Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
22. srp 2011
jj příští rok už se těším na bazén to si to tam s malou užijem,myslím že bude pěknej divočák.miluje když s ní házím a zvedám do vzduchu.dokonce nám vůbec nezabírají dětský písničky a ukolíbavky,ale když ji pustím rybyčky 48-ooou nebo xindl x-anděl přestane brečet a při druhé sloce už se chláme a když ji u toho házím ručičkama to rytmu je maximálně spokojená 🙂
badik
22. srp 2011
@germaine a od kdy nejde dítě napsat do OP to slyším prvně,zas nějaký novoty,přesně jak píšeš jen z lidí ždímat prachy
germaine
22. srp 2011
@badik My milujeme Desmod a já mu zpívam Janu Kirschner 😉
germaine
22. srp 2011
@badik Na to bacha, ani do pitomýho Německa nesmíš jet s dítětem na OP...jako když tě nikdo nezastaví, tak nic...ale narazíš níhodou na vola a asi by napařili pokutu. Já chtěla jet jenom na blešák a raději jsme to neriskli....
germaine
22. srp 2011
@badik Takhle napsaný ho tam mít můžeš, ale k vycestování to nestačí...
saminomimino
22. srp 2011
@hribek teda,krásná holčička,fakt jak modelinka x-) x-) x-)
saminomimino
22. srp 2011
@germaine to je dobrý borde,fakt super tento stát :-| :-S ]-(
many
22. srp 2011
ahojky holky 🙂 tak hlásím ve 3 měsících míry - ale spíš teda ve 3,5 měsíci 😃 - 69,5 cm a 7 730 g 😃
germaine
22. srp 2011
@many Ahoj, to jste taky kousci...jste docela dost dlouhý 😉
many
22. srp 2011
za ten měsíc a půl vyrostl o 8 cm a skoro 2 kilča nabral 🙂 já se divila, že nosí velikost 6-9 😃 to Ladík měl 62,5 a 6,5 kg 😃 no tatin říkal , že ho brácha bude asi zachvíli mlátit 😃
germaine
22. srp 2011
@many 😃 😃 Jo my jsme taky velký, ale spíš do šířky 😃 teďka bude už mít podle mě taky k osmi kilům, už mám co dělat ho unýst 😃 a nosíme 68-74, jak kdy....
many
22. srp 2011
no to jsou ty kojené dětičky 😃 chutná jim 😃
germaine
22. srp 2011
@many Tak tak, máme mlíčko nejspíš samou šlehačku 😃
many
22. srp 2011
@germaine krásňoučkej 🙂
germaine
22. srp 2011
@many Děkujem 😉
dostyna
22. srp 2011
@germaine teeeda,ty máš krásnýho šikovnýho klučinu,to mlíko Ti závidím 🙂
hribek
22. srp 2011
teda holky ty deti sou fakt nadherny!!!

jj na OP se s detma do ciziny nesmi, musi mit pas a dnes me opet nas...li, pac osvedceni o st.prislusnosti neni na pockani ale do 14 dnu!!!! no chapete to co na tom budou 14 dni tisknout????takze sme malou tahali v tomto vedru zbytecne, na pas pudeme az 5.9😞
verczu
22. srp 2011
Ahoj všem, taky hlásim míry z dnešní 3měs.kontroly, 57cm a 4kg. Jsme hubeny, dr. se trochu zlobila, zítra musim na kontrolní kojení. Zváží si ho před a po kojení. To by mě vážně nenapadlo, po jídle je spokojenej, hlady neřve. Snad neskončime na umělé výživě.
@dostyna Taky mi padaj vlasy, už jsem to tu psala, je to děs a malej mě za ně ještě tahá, pak má plný ruce vlasů, který nejdou z těch rukou dostat.
aajda
22. srp 2011
@verczu Tý jo, a kolik měl porodní míry? Aguša je taky hodně hubená, ale i tak má 5100g :-N ale teda na 63cm... tak držím palce, ať zítra to vážení dobře dopadne... moje doktorka říkala, že některé děti jsou prostě hubené, aniž by jim něco bylo, ale i tak nás pro klid poslala na krevní obraz.
many
22. srp 2011
@verczu týýý jo, bobíšek 😞 tak ať dobře dopadnete 😉
dendy88
22. srp 2011
holky prosim vas, ma uz vase miminko pevnejsi stolici? nikolka ma porad dost tekutou, i kdyz doktorka rika ze prujem nema. Nebo to je normalni u kojenych deti ze maji takhle tekutou stolici?
germaine
22. srp 2011
@dostyna Díkec, jojo s mlíčkem problémy nemáme, občas dělá to co vám s tím zlobením hlavně po koupání, taky myslím, že je to prostě únavou, že se vzteká, když mu to samo neteče a prostě už nemá sílu sát :-| ale řekla jsem, že vydržím a zkusím to vydržet, i když jsou to nervy...někdy.
germaine
22. srp 2011
@dendy88 My máme stoličku pořád tekutou, pevnou jsme ji neměli ani jednou...a to kajdíme tak jednou za 3-4 dny, ale myslím, že průjem to není...
dendy88
22. srp 2011
@germaine my prave mame taky tekutou porad , ale me kaka tak 3- 4 krat za den
dendy88
22. srp 2011
tak to ja musim zatukat , ze u nas je to v pohode se to hezky srovnalo, mi mala usne treba v sest,sedm po kojeni , a v deset ji musim budit na posledni krmeni za ten den, aby nebyla chudak o hladu na noc
1luciferka1
22. srp 2011
@hribek mě to osvědčení vytiskla na krajském úřadu na počkání
hribek
22. srp 2011
@1luciferka1 hmm tak my si na matrice pockame 14dni😞
hribek
22. srp 2011
tak jsem nasla tabulky vahy deti .. http://www.mimina.cz/2009/04/vaha-ditete-naroze...
pupicka
22. srp 2011
holky nadherny fotky! tak mi to neda a taky se musim pochlubit tim nasim milackem🙂
Jo a taky jsme v posledni dobe bjevili ruce🙂!!
dostyna
23. srp 2011
@pupicka je nádhernej,na té druuhé fotce vidím našeho Tondu.Taky tak pěkně papá ručičky,akorát on je šikovnější,on si do pusinky narve obě ruce 😃