• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
cusik, tak konecne se Izulka rozhodla me nechat vyspat, takze uz 2.noc se vzbudila jen 1x a to kolem 2 a pak spala az do pul 8. jen ted mame zas problemy s jidlem, prso mi zvlada jen levy z pravyho nechce a kdyz ji davam nutrilon tak u toho dela taky caviky:frowning2: v noci mi z prsou pije krasne, nutrilon sem ted koupila normalni predtim sme meli comfort a ten byl hustejsi tak nevim, mozna je to i tim:frowning2: ach jo
12. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
jdu na skok :slight_smile: včera na kyčlích dobrý :slight_smile: už máme jadýrka vyvinutý, tak už nemusíme chodit v půl roce :slight_smile: parááda :grinning:
@lenicenka17 chuderka :frowning2: tak ze stoličky to teda nemá, když kaká tak málo, týýý jo , Lukynek kadí skoro každý kojení, takže 6 plín i víc je pokakaných za den :slight_smile: a já používám taky pampers, jsou nej :slight_smile: teda je asi nějak hodně potivá :unamused: chuderka :frowning2: a opožděně vše nej nej nej..................k svátečku Zuzance :slight_smile:

holky ten název nechápu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, nám to změnili ať se k nám přidají ty co čekají letos :wink: hmmmmmmmmmm asi aby tady nebylo moc tééémat ?????????? Že by ?????
12. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak držíme pěstičky ať jí to spaní také vydrží :slight_smile: to je bomba, se maminy aspoň můžou víc vypspat že :slight_smile: jinak sestřenka také kojila dlouho jen z jednoho :wink: no držíme pěsti ať to vše dobře zvládáte, to přikrmovaní je blbý :frowning2:
12. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 za jak dlouho po používání jen jednoho druhu plen(kdyby to tedy bylo tím) můžu zaznamenat zlepšení či naopak?
12. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukněte :frowning2:
12. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 - nám se malá jednou oprudila po ATB, dr. mi na to poradila fialovou genciánku a fakt to zabralo. Dále jsem jí prdelku omývala vodou s heřmánkem a řebříčkem, musí se to střídat, po heřmánku jinak pokožka mokvá. No a větrat, větrat, větrat. Zase bude dobře.
Na běžné opruzení je pak super Imazol.
12. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, koukám že jste všechny můj dotaz přehlédly :angry: :grinning:

@lenicenka17 co používáš za plínky? A co za krém? Zkus Sudocrem, nebo Imazol... Pokud to máte ze všech plínek, tak zkus látkové plínky....
12. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Já zavinuju a budu zavinovat klidně do 15i, když jí to bude vyhovovat :grinning: Akorát rychlozavinovačka jí není dost dobrá, takže zavinujeme do takové té, jak má svázané ručičky k tělíčku :slight_smile: Jen už na délku je to bída, tak se chystáme o víkendu dát na noc bez zavinky, co se stane :grinning:
12. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicenka17 ježíš chudák malá!! já mám taky se sudocremem nejlepší zkušenosti. ale Kubík žádný problémy nemá. to ho kolikrát i 5x denně zapomenu namazat.
ještě jsem si vzpoměla, jak měli podezření, že mám u porodních cest opar (nakonec to asi vážně byla opruzenina) tak mi doporučili omývat odvarem z řepíku, nebo jak se to jmenuje. ono to jakoby stahuje a vysušuje.stejně jako ten sudocrem.
víc mě nenapadá. :frowning2:
12. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj snad ji to spani vydrzi a to papani no uvidime, hlady ji nenecham
12. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak u nás je zavinovačka nutnost,bez které ten náš malej čertík neusne.Mám klasickou šněrovací,hezky schováme tlapičky dovnitř a malej spí opravdu klidně a dlouho.Sice mu už vykukují nožičky,ale to vždycky přehodíme lehkou dekou a je to :slight_smile: U nás to bude velmi zajímavé až budeme mít zavinovačku malou :frowning2:
Co se týká opruzenin,tak já malýho mažu jen když se pokaká tak na zklidnění,jinak mažu zadeček a vše kolem minimálně.Nevím jestli je to plínkama,nebo tím,že právě moc kosmetiku na pokožku neřešíme,ae naštěstí máme prdelku vpoihodě.
Jen to kojení je pořád trápení.Dvě kojení jsou vpohodě a pak prásk a vzteká se jak čert
12. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Adrianka od příchodu domů spí bez zavinovačky. je pravda, že sebou ve spaní občas šije a protahuje se a mrčí, ale spí hezky, jak usne, tak je většinou tři hodiny tuhá :dizzy_face:
12. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente imazol mám od pondělí tak snad zabere..
Má někdo zkušenosti s pytiolem?
12. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sudokrém nám zabral kdysi na začátku ale taky jen tak na 2 dny a zase.. zkusím nedávat ty hugies a uvidím... a pak zase jen pampers.. no musím zkoušet alle co to omývám vodou se trošku lepšíme :slight_smile:
12. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak jsme celkově dost suší :frowning2: aaaaaach jo a to už máme spešl kosmetiku,jaké máte holky zkušenosti s vazelínů??
12. srp 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahoj, co zkusit Laveru? My ji používáme jak do koupele tak na namazání Přes den ji ani nemažu , většinou jen po koupání. Fakt se osvědčila. Hlavně ten krém proti opruzeninám z řady baby neutral. Měla na obličejíku jak hodně blindila takové tečky a do hodiny po namazání vždycky zmizely. Je pravda, že je trochu dražší, ale vyplatí se a není toho moc velká spotřeba. Skoro nemažeme. Do koupele máme tohle http://www.lavera.cz/produkty/baby-kinder (olej do koupele ) a po koupání máme ten mandlový tělový olej nebo mandlový krém
Nebo to střídám s tímto http://www.lavera.cz/produkty/baby-neutral krém proti opruzeninám po koupeli a do koupele olejová koupel.
Pleny máme pampers premium care , ale osvědčily se nám i active baby. Zkusila jsem jednou tesco i rossmann a použila jsem jich pár, protože malá jen co si ucvrkla ihned ječela jako tur a chtěla přebalit.
Taky doporučuju po olejové koupeli jenom osušit a nechat co nejdéle bez pleny i oblečení na tom přebalovacím čtverci, aby zadeček pořádně vyvětral a dělat co nejčastěji i několikrát denně. :wink:
12. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem koupila na radu vazelínu a pytiol tak do pondělí počkám a budu zkoušet dál pokud to nezabere
12. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 já pytiol zkusila a do dvou dnů byl klid
12. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Pityol se nesmí aplikovat na rozsáhlé plochy porušené pokožky. Přípravek není určen pro děti mladší než l0 let. Těhotné a kojící ženy mohou používat Pityol na malé plochy pouze po poradě s lékařem.
12. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ja pouzivam excipial krem a super, i doktor mi ho schvalil a je pravda ze po tydnu uzivani se male ta sucha ekzemovita pokozka suprove zlepsila

jinak na opruzeniny pouzivam sudokrem a nechavam malou po utreni ubrouskem chvilku doschnout, zda se mi ze pampers ubrousky obyc (ty zeleny) sou vic vlhky nez ty sensitive a je mozny ze to vlhko na zadecku izinky nebylo to pravy orechovy, takze ted nechavam malou prokopat a doschnout a ji se to naramne libi:slight_smile:
12. srp 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžete mrknout na můj poslední dotaz na předchozí stránce? Ptala jsem se na jídelní židličky... jste to asi přehlédly :frowning2:
12. srp 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neni to ten co byl smazanej adminem?
13. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 chuderka :frowning2: au au zlatíčko :frowning2: zkus dávat jeden druh a uvidíš :frowning2: držím pěstičky ať máte co nejdřív klid :frowning2: ať jí to netrápí :frowning2:
13. srp 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek smazanej adminem? Já jsem se ptala jaké budete mít jídelní židličky.. Mě admin nic nemazal :confused:
13. srp 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek je to na minulé stránce, úplně dole....
13. srp 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek smazáno to bylo od Anelky001 - "Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
11. srp v 17:33 • anelka001"

13. srp 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já ještě žádnou židličku nezvažovala ani neprohlížela... Jinak bych skoro tipla, že dřevěné moc polohovatelné nebudou. Ale švagrová krmila v lehátku (polohovatelném) a až malá sama seděla, tak v klasické dětské židličce, kterou už nebylo třeba polohovat. A tak nějak to mám v plánu taky.
13. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ajo vidis, ja to prehlidla precetla sem jen prikrmy a to bylo cely:grinning: holt vykojenej mozek:slight_smile: ja mam jidelni zidlicku jeste po me takovou tu drevenou jak je z ni vysoka zidle nebo zidlicka se stoleckem
13. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 taky jsme měli problém s opruzeninou, hlavně když bylo horko a já ho myla žinkou, nebo utírala vlhčenýma ubrouskama, protože je schopnej kadit i pětkrát denně ale to i s ohozem až na záda nebo průtokem do kalhot :slight_smile:. doktorka řekla, že nejlepší je sudocream, ale hlavně po každém kakání jít umýt prdelku pod tekoucí vodu jemným mýdlem. ty vlhčený prý používat minimálně, páč se může opruzenina udělat i oděrem. tak zkus, já od tý doby co meju prdku tak nemáme problém...a hlavně na noc dávám od pemprs premium, jsou fakt nejlepší - sajou i hovínka, což je super.
13. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek