• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
musim se pochlubit... tady tuto jsem vyaukrovala, ta moc vidět není . a ta modrá- úplně na pomazlení- to je úlovek ze sekáče za dvě stovky :confused: :confused: :confused:
13. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to není možný, to urcite mluvis o nasem Vitkovi!!! Me by vzali vsichni certi - po 40min kojeni si vytahne 40ml a jeste nez ho sundam z ramene, tak si strci ruce az do zaludku a poblije se! Pak na me hodi spokojenej usmev a ruce si zere dal:slight_smile: A z ceho tolik slinta, to taky nechapu!
13. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 když tak koukám na tvoji "chlupatou"úchylku,já mám zase jednu na fusáčky,určitě pořídím buď cenově příhodnější cocoon od emitexu nebo lodger buker,na potrebyprodeti.cz mají ten cocoon ve dvou verzích a je to prostě božíí,jde do korbičky i sporťáku cocoon má i zabudovaný nánožník,jen ta cena ale co už je to až až na dlouho :wink:
13. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No, když bude chtít mít ruce venku, tak bude problém i se zimním fusakem :slight_smile: Nějak těm dětem budeme muset vysvětlit, že ruce venku nejsou potřeba :grinning:
13. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky, koukám, že řešíte váhu :sweat_smile: máme opačný problém dneska na 4m prohlídce míry - 68 cm a 8.040 gr :grinning: :grinning: :grinning: a zřejmě začneme už přikrmovat, ještě si to rozmyslím a příští týden začneme s mrkví :confounded: sice jsem chtěla počkat do 6m, ale dle DR to bude potřebovat...týdenní přírůstek nyní 125gr, což není moc...prostě na tohle velký tělo už potřebuje více živin :slight_smile:

Jinak fusak mám taky v merku a moc se mi líbí tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38526377&tab=1 recenze dobrý anebo http://www.littleangel.cz/fusaky/exclusive-outlast/fusak-exclusive-outlast-27 a ještě se mi líbí Lodger Bunker, akorát mám trochu strach ze sněhu, takže ten nejspíš nee...
13. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na fusak jsem taky koukala a líbí se mi dva.... paradoxně ten z roku 2009 se mi zamlouvá víc, než nejnovější verze 2011/2012 http://www.babymax.cz/zimni-fusak-combi-3v1-20112012-cerna-rukavnik-a-doprava-zdarma-detske-zbozi-9410.html?zenid=ef4ec1604858c46449fa500960165233. ale tenhle a za tu cenu a ještě dáreček :confused:
13. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsme my!!!
13. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ale vypada krasne spokojene, a jak tady ted resite veci na zimu tak se budu muset podivat co vsechno mam ( kupovala jsem si od sestry veci) , takze ani poradne nevim co tam vsechno najdu, asi se zitra mrknu :slight_smile: a ty fusaky jsou pekne drahy teda...
13. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 takova zizalka :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam akorat nahace takhle :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no taky pěkňoučká!!! tak my se začnem pomalu stydět :pensive: :pensive:
13. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 mas krasnou vahu :slight_smile: a ono se nekde tech 700g navic co ma ta moje a 2 cm co ma navic zas ten tvuj nekde ukazou :D
13. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jojo, spokojenej to on je..dneska mi DR říkala, že vypadá jako pohodář :wink:
13. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Vy jste pinďové :wink: Štěpí je celkově dlouhej a velkej, a má sílu jak bejk :grinning:
13. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda joj, tak to by byl u nas problem :slight_smile:...ruce jsou potreba v pusine a taky se trochu bojim, ze kdyz se nezlepsi to slintani, tak budem v zime chodit s omrzlinama:slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to bude poradnej kluk jako buk :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jojo vidím to na NBA, ale spíš to vypadá na zápasy sumo :grinning: ale ne, je to moje zlatíčko, aspoň se člověk nebojí ho pořádně zmáčknout a pomazlit :wink:
13. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky, jesteze vas mam, budu muset taky juknout na nasi zimni vybavu (vetsinu veci jsem dostala od kamosek a poradne ani nevim co tam mam)..:slight_smile: Fusak jsem si aktivne koupila nejakej od Emitexu, ale je jen flausovej, takze to asi stacit nebude, ze?! A pro kombinezy hlasuju taky...to je super vec:slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka zitra zimni veci asi nafotim a hodim na profil :slight_smile: no jsem zvedava kolik toho taky najdu jsem na tom jako ty :slight_smile: doufam ze nic dokupovat nebudu muset :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a pry sumu, stepanek to vybeha , sestrenky kluk taky hodne pribiral, sestra si z ni jeste delala srandu ze misto mlika ma bobika a tedka je to stihly 4 lety kluk :slight_smile:
13. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ten outlast exclusive jsem koupila, přijde mi šikovné, jak je otevírací na prostředku a prodloužitelný a rozšířitelný...
13. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ale jo, já si z toho spíš dělam srandu...sama mám 180 cm a manža ještě víc, má bejt po kom...hlavně, že je zdravej, veselej a prospívá...nechtěla bych řešit to, co holky tady s nepřibýváním :wink:
13. zář 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Jo, akorát se bojím, že těch 100cm pro nás nebude moc, možná budu ještě hledat, našla jsem i 110 cm...nevím, jak moc budeme ještě růst :slight_smile: a koupila jsem 2 body s outlastem, ale bobík se v něm potí stejně, tak nevím nevím :unamused:
13. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já koupila ten potah na autosedačku, jako potí se v něm taky, ale teda hodně vyrazně míň, než bez něj... teď zvládla celou cestu na Rujánu a zpět a mokrý záda ani jednou... jen trochu za krčkem... a ten fusak mi přijde obří, beztak by se mi větší nevešel do korbičky, už tenhle bude mít co dělat.
13. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tak zlaty miminko vecer, prebalim, polozim do postylky strcim ji usinacka do rucky dam pusu na celo , odejdu ... necham otevreny dvere do obyvaku a to moje miminko zachvili spinka :slight_smile: pres den to tak uzasny neni ale hlavne ze maminku necha spat pres noc :slight_smile:
13. zář 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aajda No já mám koupenej vložku do sporťáku, jsem zvědavá, zda to bude dobrý...fusak ještě zvážim a asi ho pojedu ommrknout do Plzně, kde maj pobočku :wink:
13. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze resite fusaky. ja ma jeste po nas z ovci vlny neni sice moc fesnej ale urcite ho upotrebime. jinak mala mela v 3m 5830g a 59cm. uplne me rozciluje jak vzdycky prijde pritelova babka a rekne, ja kdyz te pokazdy vidim tak ses tlustsi:frowning2: me to tak vadi:frowning2:ach jo
14. zář 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to neni od ni moc hezky, miminka by meli hezky pribyvat, bud rada ze ti tak roste, ale je fakt ze nme to taky vzdy mrzi :(
14. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 vis co ona je hubena, a my s pritelem ne, on sice byval hubenej ale ja mela vzdycky to kilo navic. ale vadi mi to ze to rika uz takle malymu diteti, z toho pak bude mit trauma na porad:frowning2: jako neni nejhubenejsi ale myslim si ze ani tloustik. a ten rozdil co je na fotce je 8tydnu a plne kojena sestrenka a my castecne na UM. ach jo:frowning2:
14. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek dyt je to jedno hklavne ze je spokojena :slight_smile: ale taky jsem proti tomu aby se to rikalo uz odmala, pritelova sestra ma taky par kilo navic, a jeji matka do ni porad sije :( na zabiti , pak nema nekdo citit depky a mas ji hezkou, uklidnuj se ze plno maminek( mezi ne patrim i ja) ma tezsi dite :slight_smile:
14. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek