• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine ahoj, tak s banánem jsem tu byla já :slight_smile: .

Kubík měl průjmík DO TÝ DOBY.PAK NE. ¨kajdil tak normálně. dala jsem mu ale tak čryři lžičky, a kadil to tak za 4 hodiny,už. a byl spokojenej!!! kdyby jsme neválčilI s mlíkem, tak by mě dokrmování taky ani nenapadlo. od tý doby, jak byly ty vedra, jsem měla strašně málo mlíka, asi tim, jak Kubík jen cucnul a měl dost. no a jiný než moje nepřipadá v úvahu a železný zásoby v mrazáku už dávno došly :frowning2: . jen jednou se mi povedlo do něj "nasypat" nutrilon!! Pak jsem mu nějakej den načala mrkev s bramborem, tu první lžičku a měl to ob den na půl. a taky v pohodě!! začal se mi klouček totiž hlady budit třikrát v noci a to do teď spal až dorána :angry: . no a včera jsme byli na chalupě na Šumavě-tam je hladovej vzduch :grinning: - tak jsem mu v jedenáct dopo dala banán a asi třičtvrtě ho spapkal. mýho mlíka si ještě cucnul a byl klid. spal až do třech a pak byl takovej hodňoučkej...spokojeňoučkej! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak spinká odpo tak 20minut.
taky máme něco přes pět kilo, takže se nebojim, že by třeba něco přibral :wink: no a tim, že jsem vynechala jakoby to jedno kojení, tak tam měl toho mlíčka pak dost. jedu totiž stále na jedno prso a z toho druhýho se tak akorát dorazí nějakejma 20ml.víc tam nemám.a v tom prvnim teda taky žádnej zázrak.
takže jsem mu nějaký to jídlo dala vlastně 4x a to nejméně ob den! a je vidět, že je spokojenější, když něco dostane. a hlavně 4měsíce jsou nám v sobotu a když vezmu v úvahu, že je Kuba ještě 8dní přenášenej......

takže mě klidně suďte!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 bud rada ze je spokojenej napapanej a vykasli se na souzeni. ja uz sem to prestala resit. proste dokrmuju a at si to kazdej srovna jak chce. dite je v pohode a to je hlavni. nas dokrmovali dospelackym jidlem skoro od 3 mesicu a taky zijem tak co
5. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, je taky možný, že to bolení je jako místo menstruace. beru azalii a po šestinedělí jsem to jednou dostala pak za měsíc mě pěkně bolelo břicho a asi za čryři dny na wc jedno utření a špinění, tak jsem doma vyhlásila, že nic nebude, že menstruuju a ono další den nic. tak si myslim, že je to jako ms bez krvácení--- to je možný, né---- a nebo jsem úplnej debil :wink:
5. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 myslim ze je mozny vsecko, mam jeste posledni treti baleni ktery doberu a popremyslim o telisku, takze jak pudu k dr tak se ji zeptam jestli je pro me vhodny a kdyztak bych do toho sla.
5. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Čau, já tě nesoudim, spíš jsem potřebovala vědět, co a jak protože naše DR začala mluvit o příkrmu taky, 4m jsou nám příští týden a jalikož máme cvaldu (skoro 8kg), tak to dělat nebudu a mlíka mám taky dost, takže tak...
5. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já taky pokud bude dost mlíka nezačnu s příkrmama dřív jak na konci 6m.ale když někdo to mlíko nemá tak to chápu,přece nenechá dítě hladovět,důležitý je aby dítě i mamča byli spokojený.Od švagrové teta vyprávěla jak svýho syna skoro od začátku krmila polívkou,nic jinýho ji nechtěl a i tak málo přibíral.doktorka jí hrozně nadala a malej skončil v nemocnici,tak do měj asi zkoušeli nacpat nějaký ty sunary,ale zjistili že matka měla pravdu a děcko jí vrátili s tím ať dělá vše jak do teď.Takže dál jeli na polívkách a kluk už je dospělej a zdravej
5. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik Já taky nazačnu drív, než to bude bezpodmíněčně nutný :wink: co Dorka? Jak roste?
5. zář 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no spíš do šířky než na délku :grinning: ve 3m jsme měli 5840g a 58,5cm,ale hlavně že ji chutná.v noci spí krásně bez buzení od 22 do 8 ale přes den by jen papala.z toho nočního spaní mám trošku strach abych nepřišla o mlíko,ale tak snad to tím papáním přes den dožene
5. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik je to ste meli skoro jako my 59cm a 5830g:slight_smile:
5. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cim to ze ve sve postylce spi mala tak 40min max a v nasi spi i 2hodiny? je to tim ze nas tam citi? dala sem ji spat 11.20 do sve, 11:50 se zacla budit tak sem ji soupla do nasi a spi doted:slight_smile: nechci ji na to zvykat ale dneska mi to fakt bodlo:slight_smile:
5. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No to buď ráda, že je to aspoň tak...přes den spí tak 3x - 4x max. 15, 20 minut :frowning2: to se toho moc stihnout nedá :confounded: ale přes noc zas spíme 9, 10h s kuse :grinning: prostě to naspí přes noc :slight_smile:
5. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to ja sem jen je to nezvyk tak ji chodim kontrolovat jestli dycha :slight_smile: takze ted hlasim 3,5hod:slight_smile: super aspon sem stihla uvarit cesnecku:slight_smile:
5. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No tak to závidim :unamused: já hlásím teď deset minut v náručí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine aspon neco:slight_smile: me ted usla zase ale myslim tak na 20min. jinak bourka a dest dorazili prave do brna konecne:slight_smile:
5. zář 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek asi to fakt bude tím že vás cítí já jednou malou přikryla mým pyžamem a taky hezky spala.jinak ji dávám plínku kterou používám při kojení voní jí mlíčkem ona se k ní přitulí žmoulá ji v ruce a buď si s ní hraje nebo usne
5. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
je asi nějaký divný to počasí. Kubajs usnul v šest a probral se před chvílí. neřve, jen kouká a to už by měl mít hlad! :wink: jinak teda když řádí, tak po něm taky hodím plenku "blicí" a jak ji má od mlíka, tak se k ní přitulí a je klid- většinou. :slight_smile: jen jsem teď zvědavá, co bude následovat. když po osmý chodí normálně spát..... :fearful: :fearful: :fearful:
5. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to mas dobry , me ted zas naopak prorvala pul hodiny a to ma byt krmena az za hodinu, no uz jsem to vzdala nakrmila jsem ji , a uz mi hezky haja :slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 kupodivu jsem to moje dítko nakojila a položila do postýlky a do deseti minut spal. jen aby to neměl posunutý :frowning2:
5. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 toho jsem se taky bala, jak byla pres den tma venku tak nikolka to prospala, nastesti to bylo nakonec v pohode, asi si ty deti myslej ze kdyz je tma tak se ma spat :slight_smile: jen byla nejaka hladova :slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no to jo. kdykoli se Kuba v noci vzbudí, tak pak "bez řečí" zase usne! ale jakmile se probudí ráno, když už je světlo, tak to ho můžu uspávat jak chci..... no třeba to zase uvítáme v zimě, když bude víc tmy, tak by ty dítka ty svoje mamky mohli taky konečně nechat pořádně vyspat!!!!
5. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to by bylo super :slight_smile: jen nevim co se nikolce posledni dobou libi na tom ze me budi 20 krat za noc, strcim ji dudlika a za pul hodiny se to opakuje, jsem pak docela rano vyrizena... ale dela to az posledni asi 3 dny
5. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 kdyz mi tohle dela mala tak ji vemu k sobe do postele a mame klid obe dve:slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to jsem udelala dnes az v 6 rano, nerada :slight_smile: nechci ji naucit ze spi u nas v posteli, byla jsem rada ze jsme ji to odnaucili , ze zacatku v postylce nechtela spat vubec. Ted mi staci ze mi prijde posledni dobou ze se naucila na noseni , tak doufam ze se to zas odnauci :slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to ja taky nechci ale nekdy to proste nejde, ani s tim nosenim
6. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před nějakým časem jste řešily padání vlasů. Tak už začaly padat i mě a fakt dost. Měla jsem to i po prvním porodu... takže se mám minimálně 3měsíce na co těšit.... :frowning2:

Holky dotaz, zůstalo vám po porodu břicho? A jak to máte s kilama? Mě zůstalo 5kg nahoře a nejdou dolů...., ale asi to bude tím, že jsem se stala doslova závislou na čokoládě. :frowning2: Nikdy jsem moc velkej milovník čokolády nebyla za to teď to snad doháním za celej život.
6. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo, tak me zustala 4 kila nahore a bruch mam jak starej pivar:(....no ale vim, cim to je - jim fakt hodne a moc se nehybu - protoze pres den skoro porad jen kojim a pritom toho moc nenakojim:(
6. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vlasy me taky padaji....asi budu jeste půesata - no proste kocka :grinning:
6. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no ja musim zatukat ze nastesti me nepadaj , cely zivot mam min vlasu, a jeste aby me zacali padat , holky nestraste :slight_smile:
6. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už mě napadlo, že hodím dotaz na kila, tak když už je to tady........ z 22 mi zůstalo asi 5 kg a už dva měsíce se to nechce hnout :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale jak si můžu stěžovat, když nic nedělám. i s tim kočárem už běhám o dost míň než dřív....
a vlasy mě padaj taky fest. nikdy jsem se nečesala a teď s tim ani nezačnu.to už by mi tam nezůstalo vůbec nic.
6. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak me zustali asi 4 , ale z 12 kg :slight_smile:
6. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek