Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
vdovec
20. pro 2010
co delate, holky? pecete? je tu nekdo?
badik
20. pro 2010
@saminomimino super gratuluji i ke skvělím výsledkům i k holčičce
saminomimino
20. pro 2010
@badik děkuji,k holčičce ještě jen tak na půj,je to zatím nejisté ale doufáme 😉
saminomimino
20. pro 2010
@badik děkuji,k holčičce ještě jen tak na půl,je to zatím nejisté ale doufáme 😉
badik
20. pro 2010
@saminomimino však i kdyby ne i chlapeček bude fajn 😉
many
21. pro 2010
Dobré ránko těhulky 😃
tak my jsme dnes s Lukáškem vzhůru už od 4 hodin 🙂 takže už mám umyté vlasy a popíjím čokoládový nápoj pro těhulky 😃 jinak se musím pochlubit, že LUkášek včera večer už teda krásně řádil, že ho cítil už i tatínek 😃 poprvé už šel cítit na dotek ruky a teda kráááááááásný 😃 no dnes mě čeká večer v 19.00 ta genetika v Olomouci,tak prosím držte moc moc pěstičky ať je vše ok 🙂 díky moc 🙂
tak jdu vás dočíst 🙂
many
21. pro 2010
tééééééééééda holky kde se flákáte 😉 😉 😉 ale asi máte na pilno co 😃
teda my už máme doma úplnýho padla, fakt jen čekáme na toho Ježíška 🙂 a včera jsem koupila aspoň LUkáškovi pod stromeček v tesku dvoje ponožečky 😃
many
21. pro 2010
@vdovec my už se flákáme 😃 vše nachystaný, už jen pořád dokola ten běžný úklid ... 🙂
many
21. pro 2010
no nic, nikdo nikde 😃 jdu čučet na bednu 😃
julyanne
21. pro 2010
dobré ráno,
@many jseš tu ještě? Jak dopadl čokodort? Už jsem dohledala ten recept v diskusi od @germaine a jdu ho dneska zkusit. Natálka má dneska svátek, tak uvidíme, jak se povede 🙂
julyanne
21. pro 2010
@saminomimino potichu gratuluji k holčičce!
many
21. pro 2010
@julyanne jo jsem tu 😉 dortík suprovej, přítě aby ho bylo víc, protože jsem to dělala do té formy na dorty,... tak příště zkusím tak 3 balíky piškot, pro jistotu ,aby nechyběly 🙂 a tak 3 čokolády a 5 zakysaných smetan 😉 dala jsem dvě čokolády a dvě kysaný smetany a pěkně slaďoučký 🙂 je to fakt mňamka, ten další den, jak se to uleží a pěkně nasákne 🙂
many
21. pro 2010
@julyanne Natálce vše nej nej nej k svátečku 🙂 a Ladíček jí posílá velkou pusu 😃
akorát se probudil, udělala jsem mu kakao a opět zapla Shreka 😃 ho úplně žere 😃 ale už mi taky vykládá, že mě zabije 😞 a vyhodí z balkona 😞 tak nevím nevím takový pohádky :-S
julyanne
21. pro 2010
@many jé díky za množství a kolik tak toho másla? No do zítřka asi nevydrží, teda doufejme 😃 Natálka děkuje za přání i pusu a posílá jednu zpět. Naty se taky vzbudila, jinak by si s Ládíkem rozuměli, už jsme museli na Shreka (4) i do kina.
many
21. pro 2010
@julyanne no včera nám říkal děda, že má 4, že nám jí vypálí 🙂 tak se těšíme 🙂
jinak prvně jsem to chtěla ve vodní lázni, že to rozpustím a bála jsem se, že to bude rychle tuhnout, tak jsem dala teda trošku mášla a rozpouštěla to, dala jsem si čtverečky té čokolády na hromadu a zaráz tam dala a míchala furt a pak přidala tu kysanou smetanu, prvně mi to tuhl a už jsem chytala nerva, tak rychle vidličkou rozpiplávala, ale pak dobrý s tou smetanou 🙂 a pěkně se to promíchalo, dej tak lžíci másla, 😉 uvidíš 🙂
many
21. pro 2010
teda sorry za chyby , píšu rychle a nečtu po sobě 😃 😃 😃
julyanne
21. pro 2010
@many díky, to jsem na to zvědavá, jak to dopadne. Večer dám vědět 🙂 Jinak Shrek 4 taky super, bavili jsme se u toho všichni.
Obdivuju, že už máš všechno nachystané, já ještě musím i na dárky. Nějak jsem to s prací nestihla, navíc Naty byla nemocná, tak jsem na úklid neměla tolik času a na pečení vůbec. Včera mi šéf přál hezký svátky a jako dárek jsem dostala krabici domácího cukroví. To mi udělal velkou radost, takže už mám napečeno 😃
julyanne
21. pro 2010
@many jdu udělat Naty něco k snídani, za moment jsem zpět 😉
many
21. pro 2010
@julyanne jéééééééé super šéf 🙂 já letos nepekla, moc to nejíme a Ladík je ještě malej, aby toho moc pojedl, takže až příští rok, ale dostane něco od babiček a já objednala zákusky, víc se pojedou stejně chlebíčky a chuťovky 😃
jinak dárky nakupuju už od léta 🙂 takže já už mám dlouho vše zabalený a jen minulý týden přišel poslední balík pro Ladíka, tak jsem balila 🙂 a ještě Lukáškovi ty ponožečky zabalím 😃
many
21. pro 2010
@julyanne jasan, já taky pověsila pračku 😃 a taky pak něco Ladíkovi nachystám, ale teď ještě nechce, kakao ho vždy na nějakou dobu zacpe 😃
many
21. pro 2010
holky v sobotu se jdu juknout na posledy na zábavku 😃 na štěpánskou 🙂 ale pařit nebudu 😃 celou dobu budu nahoře s kapelou 🙂 sedět za rohem u stolu 😃 se těším, akorát doufám, že to klapne, Ladík dneska začíná kuckat :-S takže najedu na jitrocelový sirup a snad se nic nerozjede :-S to bych ho babičce nedala a nikam nešla 😞
many
21. pro 2010
jdeme nachvíli na sáňky a do obchodu 🙂 tak si nechte dařit, zatím pááááááá
badik
21. pro 2010
teda holky vy jste ptáčata 🙂
badik
21. pro 2010
Holky musím vám napsat co se nám stalo.My jsme si před asi 2 rokama koupili kameru.Mě se zdá fakt luxusní panasonic full hd na mini dvd.Mimochodem stála 15000.Jen to má háček,neznám způsob jak video dostat do PC.Fotky jdou,ale video ne.Měla jsem to u známýho co se v takových věcech docela vyzná,ale taky to nedokázal.Tak nám to vždy vypálil přez dvd rekorder.Jelikož jsme do nedávna neměli PC tak jsem to neřešila.Nedávno mi kdosi řekl že k tomu potřebuju nějakej program,tak jsme to měli včera u jednoho týpka a ten tam cosi nainstaloval,ale pořád to nejde 😞 nechápu jak můžou prodávat kameru ke které je potřeba program a nedat ho k tomu a ani mě nepoučit ať si ho dokoupím ]-( jsem fakt nasr....
julyanne
21. pro 2010
@many tak se snídaně trochu protáhla🙂 Musela jsem rychle běžet do obchodu, dokud tu byl dozor, který pak odešel do práce. A dort už je v ledničce, tak jsem na to zvědavá. Šoupla jsem nahoru sterilované mandarinky. Teď už jen uklidit náš vigvam, a to mám co dělat.

@badik to bych byla taky naštvaná za ty peníze...
saminomimino
21. pro 2010
@badik však jasně,kluk nebo holka,hlavně zdraví 😉
badik
21. pro 2010
mám vůbec nějaký období blbec.Chtěla jsem si vydrhnout šporák a vše okolo.Mám skvělý zkušenosti s odmašťovačem brill,ale včera jsem ho nikde nesehnala 😞 tak jsem koupila cosi jinýho,píšou tam že odmašťuje do hloubky no a hovno.Jediná jistota kde to vždycky seženu je makro takže tenhle úklid bude muset ještě počkat.Na první pohled vypadá sporák vydrhlej a snad se hlouběji nikdo dívat nebude 😉 zkusím dnes vydrhnout dveře, vyžehlit, ještě mám nachystaný 2pračky tak zbytek dodělám ve čt pak utřu prach vysaju a může přijít ježíšek.Teda ještě musíme sehnat stromek 😞 na nějakej velkej úklid jsem se vybodla do května času dost 😉
badik
21. pro 2010
holky dostali jste od gyndařa tokovej ten balíček,bývají tam vzorečky nějakých krémů,časopisy atd. já to nedostala,ale některý holky to dostávájí.Vím že se to pak dává i v porodnici.
germaine
21. pro 2010
Čau všem vespolek, tak jsem koukala, že se tu rozjel muj recept na čokodortík 😃 to jsem ráda, u nás v poslední době je nejoblíbenější...
Jinak u doktorky jsem nedostala nic, ale kolegyně od svýho doktora jo...myslím, že je to podle toho, kolik k nim jezdí dealerů propagujících některý výrobky určitejch firem a doktor to myslím stejně hned rozdá těhulím, takže podle mě je to náhoda, kdo dostane a kdo nee...taky kdysi běžela nějaká akce JohnsonsandJohnsons, kdy těhulím posílali, po vyplnění nějaký ankety o těhotenství posílali taky krabici s propagačními výrobky..
badik
21. pro 2010
no já měla kámošku co 2x potratila a po 3.jim to vyšlo tak ty krabice měla 3.asi je to na doktorovi.Však o nic nejde však jsou to jen blbosti.jen mě to zajímalo

Začni psát odpověď...

Odešli