• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek ale je to krásné.. počkej časem, jak spolu budou hrdličkovat :grinning:
@badik my jdeme na focení až bude prcek držet hlavičku :slight_smile: se těším jak malý dítě :slight_smile:
10. srp 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné, konečně slunečné ráno!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@aajda aho, tak první vstávání 5.38 :grinning: :grinning: :grinning: takkže průběh hladkej. snad už nás nic nezaskočí :wink:
11. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek koukam ze pred kamerou taky nezvatlaj, to moje to sami , krasne povida tak to chci natocit, a jen co vezmu kameru tak konec, zacne uprene pozorovat tu kameru :slight_smile:
11. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky nad tim uvazuju :slight_smile: jsou pak kouzelni
11. srp 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrea rano, dneska spani luxus, od 9 do 3,50 a pak az do pul 8
11. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile: Lukynek usnul, Ladík si hraje, tak jdu nachvíli za váma, ven půjdeme později :slight_smile:

@dostyna držím pěstičky ať to pěkně zvládnete a příkrmy nebudou potřeba
@lenicenka17 chudinka :frowning2: a co používáš za plínky ? Že by byly na prd ? :frowning2: Asi má hodně dráždivou stoličku, že :frowning2: tak kéž by už měla klid, to je pak trápení, že :frowning2: jí to musí štípat :frowning2:
@evinka85 jak píšeš s tím dudlíkem, to je zvláštní co ti paní řekla, protože většinou mimčo si zvykne na jeden typ a jiný nechce, co teda vím a pak je to i s flašenkou, já teda kupuju Nuk a vždy druhý do zásoby, kdyby něco :slight_smile: teď má jeden na doma a druhý na řetízku ven :grinning: je to lepší mít dva, kdyby náhodou :slight_smile: a jak to Kubíček zvládl ? Byla nějaká reakce ? Lukynek na holou hexu nic, teď budeme mít taky hexu a prevenar, tak jsem zvědavá, ale bych kecala, jestli Ladíček nemíval reakci až další den :unamused: to bych lhala :unamused:
@badik jééé to už je kočanda s naušničkama :slight_smile: šikulka :slight_smile: těšíme se na fotečku :slight_smile:
11. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek krásný spaní :slight_smile: my spáváme od 20.00 taky do 3.00 a pak většinou další kojení po 6 a pak zase spíme :slight_smile: většinou do 8 :slight_smile: dnes jsme spali do půl 8 a teda vydržel dýl, usnul až teď v 9.30 :slight_smile: no jsem ho předtím trápila na bříšku :frowning2: nechce pást a nechce :unamused:
11. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Štěpánkovi vše nej nej nej............. k jeho dnešním 3. měsícům :slight_smile:
11. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám trošku čásku a postupně projíždím vaše albíčka :slight_smile: ale malej teda spí a už je to půl hoďka, tak čekám, jestli zachvíli nebude vzhůru :slight_smile:
11. srp 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no Kuba teda snese v pusince asi cokoliv. v nemocnici měl ten jejich příšernej -kytku. a doma jsem měla NUKa a AVENTy. s výměnou neměl žádnej problém a je fakt, že toho Nuka má častěji. ale třeba na půl hodky mu dám ten placatej od aventu a žádnej problém. a druhej mám v kočáru a když Kuba řádí, tak mu dám ten na kterej není moc zvyklej a jak má něco jinýho v pusině, tak zklidní :wink:
11. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 týýý jo :slight_smile: no tak já to ani nezkoušela :slight_smile: už jsem od Ladíka zvyklá na NUk, že ho chválili, že je ve tvaru té bradavky,..... takže jsem už tenkrát koupila silikonovej a dobrý a u Lukyša taky :slight_smile: ten latexovej se mi moc nelíbí :grinning:
11. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a očkování.... musim zaklepat ťuk ťuk zatim nic.... :grinning:
11. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ale to máš dobrý, že ho to uklidní :slight_smile:
@evinka85 paráda :slight_smile:
ááá už slyším Lukáška, už si vykládá, tak mizím, nechte si moc dařit všichni, páááááááááááááááá
11. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dneska máme přesně tři měsíce a vážíme přes 7kg, tipuju tak 7200gr...na KO jdeme až příští úterý, posílám foto našeho tlouštíka.
11. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine nevypadá tlustě na té fotce je krásný :dizzy_face:
11. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many plíny máme pampers a hugies tak nevím :frowning2: už ani neubrouskuji když sme doma snažím se omýt žínkou,a kaká jen 1 deně tak si nemyslím že z toho by byla opruzená fakt nevím :frowning2: je úplně červená prdelka moje malá :frowning2:
11. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak naše slečna má dnes první svátek :sweat_smile:
11. srp 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jen tak dál!!!! vše nej!!! a souhlasim, že bych podle fotky taky neřekla, že má tolik :slight_smile:
11. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 @evinka85 No je dlouhej, ale je to takovej muj bumbrlíček...ale je náš takovej jakej je :wink:
11. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Gratulujeme Zuzance ke svátku :slight_smile:
11. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Heleď, a když jí utřeš mokrou žínkou či ubrouskem, utíráš jí ještě suchým..? Já mám připravenou suchou plínku a tou mu prdelku ještě utřu dosucha a pak teprv namažu Rybilku...mi jsme se osypali po Bepanthenu...na Rybil nadám dopustit :wink:
11. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj utřu jí do sucha...
11. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezměnil se náhodou název???
11. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 To je divný, ani nejsou žádný horka...mi jsme to měli asi dvakrát, když byli ty "30"... :unamused:
11. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine kráásný,gratulace k 3 měsícům :dizzy_face: a fakt na fotce nevypadá tlustý,když vzpomenu našeho Sama,jestli najdu v tuně CD fotky z tohoto období tak rupnete smíchy,sice neměl 7 kilo jen 6 :dizzy_face: ale byl jak mishelin :grinning:
11. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine hmm taky nechápu,je tedy pravda že plíny střídám teda jen ty dvoje mám načaté oba balíky tak snad se zkusit zaměřit jen na jedny a třeba to bude i plenama....
11. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine me se zmenil
11. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine celkově asi bude mít citlivější pokožku snad to nějak vychytám trpím sní :frowning2:
11. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek