• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
co delate, holky? pecete? je tu nekdo?
20. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino super gratuluji i ke skvělím výsledkům i k holčičce
20. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik děkuji,k holčičce ještě jen tak na půj,je to zatím nejisté ale doufáme :wink:
20. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik děkuji,k holčičce ještě jen tak na půl,je to zatím nejisté ale doufáme :wink:
20. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino však i kdyby ne i chlapeček bude fajn :wink:
20. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :grinning:
tak my jsme dnes s Lukáškem vzhůru už od 4 hodin :slight_smile: takže už mám umyté vlasy a popíjím čokoládový nápoj pro těhulky :grinning: jinak se musím pochlubit, že LUkášek včera večer už teda krásně řádil, že ho cítil už i tatínek :grinning: poprvé už šel cítit na dotek ruky a teda kráááááááásný :grinning: no dnes mě čeká večer v 19.00 ta genetika v Olomouci,tak prosím držte moc moc pěstičky ať je vše ok :slight_smile: díky moc :slight_smile:
tak jdu vás dočíst :slight_smile:
21. pro 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééééééééda holky kde se flákáte :wink: :wink: :wink: ale asi máte na pilno co :grinning:
teda my už máme doma úplnýho padla, fakt jen čekáme na toho Ježíška :slight_smile: a včera jsem koupila aspoň LUkáškovi pod stromeček v tesku dvoje ponožečky :grinning:
21. pro 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec my už se flákáme :grinning: vše nachystaný, už jen pořád dokola ten běžný úklid ... :slight_smile:
21. pro 2010 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nikdo nikde :grinning: jdu čučet na bednu :grinning:
21. pro 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
@many jseš tu ještě? Jak dopadl čokodort? Už jsem dohledala ten recept v diskusi od @germaine a jdu ho dneska zkusit. Natálka má dneska svátek, tak uvidíme, jak se povede :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino potichu gratuluji k holčičce!
21. pro 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jo jsem tu :wink: dortík suprovej, přítě aby ho bylo víc, protože jsem to dělala do té formy na dorty,... tak příště zkusím tak 3 balíky piškot, pro jistotu ,aby nechyběly :slight_smile: a tak 3 čokolády a 5 zakysaných smetan :wink: dala jsem dvě čokolády a dvě kysaný smetany a pěkně slaďoučký :slight_smile: je to fakt mňamka, ten další den, jak se to uleží a pěkně nasákne :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Natálce vše nej nej nej k svátečku :slight_smile: a Ladíček jí posílá velkou pusu :grinning:
akorát se probudil, udělala jsem mu kakao a opět zapla Shreka :grinning: ho úplně žere :grinning: ale už mi taky vykládá, že mě zabije :frowning2: a vyhodí z balkona :frowning2: tak nevím nevím takový pohádky :confounded:
21. pro 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé díky za množství a kolik tak toho másla? No do zítřka asi nevydrží, teda doufejme :grinning: Natálka děkuje za přání i pusu a posílá jednu zpět. Naty se taky vzbudila, jinak by si s Ládíkem rozuměli, už jsme museli na Shreka (4) i do kina.
21. pro 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne no včera nám říkal děda, že má 4, že nám jí vypálí :slight_smile: tak se těšíme :slight_smile:
jinak prvně jsem to chtěla ve vodní lázni, že to rozpustím a bála jsem se, že to bude rychle tuhnout, tak jsem dala teda trošku mášla a rozpouštěla to, dala jsem si čtverečky té čokolády na hromadu a zaráz tam dala a míchala furt a pak přidala tu kysanou smetanu, prvně mi to tuhl a už jsem chytala nerva, tak rychle vidličkou rozpiplávala, ale pak dobrý s tou smetanou :slight_smile: a pěkně se to promíchalo, dej tak lžíci másla, :wink: uvidíš :slight_smile:
21. pro 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sorry za chyby , píšu rychle a nečtu po sobě :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many díky, to jsem na to zvědavá, jak to dopadne. Večer dám vědět :slight_smile: Jinak Shrek 4 taky super, bavili jsme se u toho všichni.
Obdivuju, že už máš všechno nachystané, já ještě musím i na dárky. Nějak jsem to s prací nestihla, navíc Naty byla nemocná, tak jsem na úklid neměla tolik času a na pečení vůbec. Včera mi šéf přál hezký svátky a jako dárek jsem dostala krabici domácího cukroví. To mi udělal velkou radost, takže už mám napečeno :grinning:
21. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jdu udělat Naty něco k snídani, za moment jsem zpět :wink:
21. pro 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jéééééééé super šéf :slight_smile: já letos nepekla, moc to nejíme a Ladík je ještě malej, aby toho moc pojedl, takže až příští rok, ale dostane něco od babiček a já objednala zákusky, víc se pojedou stejně chlebíčky a chuťovky :grinning:
jinak dárky nakupuju už od léta :slight_smile: takže já už mám dlouho vše zabalený a jen minulý týden přišel poslední balík pro Ladíka, tak jsem balila :slight_smile: a ještě Lukáškovi ty ponožečky zabalím :grinning:
21. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jasan, já taky pověsila pračku :grinning: a taky pak něco Ladíkovi nachystám, ale teď ještě nechce, kakao ho vždy na nějakou dobu zacpe :grinning:
21. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v sobotu se jdu juknout na posledy na zábavku :grinning: na štěpánskou :slight_smile: ale pařit nebudu :grinning: celou dobu budu nahoře s kapelou :slight_smile: sedět za rohem u stolu :grinning: se těším, akorát doufám, že to klapne, Ladík dneska začíná kuckat :confounded: takže najedu na jitrocelový sirup a snad se nic nerozjede :confounded: to bych ho babičce nedala a nikam nešla :frowning2:
21. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme nachvíli na sáňky a do obchodu :slight_smile: tak si nechte dařit, zatím pááááááá
21. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste ptáčata :slight_smile:
21. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím vám napsat co se nám stalo.My jsme si před asi 2 rokama koupili kameru.Mě se zdá fakt luxusní panasonic full hd na mini dvd.Mimochodem stála 15000.Jen to má háček,neznám způsob jak video dostat do PC.Fotky jdou,ale video ne.Měla jsem to u známýho co se v takových věcech docela vyzná,ale taky to nedokázal.Tak nám to vždy vypálil přez dvd rekorder.Jelikož jsme do nedávna neměli PC tak jsem to neřešila.Nedávno mi kdosi řekl že k tomu potřebuju nějakej program,tak jsme to měli včera u jednoho týpka a ten tam cosi nainstaloval,ale pořád to nejde :frowning2: nechápu jak můžou prodávat kameru ke které je potřeba program a nedat ho k tomu a ani mě nepoučit ať si ho dokoupím :angry: jsem fakt nasr....
21. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak se snídaně trochu protáhla:slight_smile: Musela jsem rychle běžet do obchodu, dokud tu byl dozor, který pak odešel do práce. A dort už je v ledničce, tak jsem na to zvědavá. Šoupla jsem nahoru sterilované mandarinky. Teď už jen uklidit náš vigvam, a to mám co dělat.

@badik to bych byla taky naštvaná za ty peníze...
21. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik však jasně,kluk nebo holka,hlavně zdraví :wink:
21. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vůbec nějaký období blbec.Chtěla jsem si vydrhnout šporák a vše okolo.Mám skvělý zkušenosti s odmašťovačem brill,ale včera jsem ho nikde nesehnala :frowning2: tak jsem koupila cosi jinýho,píšou tam že odmašťuje do hloubky no a hovno.Jediná jistota kde to vždycky seženu je makro takže tenhle úklid bude muset ještě počkat.Na první pohled vypadá sporák vydrhlej a snad se hlouběji nikdo dívat nebude :wink: zkusím dnes vydrhnout dveře, vyžehlit, ještě mám nachystaný 2pračky tak zbytek dodělám ve čt pak utřu prach vysaju a může přijít ježíšek.Teda ještě musíme sehnat stromek :frowning2: na nějakej velkej úklid jsem se vybodla do května času dost :wink:
21. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dostali jste od gyndařa tokovej ten balíček,bývají tam vzorečky nějakých krémů,časopisy atd. já to nedostala,ale některý holky to dostávájí.Vím že se to pak dává i v porodnici.
21. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau všem vespolek, tak jsem koukala, že se tu rozjel muj recept na čokodortík :grinning: to jsem ráda, u nás v poslední době je nejoblíbenější...
Jinak u doktorky jsem nedostala nic, ale kolegyně od svýho doktora jo...myslím, že je to podle toho, kolik k nim jezdí dealerů propagujících některý výrobky určitejch firem a doktor to myslím stejně hned rozdá těhulím, takže podle mě je to náhoda, kdo dostane a kdo nee...taky kdysi běžela nějaká akce JohnsonsandJohnsons, kdy těhulím posílali, po vyplnění nějaký ankety o těhotenství posílali taky krabici s propagačními výrobky..
21. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla kámošku co 2x potratila a po 3.jim to vyšlo tak ty krabice měla 3.asi je to na doktorovi.Však o nic nejde však jsou to jen blbosti.jen mě to zajímalo
21. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek