na malou chvilku.Myslím,že se ale nic neděje,že je ještě relativně brzy
22. črc 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka ahoj,ty jsi platila za ten prevenar 13 jen 160kc? nam kdyz doktorka o tom rikala tak nam rekla ze to stoji 300kc za to jedno ockovani,to si jako doktorka tu cenu urcuje sama?
22. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak my ohledne briska jak kdy,jeste se mi teda nestalo ze by u toho usla :slight_smile: ale bud my u toho rve,nebo hezky zveda hlavicku(coz jsme radi):slight_smile:,anebo hodne casto dela ze si dumla u toho pesticky
22. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek