• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahojky holky, tak se zase hlásím.. Byla na KO u gyndr. ale stále mám prodloužené šestinedělí, žádný sex :frowning2: Ani antikoncepci, děloha se sice už zavinula, ale doktorce se moje krev MS nezdála, tak mě poslala na krevní testy.. a když ty testy vyjdou špatně, tak nesmím mít žádnou antiko, tak jsem z toho celkem na prášky... Proč se mi po porodu musí všechno takhle sypat jak domeček z karet :frowning2: :frowning2:
Jinak Davídek je spokojenej, roste jak má, spí mi stále 12hodin v noci, začal se už i přetáčet na bok, tak mám z něj radost, v pátek jedeme na víkend do Prahy, tak se těším že si oddáchnu...
21. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to me mrzi :frowning2: ale zas mas zdravy dite tak bud rada, ono se to urcite spravi, ver tomu. krasne spite to bych chtela taky parkrat zazit:slight_smile: ale nestezuju si stavam 1x za noc:slight_smile:

jinak sme byli male vyridit pas a prisli sme nastvani jak.... potrebuje osvedceni o st.prislusnosti a k te je potreba rodne listy rodicu (coz chapu) ale taky prarodicu narozenych po 1.1.1954 takze sme samozrejme nic nevyridili a musime jeste otravovat rodice aby nam pujcili na okopceni rodny listy. by me zajimalo na co jim to je???!!!
21. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Díky, snad se to brzy zlepší no, jsem toho akorát pak nervní a mrzutá...

S tím pasem to jaksi nechápu, jakto že je nutný RL prarodičů??? :confused: :astonished:
21. srp 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no k pasu pro dite nyni potrebujes osvedceni o statni prislusnosti a k te je potreba ty rodny listy. nechapu ze jim nestaci jen RL rodicu....
21. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj,musí být i prarodičů pokud jsou narozeni po 1.1.1954
@hribek já už to mám naštěstí za sebou :wink: ale kdyby chtěli listy prarodičů, tak jsem v pr..li, páč se nebavím se svou mamkou a manža zas se svým tatkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jinak to taky nechápu, je to trapné, hlavné že máme czech pointy a propojené úřady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no to bys mela fakt blby:frowning2:ja pro to musim dneska k nasim, ne ze bych tam nechtela ale otravovat je kvuli RL:frowning2:
21. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to slyším prvně, holky u nás v jiné diskuzi, pasy udělali a nikdo jim nic neříkal... :astonished:
21. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Jako já se s rodiči nebavím už skoro 5 let :astonished: To by mě poslali do pr... kdybych přišla....
21. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no nevim, asi nejaky novy pravidlo aby toho papirovani nemeli malo:frowning2:
21. srp 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejlepší na tom je že potřebuješ tolik papírů kvůli jednomu pasu a do finále když někdo chce unýst dítě do zahraničí bez problému se mu to povede.nechápu jak je to možný
21. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a nenapada te proc Ti Tonik u toho kojeni usina? Pac Vitek upustil od vztekani a zacal natvrdo usinat, takze za dnesek si z prsa vypil cca 200ml a po kojeni odmita i dokrmeni z flasky a ve ctyri se zacal uz strasne vztekat,tak musel dostat flasku, takze u nas jsme s kojenim asi taky skoncili:(. Ja to nechapu....on je cilej, usmevavej, dam ho k prsu a on dvakrat, potahne a usne, kdyz ho oddelam a mam ho u sebe spi klidne i 20 minut, ale jak ho chci zvazit nebo dat do postylky, tak se okamzite probudi, tak ho dam znova k prsu a zase se to opakuje - usne. Vzane me to prijde divny? Ptala ses treba doktorky, cim to muze byt?My jdem do poradny az 30.8, ale s takovou to kojeni do te doby ani neudrzim:frowning2:
21. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to slyším fakt prvně, no uvidím, jak to budem zařizovat my... Ale nechápu to...
21. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ja to taky nechapu:frowning2:
21. srp 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ahoj holky, přesně jak u vás - mě malá taky občas u prsa usíná, ale sotva ji chci položit kamkoliv jinam, tak spustí řev. Dělává to teda hlavně v noci, takže z nočního kojení taky nic moc není - ale já to neřeším, prostě v noci neodsávám, stačí mě maraton přes den. Takže co vypije, to má a jinak má smůlu. A k tomu usínání u prsa přijde mi, že jim je prostě dobře u maminky a u zdroje, tak se prostě uvelebí a spinkají. :slight_smile:
21. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak kupodivu u nas to nocni kojeni je jediny v pohode:slight_smile:
21. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to je hruza, ze s tim pasem delaji taklovy obstrukce! A na jak dlouho to vubec vydaji, kdyz tam ma byt aktualni foto (u mimi se to dost rychle meni)?
21. srp 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky,to usínání má podle mě více faktorů...teplo,to si myslím že nejvíc.přeci jen vyzařujeme velký teplo,pak určitě ta pohodička co má u maminky...podle pachu ví,že je u tebe a tak zalomí.Ale asi toho bude víc.
Já se snažím na něj mluvit,často ho předělávám z jednoho prsa na druhý,ale zrovna včera tak vytuhl,že jsme se s manžou fakt museli smát:slight_smile: Ruky měl zvednuté a byl tuhej.je to boj a já už se s tím,že plně nekojím smířila.Hlavně že je prcek spokojenej a to je to hlavní.Víš jak.... Spokojená máma=spokojené dítě
22. srp 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79
@pupicka holky,dokonce jsem to řešila s laktační poradkyní ty naše trápení.Na nic extra jsme nepřišli.Řešila jsem to s ní jen po telefonu.Doporučila mi klid a trpělivost.myslím,že pokud by jsme chtěly všechny odhalit příčinu,tak je asi na místě pozvání laktační poradkyně domů.Já víceméně vím,že Tonda mi nepije tehdy,když to samo neteče.Když to jde lehce,tak bumbá,ale jak je toho míň a musí tahat to zadní mlíko,tak na to prdí :slight_smile:
22. srp 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,chtěla jsme se vás zeptat,zda některá z vás má stejnej problém jak já.Začaly mi strašně padat vlasy!!!!Slyšela jsem,že se to po 3 měsíci děje.Jsem z toho otrávená,všude moje vlasy,děs běs :fearful:
22. srp 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky nikomu nechci sahat do svědoní,ale nechápu jak se někdo s mamkou nemůže bavit několik let... Co ste si probůh udělaly???
22. srp 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mě zatím ne,ale pamatuji si u prvního že to bylo děs,ztráta mi ani tak nevadila jak to najít je všude....
22. srp 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahoj, tak to máte teda míííííryyyyy :slight_smile:
22. srp 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no právě ,jsou všude.navíc malej si pořád žmoulá ruce a já mu neustále vytahuju moje vlasy :frowning2:
22. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já si tenkrát koupila vittamíny zda to pomohlo nevím,ale projít si tím asi musí každá.... Mě padání nepřijde až tak na škodu jen jak říkáš je to všude hlavně u dětí v puse :frowning2:
22. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no právě.A Tonda posledních 14 dní svoje ruce miluje :slight_smile: Asi si je sní :slight_smile:
22. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna malej je krásnej :slight_smile: jen upozorňuju, že Kuba měl ve 3měsících 5220g a to měs v 6ti týdnech 4400g a nikdo nic neříkal. o nutrilonu jsem taky přemýšlela, použila jsem ho asi pětkrát a pak jsem se záhadným způsobem "rozkojila". zatim to stačí..... jenže Kubajs vypije tak 100-120.
22. srp 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nevim taky to nechapu. jo a pas vydavaji na 5 let coz uz vubec nechapu. rozdil 5letyho a 3mesicniho ditete je trochu velkej ne?
@dostyna jj me taky zacaly dost padat:frowning2:
22. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vás snad dočetla pečlivě :wink:
hlásím, že Kubík se přetáčí už něco přes týden na bříško z levé strany. teď už se pokouší i zprava. dokud vám miminka leží, tak si to užívejte. než jsem tady dočetla 4články, Kuba byl půl metru z deky venku, jak se tam odkulil a taky se posouvá po zádech.... za chvíli mi uteče. :slight_smile:

Pak jsem tady četla o těch homeo na kojení- taky jsem zkoušela a u mě nic, takže je to vážneě individuální- a hlyvně těch peněz-v návodu píšou 2x-3x denně. mě holka v porodnici říkala, že cucá při každýn kojení a fakt mohla nakojit celý nedonošence.... u mě nic,asi ani kapka navíc a stálo mě to stovku skoro denně :angry:
22. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek