• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@saminomimino Děkujeme, no tlustej není, je to kus chlapa :grinning: a není z nejhubenějších a aspoň se nebojim ho pořádně chytit :grinning:
11. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Jo to zkus, třeba to jeden druh dělá a zkus tu Rybilku :wink:
11. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky @lenicenka17 gratulace k svátečku a @germaine ke 3 měsícům,to to letí nedávno jsme tu čekali kdy to na nás příjde a už jsou tak velicí co :wink:
mě se taky změnil název jen nevím proč jestli je to práce nějakýho admina měl to odůvodnit ne?
11. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasně,ono to na té fotce nemusí tak vynikout,o něčem jiném by asi bylo ho potežkat :grinning: :grinning:
já jsme teď ráda za ubeňoura,se Samem jsem se natahala až až,chci šátkovat a mám špatný záda takže díky bohu za 5 kilovího drobka :grinning:
11. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj, tak co Dori? Děti jsou už úplně jiný, než na začátku, pamatuješ? :sunglasses:
11. srp 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Já chci taky hubeňoura :cry: jsem už hotová z nošení a ta naše potvůrka se nosí úplně nejradši :unamused: jinak v šátku se nám nelíbí, neb toho málo vidí, pořídila jsem vak a v tom je to trochu lepší, aspoň ulevím lopatkám :wink:
11. srp 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame nausnicky,nikolka to zvladla ,s brekem ale zvladla :slight_smile: mame statecnou holcicku
11. srp 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Aspoň to máte za sebou :wink:
11. srp 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj taky jsem se včera dívala na vaše fotky a říkala si jak se oba změnili :wink:
když tu řešíte váhu tak mi měli ve 2m sice 5 kg ale zase jen 54cm takže máme taky krásný buřtíky na nožičkách.no jsem zvědavá kolik naměříme na další kontrole,ale váha se blíží 5,5kg
11. srp 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
11. srp 2011 v 17:33 • anelka001
tak holky, dneska peklo!!!! pořád pláče. akorát nevím, jestli je to tím očkováním, nebo prdíky. kroutí se jak paragraf :frowning2: :frowning2: :frowning2: poprvé se uspáváme v ruce, tak snad si na to nezvykne :wink: ale na to jak je uřvanej, se divím, že ještě neodpadl :unamused:
11. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě otázečka. nevím,jestli už to tady třeba nepadlo...... zavinujete některá ještě???
11. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 nn,ani nezavinovala, uz v porodnici ji vadilo kdyz mela rucicky fixovany
11. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem mimiskum gratuluji:slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo, ja Vitka jeste zavinuju.kdyz je hodne rozbrnkanej,ale on se stejne za chviůi z te zavinky vysmrdoli:slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám už dávno rychlozavinovačka není, tak jsem dala slabší deku (teď na léto je to i míň hřejivý) na to dám plenu do trojúhelníku a jeden cíp přeložim přes ručičku a bříško a pod zadeček a na druhé straně taky tak. pak zabalím deku jako zavinku a převážu plenou.
jen už mi ten uzlík připadá komickej v tom velikým provedení. a pomalu se budeme snažit asi odnaučovat. je v tom teda spokojenej, spí kolem 9ti hodin v noci. bez toho mi vydržel asi hodiny 3.
a přes den ho nebalím , takže doma spí po 20ti minutách a v kočáru taky tak.......
11. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já ji dla na jednu noc do pytle a špatně mi spala další noc zase tak v noci vytáhla již uskladněnou zavinovačku a spíme v ní dál a je klid spí celou noc ,naštěstí se do nní ještě vejdeme nevím co potom :frowning2:
11. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jj jak píšeš bez zavinky v noci spala 3 hodiny a budila se s ní i 8hodin,mám rychlozavinovačku a je nám zatím dobrá jen teda v ní už bypadá fakt velká :slight_smile: ale když je spokojená :sweat_smile:
11. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17
@pupicka
tak to mám tak trochu radost, že v tom nejsem sama :wink: . četla jsem, že do čtvrtého měsíce je to v pořádku. ale už jsem si připadala divně :sunglasses: . i holky(bezdětné) se mě smáli, že je to jak týrání, když ho tak svazuju, malinkýho mýho!!
11. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak když jim to dává pocit bezpečí tak to budu dělat dokud to bude vyžadovat :slight_smile: a vejde se mi tam teda :grinning:
11. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja budu balit, dokud se mu to bude libit:slight_smile:...nam se do zavinky jeste vejde (a asi jeste nejaky cas), takze proc ne....Ale on pres den zabaleny byt neche, jen v noci:slight_smile: No, vlastne pres den nespi,tak to bude asi proto. Jinak Vitecek ma cca 5300g a tak asi 60 cm, takze si myslim, ze pekne dohani to, co zameskal v brisku :slight_smile: ikdyz nechapu z ceho pribira, kdyz kazdy krmeni je neskutecny boj, ktery trva cca hodinu, pak toho dost vyblinka a neustale s sebou mele a pres den nespi...
A konecne jsem si vytvorila albicko :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 se smali asi prave proto, ze jsou bezdetne :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka asi jo. já kdybych nevěděla, že to ty miminka baví, tak by mi to taky asi přišlo divný :confused:
11. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka u nás je teda dobrý, že když se potřebuju dospat, nebo je venku hnusně,( a to toho teda vážně nezneužívám) tak ho i přes den jednou zavinu a on pochopí, že má spinkat dýl, jak 20 minut. i když se mu to ze začátku moc nelíbí. dostane kapičku (sabíka) na dudlík a je uplacenej :wink:
11. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja po prichodu z porodky nezavinuju a tchyne je z toho na prasky, male se v zavinovacce nelibilo tak proc bych ji mela trapit, ona na me ze miminko je tam spokojenejsi ze se tam citi jak v brisku- jojo kecy mala byla spokojena kdyz mela volnost....
11. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek určitě je důležitější to, co se mimču líbí, než to, co si myslí ostatní :wink:

jen jsem se chtěla ujistit, že v tom nejsem sama :grinning:
11. srp 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc!!!! jsem k.o. :astonished:
11. srp 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 už nezavinuji, spí mi ve spacím pytli :slight_smile:
11. srp 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, včera pedikůra, dnes kadeřnice, konečně se ze mě stává člověk zase :grinning:
11. srp 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ránko holky, tak malej spinkal do 7, napapal se a zase spinká.. Já se stihla nasnídat, ale čeká mě doma velkej úklid, máme v plánu uklidit přes víkend komplet celý byt, je tu už fakt bordel jako v tanku... :sweat_smile:
No, počasí dnes nic moc.. tak jsem na to zvědavá jestli se dostanem ven....

Jo, holky, kdo jste na UM, odkdy začínáte s příkrmy??? A jakou máte jídelní židličku??? Já bych chtěla dřevěnou ale zároveň polohovací.. (jestli něco takového existuje)
12. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek