Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
zlatuse01
26. črc 2011
@badik holky, dřív (teda za našich mamin) se nekojilo. to se krmilo sunarem. všichni tvrdili jak je to strašně zdravý...🙂
dendy88
26. črc 2011
tak sestrenka prave rodi, moc ji to teda nezavidim
hribek
26. črc 2011
@ikopretinka uz sem byla pro novou, kdyztak ji pouzije svagrova a zbyde pro dalsi mimco. me ted mala odmita mliko pac sem to dostala a nechutna ji
dostyna
26. črc 2011
Holkyjak to tak čtu,tak máme stejný starosti.Akorát mě se teda malej u kojení kroutí neskutečně,ale přitom celkem saje.Občas mám pocit,že mi tu bradavku ukousne.Strašný.myslím si,že fakt mlíko míň teče tak se rozčiluje
lenicenka17
27. črc 2011
Ahoj holky zdravím po delší odmlce,blinkáme teda statečně dál ale malinko míň byla se u dr.a poradila nám sirupek na zmírnění,ještě jsme měli nějakou moc suchou pokožku tak nám předepsala olejíček do koupele a mlíčko na mazání a už je to lepší jen se modlím aby to nebyl nějaký ekzém.Ale zklidnila se po tom už tak nebrečí asi jí to chudinko muselo svědit...
hribek
28. črc 2011
@lenicenka17 to mame uplne stejnej problem mala taky ublinkava do toho se pri kojeni rano a vecer totalne posere ze musime okamzite pod sprchu a na suchou pokozku dostala glycerin.mast trochu pomaha ale na telo budu muset koupit v lekarne krem. prijde mi ze olejicek po koupeli spis jeste vic vysusi😞
dostyna
28. črc 2011
Holky,malej od pondělka nekakal,čekám pěknou spoušť až se posere =-)
lolla79
28. črc 2011
@hribek, @lenicenka17 Ahoj holky, u nás je to blinkání taky stálej problém. Dneska v noci dokonce vyhodila vše co vypila a to nám to kojení dá pěkně zabrat. Na koupání a po koupání používám Biodermu a nemůžu si stěžovat. Navíc to nádherně voní. 🙂 Je to sice dražší, ale zase to vydrží na dlouhou dobu.

Před časem jsem psala, že se malá šíleně kroutí a prso pouští a přitom plače hlady - tak to pokračuje, zhruba 2x za den musím odsát a dát jí to mlíčko vypít z flašky, protože se jí z prsa asi nechce tahat.
Jinak od pondělka mám úbytek mlíka - kojím po hodině, jednou jsem ji musela dokrmit Nutrilonem a asi nejspíš jsem si to způsobila stresem. Jinak si to neumím vysvětlit. V neděli jsme totiž museli s maličkou na pohotovost, všimla jsem si, že jí zarůstal nehtík a měla kolem hnis a celý článek prstíku měla červený. Vše už je naštěstí OK. Jinak se snažím odsávat jak přes den, tak i v noci, abych jí nemusela Nutrilon dávat a dokrmuji jí mateřským mlíkem. Snad se mě tvorba zase zvýší - je to na palici - nikam moc nemůžeme, protože si neumím představit jí kojit jinde než doma.
lenicenka17
28. črc 2011
@hribek jj mě řekla olejíček vůbec nepoužívat,toto mi dala speciální do koupele... pak natírám a už to máme o 90% lepší malá úplně šupinatěla bylo to už děs..
dostyna
28. črc 2011
@lolla79 jeje,no tak já to řeším taky,ale pochvilce se uklidní a bumbá.Ale úplně se šponuje,hází hlavou a když to neteče proudem,tak je to u každýho kojení :-| Uvidím kolik přibral,sice válčíme s kojením,ale zatím nepřikrmujeme.Je to jednoznačně tím,že se mu nechce tahat
lolla79
28. črc 2011
@dostyna tak to máš super, že se po chvilce uklidní a bumbá. Verča jakmile takhle spustí scény, tak to prso už ani nepřijme a já musím odsát a dát z flaše. 😞 Je to pravidelně každý večer mezi 19 - 20 hod. a včera si to dokonce vymrčila i během dne jednou. 😞 Já si taky myslím, že je to tím, že to zadní mlíčko už neteče tak jak to přední a jí se nechce namáhat. Ale dr. mě říkala, že je to zřejmě tím, že má bolení bříška. Že jak saje, tak střeva pracují a jí to bolí, proto nechce sát. Prej mám odsát a dát stříkačkou. Takhle jsem to dělala asi 3 dny a pak jsem začala dávat do flaše. Já jsem ale přesvědčená, že je to tím, že to neteče tak rychle. Začala jsem dokonce i nahřívat prsa, aby to teklo líp, ale ani to moc nezabírá.... Jo a na bolení bříška dávám Espumisan kapky a ty taky nezabírají - takže nevím. Jinak Nutrilon jsem dala jen jednou a druhý den po něm se nemohla vykakat a bříško jí opravdu bolelo, to šlo poznat. A když prcla, tak šíleně smrděla. 🙂 Takže se snažím odsát mezi kojením a když už v prsách moc mlíka není, tak dám to odsátý. 🙂 No a doufám, že když se takhle moc snažíme, že se to kojení zase vrátí do původních kolejí - to mě stříkalo mlíko proudem. 🙂
1luciferka1
28. črc 2011
@lenicenka17 jak se jmenuje ta kosmetika co ti předepsala doktorka? nechám si to taky napsat..a doplácela jsi na to něco?
germaine
28. črc 2011
Čau holky, hlásím že první hexu a druhou dávku Rotarixu máme za sebou a asi jsme to jakžtakž zvládli....a ve dvou a půl měsících měříme 61 cm a vážíme 6.650gr :-| máme otesánka 😃
lenicenka17
28. črc 2011
@1luciferka1 Do koupele Linola Fett Olbad je to s přehlasovaným o ale nevím jak se to tu píše,na mazání LINOLA LOTION,to jsem koupila volně v lékarni to mi jen doporučila napsané na receptu byl jen ten olej.Doplatek cca 300,- na obě brala sem toho víc tak přesně nevím.
@germaine No to je vás hodně 🙂 kolik měl při narození?My vážíme 5,5kg 🙂a myslím si že je taky dost tlusťučká i dr.jak nás dél neviděla říkala že rostem do šířky 😃
germaine
28. črc 2011
@lenicenka17 Tak mi jsme i dost dlouhý, ale záštipce máme na rukou i na nohou a dvě brady...mlíčko je asi samá šlehajda 😃 ...porodní váha byla 3.300gr, ale přišel o tři neděle dřív, a měl být od začátku velkej, takže se teďka zřejmě snaží to dohnat 😎
dendy88
28. črc 2011
ahoj, potrebovala bych poradit, kdyz jsem od gynekol. dostala prasky tak jsem mela uz 4 dny po menstruaci, a tahle antikoncepce by se mela zacit brat prvni den co dostanete menstruaci. tak jsme se dohodli s pritelem ze pockame do dalsi menstr. ,ale uz bych to mela dostat a porad nic, nekteri jste tady psali ze jste treba tu druhou menstru. ani nedostali. Tak kdy by jsem mela zacit brat ty prasky?
germaine
28. črc 2011
@dendy88 Ahoj, já menses ani po porodu neměla, prášky jsem začla brát hned jak jsem je dostala po šestinedělí a menese přišel ve chvíli, kdy jsem prášek vzala pozdě...jinak DR řekla, že opravdu jí mít pokud kojím ani nemusím vůbec...
germaine
28. črc 2011
Holky, kdo jste měl vlasatý a chlupatý mimi, už vám něco vypadalo? My jsme pořád chlupatý jak yetti všude - uši, tváře, záda, ručičky....zatim je to roztomilý, ale spíš, že všichni tvrdili po šestinedělí vypadá a za 14 dní nám budou tři měsíce a na žádnou aktivitu to nevypadá 😃
dendy88
29. črc 2011
@germaine ahoj,my trochu jeste jsme,ale uz to neni znat jako predtim, ono to nakonec sleze 🙂
dendy88
29. črc 2011
@germaine a s tim ze pri kojeni nemusis brat prasky,jsem zas cetla ze to neni pravda,ze jsou pak maminky nemile prekvapy kdyz hned po prvnim diteti otehotni 🙂
germaine
29. črc 2011
@dendy88 Ne to já vim, že prášky se brát musí...já tím myslela, že menses nemusím mít během kojení, otěhotnět se dá i bez toho...
1luciferka1
29. črc 2011
@germaine Karolínce vypadaly vlásky trochu na hlavičce, ale ramínka a čelo má pořád chlupaté :-N taky čekám, kdy se toho zbaví :-N
badik
29. črc 2011
@germaine my jsme pořád chlupatí 🙂
germaine
29. črc 2011
@badik @1luciferka @dendy88 To jsem ráda, že v tom nejsme sami.... 😃
lenicenka17
31. črc 2011
Ahoj holky tak máme první rýmečku a kašílek 😞 ach jo chytla to od šimona 😞 prdelka moja malá 😞
hribek
31. črc 2011
Holky budu si zadat o zkracenou rodicovskou na 2 roky. kdy mam zazadat? muzu i driv nez nejak v tech 22tydnech?
monny89
31. črc 2011
Ahojky holky, zase jen na skok.. byli nám dva měsíce, krásně paseme, povídáme a umíme se i vztekat.. ve středu nás čeká první hexa, tak jsem zvědavá jak to prcek zvládne... 😞
monny89
31. črc 2011
jenom letmo co dočítám - jsme pořád vlasatí, chloupky trochu vypadaly.. 🙂
Jinak MS jsem stále nedostala.. jsem po císaři.. nemám antikoncepci ještě kvůli té nezavinuté děloze... tak uvidíme kdy to dostanu...
saminomimino
31. črc 2011
@lenicenka17 taky jsme si tím teď prošli,rýma a kašel,měli jsme to všichni a Jasmínka to to naštěstí měla nejmíň hrzoný,tak ať jste brzy zdravý 😉

Začni psát odpověď...

Odešli