• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Čau, ten dort jsem ti psala já....jakej je? Podle mě luxusní, levnej a jednoduchej.
)
18. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčiny u Ladíka jsem měla ve 21t. o 9 kilo víc :grinning:
18. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Ahojte holky, jo termín je podle poslední menstruace, ale podle utz mi to pokaždé mění, můj osobní typ je že to bude 29.5.2011 tak uvidíme :grinning: .Jinak jsem koukala, že řešíte přibírání a kila. Já teda s Laurkou přibrala asi 12 kilo a byly po porodu hned pryč, do toho kojení takže půl roku po porodu jsem měla o 6-8 míň než jsem otěhotněla, ale přestala jsem kojit a pomalinku se to začalo zase vracet, teď mám asi kilčo nahoře, ale bříško už mám.
Ve čvrtek jsem volala na výsledky triplů ---hurrrá NEGATIVNÍ. Při Laurce mi vyšly pozitivně a šla na Amnio.
18. pro 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine asi ho načneme až zítra, ale ty ty piškoty mícháš do hromady stím nebo taky prokládáš :wink: to byla piplačka :grinning: ta první vrstva se dělá nejhůř no :grinning: a ta čokoláda rychle tuhla :slight_smile: ale pak jsem to promíchala s tou kysanou smetanou a dobrý :slight_smile: ale moc toh nebylo :grinning: dala jsem 2 čokolády a 2 kysaný smetany a 1a půl balíku piškotů, 3 řady na tu formu na dorty, tak uvidím, jaký to bude příště bych přidala :grinning:
18. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste super, že vyšly dobře :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já většinou udělám spodní vrstvu piškoty, nekdy i dvě a pak nato nakydám tu směs čoko a másla s tou zakysankou, tý dávám někdy 3-4 ks a pak zas jednu dvě vrtstvy piškotů, pak třeba posypu grankem a je hotovo...ale je to hotový tak do půl hodiny :wink: nijak moc se s tim nepiplám a chutná to jak čoko pacholíček, vždycky to všem moc chutná...a až se piškoty nacucaj je to lepší
18. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many zkusím někde vyhrábnout ofocenou těhu průkazku, jak to bylo s Naty, ale myslim, že jsem na tom byla dost podobně. S Nat jsem připrala hlavně v pátém a šestém měsíci, co týden, to dvě kila, šlo to samo.
@germaine čokodort mňam, jdu pátrat po Tvém receptu :wink:
@miste Kojení, jsem také zjistila, že je nejsnadnější způsob hubnutí :wink: Takže se chystám znovu.
18. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo many, taky byla moooc velká radost, jít teďka na plodovku před vánocema se mi moc nechtělo a hlavně to čekání, teď už se těším na 10 ledna - jdeme na UTZ ve 20 týdnu a pokud mimi nebude stydlín tak nám třeba ukáže jestli LAURKA bude mít sestřičku nebo brášku !!!
18. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne JO taky mám v plánu kojit. Tak krušné začátky s kojením snad už nebudou, přece už jen člověk ví do čeho jde. A má už nějaké zkušenosti.
18. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste To se tak někdo má, když ví, do čeho jde... :grinning: my prvotěhule to máme těžší
18. pro 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no já jsem to prokládala piškoty - vrstva -piškoty - vrstva - piškoty a polila polevou čokoládovou :grinning: tak uvidíme zítra :slight_smile: příjede tchýně, takže doufám, že zamachruju :grinning: :grinning: :grinning: zaperlím :grinning: :grinning: :grinning:
@julyanne taky to mám vyfocený :wink: nejvíc mi to myslím skákalo ke konci až :slight_smile: jinak kojila jsem 15 měsíců :slight_smile:
@miste snad už ukáže co tam má :wink:
18. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty ses s tím vyblbla...já peču jenom to, co je hotový do půl hodiny :grinning: jsem hrozná lemra a čoko poleva, proč ne..
18. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se loučím, musím jít stavět legodomečky :wink: Hezký večer!
18. pro 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste taky jsem si začátky užila :frowning2: pobrečela jsem si a hlavně v porodnici :frowning2: ale hlavní je vydržet a kojit a nepřestat :wink: dali mi ho pozdě a špatně sál :frowning2: doma jsem ještě odsávala a dokrmovala flašenkou, pak se naučil pěkně sát a už jelo jen prso :slight_smile: to jsem byla šťastná, teď už mám zkušenost a budu ho chtít teda přiložit k prsu brzo
18. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já byla taková maminka, která teda toho dost načetla a ve finále zjistila, že to skoro všechno bylo k ničemu - nejlepší je dát na své instinkty a přizpůsobit si režim podle miminka, takové ty dobře míněné rady vzít v úvahu tak na 20 %. Ale znám plno maninek prvorodiček, které kojily snad hned po porodu a bez problému, všechno je to individuální, my ze začátku měly problémy a nakonec jsem kojila 14 měsíců.
18. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne i vám všem doma :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Já abych řekla, tak já jediný co sleduju je těhotenská kalkulačka a toť tak vše...myslím, že sama přijdu na to, co je potřeba a co ne...někdo řeší úplný hovadiny a tomu se chci vyhnout...nás taky vychovávali bez knížek a jsme tu, ne?
18. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak to jsme měly podobné many. Nejhorší bylo, že mi Laurku nechtěly přikrmovat v porodnici a já ještě neměla mlíko, tak malá řvala hlady a některé maminky to docela těžce komentovaly, taky jsem si pobrečela.
18. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sledujte, co jsem objevila za stránky....já z některejch věcí byla úplně hotová...
http://www.fler.cz/zbozi/zelenotyrkysova-sada-body-a-letni-cepicka-962008
18. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Přesně tak !!!!
18. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já to dělala tak, jak dělám nepečený dort -
z litru mléka a dvo pudinků vanilkových - uvařit pudink a vychládne smíchat s dvouma tvarohama (kostky) a pak prokládáme s piškotama a nahoru ovodce a zalít želetinou :slight_smile: a je dobrý, když mezi to dáváš i oříšky na drobno nakrájený :slight_smile: ale kvůli Ladíkovi to neděláme teď :slight_smile: jinak někdo to dělá se zakysanou smetnou, nemám ozkoušený ani přesný recept, ale kámoška mi ho dá a chci taky ozkoušet :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jojky :frowning2: tak to já zase měla mlíka, to valilo :slight_smile: to fakt i sestry čučely :slight_smile: no tatin mi vozil z domu fenyklový čajík - kupovali jsme od Sunarky ten granulovaný - mňam mňam :grinning: holky radily že je potom i sladší mlíčko a bylo, chutnala jsem :grinning: a na to bolení, že je to dobrý :slight_smile: a furt jsem pila jablečný džus s vodou, no říkaly hodně pít, tak já pila a pila a mlíka teda bylo :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pěkná soupravička :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně hodně pomohlo to, že jsem chodila na koníka :slight_smile: tady jsem zchytračila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky když jsem pak měla starosti s malým , když měl teplůtku,... tak holky radily nebo psaly zkušenosti,.... a mě tím někdy dost uklidnily :slight_smile:
@germaine jéééééééééééééé :slight_smile: a kde jsou ceny :wink:
18. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík chce pustit Shreka zase :grinning: teď ho úplně žere :grinning: jsem tu raz dva :grinning:
18. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pěkná soupravička. Já teda taky pila a pila. Nejvíc asi Dobrou vodu a čaje. Teď už budu připravená a beru si do porodnice taky kojící čaje, sestra mi zase doporučovala od Weledy, tak uvidím.
18. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many U nás zase frčí kouzelná školka, a hlavně Matýsek a Jája kreslí, malé jsme to ztáhli a ta je šťastná jak blecha...
18. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek