• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jj příští rok už se těším na bazén to si to tam s malou užijem,myslím že bude pěknej divočák.miluje když s ní házím a zvedám do vzduchu.dokonce nám vůbec nezabírají dětský písničky a ukolíbavky,ale když ji pustím rybyčky 48-ooou nebo xindl x-anděl přestane brečet a při druhé sloce už se chláme a když ji u toho házím ručičkama to rytmu je maximálně spokojená :slight_smile:
22. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a od kdy nejde dítě napsat do OP to slyším prvně,zas nějaký novoty,přesně jak píšeš jen z lidí ždímat prachy
22. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik My milujeme Desmod a já mu zpívam Janu Kirschner :wink:
22. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Na to bacha, ani do pitomýho Německa nesmíš jet s dítětem na OP...jako když tě nikdo nezastaví, tak nic...ale narazíš níhodou na vola a asi by napařili pokutu. Já chtěla jet jenom na blešák a raději jsme to neriskli....
22. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Takhle napsaný ho tam mít můžeš, ale k vycestování to nestačí...
22. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda,krásná holčička,fakt jak modelinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je dobrý borde,fakt super tento stát :unamused: :confounded: :angry:
22. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak hlásím ve 3 měsících míry - ale spíš teda ve 3,5 měsíci :grinning: - 69,5 cm a 7 730 g :grinning:
22. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj, to jste taky kousci...jste docela dost dlouhý :wink:
22. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
za ten měsíc a půl vyrostl o 8 cm a skoro 2 kilča nabral :slight_smile: já se divila, že nosí velikost 6-9 :grinning: to Ladík měl 62,5 a 6,5 kg :grinning: no tatin říkal , že ho brácha bude asi zachvíli mlátit :grinning:
22. srp 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :grinning: :grinning: Jo my jsme taky velký, ale spíš do šířky :grinning: teďka bude už mít podle mě taky k osmi kilům, už mám co dělat ho unýst :grinning: a nosíme 68-74, jak kdy....
22. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no to jsou ty kojené dětičky :grinning: chutná jim :grinning:
22. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak tak, máme mlíčko nejspíš samou šlehačku :grinning:
22. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine krásňoučkej :slight_smile:
22. srp 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Děkujem :wink:
22. srp 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine teeeda,ty máš krásnýho šikovnýho klučinu,to mlíko Ti závidím :slight_smile:
22. srp 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ty deti sou fakt nadherny!!!

jj na OP se s detma do ciziny nesmi, musi mit pas a dnes me opet nas...li, pac osvedceni o st.prislusnosti neni na pockani ale do 14 dnu!!!! no chapete to co na tom budou 14 dni tisknout????takze sme malou tahali v tomto vedru zbytecne, na pas pudeme az 5.9:frowning2:
22. srp 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, taky hlásim míry z dnešní 3měs.kontroly, 57cm a 4kg. Jsme hubeny, dr. se trochu zlobila, zítra musim na kontrolní kojení. Zváží si ho před a po kojení. To by mě vážně nenapadlo, po jídle je spokojenej, hlady neřve. Snad neskončime na umělé výživě.
@dostyna Taky mi padaj vlasy, už jsem to tu psala, je to děs a malej mě za ně ještě tahá, pak má plný ruce vlasů, který nejdou z těch rukou dostat.
22. srp 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Tý jo, a kolik měl porodní míry? Aguša je taky hodně hubená, ale i tak má 5100g :sweat_smile: ale teda na 63cm... tak držím palce, ať zítra to vážení dobře dopadne... moje doktorka říkala, že některé děti jsou prostě hubené, aniž by jim něco bylo, ale i tak nás pro klid poslala na krevní obraz.
22. srp 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu týýý jo, bobíšek :frowning2: tak ať dobře dopadnete :wink:
22. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vas, ma uz vase miminko pevnejsi stolici? nikolka ma porad dost tekutou, i kdyz doktorka rika ze prujem nema. Nebo to je normalni u kojenych deti ze maji takhle tekutou stolici?
22. srp 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Díkec, jojo s mlíčkem problémy nemáme, občas dělá to co vám s tím zlobením hlavně po koupání, taky myslím, že je to prostě únavou, že se vzteká, když mu to samo neteče a prostě už nemá sílu sát :unamused: ale řekla jsem, že vydržím a zkusím to vydržet, i když jsou to nervy...někdy.
22. srp 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 My máme stoličku pořád tekutou, pevnou jsme ji neměli ani jednou...a to kajdíme tak jednou za 3-4 dny, ale myslím, že průjem to není...
22. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my prave mame taky tekutou porad , ale me kaka tak 3- 4 krat za den
22. srp 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja musim zatukat , ze u nas je to v pohode se to hezky srovnalo, mi mala usne treba v sest,sedm po kojeni , a v deset ji musim budit na posledni krmeni za ten den, aby nebyla chudak o hladu na noc
22. srp 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě to osvědčení vytiskla na krajském úřadu na počkání
22. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 hmm tak my si na matrice pockame 14dni:frowning2:
22. srp 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nadherny fotky! tak mi to neda a taky se musim pochlubit tim nasim milackem:slight_smile:
Jo a taky jsme v posledni dobe bjevili ruce:slight_smile:!!
22. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka je nádhernej,na té druuhé fotce vidím našeho Tondu.Taky tak pěkně papá ručičky,akorát on je šikovnější,on si do pusinky narve obě ruce :grinning:
23. srp 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek