• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek a to ji taky jen plne kojim... po 3 hodinach :slight_smile:
14. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek nic si z toho nedělej. buď bude mrňavá a nebo větší. těžko se trefit do " akorát" !!! :wink: - mimochodem, kde je psáno, jak má akorát miminko vypadat, že?? :sunglasses: lepší je,když je větší a je spokojená!!! my honíme teď každý dečko navíc.
14. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 @evinka85 diky za uklidneni, prave proto ze sem takova od mala tak nechci aby do toho spadla i nase mala. myslim si ze to za chvilku "vybeha" furt sebou sije a chvilku neposedi. no uvidime. planujem ji s pritelem "plno" krouzku:grinning: doufame ze se ji bude libit jachtarina, mame znamy na prehrade co jachting vyucuji tak snad se chytne, nas to chytlo az "na stary" kolena tak by to bylo super:slight_smile:
14. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak u nás je to stejný jako u vás.s manželem by jsme taky potřebovali shodit já jako ty mám problémy od mala (asi 3.třída) manžel se má tak dobře až teď se mnou :grinning: (dřív měl víc čas na sport) a taky máme doma michelinka (což mi manža zakazuje říkat ať nemá trauma).já to nějak neřeším hlavně že je spokojená.občas si říkám jestli ju nepřekrmuju protože přes den krmím docela často,ale zase v noci spí celou noc tak co.jinak já jako malá (tak od roku do té 3.třídy)byla drobounká,zato moje sestra byla buřtík.teď je kost a kůže.takže bych nehrotila to jak vypadá teď
14. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky co plně kojíte a v noci vám mimča krásně spí až do rána už se vám dostavila MS?mě spí zhruba 10hodin,ale zatím jsem to nedostala,na jednu stranu jsem ráda,ale trošku se i bojím jestli nemám nějakou sníženou plodnost,už i o malou jsme se dlouho snažili
14. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já MS dostala jen jednou hned po šestinedělí a od té doby nee.Myslím,že nemusíš mít strach s plpdností
14. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no já to "porovnávám" s kámoškou co během 6ti měsíců při plným kojení (i v noci) měla MS 4x a dr ji řekl že ona by neměla váhat s antikoncepcí je je extrémně plodná.zak si říkám že když já mám v noci takový velký pauzy a nic jestli je to ok.Tak jsem jen chtěla vědět jestli je to běžný.
14. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já myslím,že u kojících žen naprosto.I má doktorka mi to řekla a prý t že nemenstruuju neznamená,že jsem méně plodná.A antikoncepci bych rozhodně nepodceňovala :slight_smile:
14. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem to měla jen jednou po šestinedělí. a to jsme v noci nevstávali. teď vstáváme a nic :grinning:
14. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine lodger bunker se mi líbý taky ale koupila jsem od emitexu cocoon,je skoro stejný jako bunker a má zabudovaný nepromokavý nánožník a je výrazně levnější asi o 700kč což je rozdíl,dělají ho ve dvou verzích jeden je jako bunker a druhý to má dole rozdělené na nožky a ten je ještě levnější na potřebyprodeti.cz mají obě verze cocoon emitex
14. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já kojím docela málo tedy často ale moc toho nevypije v noci spí taky tak 10 hod i víc a MS nikde,je to v poodě neboj!!
14. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlásím, že ode mě vycucal Kubík 85ml ( takže s tim chodil vždycky i spinkat) a dalších 133 ml z flašky. no mít tam víc, tak pokračuje, ale tohle měl tak akorát, kdyby vypil víc, tak už mi to asi vybleje. včera dal 195 dohromady a nespal teda o nic líp... no možná jen, že se nebudil kvůli dudlíku, ale na kojení byl zase ve dvě vzhůru, tak uvidíme dnes. jinak jsem ho dneska vážila a vypadá to, že nám drobek něco přibral :confused: už asi 5650g. když pominu, že má doktor jinou váhu, tak je to tak těch 100g za tři dny, tak myslim, že v pondělí dostaneme pochvalu :wink:
14. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Ty brďo, to je šikula, že zvládnul takovou dávku. Já teda kojím a na noc při posledním kojení taky dokrmuji Nutrilonem, ale nevezme si nikdy víc jak 40ml. Takže něco vypije z prsa - to nevím kolik, ale za ty 3minuty toho moc asi nebude, pak doodsaju, to dá večer tak těch 30ml + 40ml dokrm Nutrilonu - no myslím to dá kolem těch 120ml. Víc ani rana. Navíc dneska po každým krmení asi půlku dávky vyblije. :confounded: Už jsem ji dneska převlíkala asi 5x.Jinak mě to mlíko jaksi pořád hapruje - jednou dokrmuji i 3x za den a z toho teď už asi týden jen na noc.... Teď naposledky nabrala dost, takže kontrolní vážení máme za měsíc - teď už to bude za 14dní... no jsem zvědavá jestli nabere dost nebo zase málo.
Tak vám držím palečky, aby jste tu pochvalu dostali. :wink:
14. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se tu řešila MS - po prvním porodu jsem ji dostala až když malá měla 11měsíců. Teď jsem ji taky zatím nedostala - tak uvidíme jak dlouho to ještě vydrží. :slight_smile:
14. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky "koušou" vás děti do prsa?mě to tak před dvěma dny začala malá dělat a musím říct že to pekelně bolí,nedovedu si představit až budou zoubky.poslední dny je dost protivná a když se jí podaří strčit můj prst do pusy vydatně kouše.zoubky tam teda nějak necítím,ale je u toho docela spokojená.Máme spoustu kousátek,ale ještě je neumí hezky namířit do pusenky.Jen nevím jak jí vysvětlit že prsíčka se nekoušou :frowning2: au au
14. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jo, tak presne tu samou novinku mame uz druhy den taky...ja se z toho naseho chlapika pominu - ted mi asi tak 10 dni u kojeni porad usinal a ted to pro zmenu vymenil za kousani anebo se s prsem v puse zacina otacet za cimkoliv, co se kolem sustnem coz taky dost boli anebo se pri kojeni na me smeje a kdyz se usmeju taky, tak prso pusti a zacne se rehnit nahlas a to z toho kojeni moc neni (ale to me aspon neboli:slight_smile: )...
14. zář 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@badik ano i moje dcerunka dásničkama kouše nebo se otáčí s prsem v puse. Přitom první dcera mi to nedělala. Opravdu mě ani jednou za celých 27měsíců - co jsem ji kojila nekousla - a to měla plnou pusu zubů..... Obávám se co přijde, až Verunce začnou růst zoubky....
14. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka
@badik
@lolla79 no tak u nás je to dost podobný.. jestli bude v tom tahání pokračovat, tak ho budu moct kojit ze stoje rovnou do kočáru, jak budu mít dlouhý bradavky.
myslim, že zoubky to ještě nebudou, ale taky dobře jede svoje i cizí prsty. a jakou má sílu. včera vyndal prsty úplně rudý. :wink:
a kamarádka kojí a malýmu už je 15měsíců a říkala, že když ji prvně kousl, tak mu pleskla jednu přes zadek a od tý doby nic :grinning:
15. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile: jak se daří,....... :wink: doufám, že všem dobře :slight_smile:
15. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahojky,daří se dobře.Pořád slintáme,krásně si umíme hrát a papáme jak máme,ale ne už maminčino mlíčko,to už dochází.Jinak Tonda krásně roste
15. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna ahojky :slight_smile: jéé bobánek :slight_smile: kráásňoučkej :slight_smile: teda to je škoda, že mlíčko dochází :frowning2: nezkusila si kojit třeba každou hoďku, aby si zvýšila tvorbu ? Nebo odstříkávat, já si myslím, že by to určo mělo jít :unamused: jinak Lukynek je taky zlatíčko, slintá - ani moc ne, ale rve do pusy vše co může o 106 :unamused: myslím, že se budou pomalu drát zoubky :unamused: nějak to nemůžu furt poznat a to už mám druhý dítě :grinning: no sem tam se mě snaží kousnout, leknu se a zaječím, tak kouká a pak mu jemňoučce dám po pusence, že nesmí, jen tak pohlazení, néé facana :grinning: u Ladíka to pomohlo a nekousal pak
15. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
teď usnul, Ladík je ve školce a paráda, líbí se mu tam :slight_smile: jdu pověsit pračku, zrovna doprala a zase sem juknu :wink:
15. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@many odstříkavala jsem snad celý den :frowning2: fakt jsem se s stím mordovala,nedělala jsem nic jinýho .No nedá se nic dělat.No to kousání musí být mazec :grinning: :grinning:
15. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna :frowning2: škoda, tak co naděláš, že, když to nejde, tak to nejde :frowning2: a to kousání - jo,jo drapne tu bradavku a tahá a tahá, ale dělá to vždy, až je najezený, tak dělá blbosti, tak pak mu jí hned vezmu, že papal a že to mamince nesmí dělat, au au
15. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak tady přikládám taky jak teď vypadáme :grinning:
15. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@many malej je celá maminka,že jo? :slight_smile: je nádhernej,a krásný je jak si s ním bráška hraje
15. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dostyna no říkají, že začíná být dost na mě :slight_smile: ale očka už mu krásně hnědnou :slight_smile: bude mít po bráškovi a po tatinovi :slight_smile:
15. zář 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, pardon, ze vam sem lezu, mam chlapecka narozeneho v cervenci, takze sem uplne nepatrim, ale hledam nekoho na dedeni oblecku, ted ma nas honzik 59cm a 5kg430g, velikost 62 nam uz je jen tak tak takze spis 68 a vic jestli nektera nevyrazujete a nedavate na bazarek? shanim hlavne dupacky s rozepinanim na prebalovani
15. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@many doufam ze potom poveseni ty pracky sis neudelala neco se zadama, takovou tihu veset :D
15. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lukava ahojky, no já už maminy mám, co ode mě kupují, jinak bych nabídla :slight_smile:
15. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek