• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ježiší, holky, když vás čtu, tak jsem tak ráda, že u nás se blbne s papáním jenom po koupání když je unavenej a jinak dlabe ostošest...já budu kojit snad do tří :grinning:
@dostyna Krasavec a už s brejlema, jsem ani nevěděla, že se takhle malý vyrábí :wink:
18. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty jsme si zkoušeli v tescu,tak jsme ho vyfotili :slight_smile: Držel a koukal,ani se na nás nerozčiloval,že si z něj děláme srandu a dáváme mu brýle :slight_smile:
18. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka hele,mě malej tayk u kojení usíná.Zkoušíš odsávat a dávat mu to ve flašce?mě u flašky tak neousíná.I dokonce Calmu od Medely přijmul,a že je to taky celkem dřina to mlíčko z ní vysát.Zkus si odstříkávat a pak mu to dávat ve flašce
18. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to ja zkousim, ale vzhledem k tomu, ze kojime tak dlouho, tak pres den v podstate nemam kdy odsavat:( Chce jist po 2 hodinach a kdyz v podstate jednu hodinu z toho kojime, tak mam cca hodinu na to, abych si odsala, ale kdyz odsaju, tak tam potom neni mliko, kdyz chce Vitek krmit a navic malokdy je v klidu a pokud jsem doma sama, tak proste odsavat nezvladam. Takze odsavam vecer a v noci po kojeni, kdyz vim, ze mam vice casu na to, aby se tam mliko udelalo. Ja jsem asi divna nebo je to tim, ze jsem tu laktaci poradne nerozjela jeste od porodu, ale me se tam dostatek mlika udela cca za 3 hodiny, ale to by se Vitek zbridil, kdyby nedostal po tech svych dvou pres den. Ikdyz vcera jsme to zvladali po 2 hodinach a vypil si dost, ale v pet jsem musela vynechat a dat uz Nutrilon, protoze byl dost vzteklej a z prsa uz nechtel. Jo a Calmu mame taky, uz asi 2mesice, ale ted jak zacal delat fory s jidlem, tak odmita i tuto flasku a to je na ni fakt zvyklej dlouho. Vcera jsem ale koukala, vypil si celkem 905ml!!! Tak jsem myslela, ze muze mit ten rustovy spurt,ale dneska uz to tak zase nevypada. Jsem z neho fakticky zmatena:frowning2:
18. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo a taky me ta Calma zacla dost tect...nevim jestli se to znicilo sterilizaci nebo co, ale protika to kolem toho dudla a tece to vlastne samo po kapkach - a Vitek se tim trochu davi
18. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam dotaz holky : jak je to s tim spurtem? Zeptam se asi uplne pitome, ale to ji jako nekolik dni hodne moc a pak se to zase vrati vicemene do normalu nebo to zustane na te zvysene hladine :sweat_smile: ?
18. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ten je krásnejjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik, tak vcera i dneska silenej hysterak tak kolem 7 hodiny, vcera do 15min klid, dnes 45min sem myslela ze se ji neco stalo jak rvala:frowning2: mate to taky tak?
18. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a nezkoušelas jestli celých těch 40 minut fakt pije?já když měla malá spurt taky kojila skoro hodinu,ale pak jsem zjistila že už tahá na prázdno.Zkoušej ho po 10min převážit,třeba zjistíš že ho máš tak dlouho u prsa zbytečně
18. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no já měla při spurtu malou pořád u prsu často chtěla i z obou a mě se mlíko nestíhalo dělat tak jsem občas vytáhla zásoby z mrazáku.tím častým jedením by se ti mělo začít dělat víc mlíka takže pak se to upraví a zase by měl jíst tak často jak před tím.vypije krapet víc než před spurtem,ale zhruba za stejnou dobu a už s normálníma intervalama.Ale třeba dnes v těch vedrech jako by míň jedla,spíš si dávala jen to přední na žízeň
18. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem dnes na kontrole na gyndě a řešili jsme antikoncepci.vzhledem k tomu že u nás je stále mrtvo příjde mi zbytečný brát prášky.Doktor mi doporučil PHARMATEX ,jsou to buď čípky nebo gel které se zavádí před sexem.Nemáte někdo zkušenost?
18. srp 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nn,bohuzel, ja papkam AZALIA
18. srp 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ano, hlasim,ze my tim trpime uz cca tyden a nekdy to prijde uz kolem pul seste:slight_smile:
19. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ne, samozrejme, ze nepije celych 40 minut, ale on si pije na pohodu, tzn. ze ho prilozim k prsu, taha treba 5 min a pak usne (s prsem v puse), pospi si treba 5 -7 min a pak zase chvili taha....nebo prso pusti a zdrimne si, ale jak ho polozim na vahu, tak se probere :slight_smile:. Anebo se taky nekdy dost vzteka nebo krouti a to toho taky moc nevypije... Ja to zkousela vazit po 10 min., ale prave toho vypil malo a taky s nim nechci moc casnovat, protoze ma reflux a kazda zmena polohy znamena docela velky blinkani:frowning2:
19. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to zni dobre ta antikoncepce...tzn. ze se to bere jen kdyz se jde na vec:slight_smile:? Tzn. ze to nemusis brat porad? To vypada fakticky zajimave...
19. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek My máme taky hysteráče, aspoň jednou denně, spíš k večeru. Nepomáhá nic, musim odejít abych nezešílela. Až když se trochu unaví, dám dudlu, plenu na hlavu a spíme. je to docela o nervy. Asi se snaží si prosadit svou, nebo něco na nás zkouší, nevim, říkám si ale , že je důležitý nepolevit. a nepřistoupit na jejich hru. Prostě pokud jsou najezený, přebalený a nic jim nechybí, nechat vyřvat!
19. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu mal taky mívá min jednou denně hysteráky ale zase nemyslím že když je najezená a přebalená že jí je dobře,může je přece trápit i něco jiného,je jim teplo,zima,něco ho nolí,jako dospěláka, ten malý človíček to neumí dát najevo jinak než pláčem jak jinak by to asi "řekl",člověku který je dobře najedené a vyprázdněný tak nemusí být fajn,třeba u naší malé to nikdy není jen tak vždycky ji něco bolí,jinak nepláče a takto malé děti obvykle žádnou hru nehrají a nepláčou jen tak,třeba se prostě chtějí jen tulit vždyť je sotva 3 měcíe na světě a 9 se nosil natulený v bříšku,stav úkozti je u nich normální,takto malé děti se nemá nechat vyřvat....
19. srp 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu nejhorsi je ze ja tu mam tchyni a jeji matku a furt chodi a rikaj to delej a takle na ni mluv atd. no je to horsi nez ten rev kolikrat:frowning2:
19. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda my tu mame tmu jak k veceru, clovek si musi rozsvitit a mala mi porad spi ,jestli si chudak nemysli ze je cas na spanek, aby mi pak vecer nespala
:confounded:
19. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj taky mě to zaujalo spolehlivost to má prý 99% jako azalia může se při kojení zabírá to hned a účinkuje několik hodin http://www.pharmatex.cz/ koupit by to mělo jít ve většině lékáren
19. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jsem jiného názoru. Hysteráč se opakuje pravidelně ve stejnou dobu, vždy k večeru, proto si nemyslím, že by ho něco bolelo. Kdyby tomu bylo tak, přišlo by to přeci kdykoli přes den. Když ho vezmu do ruky, najednou mu nic není a je klid. Takže co?Snaží se vynutit si pozornost, ale já mu přeci nemůžu dělat otroka, za chvíli by mi skákal po hlavě. Když se má spát, tak se spí. Nebudu přeci u něj stát, než usne. To ti potvrdí i odborné publikace. Myslím si, že už takhle malé dítě je pěkně vyčůrané.
20. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu mi máme večer taky hrozný stavy dřív to byli hysteráče dnes už je jen protivná.prý jsou to večerní koliky takže může jít o bolení bříška.teď už si myslím že je za celej den vyčerpaná,ale ještě ne tak aby spala.dospělý taky bívají večer po náročným dni protivní.je fakt že už ji večer nic nezabaví ale chování ji uklidní,sice večer nic neudělám,ale nevadí mi to nedokázala bych ji nechat řvát.teda ne že bych ji nikdy nenechala vyřvat to jo neberu ji hned jak zakňourá,když něco dělám hold musí počkat,ale večer je to jiný a vím že by nic jinýho nezabralo než pochovat.
20. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já pharmatex měla a můžu říct že jsem neotěhotněla jen teda mě nebavila ta aplikace.....
20. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem k fotce a profil napsat jak sme dopadli na 3.měsíční prohlídce a stále tam je ta věta co jsem psala ve 2.měsících i když u měna profilu je jiná JAKTO?????!!!! :confounded: :confounded:
NA 3.měsíční prohlídce máme 6180g a 61cm pěkní cvalíci
20. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 pocitam ze budem mit stejne :slight_smile:
20. srp 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ale proc ti to nejde to nevim,meto minule slo bez problemu
20. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 a měla jsi krém nebo ty globule,prý je pak blbý to že se nemůžeš řádně umýt abys to nevypláchla tak je pak dobrá intimka jak to vytíká.
20. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Zkus to přes fotoblogy, ne přes profil. Tam vyplníš krátkou zprávu a ta by se Ti pak měla objevit u profilové fotky. Snad?
20. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já toho mýho cvrčka tady hanim a pomlouvám a on byl dneska tak vzornej! Usnul krásně bez hysterického výstupu. Je to zlatíčko!
20. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik měla sem globule,necítila sem ani jak to vytíkalo takže to bylo v pohodě... jen teda ta aplikace mě fakt nebavila... :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek