Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
hribek
29. srp 2011
@dendy88 tak pak to musis risknout, dej na svuj instinkt. nic jinyho asi neporadim
hribek
29. srp 2011
za chvilku jdu s malou na ockovani a prevazeni, tak sem zvedava kolik bude mit
hribek
29. srp 2011
@badik diky, jj asi to tak udelam jak bude sedet tak se ozvu, ty capky mas fakt moc pekny🙂
badik
29. srp 2011
@hribek to co mám v albu jsou první kousky co jsem dělala takže nic moc.bohužel ty novější jsem si nevyfotila 😞
hribek
29. srp 2011
@badik treba se do toho dokopu taky🙂 ale sou fakt krasny!
Tak sme doma z ockovani, mala dostala 3 ockovani, rotarix a hexu po 2. a prevenar, tak je z toho chudinka nevrla, ted chvilku usnula tak snad to pak bude lepsi
evinka85
29. srp 2011
@hribek ouou. rovnou 3?? malinká!!
a jaký máte míry?? 😉
hribek
29. srp 2011
@evinka85 jj taky sem koukala :-o 59cm, 5830g🙂
dendy88
29. srp 2011
tak nase dnesni miry 6250g, 61,5 cm.....a ockovani 2, hexa a prevenar 13 , rvala u toho vic jak u nausnicek
saminomimino
29. srp 2011
@hribek není to trošku přepísklé množství na 3 měsíční dítě??
saminomimino
29. srp 2011
@hribek o tom slyším poprvé :-|
saminomimino
29. srp 2011
@saminomimino vždyť jen v hexe je 6 nemocí =-) =-) přiznám se že to bych malé nedala ani omylem,nepříjde mi že je to správné
dostyna
29. srp 2011
@hribek náš Tonda dostal úplně stejnou várku a vpohodě.Byl jen trochu ospalejší ale úplně bez teplot a druhý den naprosto vpohodě
hribek
29. srp 2011
@saminomimino taky se mi to zdalo moc ale dr rikala ze je to ok. zatim to zvlada dobre. tak snad to bude v pohode. no priste uz ji to tak nenecham. sem byla trochu mimo pac na me mela spoustu dotazu tak sem to nejak zasklila😞
hribek
29. srp 2011
@dostyna jj no uvidime, zatim je jen nevrla, a furt by se nosila tak snad to prezije v pohode
dostyna
29. srp 2011
@dendy88 no že dnes chtějí všichni nejdřív zaplatit a pak ti ti pošlou.
dendy88
29. srp 2011
@dostyna a jak muzu vedet ze mi to fakt posle? ani dobirku nechce ...tak to resit nebudu
dostyna
29. srp 2011
@hribek snad jo.No taky se mi zdálo,že je to celkem velká nálož pro tak malýho prcka,ale já zase dám na naši doktorku,je to zkušená ženská.Jen malou chovej,vždyť je to poklad 🙂 To já s tím naším prckem si užívám.Už ho nebaví přes den spát a tak pořád musím vymýšlet program a usne vždy tak na 15 min 3x denně 😞
iira
29. srp 2011
ahojky holky,mam dotazecek-je tady mezi vami mimi narozene 21.6.?zajimali by me jeho miry 🙂...ten muj broucek mi prijde malinkej oproti ostatnim...dik
hribek
29. srp 2011
@dostyna mala spava tak 3-4x denne 20-30min. ted sem si ji vzala do satku jinak by mi upadla ruka
badik
29. srp 2011
@iira to vůbec nedělej srovnávat s jinýma dětma,tak máte drobka no pokud dr nic neříká tak je to asi v pořádku
badik
29. srp 2011
@dostyna jj taky už nám moc nespí a musím pořád vymýšlet jak jí zabavit vše ji baví jen chvíli.ale je super že už se dokáže zabavit sama.třeba tím že pozoruje ručičky lampičku lustr nebo obraz.vykládá si s nima a směje se je to paráda ji pozorovat.je u toho hrozně důležitá a hází dobrý ksichty 😃
hribek
29. srp 2011
@iira presne tak, vykasli se na tabulky a srovnani a bud rada ze to ditko mas. pokud nerve hlady tak je vse v poradku
iira
29. srp 2011
@badik
@hribek ja vim ze nemam ,ale me spis zajimalo jestli jsou i jine deti tak male a nebo jen Danda je takovy...dcerka byla jeste mensi 🙂 ...ne malej je v pohode,,pribira podle toho jak ma 🙂
1luciferka1
29. srp 2011
@dendy88 já kupovala už hodně věcí tady z MK bazaru a spokojenost, vždy jsem poslala peníze předem.
evinka85
29. srp 2011
ahojky. jooo tak dneska se Kubíček překonal.... spal za posledních 11 hodin pouze dvacet minut!!!! 😞 a to jako i přes to, že místo aby brouček spinkal do půl šestý do rána jako dřív, vstává poprvé o půlnoci ]-( ]-( ]-( ]-( si jdu hodit mašli!!!
dendy88
29. srp 2011
@evinka85 taky mi pres noc pekne posledni 2 noci zlobi, me vzbudi revem treba 20 krat za noc, nastesti ji staci dat dudlik, ale i tak jsem rano docela vyrizena po tom prerusovanym spani
badik
29. srp 2011
holky co používáte sab simplex je tam nějaká lhůta spotřeby po otevření nebo to můžu používat dokud to není prošlý?mám ho už delší dobu a vyhodila jsem krabičku tak nevím 😞
saminomimino
29. srp 2011
@hribek oni toho Dr napovýdají dost ale myslím že O.K. to není :-S ,o takvové náloži očkování slyším poprvé ani ve svém okolí to neznám ale asi to bude běžná praxe,nic méně z ligického hlediska je to vražedné a svému dítěti bych to teda nedala,samozřejmě tě nijak nesoudím jen říkám svůj názor,já se po jistých zkušennostech naučila tolik doktorům nevěřit a očkování už vůbec ne,jen ať je malá v pořádku,brouček tak malý a taková zátěž :-|
dostyna
29. srp 2011
@evinka85 no nám Toník tak ted stávkuje se spaním
pupicka
29. srp 2011
jéé vidím holky, ze resite spanek prcku🙂. Tak nam Vitek nespi pres den vubec a to uz nekolik tydnu, ale dneska se prekonal a spal dopoledne 1,5h a odpoledne asi 40 minut! Parada
A s tim ockovanim jsem taky na vazkach...ale asi dame taky ten Prevenar, Hexa je povinna, a ten Rotarix zatim nee! Ale zase silne uvazuju o TBC (ale az pozdeji). Je to fakt sila rozhodnout se co je nejlepsi pro ty nase prcky!