Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
10. srp 2011
tak si musím udělat čásek a dát nějaký fotečky
dendy88
10. srp 2011
@many no ja koukala asi pred hodinou,a melas tam jen s briskem fotky
many
10. srp 2011
@dendy88 no a kde jsou ????
many
10. srp 2011
@dendy88 no já se ráno na koníka nemohla dostat, měli poruchu, tak pokud jim něco nehapruje a třeba se mi to album pak ukáže :-|
many
10. srp 2011
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/many/album/da...
fuj, mám ho tu 🙂 nahoře v albu nic 😃 ale tam dole jo 😃 tak jak bude čásek , dodám další 🙂
zkusím teď, byla jsem pověsit poslední pračku 🙂 od rána pere o 106 😃 a konečně vylízá i sluníčko 😃
many
10. srp 2011
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/many/album/la...
tak pár foteček 😃 po delší době 😃
many
10. srp 2011
@dostyna trošku dočítám a čtu, že jste válčili s kojením 😞 jakpak to ?
many
10. srp 2011
@lenicenka17 co imazol ? Zabral, určo že 🙂 ten je dobrej 😉 jinak já si furt nechávám předepisovat od doktorky tu rybí mast a dobrý 🙂
many
10. srp 2011
@badik taky máme Otesánka 🙂 a o spurtu mi ani nemluv 😃 hodně pomáhá, když chce brzo odstříkat přední a vylít 🙂 ale možná to víš, to jen kdyby náhodou 😃
many
10. srp 2011
tak trošku pročítám a nikdo nikde 🙂 dnes jsme ven vůbec nešli, tak mám trošku času na net 🙂 a vy nikde 😃
dostyna
10. srp 2011
@many ahojky,bohuzel.Uz je to trosku lepsi,ale kazdy kojeni musi byt doma v klidu.Pribira pomalinku a tak bojujeme aby jsme nemuseli dokrmovat 😞
lenicenka17
10. srp 2011
@many no zatím moc ne 😞 nevím co stím 😞 chudinka malá
Myslíš rybylku?Tu taky mám zatím nejlepší se mi zdál sudokrém,ael na chvíli zase to přestalo jakoby účinkovat 😞 tak fakt nevím čím to je
monny89
10. srp 2011
@dendy88 Jj, on tam trochu plakal, tak mu šoupli ten jejich hnusnej... :-|
@many Nn, nekojím, přestala jsem kojit v jeho 2.týdnech, pak jsem jen odsávala a měl to napůl s UM, ale mlíčko i zmizlo úplně, takže jsme plně na UM... Usne mi tak kolem 19h a vstává kolem 7 ráno 🙂
A přes den mi spí dopolko ještě od 9 do 11 (někdy vynechá a usne až ve 12), pak od 12-13 do 14-15, a pak až večer...
@many oni tady mazají alba, slyšela jsem o tom ]-(
evinka85
10. srp 2011
Zdravím, tak dneska první hexa a prevenar za námi a snášíme to relativně dobře..... Kubíček byl statečnej, ale maminku to nějak vzalo |-|
Dudlíka máme počád stejnýho, ale měním to s úplně jinou značkou a jinak placatým, to mě doporučila paní v obchodě, že když ho zvyknu na jeden a ten náhodou ztratíme, tak budu muset lítat a shánět stejnej 😉
A s kojením- Kuba už mi nechtěl vůbec flašku s mým mlíkem , tak jsem ho převčírem nechala o půl hodinky víc vyhládnout, dala jsem mu moje z flašky a mě se prsa za těch šest hodin naplnily a Kubík vydržel zase asi dva dny v klidu až dneska začal u kojení trošku vyvádět, ale to může být i tím očkováním.
jinak dneska nám jsou tři měsíce a máme 5220g a 62cm.

tuhle jsem tu psala, jak jsou ty děcka rozdílně veliký. potkala jsem dneska kamarádku s o 6týdnů mladší holčičkou a ta váží ještě o 200g víc než Kubík...... =-)
dendy88
10. srp 2011
@evinka85 no vidis ty mas na 3 mesicich 5220 a 62 cm,my mame na 2 mesicich 5500 a 58,5 cm 🙂
badik
10. srp 2011
Hlásím že už máme náušničky.Byli jsme včera nastřelovat a jsem ráda že jsem zvolila tuhle variantu,nebyla ani kapka krve,sice plakala ale rychle se uklidnila,u očkování řvala víc.
dendy88
10. srp 2011
@badik tak fotecku 🙂
aajda
10. srp 2011
@evinka85 Jé, prima, Kubík má skoro stejné míry jako Aguša... to jsem ráda, že má někdo taky hubeňoura 🙂 Jinak Ága dostala taky Hexu a Prevenar, mám pocit, že je po ní trochu spavější, což není na škodu, že? Ale jinak to zvládla dobře, tak ať jste taky ok.
lenicenka17
10. srp 2011
@evinka85 to je drobek nám budou 3 měsíce až za týden a máme 6kg už teď si myslím né-li více 😃
lenicenka17
10. srp 2011
Pro porovnání 🙂
evinka85
10. srp 2011
@aajda díky, hned po tom Kubajs usnul a docela tvrdě. taky byl vyřvanej. No uvidíme, co přinese noc. píchli nám to ve dvě, to spal venku asi dvě hodinky (normálně tak 20minut) a od 16.00 byl vzhůru a v kočáru za jízdy řval. když jsme zastavili, tak byl v klidu. doma taky dobrý. ve 20.00 ulehl. normálně spí do 5.00-6.00 tak jsem zvědavá. taky přeju hladkej průběh bez horeček 😉
evinka85
10. srp 2011
@lenicenka17 tééda, no budu se opakovat!! co dítko, to rozdílné rozměry 😃 😃
a to přitom Kuba měl v 6ti týdnech od porodu 1200g a 10cm navíc!!! a pak se nám nějak zarazil!!! 😃 ale i tak máme cca 16cm navrch a 2100 g. což si myslim, že je dobrý. my byli mrňaví, i když jsme byli přenášený 😉
lenicenka17
10. srp 2011
@evinka85 jj prostě zlatíčka naše x-)
evinka85
10. srp 2011
monny89
10. srp 2011
Můj Dáda měl ve 2 měsících 5800g 😃
hribek
10. srp 2011
Cau holky, posilam odkaz na video nasich prcku (kamosky Lukasek a nase Izus), byli sme spolecne v porodce na pokoji, malej mel 3750g a mala 2650g a jak to vsechno dohnala🙂 http://www.youtube.com/watch?v=3doPfQMpjwk
monny89
10. srp 2011
@hribek hustý video.. jak sebou pořád šijou a nezastaví se 😃 😃
hribek
10. srp 2011
@monny89 jj sme se museli smat, pry zenich a nevesta, jojo mala by do toho sla ale Lukasek totalni ignorace😃
badik
10. srp 2011
@dendy88 dnes jsme byli u fotografky tak pak dám profi 😉
badik
10. srp 2011
@aajda @evinka85 nám Dorinka po očkování taky pospávala ale byla ukňouraná večer měla trošku teplotku ale na druhý den pořád spala musela jsem ji budit na jídlo