• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 me mati rikala ze uz male muzu pomalu davat po lzickach stavu z jabka amrkve at vim jestli ma alergii a pak uz ji to muzu davat porad, takze bych se nebala, ty si matka a vis co si muzes dovolit...
@germaine @badik fesaci mali:slight_smile:
26. srp 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásím že opruzeniny sme zvládli myslím na 1* :slight_smile: a pomohl nám k tomu pytiol a to jen jednou denně je skvělej,plíny můžu dávat jaké-koli :slight_smile:
@germaine Ten je ale sladkej :slight_smile: no my sme též líní ani koníčky nechce pást slečna naša :frowning2: nevím jak ji přesvědčit... snad se to do kontroly ještě změní...
27. srp 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobré ránko.....tak sem kukám po hodně delší pauzičce....máme za sebou škaredou virozu, při které jsme museli mít až dvoje antibiotika. horečky dva týdny, podezření na salmonelozu...no hnus potvora jedna salmonelová :angry: ...nakonec se z toho malej dostal, ale teď jsem na hromadě pro změnu já....holky ani nedočítám, dočtu to večer, aspoň se nebudu nudit :grinning:
27. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy jejda tak se drzte a at ste zdravi!

konecne sem se dneska vyspala, vstavala sem jen3x za noc.mala spi doted. nez sme ji ale v 10 uspali to bylo :frowning2:jeste sem ji musela dat pod vodu aby se trochu zchladila z toho vedra
27. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy to tak malý dítě může dostat samonelu?a z čeho?no to čumím co ty naše miláčky všechno ohrožuje :frowning2: tak hlavně že už jste z toho venku
27. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no a to na dnešek hlásili ochlazení :angry: tak jsem se těšila :sunglasses: ale žádnou změnu nevidím :angry:
27. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro ukázku jak to u nás vypadá když chci aby táta na chvíli pohlídal :slight_smile:
27. srp 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik může, a dostane to od nás....je to infekční, takže dotykem.....no tak takhle nějak hlídá i náš taťka, pokud je něco zajímavého v televizi, tak místo počítače mají před sebou telku :grinning:
27. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to mame uplne to sami :grinning: zrovna pred chvili jsem mu vynadala at se ty maly trochu venuje :slight_smile: taky mam takovyhle fotky aby nikolka vedela jak se tata oni staral :slight_smile:
27. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Jéžiš chudinka malej, takovejhle mimináček a už tohle za sebou :confounded:
27. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Holky, tak takovýhle fota zatim nemáme...manža piřjde z práce, nají se a hned si bere s tím, že ho stejně uvidí max. 2-3h denně než jde malej spát, takže si ho patřičně užívá (ale jsem zvědavá jak dlouho to ještě vydrží :grinning: )
27. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to jsem se fakt pobavila :grinning: je vidět že jsou fakt všichni stejní :wink:
@germaine tak jelikož manžel dělá v družstvě a jsou žně tak se teď vrací až když malá spí :frowning2: ale jinak tak když příjde aspoň na chvíli si jí vezme,ale má to takový když se jemu chce.ale když mu ji dám s tím že si potřebuju něco udělat tak se mu to moc nehodí.Hold mu asi nedochází že to je dítě který potřebuje neustálou péči a né štěně se kterým se pomazlí kdy se mu zlíbí a tak mu nedochází že je nás obou ne jen moje :frowning2: no ale nechcu ho hanit on toho má taky chudák dost práce,barák zahrada a ještě spoustu zvířat co máme sám neví kam dřív tak si dá občas voraz s nějakou přiblblou hrou na PC a když je fakt potřeba o malou se vždy postará jen ho člověk musí trošku nakopnout no.
27. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky prosim vas nevite o nejakych strankach kde dopodrobna vysvetlujou jak se vazou deti do satku?
27. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mockrat dekuju, tam to maj hezky rozepsany :slight_smile:
27. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a u nas nakonec bylo pekne hnusne, rano to vypadalo na dalsi hezky den ,, ale pak se to o dost zhorsilo ,a bylo hnusne cely den
27. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 u nás se ochladilo až kolem 19 hod
27. srp 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky koukala sem na tvoje hackovaci vytvory sou krasny, neudelala by si nejakou cepicku a deku na objednavku? ja sem na tyhle veci leva:frowning2:
28. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mrkni na youtube tam jsou dost detailní návody zvláště od jedné paní,od této :wink: ,má tam základní a nejpoužívanější úvazy,dávám odkaz na jedno z jejích videí ale má jich tam víc
http://www.youtube.com/watch?v=NsjCOWXVhiw&playnext=1&list=PL9AE3425CE2212954
28. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 bohužel je to lepší vidět,tedy pro mě určitě :unamused:
28. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek dečka by vyšla hrozně draho už jen co se týče materiálu,je lepší si ji koupit v obchodě čepičky by nebyl problém,ale z vlastní zkušenosti můžu říct že bych s tím počkala až bude sedět protože jak leží a mele sebou má to pořát dole ale jak chceš
28. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky... uz jste si tu nekdy kupovali pres bazar ? vite jak to presne funguje?
29. srp 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tu chtela neco koupit, a pani ze mam poslat na ucet penize...je to normalni ? jakou mam jistotu ze to fakt posle ? jednodusi to je pres dobirku,ne?
29. srp 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no tady jsem ještě nic nekupovala,ale na aukru to taky tak většinou funguje jak pošlu peníze na učet odešlou zboží,ale tam je to líp podchycený kdyby ti zboží neposlali tady nevím kdo ti to zaručí
29. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no prave, prijde mi to divny... asi ji napisu bud na dobirku, nebo nic...prijde mi to dost riskantni
29. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s platbou předem je téměř všude standart.Tady jsme nic ještě nekupovala,to je pravda,ale mám pocit,že to jinak nepošlou.
29. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jak standart? ja jeste nikdy nekupovala pres net, takze moc nechapu
29. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja se vzdycky koukam na hodnoceni a radeji to kupuju dle toho, nebo kdyz je ten prodejce tady z brna tak se domluvim na predani osobne. na aukru to samy.
29. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hodnoceni nema zadne
29. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek