Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
germaine
11. srp 2011
@saminomimino Děkujeme, no tlustej není, je to kus chlapa 😃 a není z nejhubenějších a aspoň se nebojim ho pořádně chytit 😃
germaine
11. srp 2011
@lenicenka17 Jo to zkus, třeba to jeden druh dělá a zkus tu Rybilku 😉
badik
11. srp 2011
ahojky @lenicenka17 gratulace k svátečku a @germaine ke 3 měsícům,to to letí nedávno jsme tu čekali kdy to na nás příjde a už jsou tak velicí co 😉
mě se taky změnil název jen nevím proč jestli je to práce nějakýho admina měl to odůvodnit ne?
saminomimino
11. srp 2011
@germaine jasně,ono to na té fotce nemusí tak vynikout,o něčem jiném by asi bylo ho potežkat 😃 😃
já jsme teď ráda za ubeňoura,se Samem jsem se natahala až až,chci šátkovat a mám špatný záda takže díky bohu za 5 kilovího drobka 😃
germaine
11. srp 2011
@badik Ahoj, tak co Dori? Děti jsou už úplně jiný, než na začátku, pamatuješ? 😎
germaine
11. srp 2011
@saminomimino Já chci taky hubeňoura 😢 jsem už hotová z nošení a ta naše potvůrka se nosí úplně nejradši :-| jinak v šátku se nám nelíbí, neb toho málo vidí, pořídila jsem vak a v tom je to trochu lepší, aspoň ulevím lopatkám 😉
dendy88
11. srp 2011
tak mame nausnicky,nikolka to zvladla ,s brekem ale zvladla 🙂 mame statecnou holcicku
germaine
11. srp 2011
@dendy88 Aspoň to máte za sebou 😉
badik
11. srp 2011
@germaine jj taky jsem se včera dívala na vaše fotky a říkala si jak se oba změnili 😉
když tu řešíte váhu tak mi měli ve 2m sice 5 kg ale zase jen 54cm takže máme taky krásný buřtíky na nožičkách.no jsem zvědavá kolik naměříme na další kontrole,ale váha se blíží 5,5kg
anelka001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evinka85
11. srp 2011
tak holky, dneska peklo!!!! pořád pláče. akorát nevím, jestli je to tím očkováním, nebo prdíky. kroutí se jak paragraf 😞 😞 😞 poprvé se uspáváme v ruce, tak snad si na to nezvykne 😉 ale na to jak je uřvanej, se divím, že ještě neodpadl :-|
evinka85
11. srp 2011
a ještě otázečka. nevím,jestli už to tady třeba nepadlo...... zavinujete některá ještě???
dendy88
11. srp 2011
@evinka85 nn,ani nezavinovala, uz v porodnici ji vadilo kdyz mela rucicky fixovany
pupicka
11. srp 2011
vsem mimiskum gratuluji🙂
pupicka
11. srp 2011
@evinka85 jo, ja Vitka jeste zavinuju.kdyz je hodne rozbrnkanej,ale on se stejne za chviůi z te zavinky vysmrdoli🙂
evinka85
11. srp 2011
no nám už dávno rychlozavinovačka není, tak jsem dala slabší deku (teď na léto je to i míň hřejivý) na to dám plenu do trojúhelníku a jeden cíp přeložim přes ručičku a bříško a pod zadeček a na druhé straně taky tak. pak zabalím deku jako zavinku a převážu plenou.
jen už mi ten uzlík připadá komickej v tom velikým provedení. a pomalu se budeme snažit asi odnaučovat. je v tom teda spokojenej, spí kolem 9ti hodin v noci. bez toho mi vydržel asi hodiny 3.
a přes den ho nebalím , takže doma spí po 20ti minutách a v kočáru taky tak.......
lenicenka17
11. srp 2011
@evinka85 já ji dla na jednu noc do pytle a špatně mi spala další noc zase tak v noci vytáhla již uskladněnou zavinovačku a spíme v ní dál a je klid spí celou noc ,naštěstí se do nní ještě vejdeme nevím co potom 😞
lenicenka17
11. srp 2011
@evinka85 jj jak píšeš bez zavinky v noci spala 3 hodiny a budila se s ní i 8hodin,mám rychlozavinovačku a je nám zatím dobrá jen teda v ní už bypadá fakt velká 🙂 ale když je spokojená :-N
evinka85
11. srp 2011
@lenicenka17
@pupicka
tak to mám tak trochu radost, že v tom nejsem sama 😉 . četla jsem, že do čtvrtého měsíce je to v pořádku. ale už jsem si připadala divně 😎 . i holky(bezdětné) se mě smáli, že je to jak týrání, když ho tak svazuju, malinkýho mýho!!
lenicenka17
11. srp 2011
@evinka85 tak když jim to dává pocit bezpečí tak to budu dělat dokud to bude vyžadovat 🙂 a vejde se mi tam teda 😃
pupicka
11. srp 2011
ja budu balit, dokud se mu to bude libit🙂...nam se do zavinky jeste vejde (a asi jeste nejaky cas), takze proc ne....Ale on pres den zabaleny byt neche, jen v noci🙂 No, vlastne pres den nespi,tak to bude asi proto. Jinak Vitecek ma cca 5300g a tak asi 60 cm, takze si myslim, ze pekne dohani to, co zameskal v brisku 🙂 ikdyz nechapu z ceho pribira, kdyz kazdy krmeni je neskutecny boj, ktery trva cca hodinu, pak toho dost vyblinka a neustale s sebou mele a pres den nespi...
A konecne jsem si vytvorila albicko 🙂
pupicka
11. srp 2011
@evinka85 se smali asi prave proto, ze jsou bezdetne 🙂
evinka85
11. srp 2011
@pupicka asi jo. já kdybych nevěděla, že to ty miminka baví, tak by mi to taky asi přišlo divný =-)
evinka85
11. srp 2011
@pupicka u nás je teda dobrý, že když se potřebuju dospat, nebo je venku hnusně,( a to toho teda vážně nezneužívám) tak ho i přes den jednou zavinu a on pochopí, že má spinkat dýl, jak 20 minut. i když se mu to ze začátku moc nelíbí. dostane kapičku (sabíka) na dudlík a je uplacenej 😉
hribek
11. srp 2011
ja po prichodu z porodky nezavinuju a tchyne je z toho na prasky, male se v zavinovacce nelibilo tak proc bych ji mela trapit, ona na me ze miminko je tam spokojenejsi ze se tam citi jak v brisku- jojo kecy mala byla spokojena kdyz mela volnost....
evinka85
11. srp 2011
@hribek určitě je důležitější to, co se mimču líbí, než to, co si myslí ostatní 😉

jen jsem se chtěla ujistit, že v tom nejsem sama 😃
evinka85
11. srp 2011
holky dobrou noc!!!! jsem k.o. :-o
monny89
11. srp 2011
@evinka85 už nezavinuji, spí mi ve spacím pytli 🙂
monny89
11. srp 2011
no, včera pedikůra, dnes kadeřnice, konečně se ze mě stává člověk zase 😃
monny89
12. srp 2011
Dobré ránko holky, tak malej spinkal do 7, napapal se a zase spinká.. Já se stihla nasnídat, ale čeká mě doma velkej úklid, máme v plánu uklidit přes víkend komplet celý byt, je tu už fakt bordel jako v tanku... :-N
No, počasí dnes nic moc.. tak jsem na to zvědavá jestli se dostanem ven....

Jo, holky, kdo jste na UM, odkdy začínáte s příkrmy??? A jakou máte jídelní židličku??? Já bych chtěla dřevěnou ale zároveň polohovací.. (jestli něco takového existuje)