• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Já ted v těch hicech dávám malé jen převařenou vodu na žízeň, jinak plně kojím, ale co se čajů týče, tak ten granulovaný je myslím z 80%cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek recept vypadá dobře, dej vědět jak to dopadlo a jaký to sklidilo úspěch :wink:
24. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jj na 100g vyrobku pripadne 97g sacharidu z toho 96g je cukr
24. srp 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jj urco dam vedet:slight_smile: snad se zadari
24. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik není to náhodou Rmail? :grinning:
@many já bych taky jen kojila a nelila do něj čaj,ale když ten andílek tak zlobí.Přikládám foto...prvně se na mě kření a prso žužle a pak jak ho maminka po 5 minutách přemlouvání víc nutí,rozčílí se.prostě musí tahat a to mu nevyhovuje
Jinak já dávám UM, sem tam čajík, když nechce tak aspoň vodu :slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je drsný.Výrobek pro děti a hned takový super infa o zubním kazu :frowning2: Ať si to fakt strčí víte kam :slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj takovej usmev znam od male taky u kojeni, prvne se usmiva a pak kdyz uz to netece tak vztek a rev:frowning2:

jj sackovej je idealni jsou tam jen bylinky a nebo uplne obyc voda ta splni tu praci taky
24. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jsou to potvůrky :slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jojo ted mi ta potvurka konecne spi, uz hodinku:slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no mě Toník taky zabral,tak jsem se vklidu naobědvala a uvidám jak dlouho bude spinkat.Ale má v pokojíku celkem chládek,tak si určitě odpočine
24. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no me usla na hraci dece tady v obyvaku a mame to propojeny s kuchyni tak cekam az se vzbudi a nakrmim ji a pak se najim teprv ja. ale co bych pro ten klid nevydrzela ze?:slight_smile:
24. srp 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj je máš s tím zkušenosti? jsem tam teprv ani ne 3 týdny
24. srp 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no je to tak :slight_smile: Hlavně ať už ty vedra přejdou,Tonda měl opocený čelo,děs
24. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo, mám je to pakárna.. pak chodí maily, a když na to klikneš, někde se zaregistruješ tak ti to načte 2,-Kč... Kravina, tak jsem s tím přestala...
24. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna intimco otazka, netrapi vas po porodu hemeroidy?
24. srp 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky proto, aby si Vitek k cukru pricichl co nejpozdeji. No nevim jak je to s UM a cukrovkou - kazdopadne manzel byl kojeny do 2 let a cukrovku ma...ja jsem byla od mala na UM nekojena a nemam.....tak nevim (riziko z rodinne anamnezy mame vicemene stejne).
24. srp 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ja rodila cisarem,takze me ani ne
24. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek naštěstí díky císaři nee.Ale prý je to celkem časté
24. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka @dostyna to mate super, ja zacinam mit problem, asi budu muset jit k doktorce at me nekam posle at to nezanedbam a neni to horsi:frowning2:
24. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak zkus pro začátek sedavou koupel z dubové kůry.A nebo existuje homeopatická mast,ale neřeknu ti jak se jmenuje.To jsem četla v nějakým článku
24. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek také po císaři ne e
24. srp 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak opet mame presne to stejne....Vitek zuzla a cvicne se na me usmeje, kdyz se neudrzim a smeju se taky(coz je vetsinou),tak pusti prso a propuka v huronsky smich:slight_smile:....ja myslim,ze to prso asi vnima spis jako hracku nez jako zdroj obzivy, tak zrejme skoncime plne na flasce:(....protoze od vcerejska yacina blbnout uz i u nocniho kojeni, ktere bylo zatim jedine v pohode:(
24. srp 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ja jsem s tim mela problem pred tehu a v tehu adocela mi pomahalo tohle http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?NodeCode=N01031600008 akorat se to nesmi v tehu. Asi taky zalezi v jakem stadiu ty hemeroidy jsou
24. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka přesně přesně.No já nevím,osdstříkávám jak ďas a mám pocit,že je toho mlíka nějak míň.Tak jsem zvědavá jak to s náma dopadne.zítra jdeme na převážení.Je vidět,že přibral díky Sunaru,ale já ho tak moc chtěla kojit.No neposeru se,no,holt aspoň trochu byl kojenej
24. srp 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy. buď mám hyperaktivní dítko, nebo nevim. asi to bude tím jak je Kubík lehounkej, ale dneska už dal kolínka pod bříško. samozřejmě hrudníček má stále na zemi :wink:
24. srp 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 týýý jo, ten je teda extremne sikovnej:slight_smile:
24. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, myslite, ze je mozny, ze muze mit malej prujem z toho horka? Uz nevim, co s nim....cele odpoledne to probihalo tak, ze Vita kricel a uklidnilo ho jenom to, ze jsem ho dala k prsu, ale vubec se nenapil jenom se potreboval uklidnit, protoze hnedka usnul a spal dokud jsem se nepotrebovala pohnout z kojici pozice. Ja to nechapu - byli jsme oba nahati, zpoceni, muselo mu byt horko....cely den musel byt u prsa nebo v naruci jinak chytal hysteraky. Ani jsme ho nemohli vykoupat, odmitl posledni krmeni....mam strach, jestli neni nemocny, nebo myslite, ze to muze byt z toho horka?'
24. srp 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Kuba dneska kajdí úplně zelenou vodu. myslím, že zelený je to od čajíku.aspoň doufám!! kdyby to trvalo tak s ním dojdu k dr. ale jinak je v pohodičce celý den. dala jsem mu do kočáru mokrou plenu přes nohy a on si ji vytáhl a mazlil se s ní, tak mu bylo dobře :slight_smile:
24. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek