Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
1luciferka1
24. srp 2011
Já ted v těch hicech dávám malé jen převařenou vodu na žízeň, jinak plně kojím, ale co se čajů týče, tak ten granulovaný je myslím z 80%cukr :-p
1luciferka1
24. srp 2011
@hribek recept vypadá dobře, dej vědět jak to dopadlo a jaký to sklidilo úspěch 😉
hribek
24. srp 2011
@1luciferka1 jj na 100g vyrobku pripadne 97g sacharidu z toho 96g je cukr
hribek
24. srp 2011
@1luciferka1 jj urco dam vedet🙂 snad se zadari
monny89
24. srp 2011
@badik není to náhodou Rmail? 😃
dostyna
24. srp 2011
@many já bych taky jen kojila a nelila do něj čaj,ale když ten andílek tak zlobí.Přikládám foto...prvně se na mě kření a prso žužle a pak jak ho maminka po 5 minutách přemlouvání víc nutí,rozčílí se.prostě musí tahat a to mu nevyhovuje
monny89
24. srp 2011
Jinak já dávám UM, sem tam čajík, když nechce tak aspoň vodu 🙂
dostyna
24. srp 2011
@hribek to je drsný.Výrobek pro děti a hned takový super infa o zubním kazu 😞 Ať si to fakt strčí víte kam 🙂
hribek
24. srp 2011
@dostyna jj takovej usmev znam od male taky u kojeni, prvne se usmiva a pak kdyz uz to netece tak vztek a rev😞

jj sackovej je idealni jsou tam jen bylinky a nebo uplne obyc voda ta splni tu praci taky
dostyna
24. srp 2011
@hribek jsou to potvůrky 🙂
hribek
24. srp 2011
@dostyna jojo ted mi ta potvurka konecne spi, uz hodinku🙂
dostyna
24. srp 2011
@hribek no mě Toník taky zabral,tak jsem se vklidu naobědvala a uvidám jak dlouho bude spinkat.Ale má v pokojíku celkem chládek,tak si určitě odpočine
hribek
24. srp 2011
@dostyna no me usla na hraci dece tady v obyvaku a mame to propojeny s kuchyni tak cekam az se vzbudi a nakrmim ji a pak se najim teprv ja. ale co bych pro ten klid nevydrzela ze?🙂
badik
24. srp 2011
@monny89 jj je máš s tím zkušenosti? jsem tam teprv ani ne 3 týdny
dostyna
24. srp 2011
@hribek no je to tak 🙂 Hlavně ať už ty vedra přejdou,Tonda měl opocený čelo,děs
monny89
24. srp 2011
@badik Jo, mám je to pakárna.. pak chodí maily, a když na to klikneš, někde se zaregistruješ tak ti to načte 2,-Kč... Kravina, tak jsem s tím přestala...
hribek
24. srp 2011
Jedna intimco otazka, netrapi vas po porodu hemeroidy?
pupicka
24. srp 2011
já jsem taky proto, aby si Vitek k cukru pricichl co nejpozdeji. No nevim jak je to s UM a cukrovkou - kazdopadne manzel byl kojeny do 2 let a cukrovku ma...ja jsem byla od mala na UM nekojena a nemam.....tak nevim (riziko z rodinne anamnezy mame vicemene stejne).
pupicka
24. srp 2011
@hribek ja rodila cisarem,takze me ani ne
dostyna
24. srp 2011
@hribek naštěstí díky císaři nee.Ale prý je to celkem časté
hribek
24. srp 2011
@pupicka @dostyna to mate super, ja zacinam mit problem, asi budu muset jit k doktorce at me nekam posle at to nezanedbam a neni to horsi😞
dostyna
24. srp 2011
@hribek tak zkus pro začátek sedavou koupel z dubové kůry.A nebo existuje homeopatická mast,ale neřeknu ti jak se jmenuje.To jsem četla v nějakým článku
monny89
24. srp 2011
@hribek také po císaři ne e
pupicka
24. srp 2011
@dostyna no tak opet mame presne to stejne....Vitek zuzla a cvicne se na me usmeje, kdyz se neudrzim a smeju se taky(coz je vetsinou),tak pusti prso a propuka v huronsky smich🙂....ja myslim,ze to prso asi vnima spis jako hracku nez jako zdroj obzivy, tak zrejme skoncime plne na flasce😞....protoze od vcerejska yacina blbnout uz i u nocniho kojeni, ktere bylo zatim jedine v pohode😞
pupicka
24. srp 2011
@hribek ja jsem s tim mela problem pred tehu a v tehu adocela mi pomahalo tohle http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?N... akorat se to nesmi v tehu. Asi taky zalezi v jakem stadiu ty hemeroidy jsou
dostyna
24. srp 2011
@pupicka přesně přesně.No já nevím,osdstříkávám jak ďas a mám pocit,že je toho mlíka nějak míň.Tak jsem zvědavá jak to s náma dopadne.zítra jdeme na převážení.Je vidět,že přibral díky Sunaru,ale já ho tak moc chtěla kojit.No neposeru se,no,holt aspoň trochu byl kojenej
evinka85
24. srp 2011
tak dámy. buď mám hyperaktivní dítko, nebo nevim. asi to bude tím jak je Kubík lehounkej, ale dneska už dal kolínka pod bříško. samozřejmě hrudníček má stále na zemi 😉
pupicka
24. srp 2011
@evinka85 týýý jo, ten je teda extremne sikovnej🙂
pupicka
24. srp 2011
holky, myslite, ze je mozny, ze muze mit malej prujem z toho horka? Uz nevim, co s nim....cele odpoledne to probihalo tak, ze Vita kricel a uklidnilo ho jenom to, ze jsem ho dala k prsu, ale vubec se nenapil jenom se potreboval uklidnit, protoze hnedka usnul a spal dokud jsem se nepotrebovala pohnout z kojici pozice. Ja to nechapu - byli jsme oba nahati, zpoceni, muselo mu byt horko....cely den musel byt u prsa nebo v naruci jinak chytal hysteraky. Ani jsme ho nemohli vykoupat, odmitl posledni krmeni....mam strach, jestli neni nemocny, nebo myslite, ze to muze byt z toho horka?'
evinka85
24. srp 2011
@pupicka Kuba dneska kajdí úplně zelenou vodu. myslím, že zelený je to od čajíku.aspoň doufám!! kdyby to trvalo tak s ním dojdu k dr. ale jinak je v pohodičce celý den. dala jsem mu do kočáru mokrou plenu přes nohy a on si ji vytáhl a mazlil se s ní, tak mu bylo dobře 🙂