Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
evinka85
13. zář 2011
musim se pochlubit... tady tuto jsem vyaukrovala, ta moc vidět není . a ta modrá- úplně na pomazlení- to je úlovek ze sekáče za dvě stovky =-) =-) =-)
pupicka
13. zář 2011
@evinka85 to není možný, to urcite mluvis o nasem Vitkovi!!! Me by vzali vsichni certi - po 40min kojeni si vytahne 40ml a jeste nez ho sundam z ramene, tak si strci ruce az do zaludku a poblije se! Pak na me hodi spokojenej usmev a ruce si zere dal🙂 A z ceho tolik slinta, to taky nechapu!
saminomimino
13. zář 2011
@evinka85 když tak koukám na tvoji "chlupatou"úchylku,já mám zase jednu na fusáčky,určitě pořídím buď cenově příhodnější cocoon od emitexu nebo lodger buker,na potrebyprodeti.cz mají ten cocoon ve dvou verzích a je to prostě božíí,jde do korbičky i sporťáku cocoon má i zabudovaný nánožník,jen ta cena ale co už je to až až na dlouho 😉
aajda
13. zář 2011
@evinka85 No, když bude chtít mít ruce venku, tak bude problém i se zimním fusakem 🙂 Nějak těm dětem budeme muset vysvětlit, že ruce venku nejsou potřeba 😃
germaine
13. zář 2011
Čau holky, koukám, že řešíte váhu :-N máme opačný problém dneska na 4m prohlídce míry - 68 cm a 8.040 gr 😃 😃 😃 a zřejmě začneme už přikrmovat, ještě si to rozmyslím a příští týden začneme s mrkví :-S sice jsem chtěla počkat do 6m, ale dle DR to bude potřebovat...týdenní přírůstek nyní 125gr, což není moc...prostě na tohle velký tělo už potřebuje více živin 🙂

Jinak fusak mám taky v merku a moc se mi líbí tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38526377&tab=1 recenze dobrý anebo http://www.littleangel.cz/fusaky/exclusive-outl... a ještě se mi líbí Lodger Bunker, akorát mám trochu strach ze sněhu, takže ten nejspíš nee...
evinka85
13. zář 2011
na fusak jsem taky koukala a líbí se mi dva.... paradoxně ten z roku 2009 se mi zamlouvá víc, než nejnovější verze 2011/2012 http://www.babymax.cz/zimni-fusak-combi-3v1-201.... ale tenhle a za tu cenu a ještě dáreček =-)
evinka85
13. zář 2011
a to jsme my!!!
dendy88
13. zář 2011
@germaine ale vypada krasne spokojene, a jak tady ted resite veci na zimu tak se budu muset podivat co vsechno mam ( kupovala jsem si od sestry veci) , takze ani poradne nevim co tam vsechno najdu, asi se zitra mrknu 🙂 a ty fusaky jsou pekne drahy teda...
dendy88
13. zář 2011
@evinka85 takova zizalka 🙂
dendy88
13. zář 2011
ja mam akorat nahace takhle 🙂
evinka85
13. zář 2011
@dendy88 no taky pěkňoučká!!! tak my se začnem pomalu stydět |-| |-|
dendy88
13. zář 2011
@evinka85 mas krasnou vahu 🙂 a ono se nekde tech 700g navic co ma ta moje a 2 cm co ma navic zas ten tvuj nekde ukazou 😃
germaine
13. zář 2011
@dendy88 Jojo, spokojenej to on je..dneska mi DR říkala, že vypadá jako pohodář 😉
germaine
13. zář 2011
@evinka85 Vy jste pinďové 😉 Štěpí je celkově dlouhej a velkej, a má sílu jak bejk 😃
pupicka
13. zář 2011
@aajda joj, tak to by byl u nas problem 🙂...ruce jsou potreba v pusine a taky se trochu bojim, ze kdyz se nezlepsi to slintani, tak budem v zime chodit s omrzlinama🙂
dendy88
13. zář 2011
@germaine to bude poradnej kluk jako buk 🙂
germaine
13. zář 2011
@dendy88 Jojo vidím to na NBA, ale spíš to vypadá na zápasy sumo 😃 ale ne, je to moje zlatíčko, aspoň se člověk nebojí ho pořádně zmáčknout a pomazlit 😉
pupicka
13. zář 2011
teda holky, jesteze vas mam, budu muset taky juknout na nasi zimni vybavu (vetsinu veci jsem dostala od kamosek a poradne ani nevim co tam mam)..🙂 Fusak jsem si aktivne koupila nejakej od Emitexu, ale je jen flausovej, takze to asi stacit nebude, ze?! A pro kombinezy hlasuju taky...to je super vec🙂
dendy88
13. zář 2011
@pupicka zitra zimni veci asi nafotim a hodim na profil 🙂 no jsem zvedava kolik toho taky najdu jsem na tom jako ty 🙂 doufam ze nic dokupovat nebudu muset 🙂
dendy88
13. zář 2011
@germaine a pry sumu, stepanek to vybeha , sestrenky kluk taky hodne pribiral, sestra si z ni jeste delala srandu ze misto mlika ma bobika a tedka je to stihly 4 lety kluk 🙂
aajda
13. zář 2011
@germaine Ten outlast exclusive jsem koupila, přijde mi šikovné, jak je otevírací na prostředku a prodloužitelný a rozšířitelný...
germaine
13. zář 2011
@dendy88 Ale jo, já si z toho spíš dělam srandu...sama mám 180 cm a manža ještě víc, má bejt po kom...hlavně, že je zdravej, veselej a prospívá...nechtěla bych řešit to, co holky tady s nepřibýváním 😉
germaine
13. zář 2011
@aajda Jo, akorát se bojím, že těch 100cm pro nás nebude moc, možná budu ještě hledat, našla jsem i 110 cm...nevím, jak moc budeme ještě růst 🙂 a koupila jsem 2 body s outlastem, ale bobík se v něm potí stejně, tak nevím nevím :-|
aajda
13. zář 2011
@germaine Já koupila ten potah na autosedačku, jako potí se v něm taky, ale teda hodně vyrazně míň, než bez něj... teď zvládla celou cestu na Rujánu a zpět a mokrý záda ani jednou... jen trochu za krčkem... a ten fusak mi přijde obří, beztak by se mi větší nevešel do korbičky, už tenhle bude mít co dělat.
dendy88
13. zář 2011
ja mam tak zlaty miminko vecer, prebalim, polozim do postylky strcim ji usinacka do rucky dam pusu na celo , odejdu ... necham otevreny dvere do obyvaku a to moje miminko zachvili spinka 🙂 pres den to tak uzasny neni ale hlavne ze maminku necha spat pres noc 🙂
germaine
13. zář 2011
@aajda No já mám koupenej vložku do sporťáku, jsem zvědavá, zda to bude dobrý...fusak ještě zvážim a asi ho pojedu ommrknout do Plzně, kde maj pobočku 😉
hribek
14. zář 2011
koukam ze resite fusaky. ja ma jeste po nas z ovci vlny neni sice moc fesnej ale urcite ho upotrebime. jinak mala mela v 3m 5830g a 59cm. uplne me rozciluje jak vzdycky prijde pritelova babka a rekne, ja kdyz te pokazdy vidim tak ses tlustsi😞 me to tak vadi😞ach jo
dendy88
14. zář 2011
@hribek to neni od ni moc hezky, miminka by meli hezky pribyvat, bud rada ze ti tak roste, ale je fakt ze nme to taky vzdy mrzi 😞
hribek
14. zář 2011
@dendy88 vis co ona je hubena, a my s pritelem ne, on sice byval hubenej ale ja mela vzdycky to kilo navic. ale vadi mi to ze to rika uz takle malymu diteti, z toho pak bude mit trauma na porad:-( jako neni nejhubenejsi ale myslim si ze ani tloustik. a ten rozdil co je na fotce je 8tydnu a plne kojena sestrenka a my castecne na UM. ach jo😞
dendy88
14. zář 2011
@hribek dyt je to jedno hklavne ze je spokojena 🙂 ale taky jsem proti tomu aby se to rikalo uz odmala, pritelova sestra ma taky par kilo navic, a jeji matka do ni porad sije 😞 na zabiti , pak nema nekdo citit depky a mas ji hezkou, uklidnuj se ze plno maminek( mezi ne patrim i ja) ma tezsi dite 🙂