• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lenicenka17 ahojky, my blindíme pořád dál. Žádné zlepšení jsem nezaregistrovala... :frowning2:
2. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 my na jednu chvíli blili méně často a ne v takovém mnoství ... te´d je to zase zpět...
2. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolka se nam dnes poprvy prekulila ze zad na brisko :slight_smile:
2. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 teda to ste šikulky :slight_smile: ta naše sojka je strašný lenoušek ani to pasení nám moc nejde ,je den kdy jo ale z toho nic :frowning2:
2. zář 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, myslím, že min. týden jste tu některá psala, že jste zkoušela už dát banán..nevím přesně která jste to psala...jak jste dopadli, kakalo mimi normálně nebo mělo třeba průjem? Mě přijde totiž že je ještě brzo začínat, navíc se začíná nejdřív se zeleninou, aby si mimi zvyklo. A je fakt, že DR nám taky říkala, že od 4m se začíná s příkrmama, ale nevim, mě to přijde brzo a navíc mám dost mlíka a silný, a vzhledem k tomu, že malej má už skoro 8 kg, tak s tim rozhodně nepočítám, spíš až od 6m a to jestli....a jak to máte vy?
2. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik téda, odpustit mimču popelnice, když ono plínkama nadělá takovýho odpadu :grinning:

my jsme taky vesnice ale vítání máme dvakrát do roka, na podzim a na jaře, ale zatím nás nikdo nezval - on manža ještě malou nepřihlásil k trvalému pobytzu jsme zjistili, když na to došla řeč :sunglasses: tak hlavně že už má pas :grinning:
2. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ahoj ja cetla ze kojeny deti se maj
dokrmovat az od 6 mesice, ty na UM maji byt od konce 4 mesice
2. zář 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine me rikala dr ze o prikrmu se budem bavit az za mesic, to budou male 4 mesice. takze asi pomalicku od toho 4+ mesice, ale my sme na UM. u plne kojenych je to myslim zbytecny davat tedkom prikrmy. asi bych davala az od toho 6mesice
2. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahoj, tak my blijeme snad cimdal tim vic:( a taky se nam k tomu pridalo jeste sileny slintani!! Ja jsem z toho naseho chlapecka docela zoufala .- z prsa nechce tahat, malo toho vypije a jeste toho tolik vyblindi! Taky jsem si uz kolikrat rikala,ze to asi bude snad nejaka nemoc - Vitek si ted porad cpe ruce di pusinky a casto si tim to zvraceni vyvola!
2. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na vitani obcanku 17.9., ale zadny dary necekam:slight_smile:. Neni nekdo z vas nahodou taky z Brna-stred? Ye bychom se potakaly:slight_smile:?
2. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a prosim te na jaky urad jste to sli ?
2. zář 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 šla jsem na úřad městské části Brna - Bohunic tam kde mám trvalé bydliště.
2. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka před rokem a půl jsme se ze středu města stěhovali. :slight_smile: Bydleli jsme na Kopečné - pod Pekařskou. Od kud jsi ty?

2. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teď bydlíme v Bystrci. :frowning2: Nová zástavba - není tu nic, žádný obchod - prostě mrtvo. Blééééé
2. zář 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 šikulka, my jdeme tak maximálně na bok.. holt jsme líný no :grinning:
2. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine pokud kojíš, tak nejdřív od 6. měsíce, dřív je to zbytečné :wink:
Ono i u UM se to nedoporučuje hned o 4. měsíce, prý je to ideální od toho 5. měsíce, závisí to na tom kolik mimčo denně UM vypije...
2. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka @lolla79 ja sem z cernych poli, muzem nekdy vyrazit na prochajdu jestli budete chtit.

holky dotaz, posledni dobou asi tyden, me boli bricho tak nejak jak pri MS takovy mensi navaly bolesti. prasky beru ale tak pred mesicem sem je brala nepravidelne. myslite ze muzu byt tehu?asi si skocim radeji pro test. to by me asi kleplo:astonished:
2. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 @hribek No právě, že jsme plně kojený, což ale DR samo ví....buď se spletla, nebo nevim...ale rozhodně přikrmovat nehodlám a bůhví, jestli budeme přikrmovat od toho 6m, podle toho, co mi teče bych to tipovala tak od 7, 8m :grinning:
2. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ja teda zatim taky plne kojim ,ale obcas to vypada ze ma jeste hlad , ale taky mi zatim hezky pribira byla bych rada kdybych plne kojila do 6 mesicu :slight_smile:
2. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek takhle se stresovat :slight_smile: urcite ne.... tebe na zacatku tehu takhle bolelo bricho ? me kdyby neprestala menstruace tak to nepoznam :slight_smile:
2. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To by byl celkem mazec, kdyby jsi byla těhule. :slight_smile: Ale nebyla by jsi ani první ani poslední takhle krátce po porodu. :slight_smile: Ale já myslím, že těhule nejsi, ale test si udělat můžeš, ať víš na čem jsi. :slight_smile: Tak držím palce. :wink: A na prochajdu někdy můžeme - jsem pro.
2. zář 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ja ted bydlim v Rozdrojovicich, ale trvale bydliste mam na Porici :slight_smile:
2. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no, prochajda neni spatny napad, teda az se nam trochu prodlouzi intervaly mezi krmenim :frowning2:....S tim tehotenstvim bych to nevidela tak horky :slight_smile:. Me taky v nejakych intervalech (ale nevim presne jakych - jsem casove dost dezorientovana :slight_smile: ) boli cca 3-6 dni bricho...takovy jako krece u MS, ale krev zadna...tak jsem si to pro sebe uzavrela, ze to asi bude ovulace (u me otehotneni fakt nehrozi:slight_smile:
2. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 @lolla79 no prave by me asi kleplo, no ja byla ten testovaci maniak pred MS takze ja to vedela par dni pred:slight_smile: no bricho me bolelo tak ze me spis pichalo ale sem tam to byly i tlaky. no nevim test radej udelam at sem v klidu. drzte mi palce.

jinak na tu prochajdu se muzem nekdy domluvit, budu rada
2. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no pri mym stesti bych byt mohla, ikdyz pravidelnost nasich sexiku je jak u 50ti letych:slight_smile: 1x tydne:grinning: casteji zatim nezvladam resp. usinam:grinning:
2. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to u nas nehrozi to by bylo kecu :slight_smile:
2. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted se k tomu pridaly i nevolnosti, tak bud sem si to vsugerovala nebo vazne sem. no nic, jdu do lekarny, za chvilku otviraji:astonished:
3. zář 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to bude ucite dobry, a ja testovaci maniak nebyla trvalo nam skoro 2 roky nez jsem otehotnela s nikolkou, to bych se nedoplatila :D
3. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no snad jo:slight_smile:ja kupovala ty obyc za 30 kc, nastesti se nam to povedlo cca po 6 mesicich snazeni
3. zář 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ja kdyz to nedostala tak jsem nakoupila ty pomalu nejdrazsi , aby ta citlivost byla velka :slight_smile:
3. zář 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek