• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 ja sem byla nedockava tak sem testila tak 4 dny pred
3. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak pak hoď info, zda jsi nebo nejsi. :slight_smile: Držím palečky. :wink:
3. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Na Poříčí? Tak to je kousíček od Václavské - tam mám pro změnu švagrovou. :slight_smile: Je fakt, že jednu výhodu bydlet ve městě to má - a to sice všude to je kousíček. Ale skrz procházky s prckem to bylo blbý, nedalo se moc kam. Teď bydlíme v Bystrci a stejně nejraději jezdím k našim do Bohunic a tam chodím strašně ráda na procházky s kamarádkama a jejich prckama..... Jinak na Pekařské mám pediatričku kam chodím s dětima. Takže z Bystrce celkem kus cesty.... Ale nechce se mě ji měnit, je fajn.

A jak sis zvykla z města v Rozdrojovicích? Máš řidičák? Protože pokud potřebuješ do Brna cokoliv vyřizovat - tak taky nic moc.... celkem dálka - hlavně když intervaly mezi kojením jsou takový krátký..... Já čekám až přestanu kojit a půjdu si řidičák udělat......
3. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no slaboulilinkej duch tam je tak uvidim, udelam test zitra a snad uz tam nebude. @pupicka jinak co se tyce prochajdy, tak dejte vedet az se vam bude chtit rada zajdu a pokecam
3. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty brďo, tak pokud tam máš slaboulinkou druhou čárku, tak myslím, že je to jasný.... ta se už jen tak nevytratí.... :slight_smile: No co, měla by jsi dítka krátce po sobě a aspoň by si spolu vyhráli - neměli by od sebe takovej věkovej rozdíl. No ale asi by to byl mazec zvládat..... :slight_smile:
3. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty jo tak to koukám :slight_smile: tohoto já se bojím,prášky nechci tak snad se to nepovede :grinning: ale jinak gratuluji přece jen unás by to bylo už třetí :sweat_smile:
3. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 nestras treba je to jeste ze je takovou chvilku po porodu co ty vis
3. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no já nechci strašit, ale asi bych se s tím být na místě hribka začínala smiřovat. :slight_smile: Jsou tací, kteří otěhotní už během šestinedělí. Já osobně si to tedy neumím moc představit.
Jinak prášky taky nebaštím a třetí mimi už neplánuji..... To by mě už asi kleplo. :slight_smile:
3. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no ja cekat ted dite tak me klepne, u me by to teda bylo druhy ale i tak,. A myslim si ze by to mohlo byt i jak byla nedavno jeste tehotna buh vi jak na to reaguje telo
3. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak držme hříbkovi palce, aby jí to dopadlo tak jak si ona sama přeje. :wink:
3. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem četla, že v Brněnském babyboxu byla nalezena holčička - vůbec nechápu, jak to může někdo udělat...devět měsíců to mimi nosí, cítí jeho pohyby, pak si protrpí porod a nakonec ho odloží.... brrr. Jasně, díky Bohu, že ty babyboxy existují, ale i tak to nikdy nepochopím....
3. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak to vam pekne dekuju za gratulace. vypada to ze jako fakt jo. ted sem si delala test znova a carka zase o trosilinku viditelnejsi. takze fakt supr. no pro jistotu si koupim ten digitalni co kdyych to spatne odecitala:slight_smile: no moc si nefandim. ale nadeje umira posledni ze?
3. zář 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je mazec. :slight_smile: A jak to teď uděláš, vysadíš Azalii (nebo co to bereš)? Asi by jsi měla.... :slight_smile: Jaký máš z toho pocit? Jsi šťastná nebo zatím ještě nevíš jestli se z toho radovat? A co přítel, už to ví? :grinning:
3. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ty jo jako nadsenim neskacu, zatim tomu neverim, pockam az po tom digitalnim. nejlepsi je ze sem vzdycky rikala ze do toho nevlitnu hnedka a vidis to. no jako mazec a to by mi vyslo temer stejne jako s malou, bylo by to asi v dunu:astonished: no fakt tomu nechci verit
3. zář 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no potes boze kdyby to byla pravda tak ti moc teda nezavidim
3. zář 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no ono to právě stačí ten sexíček jedenkrát týdně....je obecně známo, že čím častěji na to vlítneš, tím je počet spermií menší...takže třeba 20krát za den :grinning: třeba :sweat_smile: ale jako gratulace největší....pak se pochlub :slight_smile: ale ta antikoncepce pravidelně, pokud si to brala každý den, ale nebrala si to ve stejnou hodinu, to na to nemá vliv....pokud sis ovšem ten prášek nevzala až po :sweat_smile:
ale gratuluju
3. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty jo úplně jsi mě vyděsila asi si dám pás cudnosti nebo se nechám zavřít do kláštera.jsem se hned vžila do tvé situace a měla pěkně smíšený pocity.Na jednu stranu radost,na druhou děsnej strach jak to zvládnu.Tak držím palce ať to vše zvládneš jestli je to pravda
3. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo, ja jsem si zvykla brzo....ackoliv jsem cely zivot zila v Brne, tak jsem spis pro klid vesnice :slight_smile:. Ale s tim vyrizovanim a taky treba i nakupovanim je to blby. Nastesti ridicak mam, auto taky, takze kdyz je cas, muzu si kamkoilv zajet:slight_smile:....ale ta cca hodina,co mi zbyva do dalsiho kojeni me moc nevytrhne. Ale urcite bude lip a docela se na to tesim. Tak napriklad nemam v cem chodit - predtehotenske veci jsou mi male, ale ty tehotenske zase moc velke:( (tak zatim nosim manzelovy kalhoty:slight_smile:) - takze bych dost nutne potrebovalal do mesta, ale asi budu muset pockat na dobu, az Vita vydrzi dele bez kojeni
3. zář 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek juu, tak to je mazec! Tak velika gratulace, sice to bujde dost narocne, ale decka pro sebe budou partaci a budou k sobe mit blizko, takze to je super, no ne? A co na to tatka:slight_smile:? A ma to spoustu vyhod - nebudes moc dlouho z prace, odbydes si dve ditka za sebou, decka k sobe budou mit bliz....no proste fajn, ale urcite to bude dooost zahul
3. zář 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jako radost urcite nemam, ale zatim ani vztek:slight_smile:testnu asi zitra dneska sme byli kamosce na svatbe a pro malou to bylo docela narocny ted sme dojeli a du spat sem uplne vyrizena.
@pupicka jj to jediny me uklidnuje ze bych si to odbyla zaroven, no tatka si mysli ze vysiluju zbytecne ze tehule nejsem tak uvidime:slight_smile: jak budu neco vedet tak pisnu:astonished:
3. zář 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi plany poplach, na digi testu je -, na mamatestu slabounky duch takze asi z toho nastesti nic nebude, ikdyz nevim jestli jsem na tom digi neocekavala potajmu +:grinning: jsem trouba
ale blbe je mi porad:frowning2:
4. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no raděj zajdi k doktorovi to je jediná jistota
já říkala taťkovi že si necham dát ten pás cudnosti a on že má pilu tak že prej by mě přeřízl :grinning: pitomec :grinning:
4. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning:ona by ho ta sranda presla kdybys mu oznamila takovou novinku ze bude mit mimca dve:grinning:
4. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek @badik Já myslím, že ještě větší hlína by byla, kdyby byli třeba tři :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no o tom ani nemluvim:grinning:
4. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Teda co to tu ctu?No jedtli jsi tehule tak drzim palce aby jsi to ustala.Urcite by jsi to zvladla,ale bude to narocne.Azalie a veskera antikoncepce pro kojici vyzaduje co nejpresnejsi uzivani.
4. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já myslim, že těhu nebudeš, zkus projet diskuse, někdy jsem to tu už četla, že nějaká mamina měla ten samej problém a nakonec těhu nebyla, bylo to myslím něco skrz hormony...
4. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no myslím že jeho by ta sranda nepřešla,víš jak on s tím děckem netráví 24hodin
4. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna vsak uz ji dodrzuju, presne na minutu:slight_smile: musela sem si dat upozorneni na mobil.

Holky jak je to s kojenim a nachlazenim nebo nemoci?
5. zář 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek normálně se kojí i když máš antibiotika.
5. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek