• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka já myslím,že to horko s ním tak cvičí.Všechny miminka to hůř snáší,někdo průjem,někdo dokonce teplotu,někdo má zase nevrlé miminko.Uvidíš co přes noc a zítra
24. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, píšu jak bylo na koupališti. Venku rozhodně líp než doma, ve stínu to byla pohodička. malej byl buď na dece, nebo v kočáře, jen v plence a tričku a spocenej nebyl. Mamka se dokonce dvakrát vykoupala, pak hned pod sprchu. Měli jsme super den, vůbec se toho nebojte.Maminek s miminky tam bylo požehnaně.
24. srp 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak zmrzlina fakt super, pritel na nio chodi a to jeste neni zmrzla kompletne, fakt doporucuju.

jinak hlasim ze si mala dneska zacala strkat do pusy nejen prstiky ale i kousatko a od pondelka uchopuje hracky. mam z ni radost
24. srp 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Sehnala jsi brownies nebo jsi tam dala něco jinýho?
24. srp 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu brownies v kauflandu ale da se tam dat v podstate co chces, priste tam dam cokoladu na kousky jo a nemeli vanilkovej extrakt tak sme tam dali vanilkovej lusk a vyborny
24. srp 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je děs takhle po ránu a už se potím :angry: a to máme jít očkovat :frowning2: asi se zkusím domluvit s dr jestli to neposunem na jindy.
@verczu a máčela si i Adámka?asi ne co
já malou včera během dne sem tam ojela žíňkou a jednou jsem ju celou očváchla v koupacím kyblíku
25. srp 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v čem teď dáváte děti spát?a čím je přikrýváte?já ji dávala do spacího pytle,mám jeden míň teplej,ale včera už jsem ji nechala jen v bodyčku s holýma nožkama a přikryla jen plínkou než jsme šly spát už bylo trochu líp tak jsem ji přikryla lehkou dečkou,ale do rána se stejně odkopala
25. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!

@badik já tím , že stále zavinujem, tak jsem dávno zavinovačku vyměnila za deku a teď jak jsou ty vedra, tak jsem místo deky dala povlak z peřinky do cípu a do toho ho zabaluju :sunglasses: a stejně je zpcenej durch
25. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já na noc malou přikrývám klasickou dětskou peřinou. A spocená není. Na straně kde má nožky ji mám zasunutou trochu pod matraci, aby si ji třeba nehodila na hlavu. :slight_smile: No a přes den ji mám tady v obýváku v cestovní postýlce a je víceméně odkopaná, ale mám tu tenoučkou dečku - něco na způsob plinky.
25. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no tak peřinou bych ji asi teď nepřikrývala už když byla v tom pytli tak měla dost neklidný spaní a dokonce se mi jednou vzbudila a musela jsem jí dát cucnout (jinak v noci nekojím) a dnes jak byla jen lehce přikrytá spala krásně,ale když jsem ji ukládala měla jsem z toho trochu strach,že se odkope a bude ji v noci chladno
@evinka85 povlak z peřiny není špatný nápad :wink:
25. srp 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malá spí jen v plínce, bez pyžamka a přikrytá je jen látkovou plínkou, ale stejně se odkope, takže spí nahá :slight_smile:
25. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me spinka v lehkym bodycku, a prikryta normalni deckou, a spala mi dnes poprvy od 8 az do pul 4 do rana, to jsme se hezky vyspali :slight_smile:
25. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes jsme prisli od kycli a 4pleny ma mit porad , mame 1 + a 1 - (i kdyz nechapu co to presne je ), a dostali jsme rovnou i fotecku kycli :grinning: , ale moc nadsena nejsem obzvlast kdyz je
dna maminka se ptala jestli to staci na noc a doktorka odpovedela ze ne, ma to byt 24 hodin denne. V techhle vedrech uzasny
25. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to fakt nezávidím my je měli jen do 6.týdne a jsem ráda že už to máme za sebou.když vidím jak je malá ráda rozbalená tak představa že má 4 plíny je děs.já to ale místo toho jak nám doporučovali papírovku na to látkovku a svrchní plínu řešila těma kalhotovýma látkovkama jsou dost široký (mám univerzální velikost kde se nastavují jen na výšku šířka je stejná)takže ji nožky pěkně roztáhly a líp dýchají tak se v nich zbytečně nepařila a očividně to stačilo.ale vy to máte asi horší když máte 4 plíny
25. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no my to mame ze ma pampers, 2 latkovy pleny na ty pampers, a okolo briska obtocenou plinu, aby ty latkovy pridrzovala, no ja ti zas zavidim ze nemusis davat, nikolka zachvili bude muset kvuli tem plenam nosit 68, veci, no ale stejnak to nedodrzuju 24 hodin denne, kdyz jdu ven v tehle vedrech tak ji to nedavam, nosi to jen doma
25. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak ty plíny dej až přes oblečení :wink: to nemusí mít pod bodyčkem, aspoň vynosíte co máte nakoupené v menší velikosti
25. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Kubík má mít taky dvě pleny ( pampers, dvě látkový a já mu to zapnula další papírovou.) nakonec jsem se na to vyprdla, půjčila jsem si od kamarádky tu dečku a je mu v tom líp.super to větrá a hlavně to není taková pakárna.rozepneš 4sucháče a je to :slight_smile: a stejně jsem mu to dávala jen na noc, jak byly ty vedra v květnu a pak jsme si na to nějak zvykli.a dávám jen na noc stále. na kontrole nám řekli, že dobrý a že za 6týdnů už nás asi nechají. tak jdeme 9.9.2011 na kontrolu a uvidíme. :wink:
25. srp 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla, že půjdeme ven. oblíkla jsem sebe, oblíkla jsem Kubu a jsem tak splavená, že se zase svlíkám a jdu do sprchy. ven půjdeme až dýl. je to hnus to vedro. :frowning2:

asi jsem Kubíčkovi vymyslela lehkej obleček do města. :grinning: dám mu jen plenu a bryndák. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 no nechtela jsem ty pliny vypadaj pak hrozne, ale asi to udelam, 68, mam ulozeny i mezi jeste vetsim obleceni a zatim se mi to tridit nechce
25. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to bude fesak kluk :grinning:
25. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi uz nikolka malem prekulila na brisko, pry jen kdyby tam neprekazela ta rucicka...ale bude poctive cvicit a za chvili to zvladne :wink:
25. srp 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 sikulka, to ta nase je zatim lenoch, ale ma na to casu dost:slight_smile:
25. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ne, Adámka jsem nemáčela, nebyla potřeba, ale kdyby jo, vzala bych ho pod sprchu, nebo namočila trochu nožičky v bazénu. ALe ve stínu je to fakt v pohodě. Dnes jsme byli na zahradě a šel pod sprchu, byla ohřátá od sluníčka, tak to ani nebyl nějakej šok pro něho.
25. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Kubík už začíná křičet, když tatínek s maminkou něco papá. tak jsem mu dala trošku ze svojí svačiny. naškrábala jsem mu banán. no snědl možná tři lžičky a teď tu kňourá, že by si dal ještě, ale maminka mu to snědla :sunglasses:
snad mu to neublíží.nám dávali už svíčkovou a taky žijem :wink:
26. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no já myslím,že mu to neublíží...možná že tě nekdo zkritizuje,ale když mu to chutnalo tak bych se toho nebála :slight_smile: Jéééé,a tu svíčkovou bych si teda dala :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky, tak náš poklad je lenoch nepřetáčí se a napřetáčí...jednou se mu to povedlo ve 3nedělích a od té doby nic :sweat_smile: ale se nedivim, přes ten břuch co máme to jde dost špatně :grinning: ale zase je děsně společenskej a ukecanej, teda když má zrovna náladu....
A jinak je to neuvěřitelný, jak ty děti rostou tuhle jsem procházela fotky z porodnice a nevěřila bych, jak se změnil :slight_smile:
26. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine je to strašnej skok,že?ale koukám,že vlasatí jste pořád:slight_smile:
26. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jojo, vlásky nám zesvětlaly a trošku vypadaly a chloupky naštěstí začly taky padat :wink:
26. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no já sice hodlám být na jídlo přísná mamina,ale jak píšeš ta nám už dávali všelios a žijem.moje mamka vyhrabala takovej ten památníček co se tam vše zapisuje a když mi četla co jsem všechno jedla lezli mi oči z důlku :grinning:
26. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ochutnávka,zbytek v albu
26. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek