• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 tak pak to musis risknout, dej na svuj instinkt. nic jinyho asi neporadim
29. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku jdu s malou na ockovani a prevazeni, tak sem zvedava kolik bude mit
29. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik diky, jj asi to tak udelam jak bude sedet tak se ozvu, ty capky mas fakt moc pekny:slight_smile:
29. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to co mám v albu jsou první kousky co jsem dělala takže nic moc.bohužel ty novější jsem si nevyfotila :frowning2:
29. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik treba se do toho dokopu taky:slight_smile: ale sou fakt krasny!
Tak sme doma z ockovani, mala dostala 3 ockovani, rotarix a hexu po 2. a prevenar, tak je z toho chudinka nevrla, ted chvilku usnula tak snad to pak bude lepsi
29. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ouou. rovnou 3?? malinká!!
a jaký máte míry?? :wink:
29. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jj taky sem koukala :astonished: 59cm, 5830g:slight_smile:
29. srp 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nase dnesni miry 6250g, 61,5 cm.....a ockovani 2, hexa a prevenar 13 , rvala u toho vic jak u nausnicek
29. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek není to trošku přepísklé množství na 3 měsíční dítě??
29. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek o tom slyším poprvé :unamused:
29. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino vždyť jen v hexe je 6 nemocí :confused: :confused: přiznám se že to bych malé nedala ani omylem,nepříjde mi že je to správné
29. srp 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek náš Tonda dostal úplně stejnou várku a vpohodě.Byl jen trochu ospalejší ale úplně bez teplot a druhý den naprosto vpohodě
29. srp 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino taky se mi to zdalo moc ale dr rikala ze je to ok. zatim to zvlada dobre. tak snad to bude v pohode. no priste uz ji to tak nenecham. sem byla trochu mimo pac na me mela spoustu dotazu tak sem to nejak zasklila:frowning2:
29. srp 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj no uvidime, zatim je jen nevrla, a furt by se nosila tak snad to prezije v pohode
29. srp 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no že dnes chtějí všichni nejdřív zaplatit a pak ti ti pošlou.
29. srp 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a jak muzu vedet ze mi to fakt posle? ani dobirku nechce ...tak to resit nebudu
29. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek snad jo.No taky se mi zdálo,že je to celkem velká nálož pro tak malýho prcka,ale já zase dám na naši doktorku,je to zkušená ženská.Jen malou chovej,vždyť je to poklad :slight_smile: To já s tím naším prckem si užívám.Už ho nebaví přes den spát a tak pořád musím vymýšlet program a usne vždy tak na 15 min 3x denně :frowning2:
29. srp 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,mam dotazecek-je tady mezi vami mimi narozene 21.6.?zajimali by me jeho miry :slight_smile:...ten muj broucek mi prijde malinkej oproti ostatnim...dik
29. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mala spava tak 3-4x denne 20-30min. ted sem si ji vzala do satku jinak by mi upadla ruka
29. srp 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira to vůbec nedělej srovnávat s jinýma dětma,tak máte drobka no pokud dr nic neříká tak je to asi v pořádku
29. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj taky už nám moc nespí a musím pořád vymýšlet jak jí zabavit vše ji baví jen chvíli.ale je super že už se dokáže zabavit sama.třeba tím že pozoruje ručičky lampičku lustr nebo obraz.vykládá si s nima a směje se je to paráda ji pozorovat.je u toho hrozně důležitá a hází dobrý ksichty :grinning:
29. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira presne tak, vykasli se na tabulky a srovnani a bud rada ze to ditko mas. pokud nerve hlady tak je vse v poradku
29. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@hribek ja vim ze nemam ,ale me spis zajimalo jestli jsou i jine deti tak male a nebo jen Danda je takovy...dcerka byla jeste mensi :slight_smile: ...ne malej je v pohode,,pribira podle toho jak ma :slight_smile:
29. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já kupovala už hodně věcí tady z MK bazaru a spokojenost, vždy jsem poslala peníze předem.
29. srp 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. jooo tak dneska se Kubíček překonal.... spal za posledních 11 hodin pouze dvacet minut!!!! :frowning2: a to jako i přes to, že místo aby brouček spinkal do půl šestý do rána jako dřív, vstává poprvé o půlnoci :angry: :angry: :angry: :angry: si jdu hodit mašli!!!
29. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky mi pres noc pekne posledni 2 noci zlobi, me vzbudi revem treba 20 krat za noc, nastesti ji staci dat dudlik, ale i tak jsem rano docela vyrizena po tom prerusovanym spani
29. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co používáte sab simplex je tam nějaká lhůta spotřeby po otevření nebo to můžu používat dokud to není prošlý?mám ho už delší dobu a vyhodila jsem krabičku tak nevím :frowning2:
29. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek oni toho Dr napovýdají dost ale myslím že O.K. to není :confounded: ,o takvové náloži očkování slyším poprvé ani ve svém okolí to neznám ale asi to bude běžná praxe,nic méně z ligického hlediska je to vražedné a svému dítěti bych to teda nedala,samozřejmě tě nijak nesoudím jen říkám svůj názor,já se po jistých zkušennostech naučila tolik doktorům nevěřit a očkování už vůbec ne,jen ať je malá v pořádku,brouček tak malý a taková zátěž :unamused:
29. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no nám Toník tak ted stávkuje se spaním
29. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vidím holky, ze resite spanek prcku:slight_smile:. Tak nam Vitek nespi pres den vubec a to uz nekolik tydnu, ale dneska se prekonal a spal dopoledne 1,5h a odpoledne asi 40 minut! Parada
A s tim ockovanim jsem taky na vazkach...ale asi dame taky ten Prevenar, Hexa je povinna, a ten Rotarix zatim nee! Ale zase silne uvazuju o TBC (ale az pozdeji). Je to fakt sila rozhodnout se co je nejlepsi pro ty nase prcky!
29. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek