• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek když tak koukám na ty tabulky váhy,tak náš Tonda je naprosto vpohodě,5450g ve 3 měsících je podle mě ideál.Že já ho začala dokrmovat :confounded: No ale teď už vyžaduje víc papání,tak mu to rušit nebudu
23. srp 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka @dostyna tak to u nás je v oblibě jen palec :slight_smile: vrazí si ho tam až po dlaň a mlaská jak o dušu :grinning:

na nějaký tabulky se vyprdněte, vůbec tam není brána v úvahu délka dítěte ani porodní váha.přece když se někomu narodí 5kg dítě je logický že bude nad horní hranicí a naopak
23. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine jééé my srandíme pořád, skoro do každé plíny :slight_smile: tak 5x určo i víckrát :slight_smile: skoro každý kojení :slight_smile: jak průtokáč :grinning:
23. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 neboj, to je normální a čím větší vedra, tím řidší, dnes jí měl i včera sem tam skoro jako vodu :wink: četla jsem , že pijou hodně přední na žížu,..... Lukynek má časti tekutou a tužší- to sem tam , tak jsou jen kojení :slight_smile:
23. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vím že říkají že plně kojený mimi nepotřebují vodu,ale nevím jestli v těhle extrémních vedrech raději nedat.
23. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik naše malá nechce,jak zjistí že je to flaška s čajíkem dělá že nevidí neslyší :grinning:
23. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ptala jsme se DR, říkala čaj ne, převařenou kojeneckou vodu po lžičkách, zkusila jsem do flašky a napřed nechtěl a prskal, včera se už docela napil....i když mlíčko má radši, tak nepohrdnul...
23. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vodu zkusila ale neuspěla jsem :frowning2: vyhrálo prso.ani nepočítám po kolikáté už dnes kojím :confounded:
23. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna jo to my taky umime obe, jen jsem to zrovna nevyfotila:slight_smile:!! a silene slintame...asi to bude blbost,ale nemuzou to byt zuby?
23. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k těm čajům mi zase doktorka řela,že tady v těch vedrech mu mám uvařit určitě čaj...prý to potřebují.Ikdyž já si myslím,že pokud je mimčo plně kojené,tak mu stačí voda co je v mlíku.No každej doktro řekne něco jinýho.Kéž bych měla dost mlíka
23. srp 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ne ne, nic nedávat :slight_smile: častěji přikládat k prsu :slight_smile: si cucne předního mlíčka :slight_smile: já ho přikládám každou hoďku a když spí pak půl hoďky, jak se probudí, tak mu dám zase i po půl hoďce ať se napije :wink: a pěkně se mi zvýšila tím tvorba :slight_smile: se mi pěkně nalívaj :grinning:
23. srp 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka můžou to být zoubky, každému mimču rostou jinak :wink: některé se i se zoubkem narodí :grinning:
23. srp 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dnes trčíme doma, včera jsem měli hexu a prevenar, tak máme furt teplotu :frowning2: ale doktorka říkala, že v těch vedrech ven vůbec nechodit ani tak, třeba jen ráno, ale teda ráno v 8 už bylo taky 25 a pralo to, ale ve stínu bylo dobře, já teda musela ven aspoň nachvíli, neměla jsem hlídaní a musela jsem zaplatit školku
23. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no mohl by to byt zoubek,ale spis je to tim,ze mimca maji v puse takove hmatove centrum.Zkratka vse zkoumaji pusinkou :slight_smile: Snad to brzo prestane
23. srp 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Taky šíleně slintáme, a zoubku jsem si zatím nevšimla.. Tak nevím...
23. srp 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jo ale je to děs ji pořád přikládat už tak se potím jak prase a když ji mám na sobě přilepenou jsme obě durch :frowning2:
23. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo ale vydržať :grinning: snad už brzo ty hnusný vedra pominou :unamused:
23. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem zase Lukynka uložila, tak snad brzo usne , teplota furt neklesá ani nestoupá, už by mohlo být po ní, jsem z toho furt nervózní :unamused: Ládíci jsou u vody a já odpočívám :slight_smile: jsem se tak přejedla, tak oddychuju .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jo letos nemůže být normální počasí :frowning2:
teď jsem do ní trochu vody dostala a vypadá spokojeně
23. srp 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik tak já ani tu vodu nezkoušela :slight_smile: je spokojenej :slight_smile: ikdyž má tu teplůtku :frowning2: no teď jsem mu třídila zase oblečení a musím vytáhnout pomalu další pytel :slight_smile: vyprat , vyžehlit a naskládat do přebalováku :grinning: už jsem taky dost prodala, tak se mi to aspoň trošku vrací :grinning:
23. srp 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nachystám větší velikosti ,ale myslím, že když se teď vytáhl o 8 cm, že možná teď neporoste nějakou dobu :grinning: doufám :grinning:
23. srp 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak já Kubíka naučila na čajík už jak byly ty vedra v květnu. dr to sice zamítnul, ale já mu ho dávám. když není teplo, vypije třeba jen 10ml. spíš se tím venku uklidní. včera i dneska vypil tak těch 80-100ml
jinak náš Kubíček si vymyslel bezva zábavu. vezme dudlíka, zahodí ho, otočí se na bříško a protože už na něj nedošáhne, tak skučí. tak ho otočím, dám mu dudlíka a je to tu zas za minutu.takže už v životě asi nic nenapíšu :grinning:
a už se otáčíme na obě strany i zprava i zleva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 Ahoj Eviko!
Já se divím,že ti to lékař neschvaloval?
Mne to naopak moje doktorka doporučila.
Já ale zatím dávám jenom převařenou kojeneckou vodu.
Jak silný děláš ten čajík?
Joja
23. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky!

Můžu se k Vám přidat?
Jsem tu nová a nechodím často tak 1x za týden.
Moje dceruška Lada se narodila 13.05.2011
Joja :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je Kubík fakt šikula že už se točí :slight_smile:
23. srp 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 týý jo,tak to je sikovnej klucina!!
23. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja vitej!

no koukam holky ze co doktor to nazor, me taky rekla dr ze ve vedrech mam male davat caj, fenyklovej je zaroven na brisko takze si myslim ze se nic nedeje. pokud plne kojite tak prikladat asi casteji melo by to mliko stacit i na zizen a pokud je dokrm tak klido ten caj.
23. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja vítej mezi námi :wink:
23. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také dávám čaj, nebo teplou vodu, v těhle vedrech má pořád žízeň
23. srp 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ahoj. taky tě vítám. čajík má psaný dávkování jednu čajovou lžičku do 100ml vody.
začala jsem mu dávat taky ten feniklovej.je na prdíky. tak proč ne.
doktor mi ho zatrhl tenkrát jak byly ty vedra a Kubovi bylo asi 14dní. a měl něco málo přes tři kilča.tak žíkal, že mu stačí mlíko a že mu to nemám dávat, aby přibíral, aby se nanachlemtal čaje a pak mlíčko nee. a dávala jsem mu ho stejně!!! kuba je sice hubeňour, ale nemyslim si, žze za to může čaj :grinning: :grinning: :wink:
23. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek