• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
tak mě dneska táta vzal na výlet :slight_smile: nechtěl mi říct kam jedem prý překvápko :wink: vzal mě do Zlína do obchodňáku.Myslel si že tam budou i nějaký obchůdky pro mimina,chtěl mrknout na kočárek prý ať ví kolik má šetřit.Ale nic tam nebylo.Tak mě pak vzal ještě do Olomouce kočárek jsme omrkli,byl mi schválen jen se nějak nemůžem domluvit na barvě,ale jsem mu řekla že já toho najezdím víc než on tak bude po mým :wink: koupila jsem i nějaký hadříky :grinning: zabalíme to Ludvíčkovi ať má taky něco pod stromečkem :grinning: no spousta peněz v prachu a nic moc nemáme.Taky nás táta vzal na papu do mekáče.No já si na to moc nepotrpím,není to nic pro mě,ale on to má rád a snaha se cení,hlavně že nás někam vzal :grinning:
21. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik to byl hezký výlet. A jaký máš vybraný kočárek?
22. pro 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tak Lukášek je v pořádku :slight_smile: gruntuju, jak budu mít padla, juknu a dočtu :wink: jinak v albu je fotka větší :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tady ta fotečka :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ta je super a tos byla u toho Poláka nebo ve fakultce? že máš barevnou fotku,myslela jsem že ve fakultce dělají jen čb
22. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
krásný mimí..todle teda ještě nemám, ale já se musim taky pochlubit...dneska KO, jsme dost velký řekla paní doktor a vzhledem k tomu, že mám pupek jako blázen, ale navrch jenom +1kg tak je cipísek docela šikovnej, jelikož si to všechno bere z mejch tukovejch zásob :grinning: no prostě šikulka, bude muset dostat nějakej dárek k Vánocům navíc :wink:
A zkoušela jsem, jestli bude vidět, co to je...neboť jsem od začátku přesvědčená, že to bude klouček, tak s největší pravděpodobností tam pinďa je...takže Vám oficiálně představuju Cipíska a jsem zvědavá, až taťka večer po Ježíškovi, až zůstaneme sami rozbalí svůj poslední dárek v němž budou dupačky s nápisem Miluju taťku podobný jako tu dělala Trija a v nich fotečka s pinďou...jsem zvědavá na jeho výraz. Tak jsem se rozepsala...jsem bláznivá, já vím...ale já mam takovou radost, že se potvrdila moje teorie a hlavně přání. :slight_smile:
22. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine gratuluji k samým dobrým zprávám
Hodně holek mi říkalo že od začátku cítili co za pohlaví nosí pod srdcem,já si myslím že to bude holka tak jsem zvědavá :grinning:
22. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Díky...kdy jdeš na KO? Já jsem šťasná, že je před Vánocema a budu moct to oznámit rodině :wink:
22. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak za chvíli jedu na sedánek s koleginí co je taky těhu,pak na cvičení na balonech,potom večeře s další kámoškou a na závěr k babičce vyměnit kapra za cukroví.Bude to super odpoledne změna oproti ostatním dnům :grinning: Tak snad se nic nezmění s oběma kámoškama jsem měla jít už v po,ale museli to zrušit :frowning2: Zítra pouklízím nachystám stromek a večer jdeme na svařák se starou partou.Jsou to lidi který jsem neviděla i rok takže taky super :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě mám jednu radost..právě mi kurýr donesl poslední dárek..myslela jsem, že to už do Vánoc nestihnou, ale prodejce poslal...krásné vibrační lehátko s muzikou pro Cipíska.
22. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já jdu až 10.1. na genetiku a 15.na KO,ale už se nemůžu dočkat.My původně nechtěli vědět pohlaví,ale pořád se tak ze srandy hecujem,já tvrdím že to bude holka a manža že tam je pindík.Tak prej si to 10.necháme říct ať vidím že má pravdu.Prý ví co dělal :grinning: Ale jinak je nám oběma jedno co to bude,tak uvidím jestli to vydržíme.
22. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik u Ladíka jsem ten kufírek dostala, teď mi ho zapomněla sestra dát :grinning: už jsem měla nutkání jí to říct, ale bylo mi to blbý :grinning: tak jsem bez něj :grinning:
22. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tak si to pěkně užij...já budu mít rušnej den zítra, jedu se podívat do práce a potom taky nakoupit jídlo před svátkama....
@germaine ten tvůj čokodortík je po pár dnech ještě lepší, tak krásně uležený, nasáklý :grinning: mňam mňam :grinning:
@germaine krásný teď už jen vložit tam toho Cipíska :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Já na genetiku jdu 11.1. a 19.1. jdu na další KO...a u mě to vypadá, že už do práce nepůjdu po domluvě s paní doktor
22. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik byla jsem u Poláka, ale já ty fotky nechtěla, že to nemá ani Ladík :slight_smile: ale doktor na to najel a říkal, že jde krásně vidět, jestli chci fotečku, tak jsem si jí za ty 200,- teda vzala :grinning:
22. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se jdu chystat ta pa holky
jinak hodně mamin si tam nechalo natáčet to video :wink:
@badik Já bych ráda, ale nevim jak...musela bych ofotit ten screen na foták a pak teprv vložit sem...a on se tam tak mrcasil, že stejně je vidět jenom ufonek.
22. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@many To jsem ráda, že jste si pochutnali....
22. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsme byli na 19.00 a vzali nás až po 20.15, takže doma jsem byli až v 21.30
mám tu dnes návštěvu, tak zase jen nakukuju,
@germaine taky to sem dávám přes foťák :wink:
@germaine jééé tak kontrola ok :slight_smile: no super a další klučina :slight_smile: taky mi to zase potvrdil :slight_smile: takže šulínek už nezmizne :grinning:
22. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že badik jsem špatně pochopila...ona myslela, vložit tam mimi doopravdy a já pochopila ten obrázek z dnešní kontorly...co jsem těhu, nějak hůř chápu :grinning:
22. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine pěkný lehátko :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Mno snad nezmizí...snad se DR nespletla, na 100 % to nebylo...
22. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Teď čtu, že máš návštěvu a to máš ještě čas klábosit, jo? :wink:
22. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo, sestřenka si jela vyřizovat papíry a malej si hraje s Ladíkem :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek