• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@andilekjoja vitej mezi nama
holky ja jsem z toho vedra uz nestastna, Vitek chudak cely den proknoural, doma mame 27,5 stupnu...mela jsem ho prakticky cely den u prsa, ale on je usinacek, tak nevim, jestli se vubec napil aspon na zizen....zkuosela jsem mu davat tu prevarenou vodu, ale on nic nechtel....myslite, ze by mu mohl chutnat vice ten cajik?
23. srp 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka me mala taky proknourala, ke konci dne sem ji krmila co 2 hodky a ted uz 1,5hod spi total vycerpana a to sem ji davala i vodu ale v tech vedrech sou chudacci mrzuti a neni jim nejlip. my sme v podkrovi a ted co chladime vecer uz 2 hodky klimou tak se nam to tu vychladilo na 27:frowning2: tak mame otevreny dvere do loznice aby se to aspon trochu vychladilo.zkus mu ten cajik dat a uvidis
23. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám a čtu,že moje Ladunka hned 1 den zapadla do party :grinning:

Taky jsem celý den kojila á2hod a byla nespokojená.Odpoledne jsem ji osprchovala.Teď k večeru už jsem nestihla usnula mi v 18.00 a pak se 19.00 probrala tak jsem ji "dokojila" a zatím spinká únavou.

TAK JÍ JDU V TĚŽKÉ PRÁCI POMÁHAT :D
VŠEM DOBROU NOC!
23. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že všechny děti jsou na tom stejně :frowning2: ale já kojila snad v kuse :frowning2: večer mě už tak boleli bradavky že jsem jí dala z flašky,ale asi jsem ji zblbla tou vodou co jsem ji dávala a flašu nechtěla,přitom dřív s tím nebyl problém.takže nakonec vyhrálo prso a usla teprve před chvílí tak snad si pospí ráno.
23. srp 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to zvladali docela dobre, bydlime v panelaku a meli jsme v nem krasnej chladek
24. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja a vitam te tady :slight_smile:
24. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka hele,ten cajik by Vítkovi mohl chutnat.ten fenykl je krapet nasládlej,náš malej ho neodmítá,ikdyž mu dávám přes den opravdu jen cucnout tak po 10ml.Zkus to.Myslím,že tím níc nepokazíš.Já už bohužel plně nekojím,tak mu kapku čaje dávám.Jinak ten čaj je od firmy HIPP a je to fenyklový,na bolení bříška,jediný čaj na 3 měsíce
24. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak je malej hodně šikovnej, když už se přetáčí. U nás nic, jen s pomocí, pasem koníky. Někdy má těžší hlavu, ta ho překulí z břicha na záda, ale je to spíš náhoda.
Včera jsem musela na kontrolní kojení, tak jsme zjistili, že z jednoho prsa vytáhl 30, z druhého 60, celkem 90. Což doktorce stačí, takže závěr : kojit po 2hod z obou prsou, kontrola koncem týdne zda přibral. Piju Gravimilk, černý pivo, homeopatika, abych měla mlíko! Tak snad to zvládnem.
Dnes se chystáme na koupaliště, jdem s kámoškou, tak si budem hlídat děti a můžem se vykoupat. jinak s prckama budem ve stínu, možná i ospršíme aby se nepřehřáli. Taky doma máme 27 st. Nedá se tu dejchat. Venku ve stínu mi to přijde lepší, aspoň pofukuje větřík.
Jinak já čaj nedávám, mlíko by mělo stačit. Jen je důležité hodně pít, min 4litry.
24. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ja mam z lekarny obyc caj fenyklovej v sacku a je od 1. mesice, ten granulovanej je pry slazenej
24. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jééé to jsem ráda, že se taky někdo chystá k vodě. já o tom přemýšlím už 4dny a nějak se k tomu nemám. taky myslím, že mu bude na dece líp než v kočáru.přece jen se může otáčet, tak se víc provětrá.
24. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas pocasi zatim nic moc, mame tu zatazeno
24. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to počasí ti závidím
už jsem z toho počasí zoufalá,normálně mi spí celou noc,ale včera šla pozdě spát a ještě se vzbudila a co je od rána vzhůru dávám ji skoro co půl hodinu,dopoledne mi spává i 3 hod ale teď po třičtvrtě hodině byla vzhůruje vidět že je unavená ale asi prostě nemůže spát.potřebovala bych náhradní bradavky :frowning2: zítra asi koupím čajík.
doufám že zítra bude chladněji jdeme očkovat tak vedro a píchanec nebude dobrá kombinace
24. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, řešili jste tady fenyklový čaj pro mimča. Já teď volala dr. a říkala, že fenyklový čaj určitě můžu dát, ale ne granulovaný - prý sypaný. Takže ten od Hippu myslím je granulovaný, že?
Asi se zeptám jak blbec, ale jakej je rozdíl mezi sypaným čajem a pytlíkovým (porcovaným v nálevových sáčcích)?
Jinak bez problémů klidně i převařenou kojeneckou vodu dát. Tu můžou i plně kojené děti.
24. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no asi tak jak říká moje mamka v sáčkových je to co posmetají ze stolu :wink: v sypaným už líp vidíš co tam je
24. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete si trochu přividělat?jedná se o to že by vám chodili různé reklamní maily (většinou nějaký slevomaty a tak takže se i dozvím kde mají co levnýho) ani to nemusíte číst stačí to odkliknout že jste to přečetli a penízky se připíšou.už za zaregistrování je 100Kč jinak to nejsou převratný částky ale je to v potstatě za nic tak proč ne že.Kdo by měl zájem pošlete mi do IP mailovou adresu
24. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky zataženo ale horko příšerný. když někoho seženu s sebou, tak vyrazíme na plovku. včera jsem si to cvičně prošla asi 6km :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky! Ráda vás pročítám, protože řešíte stejné "věci" jako já (rodila jsem v červnu):slight_smile: Mám dotaz - čaj (nebo voda) musí být teplý nebo může být studený? Každý mi říká něco jiného. Díky a příjemný den. :sunglasses:
24. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radunap me rikali teplej nebo aspon pokojovou teplotu, aby se jim nenachladili strivka
24. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jééé vy se máte, já už z toho vedra chcípám....jsem zavřená v baráku, mám zatažený žaluzie, ale stejně je tu 26 stupnu:(...už aby sprchlo:slight_smile:
24. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem mela malinkej uspech - Vitek si asi petkrat cucnul vody:slight_smile:....ale stejne je nejradeji prilepenej celej den u prsa...ale nesaje, ale dokaze mi v naruci v kojici poloze usnout a pak spi treba i dvacet minut....tak nevim, jestli mu to mam dovolit...jakmile ho chci nekam prenest, tak se vzbudi a krici:(...chjo, se bojim, aby si nezafixoval tu kojici polohu a prso jako uspavadlo...uz tak mi vetsinou u kojeni usina a musim dokrmovat z flasky:(!!! Ja fakt nevim co s tim detatkem delat, je to potfurka podivna:slight_smile:
K tem cajum - granulovanyho bych se asi taky bala (ze bude slazenej, to bych nechtela) a sypany se mi pro deti uplne nezda - muzou se tam dostat ty kousky, ne?
Tak budu dal zkouset tu vodu
24. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Dorinku dala do postýlky úplně nahou,pod ní jen přebalovací podložku a je spokojená jak želva,mlátí kolem sebe rukama nohama a ani prso nechce,prsa už mají hodinu klídek :grinning: paráda.jen se bojím jestli se nemůže trošku nachladit když mám otevřený okna
24. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik ahoj Kubíka mám taky jen v plence na zemi na dece. a bez otevřených oken to nejde :wink: :slight_smile:
24. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 mě řekla doktorka že ten granulovanej je nejlepší :slight_smile: A kdo se v tom má vyznat.A prý ho mám i trochu přisladit Glukopurem
24. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ty jo fakt? jeste prislazovat 3mesicnimu prckovi? ja davam obyc sackovanej a mala ho pije v pohode, cukr se budu snazit davat co nejpozdeji
24. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jéééééééééééé to je šikula teda, on už se otáčí :slight_smile: to je borec :slight_smile: moc moc šikovnej :slight_smile:
@andilekjoja vítáme tě tu :slight_smile:
24. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jééé to máte vedro doma jako my :frowning2: jinak taky kojím každou hoďku, ať si cucne na žížu :wink: a pěkně se mi zvedla tvorba mlíčka :slight_smile: se mi nalívaj o 106 :grinning:
@dendy88 jéééé to zataženo bych u nás brala :slight_smile: ty vedra jsou hnus, doktorka říkala, že nemáme vůbec chodit ven v takových vedrech a já tady čtu, že holky se chystají k vodě :wink: v pátek má být až 33 no fuj :frowning2:
@dostyna fenyklovej je dobrej od Sunarky - granulovanej, sladkej :slight_smile: mňam mňam , ho piju, abych měla chutnější mlíčko :slight_smile: a LUkynek pěkně prdí,... :grinning:
24. srp 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka můžeš dát ten granulovaný a dát tam menší množství ať to není sladký :wink: od Sunarky je od 1.týdne, je to na tobě, já jsem teda jen pro kojení :grinning:
24. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no já ten glukopur koupila,ale uznala jsem,že není nutný ho sldit.Taky chci být s cukrem co nejopatrnější,obzvlášt když dostává malej příkr s UM.Děti s UM totiž mají větší riziko výskytu cukrovky :frowning2: Nějakej průzkum co mi říkala má známa jejiž rodiče jsou gyndaři...nevím co si o tom myslet
24. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to nevim s tou cukrovkou ale cim pozdeji cukr dostane tim lip, za tivot si ho jeste uzije, od kamosky sem dostala hipp napoj od 4mesice a je tam psany ze pravidelnym uzivanim se zvysuje vyskyt zubniho kazu, no jako fakt super:frowning2: pokud dite pije neslazeny tak bych to nedavala, pokud si zvykne na slazeny tak uz bez cukru nic chtit nebude
24. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.apetitonline.cz/recepty/6367-dvojnasobne-cokoladove-semifreddo.html na to se vecer chystam sem zvedava jestli to bude dobry:slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek