• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Jinak holky, my dneska jdeme na první očkování :confounded: Chudáček malinkej neví co ho čeká, ale já ano, a jsem podělaná až za ušima :frowning2:
3. srp 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hezky si povida:slight_smile: to me nikolka takhle nekope jestli ji v tom brani ty dve latkovy pliny mezi nozickama , nevim. A s tim ockovani, cloveku je jim lito kdyz zacnout plakat, ale nastesti na to zachvili zapomenou, to nas pri dalsi navsteve cekaj 2 vcelicky,ale aspon budou zdravi :slight_smile:
3. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jedna vec,vy maminky co kojite, prisava se vam maly/a bez problemu? me posledni dobou saje jen tak,tak,aby se nakrmila,ale ze by se poradne prisala k prsu ani nahodou
3. srp 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No, já vidím injekci a jdu do kolen, takže sebou beru manžela :frowning2:
Jinak já nekojím, takže nevím...
3. srp 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to ma statecnou maminku davidek :D
3. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak náš malej řve před tím, než se přisaje jako tur, asi proto, že mi to trvá příliš dlouho a on je hroznej hladovec, pak saje pěkně a posledních 14 dní zhruba v půlce kojení začne dělat brejky odstrkuje hlavu, otvírá pusu, kroutí se a řve u toho, mlíko mám, spíš si myslím, že je línej tahat zadní a myslí si, že mu poteče samo jako to přední :slight_smile: , :slight_smile: ak teď spolu trošku bojujeme :grinning:
3. srp 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to jsem mela to sami,nastesti to delala jen u jednoho prsa,ale uz je to nastesti v poradku:slight_smile:, mela jsem to takle 14 dni az 3 tydny:slight_smile:
3. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine mě tohle malá taky dělá a vždy poznám, že chce kakat nebo prdět, dám ji nad kyblík a v 90% se hezky vykaká a pokračujem dál :wink:
3. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo, já vím :grinning:
3. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a uz jste byli na tom ockovani?
3. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nene, máme tam být v 11:30.. čekám na manžela až přijde domů
3. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlasim, ze my mame s Viteckem uz taky za sebou prvni ockovani...a musim rict, ze to zvladl vyborne (mnohem lepe nez mamka, ktera to orvala:slight_smile: ). A mam na vas dotaz-jake ockovani krome tech povinnych si davate?
3. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 krasny video:slight_smile:.
3. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 a k tomu kojeni.....ne,malej me u toho dela mega sceny a stridave usina...takze musim dokrmovat (jinak by se nenajedl ani za hodinu) a posledni dobou uz dela sceny i u krmeni flaskou! Tak nevim, asi se rozhodl drzet dietu:(
3. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 název přesně nevím ale má bílý šroubovací vršek a bílo růžový obal.
3. srp 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 aha excipial. no na to,že jsem drív říkala, že žádný speciální mazání..... tak tím mažeme po každym koupání a v pohodě. asi na každýho funguje něco jinýho :wink:
3. srp 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a co ockovani? bez nasledku ? zadny horecky?
3. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 žádná horečka, krásně spinkal, vše v pořádku.. uvidíme zítra ještě no.. Jinak já jsem brečela s ním :cry:
3. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak jsou to chudaci, ale urcite si to uz nepamatuje :slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no, doufám.. za měsíc jdeme na další dávku hexy... když já to tolik prožívám s těma dětma.. jsou to malá stvořeníčka... a jak vykřikl úplně :frowning2:
3. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my mame prvni hexu taky za sebou zvladl to pěkně rotaviry jsem se nakonec rozhodla nedavat a dr. mi to schvalila prevenar začnem očkovat až v 5 měsici jelikož jsme narozeni dřiv tak at to neni takovy napor na imunitu holky chtěla jsem se zeptat taky vam prcci preferuji jednu stranu kam otači hlavu když leži nebo spi muj jo a i když mu ji otočim tak si ji za chvili šuplne zpatky už zkoušim mu dat k te straně i smotany ručnik aby ji tam nemohl furt davat mate s tim některa zkušenost da se ještě něco udělat a jak vam prcci slyši nevim jak ten muj někdy se při zvuku lekne ale vetšinou ne reagovat na nas reaguje(teda když na něj volam z boku tak se neotoči ani když tam hrkam hračkou tak se malokdy otoči )ale když na něj mluvim tak mi "odpovida" jen nevim jestli je to normalni nebo ma problemy se sluchem mame 11 tydnu a narodil se v 36tt
3. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky tim mazu a jeste sme dostali balea herbal ci co je to do koupele, mala vypada ze ma ekzem ale 100% to jeste neni, mam pry tyden mazat a pak se uvidi
@germaine me mala vubec nechce k prsu od vcera, dela u toho strasnej cirkus, pak se nekdy prisaje ale vetsinou rve tak ze ji dam nutrilon rovnou pac ma stavy ze z toho kriku se zacne i davit:frowning2: snad se to zlepsi...
3. srp 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 S tím sluchem je to myslím v pořádku, tam má ještě na otáčení za zvukem čas. Pokud se leká a reaguje, tak bych se nebála. A s tou preferencí jedné strany, to napravíš vhodnou manipulací (např. pokud kouká víc doprava, tak nosit v tygříkovi na pravé ruce). A taky motivovat mimčo k obratu hlavičky na tu nepreferovanou stranu pomocí hračky nebo tvého obličeje. Pokládat tak, aby to, co ho zajímá, bylo na té druhé straně. Prostě snažit se, aby měl co nejvíc důvodů koukat na tu druhou stranu. Případně lze i polohovat na spaní mezi válečky, ale to bych dělala jen pokud má na té straně tu hlavičku i více sleželou. Ale není to nic dramatického, rychle se to srovná. A i na to má ještě nárok...
3. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no jo tchýně dokážou pěkně zblbnout,mě ta moje strašně ráda radí,kolikrát úplný kraviny,ale často se přistihnu že o tom přemýšlím :angry: v neděli tu byla a radila mi s kojením.nejlepší je že já žádný problémy s kojením nemám a ona nikdy nekojila :confounded:
@dendy88 mě doktorka říkala že týden po prvním očkování můžu tak jdem příští týden.doporučila nastřelit tak ji poslechnem
3. srp 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 vidím že se Davča taky nezastaví jako ta naše a škytavka ji trápí několikrát denně
@dendy88 na začátku se hezky přisaje,ale pak už se pořád pouští,jenže když ji oddělám tak řve.myslím si že už je najezená,ale ještě si chce požužlávát,sát saje,ale pouští se
3. srp 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 s tím otáčením ještě kromě toho co píše aajda dávej si pozor ať ho nenosíš jen na jedné ruce,což asi děláme všechny a pokud máš postýlku u zdi otáčej ho celýho (hlavou tam kde má teď nohy) bude se otáčet tam kde se něco děje a taky z volné strany jde víc světla.
3. srp 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co uz ste dostaly MS, za jak dlouho vam skoncila? ja uz ji mam od min.pondeli a nejradsi bych aby uz skoncila
4. srp 2011 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj, mě Dáda škytá dvakrát denně, a jedna škytavka trvá tak 5-10minut, kolikrát to nechápu, že může tak dlouho škytat :grinning:
To otáčení - my musíme dávat na druhý bok, protože je trošičku nakřivo když je na bříšku :unamused:
4. srp 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 ahojky, moje malá taky preferuje víc jednu stranu. Snažím se, aby přes den měla tu hlavičku otočenou na tu neoblíbenou stranu a celkem se daří. Jinak sem tam tu hlavičku otočí sama i na tu neoblíbenou stranu, hlavně v kočárku, když hledá dudlika. :slight_smile: Tak doufám, že to bude v pohodě, protože když jsme byli na kyčlích, tak se mě tam ptali jestli otáčí hlavičku na obě strany, já pohotově odpověděla že ano, ale ve skutečnosti jsem nevěděla, pač jsem ji v té době dávala jen na bok skrz ublinkávání. Potom jsem to doma začala sledovat a všimla jsem si toho, že právě upřednostňuje jednu stranu.
4. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek