• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
AHOJ HOLKY!
POZOR V PRAZE UŽ ZAČALI KOLOVAT NEŠTOVICE. :wink:
MOJE LADUNKA SI JE HNED VZALA DOMŮ :confounded:
TAK SE PŘIPRAVTE.
16. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@krisstyna zkus si dát švestky, švestkovou štávu nebo i meloun mi vždy malou prohnal a ještě mrkev je na to dobrá
16. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 děkuju zkusim :slight_smile:
16. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@krisstyna ahojky,mě na to pomáhal čaj po lžičkách.Fenyklovej čaj,o trošku teplejší než je mateřské mléko a dala jsem mu pár lžiček a vždycky ho to rozpohybovalo a střívka se uvolnily.nemusí to fungovat,ale malýmu to zabralo.Držím place ať to klapne ať už s čímkoliv
16. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jak to tu čtu s těma vlasama tak jsem hned klidná.mě to jede dolů strašně :frowning2: Prý je to i tím,že před porodem hodně houstnou a pak prostě jdou zase dolů :slight_smile:
16. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna ahojky čaj jsem zkoušela a bohužel nic :frowning2: ale děkuju za radu
16. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám o tu svoji princezničku starost. :frowning2: Od včerejška je uplakaná - když ji chovám tak je spokojená a sotva ji položím tak spustí takovej hysterák, že mám pocit že ji něco trápí. Navíc i míň papá - tak mě napadlo, jestli ji nemůže bolet v krku třeba.... Její intervaly mezi krmením byly cca 2hodinky - dneska přes den vydržela i 4hodiny a ani po těch 4hod. si o jídlo neřekla..... A když jsem ji přiložila, tak se pořád pouštěla a vydržela u něj 2minuty s tím že se po 5sekunkách pouštěla a plakala.... Když jsem odsála, tak ani z flaše si to nevzala a jen hystericky řvala... Teď spí, ale nevím, jestli je správné, že nic moc za celý den nesnědla.... :frowning2: Jestli to bude pokračovat i zítra takhle, tak asi budu muset s ní na pohotovost.... Teplotku zatím nemá.... Jsem bezradná. Dokonce ani v kočárku venku nebyla klidná a řvala.
16. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 tak tohle nám začalo ve dvou měsících....u nás to byly zoubky, pokud ti pije čajík nebude to takovej velkej problém. Zkus kulíšek, je to místo mlíčka, dává se jeden sáček na 250ml vody. Nám to pomohlo neboj se, můžeš jí to dávat i celý den, zasití ji to. Akorát to není sladký, malej to nechtěl. Na to nám pomohl hroznový cukr...ať je ji brzo líp :slight_smile:
16. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@krisstyna a teploměr si zkoušela?nemá se to dávat často, ale u nás to pomáhá i při malým :slight_smile:
16. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím po delší odmlce, nějak není čas, ale sem tam vás dočítám. Začala jsem chodit do práce na 2 odpoledne, tak aspoň změna a příjemná.Taky se hlásím do klubu skoro plešatých, fakt mazec, vlasy mám až po zadek a jestli mě vypadájí tak to nepřežiju :confounded: Jinak já kojím, mlíka mám dost 270-300ml po 5 h., ale začala jsem už příkrmy. Dopo už nahradíme jedno kojčo zeleninkou+voda (čaj nechce) a odpo se mi dnes podařilo nahradit druhé kojčo rýžovou nemléčnou kaší 75ml vody+75 mého mlíka+ 2PL kaše. JInak vážíme 7kg ve 4 apůl měsících. Taky jsme prodělali zánět močových cest, Jak byla ta vedra . Malá mě nějak blbě pila a potom po pár dnes to vypuklo 39, no hrůza,
@lolla79 začalo nám to podobně jako popisuješ, blbě pila, řvala a nechtěla prso ani flašku. Myslela jsem původně na angínu nebo zuby, ale opak byl pravda. nebolela ji pusa , ale pipka a jsme ji vzali tak se ji to asi nějak zmáčklo a začalo bolet. NO děsné hysteráky. Nejhorší je, že z moči to nešlo moc poznat, až vzala dr. i krev na CRP. Prý na to holčičky dost trpí, říkala doktorka.
16. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy Kdepak, čaj do ní nedostanu. :frowning2: Ani vodu. Do pusiny jsem se dívala a na zuby to nevypadá.... Doufám, že to nebude nic vážného. Teď na poslední krmení si prso vzala, ale nevím zda z něj něco vytáhla. Jak už jsem několikrát zmiňovala, tak kojím -pak doodsávám. No a když jsem doodsála, tak flašu nechtěla - takže kdo ví, kolik toho má v sobě. :frowning2:
16. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka jejda chudinka malá - to jste si teda zkusili. :frowning2: Vím moc dobře co to je, první dcera to měla v roce - natož takový miminečko. :frowning2: Nechápala jsem, jak roční dítě může dostat zánět močáku, když v té době se na písek ještě nechodilo, pač byla zima a na ničem studeném neseděla. A už vůbec nechápu, jak takové miminečko to může dostat? Co jste na to dostaly? Antibiotika?
Moc se modlím, aby u nás ty stejné příznaky znamenaly něco jiného....
16. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak my slavíme první "úspěch" - přepadnutí z bříška na záda.. Sice to má být prvně naopak, ale aspoň něco :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo a dostala jsem už druhou MS :angry:
16. zář 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A takhle mi včera vytuhl Davídek na procházce :grinning: A předtím než usnul :slight_smile:
16. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 jj měli jsme ATB po 12 hodinách a ,musela jsem ji nutit pít. Naštěstí se vzpamatovala a vždy po čípku , když klesla horečka se mi podařilo do ní dostat mlíko, ale ty nervy , to byla síla. Hrozila nám i hospitalizace na JIP. CRP hodnoty mají být u takového mimča 5 max. a my měli 175 :confused: , takže zánět jako prase s prominutím. Naštěstí ATB zabraly hned druhý den a začalo se to lepšit. Teď ji furt kontroluju jak se chová a chytám jestli nemá teplotu, no jsem už asi blázen . DR. nám říkala, že stačí den míň pít u takového mimča nebo malých dětí a je to hned.
Držím palce ať je to u vás jen nějaký protest, nálada nebo něco nezávažného :wink:
16. zář 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdybyste se pustili do sbírání vršků (viz. info aktuality), budu ráda : http://www.anetkakracalikova.cz/index.html je to dcera mého bratrance :cry:
17. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
cusik tak dneska prochazka cca 9km, v puli cesty obed a ted sme s pritelem KO, uz se tesim na vecer az si lehnu a pudu spat. ted varim veceri a otevrela sem si k tomu citronovy staropramen:slight_smile:
17. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek Jo já taky sem tam chlastám citronový staropramen je moc chutný
18. zář 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky je to normalni uz druhej den mi odpoledne mala spava kolem 2-3 hodin, naji se a pokud je vecer tak jde spat dal. ne ze by mi to vadilo, jen mi to prijde divny bojim se aby ji kdyztak neco nebylo, posledni mesic se vzdycky najedla pohrala pospala a tak se to opakovalo
18. zář 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja no vcera mi po nem bylo pekne blbe brkala sem i v noci:frowning2:
18. zář 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek No to snad ne :frowning2: Já si ho dávám právě když jím něco těžšího ...nějaký řízeček,svíčkovou :grinning: ...ne opravdu když cítím,že mi hapruje trávení tak si tam šoupnu půl skleničky. Jó a jak teď byly ty horka tak to jsem měla žaludeční potíže každý den :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja :slight_smile: no ja vcera vyzahla celou pullitrovku tak mozna to bylo tim driv sem si to davala napul se svagrovkou aby deti meli pivni mliko
18. zář 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ahoj, me dela mala to sami, treba dnes od rana byla docela cila, byli jsme n navsteve u mamky byla mrzuta ale vzhuru, ale jen co jsem prijela domu tak najednou zlaticko a asi v pul paty usla, krmeni mela mit v sest , na krmeni jsem ji nakonec musela budit v 6.45 , nakrmila, polozila a hned spala, obcas mi prijde ze mam v mliku nejaky prasky na spani :D
18. zář 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dendy88 je to mozny:slight_smile: jako ne ze by me to vadilo:slight_smile:
18. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak me to taky nevadi, porad kolikrat nevim co s tim malym svistem mam vubec delat,akorat cely den ji zpivat pisnicky , hybat nozickama, saskovat s ni a obcas ji polozit nahatou na hraci decku, nejaky jiny napady by nebyli ? :slight_smile:
18. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 ja ji nechavam klidne i pul hodky pokud vydrzi aby si hrala sama, snazim se ji venovat ale obcas potrebuju uvarit nebo umit nadobi tak ji necham na sedacce v hraci dece a mam jistotu pokud neni unavena ze si tu chvilku pohraje.
18. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, a my celej víkend byli u kámošky v Benešově.. krásně jsme se opily (odreagovaly), taťkové se staraly, musím uznat že jsme to už potřebovaly.. Bylo to super, ale bylo to krátký, hned bych si to zopákla.. Malej je hodnej, a už od půl 6 spinká :slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek to ja ji zas nechavam v kolibce ma tam hraci kolotoc z kteryho je unesena, ale vzdycky si pak vycitam ze se ji nevenuju dostatecne :slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 to ti zavidim ja si jeste nejakej patek pockam az se budu moc napit, nikdy jsem na alkohol nebyla a co nemuzu tak bych si dala hned :D a s tim hlidani tatinku taky zavidim zrovna dnes jsem hucela do pritele ze jestli nezacne chodit s malou sam ven tak zacne na me byt mala postupne zavisla a ja se z toho zblaznim, od toho harryho pottera pred 2,5 mesici nebyla nikolka ode me pryc vic jak na par minut :(
18. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek