• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahojky me zustali cca 2-3kg z 15kg. jinak dnes odjel sef na dovcu a poprosil me jestli bych nevypomohla v praci, tak dnes sem byla od 9 do 13 s malou pak si ji vzal tatulda a ja tam skejsla do 3:frowning2: ale mam toho hodne hotovyho co bylo treba vyridit. zitra jdu taky, hlidat bude tata a pak se uvidi ale sem docela mrtva, ted jeste varim brambory na kasi a budu smazit kureci. jinak s malou chodime obden do bazenu, prvne sme ji davali do ohrate vody a ted to stridame i s bazenem 29°C a celkem dobry, ted uz spi pul hodky ve stejne poloze jako sem ji ukladala takze super:slight_smile:
6. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky bych chtela nekde pracovat... bohuzel nemam vubec predstavu kde by mi daly na matersky praci
6. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no ja mam dobry ze pracuju ve vyrobni firme, vyrabime cokoladky a ruzny bonbonierky, takze minimalne mam na doma krabicky na skladani. jen je to kolikrat narocny:frowning2: ale sem rada ze neco delam ani ne tak kvuli penezum (ale i kvuli tem:slight_smile:) ale hlavne ze ten den nepromrham a delam uzitecnou vec:slight_smile:

ted me vydesila mala, spustil se alarm na postylce, tak sem tam bezela, vypla ho a vzala malou a ta se ani neprobudila a spala dal no jsem zrala na panaka
6. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to se obcas stava... tak ja bych to chtela hlavne kvuli penezum, jinak ja se nenudim
6. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek o zabavu mam postarano, ale penize by se hodily :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to ja mam o zabavu taky postarano, jen si obcas potrebuju "odskocit" od te miminkovske prace:slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tjn, je fakt ze za cely ty 3 mesice jsem mela Nikolku od sebe jen 3 hodiny kdyz jsme sli s pritelem do kina na harryho pottera, a ta to cely prospala, jinak ji mam porad u sebe :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad cekam kdy mi pritel rekne ze si vezme malou ven, at mam chvili klid... zatim ho to nenapadlo
6. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to ja se stridam s pritelem, sam se nabidl, ze ji bude hlidat at chodim cvicit a kdyz bude moci tak ji pohlida i kdyz budu v praci. dnes sem ji mela v praci 4 hodky a byla super neco prospala, chvilku si hrala, pak se nechala nosit od kolegu nakrmila se a spala dal, asi ji vonela cokolada tak se ji dobre spalo:slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to mas super, to ja dnes mela hodne mrzuty miminko, pekne nas z ni bolela hlava... na krmena ...rev... pul hodka spanku... rev , nevedela jsem co s ni, usla mi az okolo pul paty a to mi pak spala az do 7 , musla jsem ji budit na krmeni
6. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to ji mas nechat spat. ja uz na krmeni nebudim, leda kdyz se vrti o 106 a neni schopna se probudit tak ji v zajmu sveho i jejiho klidu nakojim a je klid. mala spi od 7 hodin, po koupani v bazene je nejaka unavena:slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ja ji kojim i hlavne kvuli sobe... bojim se aby kvuli nepravidelnymu kojeni jsem pak nemela malo mlicka. A nikolka je na to uz zvykla :slight_smile: tak 3 krat do tydne se mi stane ze ji vzbudim, nakrmim, popr. prebalim a jde zas spat, takhle to mam casto k veceru,pres den ani nahodou
6. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky uz kupujete detem hracky k vanocum ? :slight_smile:
6. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja jsem na to jeste ani nepomyslela....Vitka zadne hracky nezajimaji-zatim vitezi vlastni ruce nebo bryndak:(....ale je fakt, ze za mesice to uz asi bude jinak (snad!!)
7. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já jí kupuju hračky tak nějak průběžně ať nemá jedny a ty samí okoukaný.s vánocema ještě počkám až budu vědět jaký pro ni budou v tu dobu aktuální
7. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ta zatim nic, ale mám vyhlídnutý omyvatelný plastový kostky s obrázkama do vany...letos toho k vánocům moc kupovat nebudeme (navíc jsme velká rodina, tak když každej koupí hračku bude toho víc, než dost)
7. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak jestli budu pokracovat v praci az do pristiho patku tak nebudu mit problem shodit i ty zbyly 2 kg:slight_smile: dneska hlidal pritel a ja tam byla od 8.45 do 14:frowning2:
7. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky má se pořát odečítat půl stupně při měření teploty?malá se mi zdála horká tak jsem ju změřila a má 38,5 dala jsem ju spát a jestli to neklesne dostane čípek.jinak ji nic není teplotku nemá tak nevím kdyžtak zajdem zítra k doktorce
7. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik 38,5 povazuju za teplotu, me v nemocnici rikali ze 36,5 az 37,5 je v poradku
7. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Čípkem určitě nic nezkazíš. Dnes jsme byli na očkování a mám ho příp. při teplotě 39 také zavádět. Tak ať je Dorinka bez teploty a klidnou noc.
7. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jsem pako měla 37,8 vůbec nevím kde jsem vzala to číslo co jsem napsala
jak se vzbudila byla bez teploty o hodinu později měla 37,4 tak už jsem čípek nedávala uvidím ráno
7. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to je myslim jeste dobra teplota :slight_smile: a odecitat se myslim ma urcite... ona se neodecita ze je mala ale protoze je to mereny v zadecku, tam je o trochu vetsi teplota , aspon teda myslim :slight_smile: a ja maly cipek davala jen jednou kdy mela ty teploty po ockovani, ale nez jsem ji ho tam strcila, porad vyklouzaval ven, jeste se mi u toho zacala vztekat ... docela jsem toho mela dost , ve 2 hodiny rano :grinning:
7. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak ať je malá bez teplot....k večeru bývá vždycky vyšší, uvidíš ráno, třeba to bude úplně dobrý :wink:
7. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase dneska objevila Štěpímu v levým oku na bělmu bordovou skvrnku..hned jsem volala DR a zítra jdem radši se ukázat a možná i k očnímu, podle toho, co řekne - asi je to nejspíš krevní sraženina, ale teda nevím, kde se tam vzala...tak snad to bude dobrý :frowning2:
7. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine co to je ta bordova skvrna ?
7. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Odstín červené :wink: prostě tmavou krvavou skvrnku :frowning2:
7. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik v zadečku se odečítá , takže pokud tam měla 38.5 tak měla 38 a čípek se zavádí až když je 38.1 jinak se má tělíčko stím vypořádat samo :slight_smile: máte po očkování ? Jsem ještě nedočetla :slight_smile: čtu pozpátku :grinning:
@dendy88 ahojky :slight_smile: snažím se vás trošku dočíst :slight_smile: ale asi nemám šanci :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek