• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik přesně malá je spokonjená když si dá v rozmezí 70-110ml když je to víc tak to je fakt náhoda nebo po delší době bez jídla max rekord máme 130ml,je teda fakt že nám přibírá pomaleji ale přibírá,stejě do ní nic nenacpu když nechce,myslím že 150ml je tak akorát ale 195ml :confused: mi příjde přejídání a trápení toto malýho bříška,ať si dítě vypije kolik chce ale rozhodně bych to do něj netlačila,to má pak opačný efekt,plače s přejezení...
17. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau vespolek, hlásím tříměsíční KO u DR...hlavička 40,5cm, dýlka 63 cm a váha 7.370 gramů !!!
A ty fotky jsou z rána asi půl hodinky po krmení :grinning: :grinning: :grinning: chjo.
17. srp 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to snad ani není možný taková váha :grinning: :grinning: :grinning: kolik bude mít v roce :grinning: :grinning: :grinning: on vás sežere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no rano se chystal na tu postylku :D
17. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale mi taky nemame zadnyho drobecka :slight_smile: jsem taky zvedava kolik bude vazit a merit na 3 mesicich :slight_smile:
17. srp 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme drobci,já si to teď užívám syn byl pan buchtička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No přesně...otesánek, ale manža měl v roce 12 kg...jsem zvědavá, zda ho synek trumfne :grinning:
17. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, ale překazila jsem mu to....položim ho, jdu odstříkat a slyšim cucání...on je teď takovej cucáček, narve si tam obě ručky a cucá, tak si říkam pohoda, nespí, alee cucá...přijdu za deset minut do ložnice a najdu ho takhle a to měl zavřený oči :grinning:
17. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ale je to uzasna fotka, hlavne ze mu chutnalo :grinning:
17. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no jo, ja mu to nenutila, tohle vyjimecne vypil celkem dost ochotne, prave jsme se divili, jsem myslela, ze to bude ten spurt ve 3mesicich:slight_smile:. Jinak bych ho neprecpavala...nabidnu mu a kdyz nechce, tak mu to nenutim (teda pokud si vypije aspon 90ml), kdyz min (neni vyjimka treba 40 nebo 50ml), tak se ho teda snazim trochu nutit, aby mel aspon kolem tech 100ml. Jinak do nej nic ani vnutit nejde...proste semkne rty nebo flasku vyplivne nebo dava do koutku, takze nehrozi ze bych do nej neco dostala na silu!
17. srp 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak je fakt když malá měla spurt v 6.týdnu tak dala taky 180ml,ale to že dá 40 se taky stává
17. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je super :grinning: a jak má pod sebou naslintaný :grinning:
17. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo slintáčka máme hroznýho :wink:
17. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no náš Samík měl v roce 12,5kg :grinning: :grinning: :grinning: ale netuším pokom to má :fearful: :confused:
17. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám jsou 3 měsíce a malej už není to malé hodné miminko co jen spinká.začíná si asi uvědomovat sám sebe, zjistil že má svojí hlavu a hlasivky a tak je používá. Takže večer když se jde spinkat, máme řvací rituál, nejde vůbec utišit, musim prostě odejít z místnosti a nechat ho řvát, než se trochu unaví. Jak to máte ostatní? Jo a kojení je taky zážitek, pije pěkně 5 minut a pak u toho dělá blbosti, pořád plive bradavku aby jí následně zase vcucnul, takhle dalších 5 minut, než mi dojde trpělivost. Když ho pak odtrhnu, spustí řev, jako že má asi ještě hlad?No, můzu vám říct, jsou to nervy. Podělí se někdo o své zkušenosti?
17. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Ahoj, tohleto zlobení s kojením nás tady teď řeší povícero...u nás je to taky tak, ale jenom večer po koupání před spaním, přičítám to tomu, že už je unavenej a nechce sát zadní mlíčko (přední mu teče samo)...a 3m nám byli taky minulej týden...už jsme kus chlapa. Kolik vážíte a měříte?
17. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ahoj, me kdyz zacne blbnout u jidla, tak ji odstavim a kdyz zacne rvat tak ji strcim dudlika a je klid, kdyz ji pak vetsinou nutim, tak pak blinka . A to ji kojim treba jen 8 min.,a kolikrat mi prijde ze ani to ne. A nam budou 3 mesice a maly hodny miminko mame porad , akorat ted o hodne vic kouka a zvatla :grinning:
17. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jsem ostuda, ale nevim, v pondělí teprve jdeme na 3 měs.kontrolu. Ale jsme hubený, tipuju tak něco pres 4kila a nosíme 56velikost.
17. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu :angry: :angry: máme skoro dvakrát tolik :grinning: mrkni o kousek výš, vkládala jsem fotku, co sei povedlo ráno nafotit :grinning: a máme velikost 68-74, jak kdy...
17. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak do toho by jsme se taky jeste vesli, nebyt tech pit... plen
17. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty tu porad hledas nekoho kdo ma stejne velky miminko :slight_smile: dyt on z toho vyroste, nema cenu to resit :slight_smile:
17. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Dudlík někdy zabere, někdy ne. Snažim se dodržet 10minut kojení, tak jak je malej zvyklej od začátku. Pak už nemám výčitky, že by mohl mít hlad. V noci už mi vydrží bez kojení, budí se v šest, ale přes den mě docela honí, někdy i po dvou hodinach, častěji po třech.
17. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já nehledám...jenom se chci přesvědčit, že nejsme sami... :sweat_smile: :grinning:
17. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 používáš látkovky?
17. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Malej se už narodil malej, přenášela jsem 10dní a měl jen 2770g a 49cm.
17. srp 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu To jo, to byl prcíček...kojíš, nebo jste na UM?
17. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nejste,tech miminek je,jeste kdyz jsem byla tehotna tak jsem projizdela hodne internet, a nekde jsem narazila na stranku kde byli maminky ktery meli na 3 mesicich i 8 - 9 kg miminka , s tim clovek nic nenadela, ja treba kojim po 2,5 hod. , zacina se to obcas prodluzovat skoro i na 3 hodiny a kojim max. 10 min. , a nikolka pribira jak vztekla, nebo pribirala ted jsem dlouho nebyla, tak abych nekecala :slight_smile:
17. srp 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo počkej, dyk jsi to psala...tady dělám víc věcí najednou...je trochu čas, tak shopuju...
17. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu nepouzivam, mam klasicky pampers, ale kvuli kyclim ma 4 pleny
17. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek