• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jo supinky mame taky a docela dost, ale vsimla jsem si, ze to Vitkovi vypadava i s vlasama ty strupy, tak jsem se vydesila, aby nebyl hned plesatej a dnes jsem na to od dr. dostala jakousi vyrabenou mast s ureou, tak uvidime:slight_smile:
A taky jsem rada, ze vas mam....vzdycky, kdyz se neceho zleknu, ze je to nenormalni a nakouknu, tak zjistim, ze to resite taky a ulevi se mi:slight_smile:
30. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka to s tema strupama,a ze padaj i vlasky jsem mela asi ve 12 letech, bylo to docela hnusny... ale uz si ani nepamatuju jestli jsem si mazala hlavu necim specialnim ale spis ne
31. srp 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak po ockovani nikolka teplotu, az 38,4 ...skoncila az vcera vecer, ale nastesti jsme meli spavy dite :slight_smile:
31. srp 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky na vás,který dokrmjete a nebo krmíte už jen UM,jaké dávky a jak často dáváte prckům?
31. srp 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mala mela "jen" 37,5 nastesti
@dostyna ja davam co 3 hodiny nejdriv nakojim a pak se doji 60-90ml UM. Kdyz ji davam jen UM ak sni 120-150ml
31. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik maji vase mimi velikost hlavicky ?
31. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vitek zvladl i dvojockovani bezvadne - teplota asi zadna a dokonce si schrupnul i behem dne :slight_smile:!
31. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 vcera mel Vitek 40cm - ale on je drobnej....
31. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak nikolka ma taky 40 cm
31. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak hlásím, že Verunka měla v sobotu 3měsíce a dneska jsme byly v poradně a má 5410g a 56,5cm.
Jinak nám naočkovala první hexu a a druhou dávku na rotaviry. Za měsíc nás čeká druhá hexa a Prevenar. Maličká to očkování skoro ani nezaznamenala, za to druhá dcerka ta byla na očkování proti meningokoku a vyváděla jak blázen. Jsem se úplně styděla. Ještě dvě hodiny po očkování řvala. Ostuda jedna. A hérečkuje ještě teď - táhne nohu za sebou, jak kdyby jí nepatřila. :slight_smile:
31. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty šupinky v hlavičce máme taky, dr. nám chtěla na to napsat Ondřejovu mast, ale když jsem se zmínila, že mám ještě po první dcerce krém od Biodermy, kterou už Bioderma bohužel nedělá, tak řekla, ať zkusím ten a že nevadí, že je propadlej. Prý maximálně nebude tak účinnej. Tak zítra vyzkouším a když to nepomůže, tak příště nechám napsat tu Ondřejovu mast....

Někde jsem tu četla, že kdosi jste tu uváděli, že ty šupinky neřešíte, že se to ztratí samo.... No to nevím, u první dcery jsem to taky dlouho neřešila a spíš mě přišlo, že se jí to zhoršovalo. Bylo to víc vidět a asi i na výšku tlustější.
31. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, uz jste byli na vitani obcanku ?
1. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo tak já dávám dopoledne co 2h a odpoledne co 3h.Většinou 4x moje mlíko a 3x UM a to bud 120 nebo 150ml.Jsme zvědavá jak bude nabírat.Už nás přerostl i kamrád,který se narodil o 3 týdny později.A přitom já nejsem žádná drobotina a manýel je vysokej chlap.Tak jsme zvědavá jak nám prdolka poroste
1. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna kdyz sem byla po 2 mesicich od porodu za kamoskou co s nama lezela v porodce a malej se ji narodil o den pozdeji nez nase a mel o 1,1kg vic, tak kdyz sme se videli, byli oba stejni. foto mam myslim v albu
1. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no mi jsme hodně malá dědina takže u nás vítání není :frowning2: ale vzhledem k tomu že letos jsou u nás už dvě mimča a začátkem příštího roku mají údajně přibýt další 3 a manžel je v zastupitelstvu tak to zkusí prosadit.Jinak místo vítání máme první rok odpuštěný popelnice (250kč) :angry:
1. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik tak to taky neni spatny :slight_smile: ale asi to vitani pro me lepsi , jen mam na ni takovy hezky saticky , a ona z toho zachvili vyroste :wink:
1. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no mě se taky zdá vítání lepší než ušetřených 250kč,nehledě na to že ve vedlejší vesnici dávají při vítání 1000kč a v další dokonce 5000 k tomu ta atmosféra občerstvení a nějaký dárečky-no kam se hrabou popelnice zadáčo :grinning:
1. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik akorát když budem čekat na ty co se teprve narodí tak mi už dojdem pomalu po svých :slight_smile:
1. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to u nas nehrozi , aby nam dali 5000 :grinning: ja pocitam max. s plysakem, takhle to mel aspon muj desetiletej bracha kdyz byl malej
1. zář 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @dendy88 my vitani obcanku nejak sabotujeme:slight_smile:
1. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
O vítání občánků mám zažádáno, pozvánka ještě nepřišla, tak snad každým dnem dorazí. První dcera na vítání dostala, což bylo před třema rokama, plyšovýho medvídka. :slight_smile: Bylo to ale hezký, nechala jsem si udělat od fotografa který tam byl fotky a je to hezká vzpomínka.
1. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to se musi zazadat ?
1. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 taky mě to zarazilo. u nás chodí pozvánka na trvalý bydliště, myslim. ale já mám trvalý jinde, tak ani nic nečekám. joo v tomhle případě by možná bylo možný zažádat na městskej úřad, aby pozvánku poslali tam a tam. :sweat_smile:
1. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88, evinka89 nevím jak to chodí u vás, ale v Brně je to teď tak, že pokud máte zájem o vítání občánků, tak si musíte na úřad zajít a tam vyplnit formulář. Dřív posílali pozvánku sami od sebe, když se mimi narodilo, ale teď už si člověk musí zažádat na úřadě, kde má trvalé bydliště. V porodnici mě dokonce dali i papír s telefoním číslem na úřad dle trvalého bydliště, že pokud budu o to vítání mít zájem, tak ať si zavolám. No a když jsem tam volala, tak mě paní oznámila, že telefonicky to neobjednávají, že se tam musí zajít osobně a vyplnit formulář.
1. zář 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 nám napsala doktorka taky tu ondřejovku....ale nám to nepomohlo, napsala nám další. ta se natře na noc ve větší vrstvě a ráno se to vyčeše i s těmi strupy......dvakrát jsem dala a to sme měli teda strupů jako blázen...a nemáme :slight_smile:
1. zář 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85
@lolla79 nám taky přišla pozvánka sama domů....vítání máme 24 v sobotu myslím...tak u nás aby se dávalo 1000 nebo 5000 :sweat_smile: to by se radní v olomouci pěkně plácli přes kapsu :grinning: :grinning:
1. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám že řešíte vítání občánků - my jdeme 5.10., musela jsem psát na odbor email, abych si zažádala o účast.... Naštěstí jsme chytli poslední termín.. :slight_smile:
Jinak jsem jsem doma malýho orientačně vážila - 6800gr :grinning:
1. zář 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je uz taky velky kluk :slight_smile:
2. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to budu se asi muset jit zeptat, me nikdo nic nedal ani nerekl , takze se pujdu asi zeptat osobne, no jeste ze jste mi to rekli docela by me to mrzelo kdybych o to prisla :slight_smile:
2. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,holky co vám blinkošily dětičky jak jste na tom??My už byli celkem dobří ale teď 2dny zase na novo.. tak jen jestli to spíš není nějaká jiná příčina....
2. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek