• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine Tady vypadá jak pumlíček :grinning: Ale vypadá i dlouhý, kolik má cm?
9. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sestra ma 2 holky jedny bude v listopadu 5,druhy bylo breznu 2 roky ,a jsou obe stejne tezky :slight_smile:
9. srp 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ahojky, dostala jsem se na net až teď a jsem tu jen naskok. Verunka má přírustek za týden 170g - takže je to ok. Mám pokračovat ve stejném kolotoči: kojit, odsát, dát z flašky.
Nic musím končit, malá už má hlad a mám před sebou ještě spoustu práce, dneska asi ani nepůjdu spát. :frowning2:
9. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefanny ahojky koupiš je normalně v lekarně je jich v baličku 20 a do každeho se vleze cca150 ml zaleži od jake značky maš odsavačku je to dělane přimo na odsavačku od medely daš to misto lahvičky,ale jde to i odsat jinou a pak to přelit do sačku
9. srp 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Jojo, pumlíček to je, ale máme min. 63 cm...je to dlouhán a obřík, zrovna dneska jsme se s manžou smáli, že vypadá jako takový ty Budhové srandovní, co prodávaj :grinning:
9. srp 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Ahojky,nas Tonda je na tom upkne stejne.Za posledni 4 tydny pribral 400g,coz je hranicni.Ted valcim s kojenim.Trosku bojkotoval,ale je to lepsi.Za tyden jdeme na kontrolu,tak doufam,ze bude mit aspo 5400g.Ted jsme na Sumave a jsme s nim porad venk a papa celkem pekne.Tak snad nabere aby jsme nemuseli dokrmovat :unamused: a
9. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, uz jste menili dudliky? vcera jsme kupovali nikolce novy dudlik, meli jsme 2 duddliky od stejnyznacky, ale uz je ma 2 mesice tak jsem je chtela vymenit , a protoze ty co ma jsou od 0-3 mesicu,tak jsem koupila od ty sami znacky od 3-6 mesicu a doufala ze to bude neco podobnyho jen o neco vetsi, ale nikolka je nechce, a jeste k tomu vypadaj priserne, neni tam vrsek(kde jsou vetsinou obrazky) a my se klidne prstem dostanem dovnitr dudliku :unamused: uz jste to taky nekdo resili?
10. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
nakukuju a nestíhám dočíst :slight_smile: doufám, že všichni krásně rostete, spinkáte,..... :wink: miminka :wink: :grinning:
do poradny jdeme až za 14 dní, takže míry a váhu zatím nevím :-/
jinak teda ještě nepaseme koníky :frowning2: tak se modlím ať do kontroly pase :frowning2: no je to tím asi, že jsem ho nedávala vůbec na břicho no :unamused: a teď se mu to moc nelíbí :unamused:
10. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 dudlík měním po dvou měsících :wink: a jednou týdně ho spláchnu vařící vodou z konvice :wink:
10. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jakou používáš značku, já jsem moc spokojená s Nukem, ale ten je teda až do půl roku a pak je větší velikost
10. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja pouzivam tommee tippee,nevim jestli znas jsou po 2 a stoji 150kc, s tim prvnim byla mala spokojena ale ten 3-6 mesicu nechce, ten nuk zkousim taky,dostali jsme kdysi jako darek, na ten zabira lip ale taky ho nechce
10. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to neznám vůbec :unamused:
10. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a ja ji na bricho davala,ale ted se ji tam posledni dobou taky nelibi je tam sotva pul minuty a uz mi rve :slight_smile:
10. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu nakojit hladovce, zachvíli jsem tu, jednou rukou se to nedá psát :grinning:
10. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kupuju to v jednom hrackarstvi v globusu, nevim jiste jak se jemenuje ale myslim puntanela??
10. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ne ? :grinning:
10. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :slight_smile: ještě si půjdu zalít kávičku :slight_smile:
10. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nedočítám, máme frmol..
Malej je stále stejně hodný, spinká krásně 12hodin v noci, přes den si dá šlofíka po obědě, jinak krmíme 4-5x denně, pije pořád cca těch 140ml.
A já jsem začala látkovat, tak mám radost :slight_smile: :slight_smile:
Koukám, že řešíte dudlíky - my máme stále ten stejný od porodnice, ten hnusný jejich :frowning2: tak jsem naštvaná, že mi nechce jiný vzít, budu ho muset nějak přenaučit na jiný... :angry: Mám jich doma spoustu, od MAM, nebo Nuku...
10. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 oni vam dali v porodnici dudlik?
10. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 krásně spinkáte :slight_smile: nekojíš ?
my spinkáme v noci 7 hodin v kuse :slight_smile: nakojím kolem 20.00 a pak kojím až ráno ve 3 :slight_smile: asi bude krásně spávat po bráškovi :slight_smile:
10. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 u Ladíka jsem v porodnici zažila, že sestra dávala těm co hodně plakali dudlíčka, já měla svůj z domu kdyby něco :slight_smile: a u Lukynka taky :slight_smile: u Ladíka jsem ho použila už v nemocnici u Lukáška nebyla potřeba až doma jsem ho na něj učila :slight_smile: a teď ho má sem tam, spíš přes den v kočárku na spaní, doma večer usíná bez něj, je tak nacpanej , že nechce nic do pusy :grinning:
jinak přes den teda kojím po hoďce a půl a zázrak, když spí třeba v kočárku 3-4 hoďky :slight_smile: ale to jsou pak mlíkárny plný :grinning: tak jak v noci no :grinning:
10. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Davídek ti spí přes den už jen 1x ? A jak dlouho ? Mně Lukáš spí půl hoďky, pak je tak hoďku vzhůru a zase jde spát :slight_smile: furt dokola :grinning:
10. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak u nas byla jedna maminka co dudlika v porodnici mela,ale setricka ji rekla at ho da pryc. jinak me ji po 2,5 hodinach ,a taky jsem koukala ze tam many pise ze j spi uz jen po obede, me vetsinou z tech 2,5hodim, pospi asi 1,5 :slight_smile: v noci spinka hezky. A co ze tu nemas zadny fotky? :slight_smile:
10. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave se snazi nikolka udusit pestickou,ta ji ma snad az v krku telatko :grinning:
10. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 no Lukynek právě usnul :slight_smile: jinak fotečky přidám, není furt čásek :slight_smile: na fb je jich víc, tam jukám častěji, jsem ostuda co :sweat_smile:
10. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many FB nemam :D
10. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 týýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jo, mně zmizlo album :frowning2: já nic nemazala :frowning2: co to je ????
10. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nevim,tys tam mela nejaky album?
10. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo,jo jsem tam měla fotečky i z porodnice,......... který si den jsem tu jukala a dívala jsem se i na to album, jak starý tam mám fotky, že budu muset přidat :unamused: ale nic jsem nemazala :unamused: nechápu
10. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek