• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik holky, dřív (teda za našich mamin) se nekojilo. to se krmilo sunarem. všichni tvrdili jak je to strašně zdravý...:slight_smile:
26. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sestrenka prave rodi, moc ji to teda nezavidim
26. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka uz sem byla pro novou, kdyztak ji pouzije svagrova a zbyde pro dalsi mimco. me ted mala odmita mliko pac sem to dostala a nechutna ji
26. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyjak to tak čtu,tak máme stejný starosti.Akorát mě se teda malej u kojení kroutí neskutečně,ale přitom celkem saje.Občas mám pocit,že mi tu bradavku ukousne.Strašný.myslím si,že fakt mlíko míň teče tak se rozčiluje
26. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po delší odmlce,blinkáme teda statečně dál ale malinko míň byla se u dr.a poradila nám sirupek na zmírnění,ještě jsme měli nějakou moc suchou pokožku tak nám předepsala olejíček do koupele a mlíčko na mazání a už je to lepší jen se modlím aby to nebyl nějaký ekzém.Ale zklidnila se po tom už tak nebrečí asi jí to chudinko muselo svědit...
27. črc 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 to mame uplne stejnej problem mala taky ublinkava do toho se pri kojeni rano a vecer totalne posere ze musime okamzite pod sprchu a na suchou pokozku dostala glycerin.mast trochu pomaha ale na telo budu muset koupit v lekarne krem. prijde mi ze olejicek po koupeli spis jeste vic vysusi:frowning2:
28. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,malej od pondělka nekakal,čekám pěknou spoušť až se posere :confused:
28. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek, @lenicenka17 Ahoj holky, u nás je to blinkání taky stálej problém. Dneska v noci dokonce vyhodila vše co vypila a to nám to kojení dá pěkně zabrat. Na koupání a po koupání používám Biodermu a nemůžu si stěžovat. Navíc to nádherně voní. :slight_smile: Je to sice dražší, ale zase to vydrží na dlouhou dobu.

Před časem jsem psala, že se malá šíleně kroutí a prso pouští a přitom plače hlady - tak to pokračuje, zhruba 2x za den musím odsát a dát jí to mlíčko vypít z flašky, protože se jí z prsa asi nechce tahat.
Jinak od pondělka mám úbytek mlíka - kojím po hodině, jednou jsem ji musela dokrmit Nutrilonem a asi nejspíš jsem si to způsobila stresem. Jinak si to neumím vysvětlit. V neděli jsme totiž museli s maličkou na pohotovost, všimla jsem si, že jí zarůstal nehtík a měla kolem hnis a celý článek prstíku měla červený. Vše už je naštěstí OK. Jinak se snažím odsávat jak přes den, tak i v noci, abych jí nemusela Nutrilon dávat a dokrmuji jí mateřským mlíkem. Snad se mě tvorba zase zvýší - je to na palici - nikam moc nemůžeme, protože si neumím představit jí kojit jinde než doma.
28. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jj mě řekla olejíček vůbec nepoužívat,toto mi dala speciální do koupele... pak natírám a už to máme o 90% lepší malá úplně šupinatěla bylo to už děs..
28. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 jeje,no tak já to řeším taky,ale pochvilce se uklidní a bumbá.Ale úplně se šponuje,hází hlavou a když to neteče proudem,tak je to u každýho kojení :unamused: Uvidím kolik přibral,sice válčíme s kojením,ale zatím nepřikrmujeme.Je to jednoznačně tím,že se mu nechce tahat
28. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna tak to máš super, že se po chvilce uklidní a bumbá. Verča jakmile takhle spustí scény, tak to prso už ani nepřijme a já musím odsát a dát z flaše. :frowning2: Je to pravidelně každý večer mezi 19 - 20 hod. a včera si to dokonce vymrčila i během dne jednou. :frowning2: Já si taky myslím, že je to tím, že to zadní mlíčko už neteče tak jak to přední a jí se nechce namáhat. Ale dr. mě říkala, že je to zřejmě tím, že má bolení bříška. Že jak saje, tak střeva pracují a jí to bolí, proto nechce sát. Prej mám odsát a dát stříkačkou. Takhle jsem to dělala asi 3 dny a pak jsem začala dávat do flaše. Já jsem ale přesvědčená, že je to tím, že to neteče tak rychle. Začala jsem dokonce i nahřívat prsa, aby to teklo líp, ale ani to moc nezabírá.... Jo a na bolení bříška dávám Espumisan kapky a ty taky nezabírají - takže nevím. Jinak Nutrilon jsem dala jen jednou a druhý den po něm se nemohla vykakat a bříško jí opravdu bolelo, to šlo poznat. A když prcla, tak šíleně smrděla. :slight_smile: Takže se snažím odsát mezi kojením a když už v prsách moc mlíka není, tak dám to odsátý. :slight_smile: No a doufám, že když se takhle moc snažíme, že se to kojení zase vrátí do původních kolejí - to mě stříkalo mlíko proudem. :slight_smile:
28. črc 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 jak se jmenuje ta kosmetika co ti předepsala doktorka? nechám si to taky napsat..a doplácela jsi na to něco?
28. črc 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, hlásím že první hexu a druhou dávku Rotarixu máme za sebou a asi jsme to jakžtakž zvládli....a ve dvou a půl měsících měříme 61 cm a vážíme 6.650gr :unamused: máme otesánka :grinning:
28. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 Do koupele Linola Fett Olbad je to s přehlasovaným o ale nevím jak se to tu píše,na mazání LINOLA LOTION,to jsem koupila volně v lékarni to mi jen doporučila napsané na receptu byl jen ten olej.Doplatek cca 300,- na obě brala sem toho víc tak přesně nevím.
@germaine No to je vás hodně :slight_smile: kolik měl při narození?My vážíme 5,5kg :slight_smile:a myslím si že je taky dost tlusťučká i dr.jak nás dél neviděla říkala že rostem do šířky :grinning:
28. črc 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 Tak mi jsme i dost dlouhý, ale záštipce máme na rukou i na nohou a dvě brady...mlíčko je asi samá šlehajda :grinning: ...porodní váha byla 3.300gr, ale přišel o tři neděle dřív, a měl být od začátku velkej, takže se teďka zřejmě snaží to dohnat :sunglasses:
28. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, potrebovala bych poradit, kdyz jsem od gynekol. dostala prasky tak jsem mela uz 4 dny po menstruaci, a tahle antikoncepce by se mela zacit brat prvni den co dostanete menstruaci. tak jsme se dohodli s pritelem ze pockame do dalsi menstr. ,ale uz bych to mela dostat a porad nic, nekteri jste tady psali ze jste treba tu druhou menstru. ani nedostali. Tak kdy by jsem mela zacit brat ty prasky?
28. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Ahoj, já menses ani po porodu neměla, prášky jsem začla brát hned jak jsem je dostala po šestinedělí a menese přišel ve chvíli, kdy jsem prášek vzala pozdě...jinak DR řekla, že opravdu jí mít pokud kojím ani nemusím vůbec...
28. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdo jste měl vlasatý a chlupatý mimi, už vám něco vypadalo? My jsme pořád chlupatý jak yetti všude - uši, tváře, záda, ručičky....zatim je to roztomilý, ale spíš, že všichni tvrdili po šestinedělí vypadá a za 14 dní nám budou tři měsíce a na žádnou aktivitu to nevypadá :grinning:
28. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ahoj,my trochu jeste jsme,ale uz to neni znat jako predtim, ono to nakonec sleze :slight_smile:
29. črc 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a s tim ze pri kojeni nemusis brat prasky,jsem zas cetla ze to neni pravda,ze jsou pak maminky nemile prekvapy kdyz hned po prvnim diteti otehotni :slight_smile:
29. črc 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Ne to já vim, že prášky se brát musí...já tím myslela, že menses nemusím mít během kojení, otěhotnět se dá i bez toho...
29. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Karolínce vypadaly vlásky trochu na hlavičce, ale ramínka a čelo má pořád chlupaté :sweat_smile: taky čekám, kdy se toho zbaví :sweat_smile:
29. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine my jsme pořád chlupatí :slight_smile:
29. črc 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik @1luciferka @dendy88 To jsem ráda, že v tom nejsme sami.... :grinning:
29. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak máme první rýmečku a kašílek :frowning2: ach jo chytla to od šimona :frowning2: prdelka moja malá :frowning2:
31. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky budu si zadat o zkracenou rodicovskou na 2 roky. kdy mam zazadat? muzu i driv nez nejak v tech 22tydnech?
31. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zase jen na skok.. byli nám dva měsíce, krásně paseme, povídáme a umíme se i vztekat.. ve středu nás čeká první hexa, tak jsem zvědavá jak to prcek zvládne... :frowning2:
31. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jenom letmo co dočítám - jsme pořád vlasatí, chloupky trochu vypadaly.. :slight_smile:
Jinak MS jsem stále nedostala.. jsem po císaři.. nemám antikoncepci ještě kvůli té nezavinuté děloze... tak uvidíme kdy to dostanu...
31. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 taky jsme si tím teď prošli,rýma a kašel,měli jsme to všichni a Jasmínka to to naštěstí měla nejmíň hrzoný,tak ať jste brzy zdravý :wink:
31. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek