Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
germaine
18. pro 2010
@many Čau, ten dort jsem ti psala já....jakej je? Podle mě luxusní, levnej a jednoduchej.
)
many
18. pro 2010
tak holčiny u Ladíka jsem měla ve 21t. o 9 kilo víc 😃
miste
18. pro 2010
@julyanne Ahojte holky, jo termín je podle poslední menstruace, ale podle utz mi to pokaždé mění, můj osobní typ je že to bude 29.5.2011 tak uvidíme 😃 .Jinak jsem koukala, že řešíte přibírání a kila. Já teda s Laurkou přibrala asi 12 kilo a byly po porodu hned pryč, do toho kojení takže půl roku po porodu jsem měla o 6-8 míň než jsem otěhotněla, ale přestala jsem kojit a pomalinku se to začalo zase vracet, teď mám asi kilčo nahoře, ale bříško už mám.
Ve čvrtek jsem volala na výsledky triplů ---hurrrá NEGATIVNÍ. Při Laurce mi vyšly pozitivně a šla na Amnio.
many
18. pro 2010
@germaine asi ho načneme až zítra, ale ty ty piškoty mícháš do hromady stím nebo taky prokládáš 😉 to byla piplačka 😃 ta první vrstva se dělá nejhůř no 😃 a ta čokoláda rychle tuhla 🙂 ale pak jsem to promíchala s tou kysanou smetanou a dobrý 🙂 ale moc toh nebylo 😃 dala jsem 2 čokolády a 2 kysaný smetany a 1a půl balíku piškotů, 3 řady na tu formu na dorty, tak uvidím, jaký to bude příště bych přidala 😃
many
18. pro 2010
@miste super, že vyšly dobře 🙂
germaine
18. pro 2010
@many Já většinou udělám spodní vrstvu piškoty, nekdy i dvě a pak nato nakydám tu směs čoko a másla s tou zakysankou, tý dávám někdy 3-4 ks a pak zas jednu dvě vrtstvy piškotů, pak třeba posypu grankem a je hotovo...ale je to hotový tak do půl hodiny 😉 nijak moc se s tim nepiplám a chutná to jak čoko pacholíček, vždycky to všem moc chutná...a až se piškoty nacucaj je to lepší
julyanne
18. pro 2010
@many zkusím někde vyhrábnout ofocenou těhu průkazku, jak to bylo s Naty, ale myslim, že jsem na tom byla dost podobně. S Nat jsem připrala hlavně v pátém a šestém měsíci, co týden, to dvě kila, šlo to samo.
@germaine čokodort mňam, jdu pátrat po Tvém receptu 😉
@miste Kojení, jsem také zjistila, že je nejsnadnější způsob hubnutí 😉 Takže se chystám znovu.
miste
18. pro 2010
@many Jo many, taky byla moooc velká radost, jít teďka na plodovku před vánocema se mi moc nechtělo a hlavně to čekání, teď už se těším na 10 ledna - jdeme na UTZ ve 20 týdnu a pokud mimi nebude stydlín tak nám třeba ukáže jestli LAURKA bude mít sestřičku nebo brášku !!!
miste
18. pro 2010
@julyanne JO taky mám v plánu kojit. Tak krušné začátky s kojením snad už nebudou, přece už jen člověk ví do čeho jde. A má už nějaké zkušenosti.
germaine
18. pro 2010
@miste To se tak někdo má, když ví, do čeho jde... 😃 my prvotěhule to máme těžší
many
18. pro 2010
@germaine no já jsem to prokládala piškoty - vrstva -piškoty - vrstva - piškoty a polila polevou čokoládovou 😃 tak uvidíme zítra 🙂 příjede tchýně, takže doufám, že zamachruju 😃 😃 😃 zaperlím 😃 😃 😃
@julyanne taky to mám vyfocený 😉 nejvíc mi to myslím skákalo ke konci až 🙂 jinak kojila jsem 15 měsíců 🙂
@miste snad už ukáže co tam má 😉
germaine
18. pro 2010
@many ty ses s tím vyblbla...já peču jenom to, co je hotový do půl hodiny 😃 jsem hrozná lemra a čoko poleva, proč ne..
julyanne
18. pro 2010
Holky, já se loučím, musím jít stavět legodomečky 😉 Hezký večer!
many
18. pro 2010
@miste taky jsem si začátky užila 😞 pobrečela jsem si a hlavně v porodnici 😞 ale hlavní je vydržet a kojit a nepřestat 😉 dali mi ho pozdě a špatně sál 😞 doma jsem ještě odsávala a dokrmovala flašenkou, pak se naučil pěkně sát a už jelo jen prso 🙂 to jsem byla šťastná, teď už mám zkušenost a budu ho chtít teda přiložit k prsu brzo
miste
18. pro 2010
@germaine Já byla taková maminka, která teda toho dost načetla a ve finále zjistila, že to skoro všechno bylo k ničemu - nejlepší je dát na své instinkty a přizpůsobit si režim podle miminka, takové ty dobře míněné rady vzít v úvahu tak na 20 %. Ale znám plno maninek prvorodiček, které kojily snad hned po porodu a bez problému, všechno je to individuální, my ze začátku měly problémy a nakonec jsem kojila 14 měsíců.
many
18. pro 2010
@julyanne i vám všem doma 🙂
germaine
18. pro 2010
@miste Já abych řekla, tak já jediný co sleduju je těhotenská kalkulačka a toť tak vše...myslím, že sama přijdu na to, co je potřeba a co ne...někdo řeší úplný hovadiny a tomu se chci vyhnout...nás taky vychovávali bez knížek a jsme tu, ne?
miste
18. pro 2010
@many Tak to jsme měly podobné many. Nejhorší bylo, že mi Laurku nechtěly přikrmovat v porodnici a já ještě neměla mlíko, tak malá řvala hlady a některé maminky to docela těžce komentovaly, taky jsem si pobrečela.
germaine
18. pro 2010
Jinak sledujte, co jsem objevila za stránky....já z některejch věcí byla úplně hotová...
http://www.fler.cz/zbozi/zelenotyrkysova-sada-b...
miste
18. pro 2010
@germaine Přesně tak !!!!
many
18. pro 2010
@germaine já to dělala tak, jak dělám nepečený dort -
z litru mléka a dvo pudinků vanilkových - uvařit pudink a vychládne smíchat s dvouma tvarohama (kostky) a pak prokládáme s piškotama a nahoru ovodce a zalít želetinou 🙂 a je dobrý, když mezi to dáváš i oříšky na drobno nakrájený 🙂 ale kvůli Ladíkovi to neděláme teď 🙂 jinak někdo to dělá se zakysanou smetnou, nemám ozkoušený ani přesný recept, ale kámoška mi ho dá a chci taky ozkoušet 🙂
many
18. pro 2010
@miste jojky 😞 tak to já zase měla mlíka, to valilo 🙂 to fakt i sestry čučely 🙂 no tatin mi vozil z domu fenyklový čajík - kupovali jsme od Sunarky ten granulovaný - mňam mňam 😃 holky radily že je potom i sladší mlíčko a bylo, chutnala jsem 😃 a na to bolení, že je to dobrý 🙂 a furt jsem pila jablečný džus s vodou, no říkaly hodně pít, tak já pila a pila a mlíka teda bylo 🙂
many
18. pro 2010
@germaine pěkná soupravička 🙂
many
18. pro 2010
holky mně hodně pomohlo to, že jsem chodila na koníka 🙂 tady jsem zchytračila 😃 😃 😃 😃
germaine
18. pro 2010
many
18. pro 2010
a taky když jsem pak měla starosti s malým , když měl teplůtku,... tak holky radily nebo psaly zkušenosti,.... a mě tím někdy dost uklidnily 🙂
many
18. pro 2010
@germaine jéééééééééééééé 🙂 a kde jsou ceny 😉
many
18. pro 2010
Ladík chce pustit Shreka zase 😃 teď ho úplně žere 😃 jsem tu raz dva 😃
miste
18. pro 2010
Jo pěkná soupravička. Já teda taky pila a pila. Nejvíc asi Dobrou vodu a čaje. Teď už budu připravená a beru si do porodnice taky kojící čaje, sestra mi zase doporučovala od Weledy, tak uvidím.
miste
18. pro 2010
@many U nás zase frčí kouzelná školka, a hlavně Matýsek a Jája kreslí, malé jsme to ztáhli a ta je šťastná jak blecha...

Začni psát odpověď...

Odešli