• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
15. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahój, koukám, že si vedete taky dobře :wink:

@lukava Ahoj, já mám bazárku komplety...mám tady kupu větších věcí, ale nějak není čas do vložit :slight_smile: , mrkni a kdybys měla zájem o ty větší velikosti, napiš mi do IP a já ti nějaký fotky pošlu...dělám většinou větší balíček 15, 20 ks myslím, že za dobrý ceny :wink:
15. zář 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava tak to neposloužím my měli ve 3 měsících 58,5cm a 5,84kg teď sice budem mít víc ale 62vel.nám zatím slouží dobře :slight_smile:
15. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už nosíme 74 :grinning: a 6-9 nebo 9-12 :grinning:
15. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda fakt ? :slight_smile: ja jeste nejaky 62 bodycka, ale tricka , svetriky a tak zatim dam bez problemu 62, mate nejak dlouhy mimi ne ? :slight_smile:
15. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many My taky nosíme 74 a dokonce máme něco i 80, to je sice trochu větší, ale sedí taky :slight_smile: měříme 68 cm a vážíme přes 8 kg :grinning: kolik vy?
15. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to my sme pidizvici:slight_smile: mala nosi 62 a 68 kalhoty ale sou ji trosku jeste dlouhy:astonished:
15. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky nevim kde se ve me tolik sil bere, v noci vstavam k male cca 2x (1x kojeni a 1x sebou sije zeji dam bud na bok a nebo si ji vemu do postele), rano v 6 vstavam na 8 valim do prace, dnes sem dojela diky kolonam v 3.45, chvilku si pohrala s malou, nakrmila ji udelala veceri a furt mam celkem dost energie:astonished: jeste ze uz zitra dojede sef a ja uz tam nemusim:slight_smile: bylo to fajn zpestreni ale ne na dlouhodoby chozeni
15. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to ti nezavidim, to je uz trochu moc
15. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a po tom povidani tady dnes ze uz nosite i 68 , tak jsem si sla roztridit veci :slight_smile: pytel vecicek malejch mam, co uz ji nejsou :slight_smile: ach jo, ta roste :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 njn obcas se toho semele trochu vic najednou. me taky mrzi ze ty maly vecicky musim vytridit, ale zase bych asi nemenila, ted je to obdobi kdy je naprosto uzasna. keca jak utrzena ze retezu, az sme ji dnes museli davat dudlik, uz sme s pritelem chteli chvilku oddech a mala furt mlela a mlela:slight_smile: ale fakt je uzasna a kazdej den zkousi a zvlada neco novyho
15. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To seš asi superman...neudělám toho ani půlku a jedu nadoraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to nejsem, spis me to prekvapilo, ale ono asi jak toho dela clovek vic tak si na to nejak zvykne, ale sem rada ze uz to mam za sebou

holky jak to mate s padanim vlasu? ja uz mam tak pulku vypadanou, v utery jdu ke kadernici at mi to zkrati jinak budu plesata:frowning2:
15. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tjn , me fascinuje jak se za ty tri mesice meni,plac je uplne jiny i to povidani jsem si vsimla ze ma zas trrochu jiny takovy jakoby z krku :slight_smile: a budou se menit dal :slight_smile:
15. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 ja ti muzu rict ze ted jak sem byla v praci a hlidal ji pritel a celej den sem ji skoro nevidela tak pokazdy co sem prisla dom byla jina, tak uz i z toho duvodu do prace ted nechci a max si vemu praci dom kdyz ji budu moct udelat vecer atd
15. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek to si ted nedokazu predstavit, ja ji mela od sebe jen jednou a to kdyz jsme byli s pritelem na harrym potterovi :slight_smile: ale casem si mozna praci taky budu muset najit :(
15. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Bacha na to...mě začly neuvěřitelně padat a měla jsem je hodně dlouhý, teďka je mám jako dost krátký mikádo a padaj furt :angry: akorát jsou krátký a ještě hůř se Štěpánovi tahaj z pusy :confounded: takže ti to stejně moc nepomůže...já si myslela, že jim odlehčím a prd, a teďka navíc vypadam jako blbec :frowning2: kdybych to věděla, tak do toho nejdu.
15. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine holky nestraste, me ted taky zacali trochu padat vlasy
15. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 To je davová psychóza :grinning: jak s tim jedna začne :wink:
15. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine @dendy88 no trochu to musim zkratit, rovnou se kadernice zeptam co s tim. snad se to brzo zastavi. jinak fakt budu jak plesoun:frowning2:
15. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechci strašit, ale po prvním porodu mě ty vlasy padaly minimálně 3měsíce - možná i 4. Už si to přesně nepamatuji. Jen vím, že jsem z toho byla šíleně otrávená. I k holiči mě bylo blbý jít, protože jen při umývání vlasů zůstavaly úplný chuchvalce vlasů v ruce..... Nakonec jsem k němu šla a upozornila ho na to, byl v pohodě. :slight_smile: Nebojte ono jak to z ničeho nic začalo, tak to zase tak z ničeho nic odezní. :slight_smile: Vlasů jsem měla míň, ale zase to pak dorostlo (zhoustlo). :slight_smile:
15. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak ti naši mimináči z nás sajou, tak odsávaj i všechny vitamíny a minerály :unamused:
15. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no jo taky premyslim jestli nemam brat nejaky vitaminy , ty neco beres ?
15. zář 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo beru :grinning: zeleninku, ne vážně myslím, že teďka se dopovat chemií je blbost, všechno to přechází do mlíka...kdysi jsem brala na vlasy Revalid a stejně nezabral...
15. zář 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrknete sou tam krasny dreveny hracky:slight_smile: bambinot.cz ted sem tam brouzdala asi 10min a nejsem schopna synovci nic vybrat je toho tolik...
15. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera 4.měsíční prohlídka máme 64cm a 6790g to je nás kus,co ?? :grinning:
16. zář 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já slyšela že na padání vlasů jsou dobrý dýňový semínka,ale nevím jestli i teď by nám to zabralo :frowning2: no co by jsme pro ty drobečky nevytrběli.za cecíky nás tahají tak budem plešounky s gajdákama :grinning:
16. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
malá nám teď taky vydatně pelichá a táta říká že bude mít doma dva lebkouny velkýho a malýho :grinning:
16. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik :grinning:male vypadaly horni vlasy v 6 tydnech zrovna jak sme byli na profi foceni, ted ji padaji na zatylku:frowning2:
16. zář 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky malej mi už 12 dní nekakal, podotýkám že je plně kojený. DR. říkal že máme počkat do neděle ale mě to přijde dlouho... prdí ale hezky bere kapky Babycalm.. nemáte někdo nějakou radu??? děkuju
16. zář 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek