• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 já to fakt nechápu.už mě ty posraný tabulky apod serou.Za 14 dní přibral 350g což je fakt krása a přsto musíme zase ve čtvrtek na převážení.Doktorky mi na to,že dvakrát až třikrát denně dokrmuju sunarem vpodstatě nic neřekla.vysvětlila jsme ji,že Tonda není hladové dítě,no nechápu.
Ják poznáš kolik ti vypije z prsa,Vážíš ho?
22. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a který homeopatika jsi zkoušela?
22. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nevážím, ale nechala jsem ho jednou vyhladovět (protože už mi ani flašku nechtěl) rozmrazila jsem naivně 170!! a Kuba vypil ani né 120ml. udělala jsem to, abych viděla, kolik tak dá a taky že se mě víc prsa nalily za těch 6hodin a on to mohl vycucnout všechno a od tý doby musim zaklepat, že jsme docela v pohodě.jestli to mělo nějakej vliv doopravdy nevím :confused:
22. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna měla jsem RICINUS COMUNIS CH5
22. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostyna : na tabulky prďme!!! ve zdravotním průkazu nakonci myslim, jsou takový tabulky a my jsme podle nich normálně veliký....
22. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a proč jsem tady hlvně!!! co k vodě s mimčama?? chodíte? když jsou takový vedra, jsme ve městě a tady připadá v úvahu plavečák i rybník. pro mě moc nepřipadaji v úvahu plavky, ale co? courat po rozpáleným náměstí s klukem, nebo ležet někde ve stínu pod stromem????? akorát, že Kubík je takový živý ukňouraný miminko, že mi na místě asi nikde nevydrží :unamused:
takže co vy a nějaký koupačky???
22. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo a taky máme úlovek s brýlema..... :grinning: ty jsou Kubíkovo brášky
22. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 my nikde nebyli.. starší dítko nesmí do vody,teda může ale se špounty v uších má tam totiž trubičku a tak ho nechci dráždit a navíc do plavek dse též ještě necítím... :frowning2: Manžu na koupák nedostanu a dvě děti sama se bojím zvládat u vody... Ve vodě sice jen jedno alei to je na mé nervy moc :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je frajér :slight_smile: sluší mu to :slight_smile:
22. srp 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja posilam tu nasi modelku:slight_smile:
22. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek krásná... celá maminka
22. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky na ukázku :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek krásná :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, k tomu pasu, on je sice na 5 let, ale vaše povinnost je si nechat udělat nový, jakmile dítě změní podobu oproti fotce... a to, kdy se tak stane, to je na vás... my si ho dneska vyzvedli a předpokládám, že na březnové hory jí nechám udělat nový...
22. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já pánuju nový v prosinci, kdy to bude ještě za 100kč, ale na dovču k moři pak bude asi potřeba zas nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 diky, mala je taky krasna. ty deti nam rostou jen do krasy:slight_smile:
@evinka85 diky vsichni rikaji ze je to celej tata:slight_smile:

dnes luxusni noc, od 8:30-4:45, pak od 5:15-9:00 no jestli to tak pujde tak to bude super
22. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ten je úúúžasnej.Moc krásnej kluk
22. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak tak koukám na fotky našich dětí,tak se fakt povedly.jsou to nádherný stvoření
22. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Čau, už mi padaj asi tři neděle, ale šílenym způsobem...chystám se nechat se ostříhat tak nějak na mikádo a trochu jim odlehčit...Štěpímu je furt lovim z pusy apod...
22. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 To víš, nejsme líní se najíst :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak nejsem sama :slight_smile:
22. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já teda na bazén ee.Nějak si nedovedu představit že bych si to s malou užila,druhá věc je že si nejsem jistá že prsa nacpu do původních plavek a nový na to letošní léto neléto je škoda pořizovat a v poslední řadě nevím co u vody s prsama.jednak když je vedro tak mám věčně durch mokrý prsní vložky takže by mi to tam asi teklo a navíc bych se musela převlíkat po každým namočení protože bych měla strach mít na prsách ty mokrý plavky ať mě neofoukne.No a jen tak tam ležet a neskočit do vody to je zbytečný tam chodit,navíc přez ty vedra raděj ani moc nechodíme ven malá je pak protivná.
22. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna @germaine Mně taky hrozně padají, za celé těhu mi jich vypadlo méně, než teď za jedno mytí vlasů... tímhle tepmem za chvíli oplešatím. A válí se to všude, děs...
22. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
K vodě si to taky nějak nedovedu představit...sice jsem koupila takovej ten stan na zakrytí, ale v tom parnu malýho radši nikam netahám...chvíli dopoledne a pak šup domů a k večeru na chvilku...ty malý z toho nic nemaj...v bazénu je chlór a v rybníce zas bordel a ještě nemáme za sebou všechny očkování, vidím to až příští rok na léto...
22. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím zaťukat,ale vlasy zatím dobrý.Tak snad se mi to vyhne.Dokonce tak měsíc po porodu jsem si týden nemyla hlavu a vůbec jsem ji neměla mastnou.ale to už je minulost :frowning2:
22. srp 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda @dostyna Mě padaly už před otěhotněním, při těhu mi krásně zhoustly a zpevnily se a nepadaly vůbec a teď je to teda mnohem horší než před otěhotněním :confounded: strašný a asi se s tim moc nedá dělat :cry:
22. srp 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Někde jsem četla, že kolem půl roka se to zas vrátí do normálu... ale to už budu bez vlasů... Já právě měla v těhu taky krásné, před tím mi také padaly, ale to, co se děje teď, to je hrůza... nesrovnatelné.
22. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, s tím pasem jsme zažili strašnou komedii :slight_smile: já myslela, že stačí si do zemí EU nechat ho zapsat do OP, to nám bylo řečeno, že nejde...já ani manža pas nemám (na co taky jezdíme jenom po Evropě) tak nám bylo řečeno zažádat o státní občanství, to nás vyšlo na 100,- až jsme ho měli, šli jsme fotit (to byl Štěpímu měsíc :wink: ) jenže, nedržel hlavu a prostě se nám ho po půl hodině nepodařilo vyfotit, takže mi bylo řečeno, že si ho mám udělat já a nechat si ho tam zapsat (pas stál 600,-) to jsme udělali nechtějte vědět, jak jsme se kvůli tomu chytli s manželem, když zjistil, kolik jsem platila :confounded: a pak jsme zjistili, že to platí do konce roku a příští rok musíme udělat pas už jemu, musí mít už svůj :rolling_eyes: ...přitom v mým pase je stejně jenom napsanej, ne focenej, takže mě celá vláda s jejich nařízeníma, který se měněj snad každej půlrok pěkně serou :angry: :angry: :angry: kdyby nechtěli na všem vydělat, tak jsem ho mohla mít napsanýho jenom v občance...
22. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Tos mě uklidnila :wink: ale to už budu mít koupenou paruku :grinning:
22. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek