• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jinak teplota je u dětí prý od 37.5 a 38.1 už je horečka, měla jsem to myslím napsaný v knížečce od Nurofenu, tam byly postupy co dělat,......
8. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemám šanci dočíst :grinning:
snad se vám všem moc moc daří,..... a dětičky jsou zlatíčka :slight_smile:
já už mám Ladíka ve školce a od včera i se spaním :grinning: takže vegáček :slight_smile: ticho :slight_smile: ale chybí mi :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa tady už se vás víc kulí na bříško co :grinning: šikulky, to u nás zatím nic, jen pěkně drží hlavičku a když otevře pusu, tak jí dlouho nezavře :grinning:
8. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska koukala u mamky na svoji vahu kdyz jsem byla mala a to co ma Nikolka na 3 mesicich tak ja mela na 5,5 mesicicch :grinning:
8. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mám dotaz na vás, co vaše dětičky měli nějaké vyrážky na obličejíčku.... už jste se toho zbavili?
Verunka měla "olezlou" levou tvářičku, takový červený flíčky, hrubý - dostala jsem od dr. pastu a mast, moc to teda nezabralo a už se jí to objevilo i na druhé tvářičce.... Přijde mi, že ji to snad i svědí, pač je strašně nervózní, a pořád si ručičkama přejíždí přes obličej.... i u krmení.... Dělali vám to taky děti? Asi raději zítra brnknu dr. a domluvím se s ní, že s malou přijdu, ať se na to podívá, případně nás pošle na kožní.... Nechci ji nechat přes víkend pokud jí to opravdu svědí.... Jen doufám, že to nebude ekzém.... Ale kojený děti by ho neměli mít, ne? I když ji sem tam dokrmuji Nutrilonem. Ten ale teď asi 4dny vůbec neměla... tak nevím.
8. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 malej uz po porodu mel fleky na obliceji a ta sestra co mi ho prinesla mi rikala ze malej ma citlivou plet,takze jakmile na nej sahnu a nebo on se mudla tak ma fleky na obliceji..ale obcas se mu udelaji cervene flicky a dr. mi rekl at ho umeju cernym cajem a kdyz to ma kolem oci tak at mu udelam obkladek s tech caju a musim rict ze to zabira...ale klidne bych byt tebou zavolala za to nic nedas
8. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, taky bych sla za doktorkou, Nikolka nic takovyho nema, akorat ty potnicky , ale ty uz asi mesic nema ... snad to bude dobry
8. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za reakce... asi zítra zavolám a optám se v kolik s ní můžu přijít, abychom nemuseli jít mezi nemocné. Jinak jsem napsala, že má červené fleky - jsou to spíše malinkaté pupínečky a je to jako kdyby ve fleku.... Ach jo, to jsou starosti... :frowning2: Vím, že to nebude nic vážnýho, vždyť to dr. viděla už před týdnem a dala na to tu pastu a mast, ale znepokojuje mě, že se to rozlezlo už i na druhou tvář. Ještě mě napadlo jestli to nemůže mít z toho, že já jím hodně čokolády.... jsem tu před pár dnama psala, že jsem doslova závislá na ní.....
8. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo , proc ty mamy kecaj do krmeni, nikolka mi krasne pribyva , nikdo nemuze rict ze ji trapim hlady a mamka hodku po kojeni kdyz nikolka chvili rvala , hned ze bych ji mela nakrmit ze ma urcite hlad, a to ji kojim po trech hodinach
8. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no vidíš to a u nás je to přesně naopak. Já malou krmím nejdýl po dvou hodinách, ale fakt je na to tak zvyklá dýl nevydrží a mě mamka zase říká, že ji přecpávám, že ne každý pláč znamená hlad.... to má sice pravdu, ale kdyby neměla hlad, tak by si přece to prso nevzlala, no ne? :slight_smile: Navíc poznám když má hlad - to už nechce ani dudlík, protože z něj nic neteče. Zkátka mamky jsou mamky, nechejme je říkat co chtějí. Vždyť teď jsme mamky my a my nejlíp víme, co ty naše zlatíčka potřebují. :wink:
8. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 dobre budeme brat mamy s rezervou :grinning: a kolik ti mala vazi ? nemas na profilu nic napsany :slight_smile:
8. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevite od kdy deti muzou sedat ? nikolce se ted hrozne zalibilo ze ji chytnu za rucicky a pritahnu do sedu... nevim jestli to je na ty zada nejlepsi, jako dam ji okamzite dolu ale i tak chvilku v tom sedu zustane
8. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ve třech měsících (což bylo před týdnem a třema dnama) měla 5410g a 56,5cm.
9. zář 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to ma krasnou vahu :slight_smile:
9. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo má, ale jen díky tomu, že ji musím 1-2x denně dokrmit Nutrilonem. Ale je fakt, že teď poslední 4dny jsem ho ani nedělala, protože jí stačilo moje mlíko. Jinak ale válčíme, jak už jsem psala zhruba před měsícem a půl.... kojím 2-4minuty, zbytek musím odsát a dát ji to vypít z lahve.
Jinak dneska jdeme na kožní s těma vyrážkama v obličeji.... tak se modlím, aby to nebyl ekzém....
9. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 drzim palce... u vas ma nekdo ekzem ?
9. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nemá, ale i tak se bojím. :confounded: Jak jsem mluvila s pediatričkou, tak to může být i mojí stravou no a ptala jsem se jestli to může být i tou moji oblíbenou čokoládou, tak prý může. Takže možná díky Verunce se mě podaří zhubnout těch 5kg co mám navíc... :slight_smile: Protože sama jsem neměla pevnou vůli skončit se s ní tak cpát, ale pokud jde o zdraví dítěte, tak udělám cokoliv. Takže klidně si tu čokoládu odepřu. :wink:
9. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jinak díky za palce, budeme je potřebovat. Pak hodím info, jak jsme dopadli. :wink:
9. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a nemuze to byt podrazdeny treba mechanicky nebo od slin (teda jestli mala slinta:slight_smile:)?
9. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam takovej dotaz,asi trochu blbej, ale neda me to - me Vitek zacal extremne slintat a ted nove prskat - normalne rozvibruje rty a rozslini se a prska jakoze fakt daleko....tak nevim, jestli to patri nejak k vyvoji nebo se mam znepokojovat :slight_smile:. Jo a taky me prijde, ze jak si porad trka ty ruce do pusy, tak si tim docela casto vyvola zvraceni - myslite,ze je to zamerne (jako ze ho boli bricho a chce se poblinkat) anebo je to vedlejsi produkt toho, jak si ochutnava rucky:slight_smile:?
9. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj, ohledne toh oprskani nevim, to mi mala nedela, ale to strkani do krcku dela nikolka to sami, asi to delaj vsichni miminka , protoze vypada spokojene , brouka si u toho ale ty prsty ma pomalu az v krku
9. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me vytocily (ceska posta) rano mi pisou ze mi prijdou ty hracky co jsem nakoupila , at je cekam... cely rano jsem doma nikam jsem nesla a ted me pisou sms ze me nemohli zastihnout , a ze zasilku mam na poste, no je to mozny
9. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka je to v pohode, mala si strka celou pest do pusy i behem krmeni a kdyz ji tam ma tak slinta opravdu hodne, takze neboj je to v poradku.
@dendy88 to mi delaji furt, ted sem cekala sodastream pro nase a ja i tchyne sme byly doma, nikdo neprisel akorat ve schrance papir ze to je na poste ve meste. tak mi tam tchyne sla druhej den jelikoz to nebylo do vl.rukou tak sme mysleli ze ji to v poho daji jeste navic na dobirku,ale ne. tak jim tam udelala scenu ze mi to druhej den dovezli zdarma domu
9. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to koukam, ze ceska posta je tak pokrokova, ze pise i smsky :slight_smile:. Jinak si ale myslim, ze je to uplne normalni jednani ceske posty....to delaji bezne. Nam taky zasadne vozili baliky tak, ze se neobtezovali ani zazvonit a rovnou hodili jen ten listek, ze si to mam vyzvednout na poste. A kdyz jsem si stezovala, ze byvam vzdycky doma, tak me pani postmistrova rekla, ze nejsem jedina, ze vi, ze se to deje, a ze muze jenom prijmoout mou stiznost, ale nic se samozrejme nezmenilo.
9. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozvracely se vam holky nekdy z toho, ze si rvaly ty ruce do pusy:slight_smile:?
9. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka malá slintá o 106, ale olezlá z toho není. To co má je seboroická dermatitida, dala nám na to dr. na kožním jakýsi mastičky, tak snad to zabere....
Jinak malá si straká do pusinky taky celou pěstičku a navaluje se jí z toho. Jednou se i poblila.... Takže když je nakrmená, tak jí dám dudla a snažím se jí hlídat, aby tam ty prstíky nestrkala a nevyhodila celej obsah žaludku ven.
Jinak s Českou poštou mám naprosto stejné zkušenosti jako vy ostatní. Kolikrát ani ten lístek do schránky nehodí.
9. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka bud naprosto vpohode.Patri to k vyvoji a nad Tonda je to same.Celou ruku v puse a z pusy mu tecou potoky slin.A hrozne se mu to libi.Holt tou pusinkou zkoumaji vsechno :slight_smile:
9. zář 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste me uklidnily holky, diky:slight_smile:
9. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a co Tonik, uz papa lip? A pribraly jste?
9. zář 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek