• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
aj hrubka...tam melo byt samozrejme "pribrali" :slight_smile:
9. zář 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to je nejspíš stále to novorozenecké akné, taky ho občas máme. Na to nejlépe zabírá Dětský pudr/zásyp Aviril.. Krásně to vysuší :wink:
9. zář 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahojte holky. My jsme po 3měsíční KO - 6920gr a 64cm :slight_smile: Dostal dvě injekce - druhou hexu a synflorix, zatím bez reakce, spinká, tak doufám, že to bude v pohodě i nadále........ Jinak je pořád hodný, stále mi spinká 12hodin v noci. Žádné problémy nebo trable nemáme :slight_smile:

Akorát je asi trochu pomalejší ve vývoji???!!!! Holky, jak se vám pohybují mimča??? Už se otáčí na bok, na zádíčka, nebo na bříško??? Dáda je asi pozadu, ve třech měsících se ještě stále nepřetáčí... Jenom na bok... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. zář 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 jééé, tak to my jsme taky asi pomalejsi - my se nepretacime vubec, ani po hrackach nesahame :(...ale rikam si, ze je jeste cas:slight_smile:
10. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to mi nepřijde pomalejší,myslím že ve 3 měsících to není nic neobvyklého,co vím tak spoustě kamarádkám se otočili děti až po půl roce
10. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka My taky nesaháme ani po hračkách... Jen na ten bok no.. Tak nevím... holky na jiném serveru co mají květňátka, tak těm se už přetáčí a válí sudy, tak si říkám že jsme asi pozadu no :frowning2:
@badik Já právě znám všechny co se jim už otáčili nebo otáčí.... :frowning2:
10. zář 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 my se taky otočíme maximálně na bok (a to jen na pravej).... a nevidím v tom probém - až to přijde, tak to bude, nespěchám na to. :slight_smile:
Jinak novorozenecké akné to není - byly jsme na kožním - dostaly jsme mast a krém na promazávání a za měsíc máme přijít na kontrolu. Jen se mi zdá, že to má ještě víc červenější než když jsem začala patlat to co nám napsala dr. :frowning2:
10. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 aha, tak zkus ten pudr, on to krásně vysuší... Zkus to jednou dvakrát denně, večer uvidíš rozdíl :slight_smile:
10. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a co vám napsali?Synovec má atopickej exém já se děsím aby nás něco podobnýho nepotkalo protože chci chodit na plavání. no co vím tak atopickej exém se na rozdíl od akné nemá vysušovat ale promazávat tak bych to asi nechala na doktorech co ti poradí,ale pokud máš pocit že se to zhoršuje asi bych nečekala měsíc na kontrolu.Podle toho jak léčili synovce mi příjde že ti doktoři ani sami nevědí co to je tak zkouší různý patlátka a podle toho co zabere určí diagnózu.Ale třeba máte lepší doktory i když švagrová s ním pro jistotu jela až do Prahy nebylo jí to nic platný.
10. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 me se malasem tam pretoci na bok a chyta hracky a rve si je do pusy takze je asi taky pomalejsi:slight_smile: neboj bud rada ze se zatim netoci pak si budes rikat jak to bylo fajn ze kams ho polozila tam zustal:slight_smile: kazdy dite to ma jinak tak neboj
10. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to není opožděný to je normálka,měkteré děti se otáčejí až v pěti měs.Náš Sam byl lenoch a z ničeho nic v 6 měs sám seděl,je to individuální,neřeš to :wink:
10. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.....co myslíte mohu dát malému borůvky na horečky?už sem zoufalá s těmi zuby
10. zář 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No mě ani nechytá ty hračky :unamused: No, snad začne brzy... doktorka zatím nic neříkala...
@saminomimino Dobře no, ještě mu dám čas tedy :grinning:
A jak je to vlastně - prvně na bříško nebo na záda??
10. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy borůvky jsou na horečky??? To nevím ani... a čípky jsi zkoušela??
10. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj to dozene, pokud mas moznost tak si s nim hraj a strkej mu to do ruk casem se chytne
10. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik dr. nám napsala ZT pastu a crem leniens a můžu oplachovat černým čajem. Jinak ano, musí se to promazávat a ne vyušovat pudrem. Včera na noc jsem to mazala poprvé a ráno se mě to zdálo rudý, ale to bylo tím, že si malá po tom přejížděla ručičkama. Když to má v klidu, tak to tak rudý není. Dokonce se mě zdá, že už se ani tak "neškrábe". Tak snad nám to pomůže, kéž by.
10. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tonik pribira krasne,ale je to tim,ze dve tretiny papani je UM.Ikdyz odstrikavam,tak toho moc neni a hlavne mi to mliko prijde slabsi,je uz vic vodove,smetanka uz to neni :frowning2:
10. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 taky sem koukala do knížky jak sme přibývali my a úplně jsem žasla jak málo... jak píšeš to co my máme teď sme měli my snad v půl roku... čím to je??
Jinak my už konečně krásně paseme a přetočíme se jen na bok a to jen v kočáře pač tam tak ráda usíná..
11. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 asi mame miminka co nas chteji snist :D ne fakt nevim cim to je, jsem ze 4 sourozencu a vsichni meli vahu priblizne stejne velkou jako ja :slight_smile:
11. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nevim ja myslim ze je to normalni, me se nikolka uz pretocila ale od ty doby ani tuk... jen to jak se chce pritahovat do sedu, se zmenilo a chce porad :slight_smile: kdybych to pretoceni nenatocila tak by mi to nikdo neveril :grinning:
11. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 A kolik váží tvoje nikolka? Koukám, že porodní váha byla podobná... :slight_smile:
My teď ve 3 měsících máme 6920gr :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 my na 3 mesicich meli 6250 a 61,5 cm :slight_smile:
11. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ale prenasela jsi o 3 dny dyl :slight_smile:
11. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!! tak jsem nějaká nakrknutá!!!
náš Kubíček si usmyslel, že asi nebude papat vůbec nic! :frowning2: je sice čilej, přetáčí se snad na všechny strany a díky svým proporcím se sám otočí i v kočáře (taky už mi málem jednou vyskočil) .taky pěkně strká nožky pod bříško a odstrkuje se, asi brzy poleze. dneska jsme šli na 2.dávku očkování a ve čtyřech měsících máme 5555g a 64cm. a očkování jsme nedostali- máme 330g za měsíc a to je málo. takže najíždíme další systém a to na UM zatim po kojení na noc. :confounded: :confounded: :confounded:

12. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :frowning2: My jdeme zítra k doktorce, doufám, že něco přibrala, ale nezdá se mi... myslím, že na tom budeme rozměrově podobně... Ve 3m měla 5100g a 63cm. A doktorka říkala, že za měsíc uvidíme, jestli bude UM :frowning2: A neočkovala protože je hubeňoučkej?
12. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak hlasim ze nase mala si pomalu zacina sedat, kdyz ji mam na kline zady k sobe tak se z nicehonic zacne predklanet do sedu ale bez pomoci, jinak kdyz cvicime vytahovani za rucicky do sedu tak uz to krasne zvlada a drzi hlavicku no nevim zacina to vsechno byt nejaky rychly:frowning2:
jinak jeste tento tyden musim vydrzet a v patek se vraci sef takze me uz v praci nebude treba. na to jak vykladal ze staci obden tak sem tam kazdej den skoro 5 hodin:frowning2:obcas s malou ale jinak hlida tatka takze super.
12. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda holky, vy mate takovy sikovny deticky:slight_smile:...ten nas lenoch zatim nic - po hrackach nesaha, nepretaci se...ach jooo, mam strach, aby nebyl opozdanek:(!!
@aajda @evinka85 tak to me ted Vitek dela taky - bohuzel mam doma vahu, tak vim, ze si vypije doost malo (napr. dneska 155, 135, 25, 55, 35, 25, a na vecer jsme do neho narvali z flasky 125)...a samozrejme taky nepribira jak by mel (do minuleho mesice pribiral dobre, ale ted uz za 14 dni jen 100g :( ).
A mam na vas dotaz - kdyz mate prikrmovat UM - on vam flasku vezme? Vitek je zvykly na flasku od malicka, protoze jsem se rozkojila az cca po sestinedeli, ale ted najednou tu stejnou flasku nechce a jen se priblizime s flaskou spusti neuveritelny hysterak, pritom musi mit strasnej hlad za cely den! Ja uz si s nim fakt nevim rady...no ale hladovej nevypada....ale to snad neni mozny, kdyz svagrove ctrnactidenni holcicka pije 80ml :(
12. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jé, to mě mrzí, ale tak hlavně že bude spokojeně přibírat, nebuď z toho smutná, udělala jsi co jsi mohla :slight_smile:
12. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no vidis to, tak to je Tonik sikulka! Ale to to kojeni docela rychle ubylo, ze? Ja se bojim, ze kdyz ted Vitek nechce papat a ja moc nezvladam pravidelne odstrikavat, ze taky brzo dokojime:frowning2:. No, ale hlavne aby byla mimca spokojena a je jedno jestli budou kojena nebo ne:slight_smile:!!!
12. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No já zatím UM nedávám, ale jednou jsem zkoušela dát moje mlíčko z lahvičky a ona vůbec neví, co s ní... Takže pokud dostaneme přikázané UM, tak to bude celkem boj. Jinak mě Agáta jí dost, měla jsem půjčenou váhu a 1/6 své váhy vysosne s přehledem. Jen prostě tolik nepřibírá, co jiné děti.
12. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek